Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
16. čer 2009

sluni, vy jste trdla... 🙂 , tak jdeme pěšky, no... 🙂

hanka128
16. čer 2009

tak jsme zpět z rehabky a nehoršíme se,ale lepšíme 😵 fičíme zase za 14 dní. zítra nás čeká ješte to sono a v pátek neurolog a konečně bude vše hotové.
a na rehabce mě potěšili,že až bude mít maru přes 6 měsíců a zpevníme ještě trošku bříško tak můžeme koupit manducu,beco nebo ergo a určo s ní chodit na hodinové procházky. protože nějaký ten delší čas ještě sedět nebude a ležet pořád v kočáře to není taky radost...tak ať se může pěkně dívat po venku 😵 mno,ale tím že s nám ležící doba protáhne,tak sporťák v 6 měsících fakt nehrozí tak to musíme nějak vyřešit s kočárem..ten nám bude za chvíli akurátní 😲 ..takže buď si pujčíme od někoho takový ten strší hoooodně prostorný a nebo náš prodáme a koupíme roan nebo ingelsii a pak už jenom golfky..mno musíme to promyslet 🙂

berunka
16. čer 2009

tak vidis ze to bude dobry,to je fajn. 😉 je zajimavy jak kazda rehabka rika neco jinyho.me nase fyzioterapeutka rekla ze rozhodne nedoporucuje zadny nositka,klokanky apod.a kdyz uz tak jen na chvili,protoze v tom pater ditek trpi.tak si vyber.ja teda klokanku temer nepouzivam.

hanka128
16. čer 2009

no tohle nejsou klokanky-jsou více vymakanější 😉

a nošení dětí vůbec není špatné, protože kočárek je výmysl 20.století či 19.století já ti nevím 😀 -předtím se děti jenom nosily 🙂 dokonce i moje babička si pamatuje že měla"pěstunku"-něco podobného jak jsou dnešní babyvaky.jenom to musí opravdu dobře vymakané-takže šátky manducy jsou ok 😵 klokanky ne-tam dítě vyloženě visí. a když nosit tak hlavně na břiše,tak je to nejlepší.

monique_2006
16. čer 2009

presne tak - beru, tvoje fyzioterapeutka nezna rozdil mezi ergonomickyma nositkama (ergo, beco, manduca,...) a klokankama a haze je do jednoho pytle. klokanky jsou fakt spatny, ale vymakany nositko je pro pater ditka v poho
🙂

jinak hani - ja mam ergo a naprosta spokojenost. zkousela jsem i manducu, ale ergo vyhovuje vic 🙂

berunka
16. čer 2009

no myslim ze Eli rozhodne neublizim kdyz ji budu spis nez nosit vozit v kocarku.ale je to samozrejme kazdyho vec.ja proste ten nositkum vseobecne neverim ☹

hanka128
16. čer 2009

no monique bude to oříšek vybrat co vememe 😅 já su fortelnější 😀 tak by byla asi pro mě dobrá manduca,ale mm je zase urostlá čára-1,92m, 92kg 😅 takže sem zvědavá co bude pasovat oběma 😀 ale už se na to těším bo chudáka maruška je vždycky nadšená, když jí chvíli v klubíčku ponosíme po bytě-je děsná zvědavka a všechno ji tak zajimaaaaaá 😵 😵 😵

jajinka27
16. čer 2009

tak mě taky přišel hipp se moc nepředali 😀

Tomík začíná být uplakaný ☹

monique_2006
16. čer 2009

beru - to chce si o tom neco precist a neposlouchat jen jeden nazor jedne terapeutky 😉 ale vozenim v kocarku eli urco neublizis, vo tom zadna 🙂

hani - my vybirali asi 3 mesice, porad jsem nevedela....precetla jsem spoustu diskuzi a ergo vychazelo o neco lip. ja jsem hodne velkej tlustoch a ergo je v poho, toho bych se nebala. muj manzel ma taky 192centaku a v poho

hanka128
16. čer 2009

no v červenci zajdeme v brně do brány a vyzkoušíme-mají beco,ergo i manducu 🙂

hanka128
16. čer 2009

tak kočár nikomu neublíží to je jasné 🙂 ale když nám bude muset maruška ležet ještě v 8,9...měsících,tak jí to asi moc nebude bavit že... 😢
a nic se nemá přehánět-ani být v kočáru dlouho a ani být dlouho v nosítku. 😉

monique_2006
16. čer 2009

hani - moje rec. jonas mi rve v kocare stridave uz asi 2 mesice, takze jsem nositko jen uvitala. a mam golfky, ktery jdou az do lehu, tam taky vidi o neco vic. ale jinak jsou prochazky fakt pruda...🙂

berunka
16. čer 2009

to je jasny 😉 ja doufam ze Ela zacne brzo lezt a tim padem se pak snazit posazovat aby mohla sedet v kocarku a koukat kolem sebe.
diskuse o nositkach jsem cetla to jo ale u nas je to bohuzel i o tom ze si nemuzu dovolit dat min. 2500,- za nositko ☹ bohuzel jsou prednostnejsi veci na placeni. ☹

Jaji co ti prislo?

monique_2006
16. čer 2009

beru - drahy jsou, to jo. ja bych do nej taky nesla, kdybych nevedela, ze ho budu fakt vyuzivat. jak chodime do lesa se psem, tak se bude casto hodit myslim. uz ted ho mame asi 2 tydny a docela frci 🙂

hanka128
16. čer 2009

tož nám už maru nebrečí v kočáře(měla období asi 3 týdnů kdy revala a revala),ale jak s ní jdeme třeba k večeru ven tak je fakt vidět jak už jí to nebaví...takže sklopíme střechu a to je jak u vytržení ze stromů a stínů 😵

hanka128
16. čer 2009

no my taky nemáme peněz nazbyt,ale prostě jednou dáme něco z mé mateřské a koupíme marušce nosítko 😵 naštěstí u nás to zatím vychází tak, že na mateřskou vůbec nemusíme šahat,takže se dá něco naspořit 😵
a šatní skříň už je taky objednaná tak se nemůžu dočkat až to přijdou zaměřit a pak jupíí namontovat a bude konec prachu-bo jak to prádlo nemáme už kam dávat......

berunka
16. čer 2009

Hani no to nam jde materska pryc hned cela takze myslim ze u vas to jeste nebude tak horky 😀

jajinka27
16. čer 2009

beru...to samé

jinak Tomík už cca 20min pláče skoro v kuse ☹ 😢

hanka128
16. čer 2009

tak šetríme šetříme doba nejvěštší krize ještě před náma.....a nesplacená hypotéka taky před náma a nevybavený byt taky před náma 😀

ale zase je super,že kdyby náhodou mm přišel o práci,tak půjdu pracovati já a penízky zase budou-bo zdravotnictví je fakt jistota-nemocní budou vždycky a někdo se o ně starat musí 🙂

petruna26
16. čer 2009

kde jste kdo? 🙂
sluni, děkujeme za návštěvu, aspoń nám nebylo smutno - a mm pořád ještě není doma... Tak jdu aspoň spáchat něco k večeři.. 🙂 a když bude čas, hodím do alba ty naše dvě kočky

ma12
16. čer 2009

Cus, tak mlade spi, snad, byla ubrecena. Moc toho nenaspala.
Ja mam Manducu a spokojenost, jen ji musit zapinat krizem a jsem taky fortelnejsi 😀

berunka
16. čer 2009

ja myslim ze se uz do doby nez bude sedet bez Manducy snad obejdeme a pak uz to bude veselejsi 😀
u nas dneska taky knouraci nalada,navic i nejak vic blindila tak snad to nic nebude.mela i 37 po odectu takze doufam ze ji o dovce nepolezou zuby 😲

jajinka27
16. čer 2009

no tak u nás se spí ale chvíli to byl mazec, dala jsem nurofen ale plival to, pak se mi ho podařilo uhoupat a usnul na 30min, pak to bylo dobrý

chudík můj malej

sluninka
16. čer 2009

jsem tu, Péťo my děkujeme za pozvání, MM taky není ještě doma...

jáji teda myslíme na vás ať se vyspíte

jajinka27
16. čer 2009

sluni...snad jo, vůbec netuším co to bylo, jestli ho ten vpich tak bolel ☹ teplotu má jen 37,1 po odečtu

berunka
16. čer 2009

Jaji a nedrzela jsi ho treba tak ze by jsi mu zmackla tu nozicku?me na to upozornila mamka ze kdyz mela Ela prvni hexu tak ji drzela a zavadila ji o nozicku a taky zacala plakat.

jajinka27
16. čer 2009

ne pak sem se snažila ho vubec za tu nozicku nechytat, no plakal tak usedavě chudík

berunka
16. čer 2009

buhvi co se v tom telicku po ockovani deje.Eli je taky treba v klidu a najednou zacne tak strasne plakat ze si taky rikam co jsem ji udelala.dneska vecer jsme zase testovali kasicku hruskovou od Nutrilonu a usnula celkem v pohode akorat jsem ji udelala do 180ml vody a to bylo asi moc a tak blindila.no tak jsme aspon prisly na to,ze uz vyrostla ze dvou dalsich overalku 😀 😀

kacatko03
16. čer 2009

čaaau....

jaji: a ty dáváš nurofen když má 37,1????

zuzi: u nás taky zvžšená teplota a nálada bod psa, furt knourá, je vzteklej atd...

jajinka27
16. čer 2009

veru...ne normálně ne, ale ono to je i na bolest a on fakt plakal bolestí ☹