• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

jáji je zmatená jak lesní včela :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí,
ti pošlu foto a uvidíš, že je to PP Pliko 3 s NÁNOŽNÍKEM!!! :angry:
15. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji: podle mě máš PP pliko completo....já mám pliko P3 je to to samé akorát s nánožníkem nebo bez
alespon tak je to od loňské kolekce :frowning2:
15. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac: nic mi neposílej :grinning: jají ho má v albu :grinning: ...beztak je to jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
JJ je to tak pliko P3 clasic je bez nánožníku a completo je s nánožníkem..

Anac a co casuaplasy citta neviděla jsi ho či snad nezkoušela, našla jsem ho nový za super cenu...
Luco,
neznám, čoveče :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luca: DÍKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

ANAC: TAK A JAJÍ TĚ NEZACHRÁNÍ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , nerozumim, nechapu souvislosti :grinning: :grinning: :grinning:

Anac: nechces dorazit za nami v ten ctvrtek?

Jo a nejak mi pri naklepavani kosy trosku poboliva siti.
15. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu chrnět tak paaaapaaaaa paaaa aaaaa zítra

anac: klidnou noc přeju...jelimane :wink: :grinning: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
chelou :slight_smile:

jsem tu ejn na skok, bo už je zas hodin jak na kostele a třeba jít do hajan. My jsme strávili víkend na chatě, vrátili jsme s e až dneska. bylo fajněěěě. příště jedeme až za 3 týdny a podržte se - jede s náma asi tchýně. Chjo, jsem se těšila, že tam budeme od pátku do úterý, ale s tchyňkou teda nevím. nic proti ní, je fajn, ale 5 dní je fakt moc :pensive:
15. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko: jezis tchyne, fuj to jsem se lekla. Ja se z toho naseho tydne u svagrovy na chate vyvlikla, to tu dovolenou radsi rozpulime a zaplatime hotel/penzion. Se tam chtela nakyblovat i svagrova se svym nezvladnutym synkem. by me jeblo. nastesti ja nemusim tchyni a mm zase svou sestru.
15. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,
nedorazím, ale budu na Vás myslet, jo? :wink: Spíš doražte Vy za mnou. Ukážu Vám krávy, jaké jste ještě neviděly. Máme jich tu plný kravín............ :grinning: :grinning: :grinning:

Tak papa, jdu do sprchy a chrnět. :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac...chrnět? nějak brzo neeee :grinning:
15. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, mě děsí, že zrovna v tu sobotu 4.7. má narozky a bude to chtít na chatě zapít. A já nenávidím, když MM pije. Jenže co mu budu moci říct, když tam bude ona? už teď z toho mám osypky. ještě se kvůli tomu s Mm pohádáme, uvidíte. Však dám vědět.
15. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo má 4.7. narozky??
15. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchyně...
15. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj manža taky :grinning:
15. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2897898&vReferer=
holky pro pozvednuti nalady jsem vložila par fotecek:slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to je hezky, hlavne ta deka, ja ci taky :grinning: :grinning:
Anac: vydrz prtka, vydrz. Musime pockat az Tomik presedne do lepsi a hlavne skladnejsi kary, pak se tam nebude muset Jaji mackat mezi dvema vajcama :wink: . Dulezita otazka - je tam nekde hospoda? Jako ze bysme meli kde se najist :grinning:
15. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,
hospoda tu je, neboj! Si snad přivezete řízky, ne? :angry: To byl samozřejmě vtípek :grinning:

Já mám narozky 1.7., heč! :wink:
15. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac...nééé já ti sežeru jahody :grinning:
15. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyyy tak dneska zase prvnííííí :grinning:
16. čer 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anac: rizky hezky v housce a budemem papat na zahrade. Nebo ze by sekanou do chlebu :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak preju dobre rano vsem.
16. čer 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam ze pocasko se nejak kazi :frowning2: ale my jsme optimisti takze verime,ze dovca nakonec dopadne dobre.a i kdyby proprsela tak budeme vegetit v hotelu a uzivat si spolecne chvilky s Eli.tatku mame porad v praci tak si ji aspon uzije :grinning: :sunglasses:
16. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, ledňáčci. :wink:

Nebojte, s jídlem to vymyslíme. Přeci nepadneme hlady, ne? Jak píše Jaji - máme jahody, třešně a řízky nebo sekaná taky bude. :slight_smile:

Počasí je u nás taky prapodivný, tak jsem na to zvědavá. Kubík dnes krásně spinkal, za chvíli s ním vyrazím ještě ven, aby nebyl na plavání mrzutý. :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Peto no u nas svete div spanek celou noc bez jidla :astonished: a rano vstavacka po seste a ted uz zase chrupe.nova deka ji fascinuje takze nejdrive zbusila tygra a prasatko az z toho usnula :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: co to tady bylo za peregackej bordel??
16. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar a sílu :slight_smile:)

tak my jdeme v 10:30 na očkování, dneska vstával v 6 a už se nenechal uspat u prsa, hmmm, bych řekla že už tam skoro nic není, ani ráno už nejsou skoro nalitý :confounded:

Sluni...co Naty? jaká byla noc? teplotu má?
16. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek