Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanta
17. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem přidala pár fotek do starýho albíčka a taky udělala ještě jedno nový.

Jinak blázinec, dělají nám střechu. Ájošek je ale dneska u našich a řemeslníci zrovna nic nepotřebují, tak jsem se do toho albíčka pustila...

Jak se máte?

petruna26
17. čer 2009

hani, tý jo, Anetka už je velká holka, co?

sluni, pěkný fotos 😀

hanka128
17. čer 2009

tak sono mozku je je ok, vše jak má 😵 a zítra přijdou vyměřit šatní skříň 😵 a venku je taaaak krásně, no co víc si přát 😀

febris
17. čer 2009

hani gratuluju! neboj, maruska brzo vsechno dozene a bude uplne v poradku 😵 s tou mandukou, ergem nebo tak to bude super, ja treba na delsi prochazky s mandukou taky nechodim, asi max. 2h jsem nekde byla (blby je ze precejenom do kocaru nalozis kde co, ale s mandukou se blbe nese batoh) a je fakt ze danielek je stestim bez sebe jak pekne vidi 🙂 a "radaruje" co se kde deje 🙂 v kocarku ho to uz neba, ten je prej "pro mimina" 😀 Prej jedine manduca nebo vozejk za kolo, z kteryho ma taky rozhled. U tchyne mame sportak, tak ho asi koncem mesice zprovoznime..

hanka128
17. čer 2009

no my sporťák ještě dlouho ne....musíme si půjčit nějaký starší klasický kočár nebo tenhle prodáme...bo nejde úplně do lehu 😒
no jsem zvědavá ještě na neurologa co nám poví-mám v žádance od dr. dobrou poznámku-maminka je lékařka 😀 😀 😀
a my to nosítko bychom taky měli tak na hoďku více ne,prostě ať taky může pěkně nasávat okolí 😵

a dneska se dr. na sonu ptá, kolik pak že "mu"je 😀 😀 😀 maru měla hnědé maskáčové lacláče-no vypadala jako správný rošťák 😵 naušničky ještě dlouho nebudou bo kdo ví kdy nás poprvé píchnou...a my ji oblíkáme unisex 😵

hanta
17. čer 2009

Jo Petru, je to obr. 🙂

monique_2006
17. čer 2009

feb - tak jonas ma na kocar ten samej nazor, porad se predklani, je to des...

mam dotaz - kde kupujete puncochacky? mne by se prave do erga sikly, ale vubec nevim, kde je prodavaj, nikde jsem je nevidela...dik

ma12
17. čer 2009

Hanto: Anda je krasna, je videt ze je to peknej certik. A uz tolik nebreci jako na zacatku?
Moni: ja je koupila v CA. Dvoje za 125 Kc

hanka128
17. čer 2009

no my štramplíky dostali-ale v ca,hm, jsou běžně a v normál kojeneckém obchodě taky-mám hodně značeka nejlepší jsou od loany fakt super.
já chci maru pro změnu pořídit návleky design socks nebo baby legs 😵

febris
17. čer 2009

tak puncochace me taky zajimaj 🙂 na dovce se fakt nejvic osvedcily takovy celokombinezky, ze mu nikde nic nelezlo at uz ve vozejku nebo v manduce nebo teplacky s tapkama, ze nemusi mit ponozky, ktery stejne padaj jak smrdla nozkama, takze puncochace jsou urcite desne prakticky 🙂 akorat ze zas pristup k plence je horsi... ale tak dvoje bych chtela

monco jinak budu taky objenavat ty navlecky, ty jednobarevny, neb maj sirsi okraje a nezarezavaj se, hlavne danielek nema zadny paratka ;)

febris
17. čer 2009

hani v cem jsou ty loany nejlepsi?

hanka128
17. čer 2009

no nám ponožky padaj furt-kór když si je taky někdo pořád stahuje že 😀

ale existuje tohle http://www.branakdetem.cz/sock-ons.htm je to držák na ponožky-stojí to 99kč 😉

a budu muset konečně pořídit nějaké capáčky-maru má furt nohy jak zmrzlinky 😠 když jdem ven má dvoje ponožky...a stejně ledovky..jedině ráno je teplé...

hanka128
17. čer 2009

no ty co máme z ca jsou na mě moc průsvitné a takové více umělejší....loany mi přijdou na omak příjemnější a dobře drží 🙂

monique_2006
17. čer 2009

hani, feb - do tech design socks taky pujdu 🙂

diky za tipy na puncochace v HaM a v CaA normalne nakupuju, ale nejak jsem je nezaznamenala.

hani - kde se kupujou ty loany? btw. drzak ponozek je vybornej 😀

hanta
17. čer 2009

Monique, všechny punčocháče, který máme, jsou naprosto marný. Všechny mají strašně velký nohy, jakože šlapky, Andi by se to chodidlo do toho vešlo 3x. Měly jsme jen troje boží, bohužel nevím, co je to za značku, obal jsem samozřejmě už tenkrát vyhodila. Byly jak z ní, dobrej matroš, no opravdu spokojenost. Jenže z nich už roste a já je zatím viděla jen ve velikosti 0-6 měsíců, potřebovaly bysme větší. Nevím, jestli se prodávají... Máme je i v albíčku, chodí v nich pořád. 😀 Proužkatý... Růžový, oranžový a zelený...

