Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

taita
14. čer 2009

Jaji budu na vas vsechny myslet. Zatim se spis bojim jak to Anicka zvladne.

taita
14. čer 2009

jaji ty jsi byla u Anac pro kocarek? A pro kterej? 🙂

kacatko03
14. čer 2009

Jiri: tak šťastný let, a moc si to užijte 😉 jaji má golfky PP...já už to vííííím 😀 😀 😀

jajinka27
14. čer 2009

jo jo joooo 😀

taita
14. čer 2009

Verco diky.
Teda holky, dobra prace.
Peta by po materske mela zmenit obor. 😀
Tak ja jdu spat. Mejte se tu krasne a Verco krasnou dovcu.

kacatko03
14. čer 2009

tai: děkuju ale to se tu ještě uvidíme ne? jedeme 26. 😉

anaconda
14. čer 2009

Jiřko,
taky Vám přeju pohodovou dovolenou!! A profesi měním, to je jasná věc! 😉

Jiran taky změnil a taky šmelí s kočárama. Ovšem s těma pro velký kluky a pro ty malý 😀 😀

Tady jsou fotky z dnešní návštěvy Tomíka od Jarmilky 🙂

http://petrunapl.rajce.idnes.cz/s_Tomikem_Jajinky/

anaconda
14. čer 2009

a mám novou fotku a pase, heč heč 😝 (jazykovej)

Petru,
taky už mám doma teutonii a je fakt zajímavá 😉

petruna26
14. čer 2009

ahojky... jsem nějaká mrtvá.. včera jsme byli s tchánovcema, dneska s našima - hrůza ty návštěvy 🙂

Jiřko, užijte si dovču..

anac, jo?? povídej, přeháněj.. 😀

febris
14. čer 2009

cau holky 🙂 tak se hlasim zpet z dovci 🙂 bylo to super! Devet dni uteklo jak prd, skoda, klidne bych tam vydrzela dyl... Kolo, brusle, vylety, poklady... PARADA
vsem co se zatim na dovcu chystaji moc preju aby jim to vyslo!

sluni, jaji, je od vas mile, ze jste myslely na to, jak je asi na sumave a praly nam pekne pocasi 🙂 nicmene vas musim zklamat, nesnezilo 🙂 takze bezky rychlobezky jsme nevyuzili

😀 😝

sonisek
14. čer 2009

Ahoj Magdi, vítej zpátky, je dobře, že jste si to tam pěkně užili 🙂 A poklady na Šumavě závidím...my možná ale zítra vyrazíme na nějakej pokládek tady v okolí 🙂

berunka
14. čer 2009

holky holky jste tu jeste nekdoooo? Elinka usnula az ted a manza hned co jsme dorazili z navstevy v Litomericich.byl ovinen tak to slo samo 😀

febris
14. čer 2009

soni, ja koukala jsem zbezne na vase foto (zitra az vybalim, nebo pozitri? 😝 tak je projedu dukladnejc 🙂 na picase a musela jsem se smat, jak mate podobny fotky jako my 🙂 vylety, poklady a tak 😀 nejlepsi jsou takovy ty fotky- osoba na bobecku vedle krabicky 😀
kolik jich mate vlastne nalezeno? 🙂

jajinka27
14. čer 2009

beru...jsem a nejsem, já radši ICQ 😀

sonisek
14. čer 2009

Magdi, tak to se budu muset zeptat manži, ale zatím jich asi moc nemáme, tak dvacet si myslím 🙂

berunka
15. čer 2009

nazdarek maminy tak ja se dari pri pondelku?

ma12
15. čer 2009

Nazdarek, dobre dobre je Zuzi, dik za optani 😀
Jaji: tak golface jo? Tak to priste nebude vubec zadny problem to do auta dostat, kdyz mi jdem za mesic do sportaku.
Vikend jsme bez Anicky prezili, styskalo se nam, ale vedeli jsme, ze je v dobrych rukach, takze dobry.

Holky a co ten srazik ve ctvrtek? Pocitame s tim?

berunka
15. čer 2009

Marti ja se srazem predbezne pocitam,doufam jen ze nebude prset ma se to ke konci tydne zacit nejak kazit:( my navic jedeme v patek rano na dovcu tak uvidim,jak na tom budu s balenim 😀

sluninka
15. čer 2009

dobré ráno

tak teda hlásim, že prožíváme s Naty psycho dny a noci 😀 je protivná,nevrlá, nic se jí nelíbí, v noci se otáčí pořád na břicho ve dne se snaží lézt nebo co to dělá, sune si kolena pod břicho a čumáčkem reje postýlku nebo deku 😀 no neleze jí to a tak se vzteká

se srazíkem ve čtvrtek počítáme

za chvilku jedu na tu socku, se mi tam chce jako nikdy 😖

ma12
15. čer 2009

Verko: tak se stav. Bydlim hned barak vedle, jak je tam napsano TDE na zdi 😀

berunka
15. čer 2009

ahojky kocko 😉 heled a nerostou ji zoubky?my meli vcera super vecer,prijeli jsme az ve ctvrt na devet od MM tety se strejdou.navic Petr se strejdou chytil slinu takz byl spolecensky unaveny,ja ridila jela jsem tu cestu poprve a on mi vzadu usilnal.takze cesta vypadala tak ze ja kazdou chvili na nej houkala - nespi,kudy mam jet.pochopitelne jsme si zajeli.no a vecer Ela usnula az po pul desaty.no sila.pak jidlo v pul 4 a spinkala teda do pul 7 a ted uz zase chrupka.opet na brisku 😀 😀

sluninka
15. čer 2009

beru...vypadá to že jo, pořád fňuká,začala místo cucání všechno okousávat a když jí "čistim zoubky" tak si v tom libuje,jak jí to masíruje ty dásně, začala jsem jí dávat ten gel aby ji ty dásně tak nesvěděly a na chvilku to zabírá...
Naty už taky odpočívá na břiše,ale přes noc ji tak nenechávám,mám strach

Marti...já ivim kde, viděla jsem Tě z tramvaje tenkrát odemykat 😉 tak až to tam vyřídím,tak se ozvu 🙂

febris
15. čer 2009

bre rano, dnes v noci jsem normalne nastydla 😠 manzel chtel mit otevrene okno, usinali jsme prikryty jeho perinou, on se pak otocil a stahnul i deku a ja spala tak tvrde ze me az vzbudila zima :( a ted mam teplotu 😝

jinak dovolena byla pokrokova- nasla jsem prvni zub vlevo dole a prdola taky prisel na to, jak se otocit z briska zpet na zada 😵 takze uz fakt musim byt ve strehu, aby nedovalel sudy buhvikam

sluninka
15. čer 2009

ty krááááso mě z těch našich úřadů vomejou fakt, v práci debilní, na úřadě debilní tak to je pak těžký...tak nakonec čekám až mi pani pošle papíry, teď je jde poslat a pak půjdu na socku znovu 😀 ty vole že nejsem milionář a nějaká mateřská mi není jedno,tohle je fakt o nervy 😀

Marti..tak nikam nejedu, ale ono to jednoho dne stajně přijde,že se budu muset sbalit a jet tam někomu rozbít hubu 😀

jajinka27
15. čer 2009

bré ráno,

já se čtvrtkem počítám 🙂) Sluni...to budou zuby, tak snad se brzo vyklube 🙂) jinak to co píšeš dělá Tom taky, dává kolena pod sebe a snaží se plazit, bych řekla že se jim to za chvíli povede, však jsou šikovní nee 😀

sluninka
15. čer 2009

jáji...no nevim, ji pak dám na zahradu jestli zreje záhon 😀 je to nerváček po mamince 😀 ale teda to kňourání můj bože, volám mamce a říkám,že Naty je poslední 3dny protivná a Honza se do toho vloží že já jsem to samý...by nám naflákal oboum 😀

sonisek
15. čer 2009

Dobré ránko,
tak já minulý týden poslala žádost na to čerpání dovči a v sobotu mi volala šéfová, že ať ve čtvrtek přijedu, že se domluvíme na dohodě a dostanu zaplacenou část dovči...sakra to je tak debilní, že neví, že mám nárok na čerpání dovolené?? Ona si myslí, že mi může dovču zaplatit jen tehdy, pokud rozvážeme poměr 😀 😀 😀 Já mám zákoník projetej ze všech stran a na mě si teda nepřijde!! Prej dohoda 😀 No, já vím, že výpověď dostat nesmím, protože oni nakonec stejně nekončí že...ale pokud se dohodneme a ona mi vyplatí odstupný, tak to snad radši beru a nechci s nima mít už nic společnýho 😠

jajinka27
15. čer 2009

sluni...tssss ten je drzej cooo??? 😀 to neee to jí dej mrkvičku, bude jako králíček 😀 😀

anaconda
15. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci! 😉

Sluni,
to je tedy vopruz, ale nic si z toho nedělej, Kubík je na tom stejně. Taky má vomrnilózu, jak říkáme. Dnes se rozhodl vstávat ve 4:30, tak jsem ho v posteli hodinu mordovala a nutila ke spaní, až jsem ho frkla do jednoho z mých domácích kočárů a uspala ho. Zuby už mu asi taky porostou. 😒

Marti,
co nemoc Aničky??

Beru,
co Tvoje nastydnutí??

Jaji,
zdálo se mi o Toběěěěěěěěě a kočárku peg perego plikoooooooooo😅 😅 😅 😅 A víš, co řekl Jiran, když jste odjeli? "Hele, Pepane, a proč jsme si ho nenechali, když je tak pěknej?? 😅 😅 😅 😅

berunka
15. čer 2009

holky tak ja se taky pridavam do klubu kolinkaru pod briskem 😀 😀 ale to neni nic divnyho ze?nas klub nezklame 😀 😀 pak budou moct ve Stromovce zavodit v plazeni 😀