• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Jejdamankote, to slovo nenaštvite se jednak mělo být dohromady a asi spíš nenaštvěte se, že??? :grinning:
11. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč bychom se naštvaly ? Já rádá vidím, že to někde jinde jde... Nelinko, zatím bych jí nic nedávala, když Ti při kojení vydrží spát 8 hodin v kuse. Náš malej v noci vstává v průměru po 3 hodinách a dnes v noci byla novinka ten brekot, normálně se jen nakojí a usne. Po kaši může bolet bříško, zvlášť, pokud dosud měl jen mateřské mléko. Ale u nás už se asi opravdu čas přiblížil,navíc mu je 5,5 měsíce, takže čekám po pár lžičkách noční čočomoro....
11. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dočítám... Soni, bože, kde řádila ta černá ruka? ji zabim - musim to tam jít nahlásit, ať si nemyslí, že jsem magor
11. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem to našla, jinam radši nekouám, to je trapas, se musim odhlašovat, tohle už je moc :grinning:
11. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluni, provokuješ :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi...se ptám :grinning:
11. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neli, jestli spí min. 8 hodin, tak bych jí taky nic nedávala... u nás dneska jako u všech - hlad hlad a hlad :grinning: i když spíš myslim, že chtěl pít, bo ho možná škrábalo v krku či co.. ale přes den je zlatíčko, teď usnul v postýlce a tak jdu sušit prádlo a balit..
11. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolik by dítě mělo sníst toho zel. příkrmu v poledne?? jaká je max dávka??
11. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luca..my sníme buď celou tu malou skleničku a nebo když k tomu dávám brambor,tak ji dělám půlku...
ale dávkování netušim
11. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z poradny. Nakonec jsme vyrazili, ale čistě jen tam, né s procházkou po parku, jak jsem včera plánovala. Kubík váží přesně 6,5 kilo. Doktorce jsem řekla o dokojení, příkrmech, kaši na noc, při čemž ona hrabal v šuplíku a když jsem domluvila, ona řekla, že by mi měla dát nějaké čtení o příkrmech, ale vidí, že to u mě nemá cenu, že jsem si poradila. :wink:

Jenže to jsou kecy, prdy, beďary, nemít Vás, milé dámy koníkářky, vím prdlačku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže ještě jednou děkuju, že Vás mám :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
obča k Vám nakukuju, ale dočítat ani reagovat moc nestíhám... Jdu na radu. Jak jste zavedly příkrmy? Radily jste se s pediatrem nebo jste zkusily samy od sebe? Došla nám teď Beba 1, tak jsem dala 2 a pak jsem si na krabici přečetla, že by se měla dávat 3x denně po 210 ml... :confounded: Asi už počítají s příkrmem, tak teda nevím, jestli jsem neudělala blbost... Nemáte s tím někdo zkušenost? (myslím s přechodem z 1 na 2 :slight_smile:)
Děkuju za rady :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já zatím nepřešla z 1 na 2, ještě je čas si myslím, ale 210 mi najednou nevypije ani omylem, takze bych mu to proste rozdelila do vic dávek, tzn max 630ml za den
11. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám za to, že je beba2 až od 6. měsíců, ne? :confused:
11. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme taky zpět od dr. 6820g a 66cm, tak je pěknej :slight_smile: Dostal druhou hexu, tak jsem zvědavá jak jí zvládnem, očekávám k večeru zvýšenou teplotu.
11. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi prej na Šumavě jestli sněží se picnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac...jo je :slight_smile:)
11. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, žádná teplota se konat nemusí.... Honzík ani po jednom očkování neměl žádnou reakci. Ovšem abych to nezakřikla, zítra nás čeká hexa třetí
11. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koal, Tomík měl po té první večer a celý druhý den zvýšenou teplotu, tak uvidíme, co bude dneska...
11. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo. Ale stejně to nemusí být jako poprvé, uvidíte...
11. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, je to tam napsaný, ale dr. mi řekla, že už ji můžu dávat od 4. měsíce... tak nevím Měla jsem ještě 1, tak jsem ji dodělala a teď jsme najeli na tu 2. Akorát jsem teda asi měla začít i s příkrmem. Vy co máte ještě 1 tak už přikrmujete?
11. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám 1 a začla jsem s příkrmama :wink:
11. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám Nutrilon Comfort 1 a dávám v poledne zeleninu, odpoledne ovoce -dle toho, kolik toho sní, dostává ještě mléko, večer kaši a mléko - zbytek dne vždy mléko - tzn. že hlavní je pořád ten Comfort 1, 2 asi až za měsíc
11. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A příkrm jste začaly dávat samy od sebe nebo na doporučení dr.?
11. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, já sama od sebe... přesahoval denní dávku mléka....
11. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám pouze k obědu příkrm ale dávám i mléko protože si ještě nevezme tolik, jinak furt jen UM

začla jsem sama
11. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me doktorka v pondeli rikala ze Nutros 1 ktery ted mame se muze davat az do roka,ze je nejvic kompatibilni s materskym mlekem.tak nevim teda co ne ja tom pravdy.nicmene my jsme dneska zkusily Nutrilon AR proti blinkani protoze posledni tyden to byl fakt mazec,to u Eli neznam a uplna parada.takze u nej asi zustaneme. :wink:

co se tyka snehu na Sumave bych se tomu nedivila.my byli predloni v Rokytnici nad Jizerou a tam v kvetnu bylo na nule a pri ture na hrebenech jsme zapadli po kolena do snehu :unamused:
11. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám 1 a taky máme příkrmy...na 2 půjdem až někdy bůh ví kdy.... :grinning:

jáji :wink:
11. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...ty jsi éro prostě :grinning:

já koupila dva balíky beba 1 a bude může dlabat o 106 :grinning:
11. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, tak snad jsem neudělala blbost... Doufám, že mu to nějak neublíží.
11. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíte, že je dobrý se vrátit zpátky k 1, když už jsem dala 2? Měl zatím 3 dávky, 1. vypil 150 ml, pak 60 ml a poslední 100 ml.
11. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek