Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
16. čer 2009

🙂 tak přijeď sockou, není to tak hrozný.. 🙂

jajinka27
16. čer 2009

ne mě se s ním fakt nechce vzdalovat a hlavně sebou nechci táhnout UM

jdem ven, Marti kdyby se ti za mnou chtělo, jsem na mjobulu 😀

ma12
16. čer 2009

Mela jsem tu bratra. Fiha. Ted cekam na mobil od jeho slecny, ze by k nam prijela. To si bratr domluvil predtim nez jsem vam nahodila, ze bych jela. Tak cekam cekam.

Jaji: to chapu, po ockovani to neni zadny med.

Petru: nahod ulici, ja to do pul hodky snad budu vedet co a jak. Nemam u sebe navigaci, tak to snad najdu.

petruna26
16. čer 2009

Marti ale chtěla přijet sem, teda psala to, tak nevím 🙂
to neva, mně případně stačí i Věrka 🙂 😉

jajinka27
16. čer 2009

takže na mě prdíte, chjo :( Marti si mohla dorazit za mnou když za PÉŤOU jede Věrka, mno nic

nelinkav
16. čer 2009

Beru, fontanela je to měkký vepředu na kebulce, od narození se to místečko zmenšuje. Mě někdy stračí na to koukat, když to pulzuje, přijde mi to strašidelný a po narození jsem se bála, abych ji přes to moc nepohladila. Pako, no 😀

Petru, kdyby ty potraty byly z různých příčin, tak by mi to přišlo asi jiný než když ví, že se vždycky začne moc brzy otevírat... Ale je jasný, že mít touha mít vlastní dítě je hrozně silná a ona je pořádná bojovnice a jednou to určo dotáhne do zdárnýho konce. A za sebe se řídím pořekadlem nikdy neříkej nikdy, v podstatě v žádné věci bych neřekla, že na tomhle názoru si budu trvat do skonání světů, takže bych to možná taky absolvovala. Kdoví, jak to u nás bude s druhým 😕

Petko, tak tvůj dr. je nějakej rychlík, ne? Patrik doteď jel jen mlíčko a najednou máte začít dlabat všechno a hned? Bych se s ním asi nepohodla 😀

U nás zatím furt frčí mlíko, poslední dny se mi zdá, že se trošku víc rozjelo. Teď musím potvůrku vzbudit, protože už nejedla dost dlouho, 4h mě přijdou jako max.

sluninka
16. čer 2009

Péťo..vim kde sídlíš😉 tak ma se teď jdem nabaštit

jáji..a jak je Tomíkovi teď? snad bude v noci dobrej...uvidíme se každopádně ve čtvrtek 😵

ma12
16. čer 2009

Jaji: treba nedorazim nikam. Ale spis dorazim za tebou, protoze fakt nevim, jak za Petou 😒

petruna26
16. čer 2009

Sluni, OK a kdy asi tak dorazíte?

petruna26
16. čer 2009

Marti, k nám je to děsně lehký, ale určitě dál než k Jáje... tak jed případně za ní, ať není naprdlá 🙂

sluninka
16. čer 2009

Péťo..jsem najedený, ještě sbalim věci, tak ymslim kolem půl třetí bysme tam mohly bejt..teda pokud vypadá dobře průmyslová 😅

petruna26
16. čer 2009

super, holky, čekáme jen na vás 😀

ma12
16. čer 2009

jaji, tak oblecu Anicku, sebe, startuju karu a za chvili jsem u Vas. Kde to mam nechat?

petruna26
16. čer 2009

hele a kam plánujete ten čtvret? do ZOO?

berunka
16. čer 2009

ja bych ZOO brala ale podrobim se vetsine aby pak nebyl boj,ze jsem si ji vydupala a pak bych treba nedorazila.fakt nevim jak to bude s tim balenim,nakupem na cestu atd 😎

sluninka
16. čer 2009

mi spadl zase net 😠

Péťo,trochu se zdržíme,dítko mi před chvilkou usnulo

Marti..Jája už tady není...už jsou s Tomíkem venku,máš písnout na mobil

petruna26
16. čer 2009

🙂 jejda, Naty, tos měla usnout až v autě :o)
já bych ZOO taky brala.. ale taky nevím na 100% zda dorazím, ale snad jo, teda chci.. 🙂

berunka
16. čer 2009

http://www.hipp.cz/o-nas/kontakt-1.htm
Sluni tenhle dotazinik vypln a do textu napis zadost o vzorecky a oni ti je poslou 😉

petruna26
16. čer 2009

Naty 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀

petruna26
16. čer 2009

Beru a specifikovalas ty vzorečky nějak?

sluninka
16. čer 2009

Péťo..jsem sbalená,čekám jen až se probudí,to bude každkou minutkou...

beru...supeeeeeer 😉

koalice
16. čer 2009

Petru, to jsem se špatně pochopili, sám otec se se strýcem soudil a dokonce v jednom stání u okresu vyhrál, my jen , chudáci, ty rodinné hnoje podědily, takže chtě nechtě pokračujem v otcovo rozjetých soudech 😒
U notáře se musíš jako dědic vyslovit, zda dědisctví přijímáš v celém rozsahu- to znamená i s ev. dluhy, soudy. Na soudě si nás jako dědice vyhledali a pokračujem dál...

Beru, ano velká fontanela je na hlavičce. Ještě k té množství tekutiny- taky musíš brát v úvahu, že na svůj věk je Eliška droboučká a váží málo, nemůžeš do ní naprat skoro litr...

petruna26
16. čer 2009

my už to taky poslaly... ¨
Naty šup, Adéla už je připravená vyjet.. 🙂

berunka
16. čer 2009

jenom jsem jim napsala ze budeme prechazet na prikrmy a jestli bych mohla pozadat o zaslani vzorku.nevim ted presne jestli jsem jim psala ze jsme potencionalni alergici.kazdopadne mi prisel vzorek ryzove kase,kase s jablickem na dobrou noc,malinovo sipkovy caj,jablecno medunkovy caj,fenoklovy a hermankovy caj - to vse v tech vzorkovych pytlickach, potom vzorek pecujiciho olejicku na miminko,kremu na opruzeniny a masazni olej pro tehulky - ten se bude treba pristi rok hodit 😀 a pak jeste nejake povidani a samolepka dite v aute 😉

berunka
16. čer 2009

koal ja jsem prave z tech "vypoctu" kolik ma vypit celkem mimo.ted vazi 6kg a kdyz beru ze tedaby mela vypit sestinu sve vahy tak nevim jak bych to do ni dostala.navic mi nechce skoro pit zadny cajiky.nemate nejaky recept jak prcka naucit?

sluninka
16. čer 2009

beru..teď koukám,že jsem jim tam už psala,mám tu od ty paní mail 😀 tak třeba pošlou 2x 😀

Péťo..vydrž,vydržžžž 😀
to by byla sranda,kdyby zrovna teď usnula na dýl 😀 😀 😀 😀 😕

petruna26
16. čer 2009

no, my počkáme... Adéla mi tu z nudy už kouše palec 😀

sluninka
16. čer 2009

Péťo tak a brusle jsou v háji, manža je má u sebe v autě, jsem je ještě nevyndali,jak jsem byli jezdit 😅

zuzi...my jsme se to naučily jak byly ty vedra,ale u vás to bude asi těžší..myslim,že bych se tim zatim moc netrápila,stejně ji dáváš hodně mlíka přes den,tak je to zatim dobrý 😉

sluninka
16. čer 2009

jsme vzhůru, oblíknu ji a jedem, počítám tak 20min😉