Ma děkuju. 😵 Ne, tolik ne. Ale stejně je to občas náročný. Není to samotář. Chce společnost. Hrát si sama ji baví tak čtvrt hodiny, když má dobrý dny, tak půl. 😀 Naštěstí podle mě pořád hodně spí. Takže buď spinká, nebo má tu chvilku, kdy si hraje sama, nebo si hraju s ní. Čtu jí pohádky (to od malinka miluje) a nebo prostě plače...
To čtení je sranda... Pamatuju si, jak jsem si z domu odvážela pohádkový knížky, protože ty doma už jsme měly přečtěný a mamka se na mě dívala jak na blázna, že jako čtu dvouměsíčnímu děcku. A pak jsem byla u našich a mamka dělala něco v kuchyni a já sem ležela s Ájošem v obývaku a četla jí a ona se na mě dívala a poslouchala a mamka se na nás šla podívat a s údivem stála čtvrt hodiny ve dveřích... Prej nikdy neviděla, aby tak malý mimino leželo v klidu a s údivem poslouchalo, jak mu někdo čte pohádky. 😀

hanka128
17. čer 2009

monique koupíš je skoro v každém obchodě s dětským a kojeneckým oblečením-je to česká firma ale made in china 😀 by mě zajímalo co se tam ještě nedělá 😀 bo i látkové plenky,lamaze made in china 😀

hanka128
17. čer 2009

no právě v těch z ca,hm nožičky plavou v těch od loany kupodivu ne 🙂

hanka128
17. čer 2009

hanti my taky čteme 😵 a zpíváme 😀 mám tu obr knihu říkadel, písniček a pohádek a maru to taky miluje-jen sousedi si musí myslet cože to tady pořád skřehotám 😀

a mm četl maru do 4 měsíců životopis stalina a hitlera a programování javy a taky ji to bavilo 😀

monique_2006
17. čer 2009

hanta hanka - diky za info 🙂

btw. na capacky jsem koukala vcera, super maj tady: http://www.weestep.cz/ , ale jsou drahy. klasika je tady: www.capacky.cz

hanta
17. čer 2009

Hani 😀 😀 😀 Ste pakoši, se směju jak trouba... 😀 😀 😀 Prej Stalina a Hitlera... 😀 😀 😀 No jo, důležitej je tón, ne obsah. 😎

monique_2006
17. čer 2009

hanti - ty vase puncochace vypadaj super! a to cteni zni uzasne 😵

hanka128
17. čer 2009

hanti no jo 😀 😀 😀 miláček zjistil informaci, že mimi do 5 měsíců nerozumí obsahu jdeme jim jen o mluvené slovo a tu knihu snad nikdy nedočte...tak se do toho pustil za maru 😀 😀 a je prográmátor takže čtení javy se mu taky šiklo 😀

ale je vidět,že maru četní fakt baví,ale zpívání to je ještě lepší 😀 byla prdel když jsme byly minule na rehbce a ex potřeboval ať ji nějak rozveselím-hmmm tak já zpívala letí nám letadlo šalalalalala 😀 a pititititi pa 😀 no řechtal se mi pěkně 😀

jo a tím stalinem a hitlerem jsem pobavila celé oddělení v porodnici-neb toto už měl pišta zjištěno před porodem 😅

hanta
17. čer 2009

Monique, oni ne že jen vypadají, ony úžasný jsou. Opravdu, máme doma ještě hromadu dalších a nenosí ani jedny, ty chodidla jsou příšerný, akorát tak na mě. 😀 😀 😀
Chtěla bych je zase moc sehnat. Zajdu se podívat a kdybych koupila, napíšu...

Sem se nějak rozepsala nooo. 😀

hanta
17. čer 2009

A jakoby Monique nestačilo, že z nich roste. Ona si prožužlala palce. Celý dny je má v puse. Takže z těch nejmilovanějších růžových už jí vylezl celej palec levé nohy, takže už jsou v koši. Zelený už taky mají na mále a oranžový jsme používaly nejmíň, tak to jsou zatím držáci. 😀

Hani no to je fakt sranda, takže můžu Andi klíďo číst výsledky hokejových zápasů z internetu. 😀 Ať furt nečteme ty stejný pohádky. 😀 Dík za inspiraci. 😎

hanka128
17. čer 2009

no u nás je teď favorit krteček v zoo 😵

a dovezla jsem si taky svoje pohádkové knížky z dětství a mám takové poklady jako pohádky od drdy, říkadla od lady-ty dokonce jsou z roku 1961 😵

no já doufám, že bude maru čtivec po mě-bo já když nepřečtu za měsíc aspoň 3 knihy tak mám absťák 😢 jo ale kde jsou ty časy kdy jsem jich přečetla přes 20 😵

jajinka27
17. čer 2009

holky moje kdepak vás mám? Srazík já půjdu pokud bude Tom v pohodě

hancazivocich
17. čer 2009

ahojte, tak příští týden jdeme do poradny - v 5 a půl měsících.. To zas bude váha a míra... Můj tip je tak 73-75cm 😅

hanta
17. čer 2009

My asi favorita nemáme... Havně, že se čte... Teď jsme ale teda nečetly pěkně dlouho.

Ježiš mě tak strašně bolí ruce. Včera jsme s manžou byli na motorce a já nejela už asi tak rok a půl... Úplně jsem odvykla a teď mě zmáhá i to psaní. 😀

hanka128
17. čer 2009

hani to jste teda obři kam se hrabeme s 64 cm 😀 😀 😀 a bydlíš přímo v jihlavě?

hancazivocich
17. čer 2009

mě bolí taky ruce - oškrábala jsem celou špajzku - až na beton - nebo co to tam himbajs tento.. 😝 Motorka? Bojim, bojim....
my favorita máme - houpy, houpy, kočka snědla kroupy, paci, paci, tluče bubeníček, černoušek bubu, má čer.. hubu, nožičky skládací, prdelku foukací - to zpívá tatínek
Jinak čtu program - a to ji taky baví.... Akorát sousedi trpí