Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
16. čer 2009

klasika, já přijdu a tady zase nikdo 😒

ma12
16. čer 2009

jaji, ja jsem tu, ale jen na skok, musim se dat pro zmenu do uklizeni. Taky je to takovy kolotoc u Vas, sotva uklidim, hned je bordel 😕

cline
16. čer 2009

nazdárek, přes víkend se to teda pěkně s...o, koukám, že proběhl PP boj. Kdo vyhrál? 😀 U nás právě probíhá jednání o rozvod našich, je to děs, mají spolu barák a mamka se ségrou by tam chtěly samozřejmě zůstat, jenže taťku ais nebudou moct vyplatit, no prostě hrůza.

ma12
16. čer 2009

karol tak to hodne sily preju. U nas probiha zase boj o dedictvi. taky lahudka. 😒

jajinka27
16. čer 2009

ma...já neuklízim 🙂)) bordel tu není, jen mě dneska čeká žehlení to je vše 😀

sluninka
16. čer 2009

ahojte

jáji...v noci super, teplotu nemá,ani ráno neměla...teda zase jsme byly vzhůru ale to už je fuk,dneska je trošku lepčejší, tak snad už ji to kňourání přejde 😉

ma12
16. čer 2009

Jaji, jak to delas?
Verko: uz aby se ty zoubky vyklubaly, co?

sluninka
16. čer 2009

Marti...to teda,ale zase na druhou stranu až vylezou,tak máme jistotu,že už pojedem ve velkým,do tý doby než bude plná pusina zoubků 😅 😀

teda tak já musela uklidit včera, dneska nám sem přijde technik vyměnit ten krám nefunkční,tak aby ho tu vůbec našel 😀
ale to žehlení 😀 jsem nežehlila ani nepamatuju,vždycky vytáhnu věci který zrovna potřebujem..ale měla bych se do toho dát, už je tam toho celkem dost a hlavně skříně prázdný 😀

ma12
16. čer 2009

Tak ja zehlila vcera u house. A ted uz vazne musim jit.

sluninka
16. čer 2009

jééé tady zase nikdo

tak my taky mizíme

ma12
16. čer 2009

Ted mi volala kamaradka, se kterou jsem se mela zitra sejit, ze jeji bratr je od nedele nezvestny ☹

nelinkav
16. čer 2009

Čau, holky, včera večer po třech dnech odjela z návštěvy moje mamka a než jsem teď dočetla, tak tady zas ani noha. No nevadí, stejně se mládě poblilo a krom země a jejího bodyčka i kalhot jsem to schytala i já, takže máme co dělat.

Jinak u nás se v první várce slavily mm narozky - v pátek s kámošema v hospodě, v sobotu na firmě spolu s kolegou, co měl 40tini, v neděli jsme (až se pán dosyta vyspal) byli na kolobkách, a včera jsme ještě poseděli s našima. Ve středu se pokračuje s mm vzdálenějšíma příbuznýma, v sobotu s kámošema u nás doma a někde mezitím se ještě musí vklínit zapití s jeho rodiči, babi a ségrou... Než ne to všechno skončí, tak má mm i tchán svátek... 😀 Někdy mi přijde, že tady na Valachách fakt nejsou normální 😝 Nejlepší na tom je, že ten můj stařec už to nezvládá jak zamlada a nějak se nemohl rozjet v práci 😀

Jinak golfy ještě neřeším (zatím se těším na sporťák, až bude svišť koukat ven), nikam neleze, zuby taky nerostou - asi jsme opožděný 😔 🙂 Ale někdy to snad doženem.

