Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
15. čer 2009

jáji je zmatená jak lesní včela 😕 😅 😀 😀 😀

anaconda
15. čer 2009

Kačí,
ti pošlu foto a uvidíš, že je to PP Pliko 3 s NÁNOŽNÍKEM!!! 😠

kacatko03
15. čer 2009

jaji: podle mě máš PP pliko completo....já mám pliko P3 je to to samé akorát s nánožníkem nebo bez
alespon tak je to od loňské kolekce ☹

anaconda
15. čer 2009
kacatko03
15. čer 2009

anac: nic mi neposílej 😀 jají ho má v albu 😀 ...beztak je to jedno 😀 😀 😀 😀

luca30
15. čer 2009

JJ je to tak pliko P3 clasic je bez nánožníku a completo je s nánožníkem..

Anac a co casuaplasy citta neviděla jsi ho či snad nezkoušela, našla jsem ho nový za super cenu...

anaconda
15. čer 2009

Luco,
neznám, čoveče 😅

kacatko03
15. čer 2009

Luca: DÍKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

ANAC: TAK A JAJÍ TĚ NEZACHRÁNÍ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ma12
15. čer 2009

????? 😀 😀 😀 😀 😀 , nerozumim, nechapu souvislosti 😀 😀 😀

Anac: nechces dorazit za nami v ten ctvrtek?

Jo a nejak mi pri naklepavani kosy trosku poboliva siti.

kacatko03
15. čer 2009

holky jdu chrnět tak paaaapaaaaa paaaa aaaaa zítra

anac: klidnou noc přeju...jelimane 😉 😀 🤐 😝

petkakrutik
15. čer 2009

chelou 🙂

jsem tu ejn na skok, bo už je zas hodin jak na kostele a třeba jít do hajan. My jsme strávili víkend na chatě, vrátili jsme s e až dneska. bylo fajněěěě. příště jedeme až za 3 týdny a podržte se - jede s náma asi tchýně. Chjo, jsem se těšila, že tam budeme od pátku do úterý, ale s tchyňkou teda nevím. nic proti ní, je fajn, ale 5 dní je fakt moc 😔

ma12
15. čer 2009

Petko: jezis tchyne, fuj to jsem se lekla. Ja se z toho naseho tydne u svagrovy na chate vyvlikla, to tu dovolenou radsi rozpulime a zaplatime hotel/penzion. Se tam chtela nakyblovat i svagrova se svym nezvladnutym synkem. by me jeblo. nastesti ja nemusim tchyni a mm zase svou sestru.

anaconda
15. čer 2009

Marti,
nedorazím, ale budu na Vás myslet, jo? 😉 Spíš doražte Vy za mnou. Ukážu Vám krávy, jaké jste ještě neviděly. Máme jich tu plný kravín............ 😀 😀 😀

Tak papa, jdu do sprchy a chrnět. 🙂

jajinka27
15. čer 2009

anac...chrnět? nějak brzo neeee 😀

petkakrutik
15. čer 2009

Marti, mě děsí, že zrovna v tu sobotu 4.7. má narozky a bude to chtít na chatě zapít. A já nenávidím, když MM pije. Jenže co mu budu moci říct, když tam bude ona? už teď z toho mám osypky. ještě se kvůli tomu s Mm pohádáme, uvidíte. Však dám vědět.

jajinka27
15. čer 2009

kdo má 4.7. narozky??

petkakrutik
15. čer 2009

tchyně...

jajinka27
15. čer 2009

můj manža taky 😀

petkakrutik
15. čer 2009

jaji 🙂

berunka
15. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
holky pro pozvednuti nalady jsem vložila par fotecek🙂

ma12
15. čer 2009

Zuzi, to je hezky, hlavne ta deka, ja ci taky 😀 😀
Anac: vydrz prtka, vydrz. Musime pockat az Tomik presedne do lepsi a hlavne skladnejsi kary, pak se tam nebude muset Jaji mackat mezi dvema vajcama 😉 . Dulezita otazka - je tam nekde hospoda? Jako ze bysme meli kde se najist 😀

anaconda
15. čer 2009

Marti,
hospoda tu je, neboj! Si snad přivezete řízky, ne? 😠 To byl samozřejmě vtípek 😀

Já mám narozky 1.7., heč! 😉

jajinka27
15. čer 2009

anac...nééé já ti sežeru jahody 😀

berunka
16. čer 2009

ahojkyyy tak dneska zase prvnííííí 😀

ma12
16. čer 2009

Anac: rizky hezky v housce a budemem papat na zahrade. Nebo ze by sekanou do chlebu 😀 😀 😀

Jinak preju dobre rano vsem.

berunka
16. čer 2009

tak koukam ze pocasko se nejak kazi ☹ ale my jsme optimisti takze verime,ze dovca nakonec dopadne dobre.a i kdyby proprsela tak budeme vegetit v hotelu a uzivat si spolecne chvilky s Eli.tatku mame porad v praci tak si ji aspon uzije 😀 😎

anaconda
16. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Nebojte, s jídlem to vymyslíme. Přeci nepadneme hlady, ne? Jak píše Jaji - máme jahody, třešně a řízky nebo sekaná taky bude. 🙂

Počasí je u nás taky prapodivný, tak jsem na to zvědavá. Kubík dnes krásně spinkal, za chvíli s ním vyrazím ještě ven, aby nebyl na plavání mrzutý. 🙂

berunka
16. čer 2009

Ahojky Peto no u nas svete div spanek celou noc bez jidla 😲 a rano vstavacka po seste a ted uz zase chrupe.nova deka ji fascinuje takze nejdrive zbusila tygra a prasatko az z toho usnula 😀 😀

sluninka
16. čer 2009

😕 co to tady bylo za peregackej bordel??

jajinka27
16. čer 2009

Zdar a sílu 🙂)

tak my jdeme v 10:30 na očkování, dneska vstával v 6 a už se nenechal uspat u prsa, hmmm, bych řekla že už tam skoro nic není, ani ráno už nejsou skoro nalitý 😖

Sluni...co Naty? jaká byla noc? teplotu má?