Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
10. čer 2009

jsem se nasmala u fotek a i u poznamky Jirana. To by mel slyset Pavel, ze si kozama malem vyrazim zuby. ha ha ha. Porad slysim, jak je mam maly 😝 😝 (vyplaz)

Miso: aha, tak to se fakt vratit nemuzes. Ale neco najdes i v Pejrimove. Tys delala v Praze, neniliz pravda.

Diky za osvetu, PPM jsem mela nastudovanou, s rodicakem tapu. Tak si vezmu vsechny ty lejstra a jdu zitra do prace. Jezis, tam bude zas Modrenka (Anac vi - divka v modrem) a hlavne pseudosefka, ktera prohlasila, ze tehotny v tymu mit nechce a nebude. No nevim, jak to chce provist, kdyz se na rezervacni odd. hlasi hlavne mlady holky 😅

sluninka
10. čer 2009

já jdu do práce v pátek 😅 jsem zvědavá jak pochodim...

hele ty papíry musí potvrdit účetní nebo stačí razítko firmy? já jen že naše účetní sídlí poněkud dálejc než firma 😖

nelinkav
10. čer 2009

Uf, tak po mládětím hysteráku, kdy mm jen a pouze řvala, zatímco u mě se tlemila, jsem konečně dočetla...
Marti, je to jak říká Cline, napřed do práce, ať na socku nejdeš dvakrát. Kdybys tápala, tak je to tenhle formulář:
https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/form/edit....
Jinak já nejsem zvyklá dlužit, jedině už asi 10let chci vrátit 60,- jednomu Tomášovi, kterej mě vzal na jednu akci, patrně s myšlenkou, že si tím, v kombinaci s držením úžasné "mašiny" Simson, šplhne natolik, že se mnou něco bude 😀

Anac, nevím, kde jsem nechala oči, ale vůbec jsem nepostřehla, žes psala, že končíte kojo 😒 To je mi líto, ale má to svý výhody, co? No, nás to čeká záhy....
Jinak super hláška 😀 A pak můžou ty naše polovičky držkovat, že tu jen drbeme...kdepak, vzděláváme se, a to i v cizích jazycích 😝 😝 😝 😝 (jazykovej 😉 )

Kači, super postřeh 😎 Sluni, náhodou ti ty nohy sluší, je to takový...mladistvý 😉 🙂

Holky, je možný, že mě z toho tahání mládětě každej večer bolí břicho??? Máte to někdo taky?

nelinkav
10. čer 2009

Zase s křížkem po funuse 😠 😔 😕

Dobrou, kočky. 🙂

sluninka
10. čer 2009

😅 ty nohy nechápu jak jsem je tam složila 😀 si někdo půjčil botu,asi Natálka 😀

dobrou

anaconda
10. čer 2009

Tak ještě načuhuju..... 🙂

Neli,
jojo, kojení je v prdelce. Kubík se teď nabudil (nevím proč, když jiné děti spí po kaši lžičkou jako dudci 😠 ) využívám jeho ospalosti, rvu mu kozenu a ani prd. Hlavu by si vylomil, jak se oddaluje a to se ani nepokusil tahat. Spustil takovej řev, že Jiranovi málem upadli uši, jak se ho jal horentně konejšit, než jsem namíchala sunar. Jen co mu ho vrazím do pusinky, jako když utne a vytáhl celých 140ml. Má cenu se tedy dál peklovat s kojením, když jsem mu tam musela kozenu cpát na střídačku s dudlíkem, na střídačku s flaškou a ještě při tom řechtat řechtačkou v puse......holky na sraze v Pelhřimově to viděly na vlastní čubrňáky. Snažila jsem se, ale poslední dobu kojím 1 x za 30 hodin a dnes ani to ne, když vůbec nechtěl.
Tedy končím...a jdu dál čučet na nějaký horor Mlha, který mi naordinoval Jiran, když jsem ho nepustila k PC shlédnout ordinaci v růžovce kvůli Vám, prdelky. Já jsem moc ráda, že Vám mám.

Takže pro dnešek -
less keců, more sleep! 😉 😀 😀 😀 Papa

sluninka
10. čer 2009

😀 😀 😀

sluninka
10. čer 2009

dobrou a KLIDNOU noc všem..hlááávně dětičkám 😕

sluninka
11. čer 2009

aha...tak dobré ráno 😅

anaconda
11. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Ha, sluni, včera jsme zavíraly, dnes otevíráme, že? 😀

Kubajs Tě moc nevyslyšel, nejdřív řval hlady, ale pak se asi přecpal, bolelo ho bříško a všechno mi poblil. Že by se začal opičit do Urbinátorovi a malém Káčátku?? 😅

Počasí stojí za prd. Prší a fičí, a to máme jet v poledne do poradny. jsem chtěla jet vlakem, ale v tomhle se mi nechce ☹

jajinka27
11. čer 2009

nazdárek,

to máme ale hnusně coooo?? já vám ani nevím kolikrát jsem byla v noci vzhůru, ani ne tolik kvůli Tomovi ale kvůli svému kašli, kterej mě budil 😠

Jinak ja si kojuju pouze dopoledne, tudiz odpolko mam pré a piju bublinkatý nápoje a jím co sem nesměla 🙂))))

sluninka
11. čer 2009

my měly taky akční noc, Naty se najedla a pak za hodinu zase řvala a to mi trvalo než mě napadlo,že má hlad...mazec,nějak ji vyhládlo tim spaním 😀

tady taky počasí hnus...já jsem nějaká s divnou náladou, dítko se mi tady vzteká, páč se pořád obrací, tak tady huláká že nedosáhne na hračky 😅

sluninka
11. čer 2009

jáji..jojo,bublinek jsem si všimla 😀
Ty máš new foto? 😵

jajinka27
11. čer 2009

jo jo jsem si říkala že dám aktuálnější 😀 joooo bublinky mnááááááááááááááááám 😀

jajinka27
11. čer 2009

Natálka pak už spala?? po tom co si jí nakrmila podruhé?

sluninka
11. čer 2009

jáji...jojo, usnula, ale pak se probudila o půlnoci a v 5zase konec spaní 😕

jajinka27
11. čer 2009

že ty děti nechápou, že matky potřebují spát dýl co?? 😀

sluninka
11. čer 2009

jáji..to bude asi tím, že jsem vysedávala zase na pc bůh ví do kolika, místo toho abych šla spát 😕 😀

jajinka27
11. čer 2009

joo já takhle chodím spát normálně, většinou v 0.30 a vstávačka kolem 7mé s pauzami

sarka_k
11. čer 2009

Ahojky 🙂

jdu k vám načuhova 😉 a zjistit jak se máte.

No, miminka máte krásný!!!!! 😵 😵 😵

sluninka
11. čer 2009

no a já si zase připadám,jak kdybych snad někde bůh ví jak dlouho flámovala 😖 😀

jajinka27
11. čer 2009

jééé já bych šla flámovat 😀

sluninka
11. čer 2009

boha jeho, já ne, nechci dopadnout jak se cejtim teď 😀

sluninka
11. čer 2009

no tady to zase asi dneska pojede...
co děláte když je hnusně? pojďte sem 😕

jajinka27
11. čer 2009

já tu jsem, jen jsem kojila dítko

kde jsou všichni netuším 😕

sluninka
11. čer 2009

teda mě napadlo ICQ,ale ani tam není skoro noha 😕

jajinka27
11. čer 2009

nuda nuda, šeď šeď 😝

třeba všeci chrupou 😀 my neeee 😀 mě je pěkná zima i doma, fuj

sarka_k
11. čer 2009

Já jsem tady taky 😉 😀

sluninka
11. čer 2009

já mám puštěný topení 🙂

sarko..koukala jsem na Anetku 😵 pěkný fotečky,hlavně v tom Týně,tam je správňácká 😀

sarka_k
11. čer 2009

Sluni, děkujeme.

Natálka je taky báječná, takový smíšek! 😵