Anac, s tchýní tě chápu víc a víc. Ta moje, jak mě zrovna neměla v lásce, bo jí nejdu na ruku a přesně jak ty se někdy dovolím říct svůj jiný názor na nakládání s prckem, tak konečně našla spojence - tu mladou dispečerku, kterou do práce zaboha nechtěla přijmout. Ona se za toho půlroku tak precizně naučila ji na všechno kývat, a to ještě dřív, než tchýně dořekne, že mm z toho čůrá smíchy a tchýně je přešťastná... 😝

Jo, a hádejte, co tchýně dovezla Stelliši z výletu - gumovou žabičku, plnou sprchovýho gelu. Prý jí to máme dát do vany... Až na to, že používáme zatím pro jistotu speciální dětskou kosmetiku 😒

nelinkav
16. čer 2009

Teda Marti 😕 A je šance, že by se jen zapomněl na nějaké akci??? 😒

ma12
16. čer 2009

Neli: nechal dopis, ve kterym vse vysvetluje, vzal si par zakladnich veci, dal vypoved v praci.....

nelinkav
16. čer 2009

Panebože... 😔 To je mi jeho rodiny strašně líto...

Musím jít, mládě už se nudí.

petruna26
16. čer 2009

Marti, mám husí kůži - děsný..

Hele, Sluni, co děláte? Nechcete přijet, šla bych ven na brusle, ale nechce se mi samotný 🙂

ma12
16. čer 2009

Ja taky, je to sila. Znam ho...a kamosku znam 10 let, byli jsme spolu na koleji a jezdili spolu vlakem, takze vim, jak je z toh hotova. Do toho ma 9 mesicni mimino. Je to zahada, problemy nemel, drogy, alkohol nic. V neteri se jen videl... .

Petru: ja bych odpolko prijela, mam nejakou jezdici naladu. A nechci myslet na nej.

ma12
16. čer 2009

Jenze se dost zatahuje....

petruna26
16. čer 2009

tak joooo, super :o)

berunka
16. čer 2009

jezisi Marti to je sila ☹ a vysvetluje to tak jako ze mysli na sebevrazdu nebo "jen" odesel?je to strasny kdyz je znas osobne to chapu ☹

ma12
16. čer 2009

Beru: snad "jen" odesel.

Matyasek od Maovy (narozen ve 23+0) dnes svuj boj prohral 😢

petruna26
16. čer 2009

Marti, ty už snad dneska nic nepiš - to jsou samý katastrofy 😢 😢 😢
chudinka malej a chudák maova.. 😢

sluninka
16. čer 2009

Marti...teda tak to je teda síla...teď jen doufat,aby byl v pořádku...snad ho to přejde a ozve se aspoň těm nejbližším 😒

Péťo...tady pééérší 😕

berunka
16. čer 2009

Marti teda zpravy jsou jak pocasi u nas,taky smutne a zatazene ☹ jak ses to o Maove dozvedela?ja teda nemam tuseni kdo to je ale kazdopadne i tak je mi to moooc lito 😢

sonisek
16. čer 2009

Marti, teda s tou kamarádkou je mi líto a s Maovou taky...vím, jaký měla osud a tohle je hrozné 😢 😢 😢 😢 😢

Tak my razíme na kyčle, snad už to bude poslední kontrola...

ma12
16. čer 2009

Unorovky 2008, kazdy vecer tam posilala zpravu, jak na tom matyasek je, v poslednich dnech se jeho stav dost zhorsil.

petruna26
16. čer 2009

Beru, Maova chodila do různých diskuzí, byla teď i v oktobrovkách s mojí kamarádkou, původně v únorovkách 08 ☹
Tady je taky zataženo a smutno.. 😢

berunka
16. čer 2009

vzdycky kdyz se nejakou takovouhle zpravu dozvim tak si rikam ze muzu byt stastna i za to ze Eliska place a vzteka se,protoze tohle musi byt strasny a vubec si nedovedu predstavit jak se s tim maminka muze vyrovnat 😢 😢 😢 😢

petruna26
16. čer 2009

beru, no jo.. proto já nikdy nenadávám na Adélku, jsem ráda, že ji mám - se vším všudy... i když se někdy člověk nevyspí ap.. ne tak s mm - tomu nadávám pořád 🙂

jajicek
16. čer 2009

zdravím, chci se vás maminek jen zeptat zda jste dávali očkování prevenar, to placené pro své dětičky? Já jsem na vážkách zda to své dceři dát či ne, díky moc za jakýkoliv názor či radu
přeji všem hezký den a zdravé dětičky