Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
19. kvě 2009

urbi...hmm tak u nás na hexu trochu reakce, má zvýšenou teplotu a je mručivej 😔

nelinkav
19. kvě 2009

Urbi, tak to jste dopadli na kontrole moc dobře! A jestli Filípek už zapojuje svaly správně, tak je ta masáž úplně super 😵 Jinak monolog jsi tu měla dobrej, dělám to přesně tak, když mám konečně chvilku a nikdo tu není 😀 O ikonce mi ani nemluv, mě ty naše holky lednový snad začnou splývat, to je furt mamka+děcko... 😅

Kači, chápu to dobře, že prodáváš ten abc 3tec nebo co to bylo??? Jestli jo, tak má tm pevné nervy, můj by mě asi zabil. Stačí, že budem přemalovávat tu slavnou tyrkysovou, co máme v ložnici přesně 2měsíce 😔 😎

urbi
autor
19. kvě 2009

no tak šlus... najednou jako když do něj střelí řev... chtěl se jen chovat, mazlit, ňuňat.... a zvýšená teplota a mručení.... chudinka, vypadá takovej nemocinkanej, smutnej.... chudínek můj malej... snad je to brzy přejde!

urbi
autor
19. kvě 2009

Neli, ikonku zásadně neměnit 😀

urbi
autor
19. kvě 2009

holky, bral jste si někdo půjčku ze SFRB?

jajinka27
19. kvě 2009

urbi...hmm jsme na tom stejně, u nás taky z ničeho nic

urbi
autor
19. kvě 2009

Jaji, je mi ho líto bobíška... už asi spinká.... jak u vás?

petruna26
19. kvě 2009

Míšo, u nás to bylo taky tak... Pořád nic, a najednou večer a měla teplotu 39 ☹ , pak ještě další den do 37,5 a pak už to bylo OK. Na 2. várku jdeme v úterý, tak jsem an ni zvědavá...

Tak já zas běžím... 🙂
Jo, Sluni, máme dovolený plavání 🙂

tonica
19. kvě 2009

Cauky...

Tak u nas vrcholi hysterie. Ty vogo, to jsou grady.... az mi zaleha v usich. Mam ji vedle a nechavam vyrvat. Tak tohle je fakt pro silny natury.

Urbi - to je fajn, ze ty masaze tak pomahaji. Mam radost.

Jestli se to nepos...e, tak dorazim na sraz aspon na 2h a to hned od te jedenacte.

jajinka27
19. kvě 2009

už spí skoro hodinu, byl vyřízenej, sice má dudla ale chrupe, trošku se bojím že mu ta teplota ještě povyleze ☹

jajinka27
19. kvě 2009

tonic...ty jo já bych asi neměla nervy, u nás to bude hysterie až budem odnaučovat na noc dudla

nelinkav
19. kvě 2009

Jaji, Urbi, Toni, to je mi líto vašich bobísků 😔 Já bych hexu ráda odložila min. do Stellišina půlroku, tak zatím máme klid.

Urbi, tu půjčku jsme nebrali, páč jsme nakonec nic nekupovali, ale je to fajne. Koukni na Střechu na diskuzi, jsou tam ohledně toho dobrý rady.

tonica
19. kvě 2009

Jaji - me to taky trha srdce, ale ono to asi jinak nejde. Ten rev je vylozene nucenej!!! Jakmile vezmu do naruce, je po revu. Pak polozim do postylky a zase hysterie. Me fakt jebne... 😒

tonica
19. kvě 2009

Tak jako malej Urbik je bozi.... fakt hezky fotky. 😉

urbi
autor
19. kvě 2009

Toni 😵

jajinka27
19. kvě 2009

tonic..no to nám dělal taky, ale dudlík pomohl a teď usíná sám a v pohodě, ale mám za to blbou daň, v noci co hodinu vzhůru a nahazuju 😝

se ouplně obávám pak té druhé, se říká že reakce je ještě horší ☹

urbi
autor
19. kvě 2009

Jaji, my máme dnes druhou.. a zatím teda horší.... ☹

petkakrutik
19. kvě 2009

Toni, mě jebne taky. Patrik už 4. den vymýšlí a už toho začínám mít dost. U prsu usne, jenbhom položím, je vzhůru. Zas ho tu nosím ☹

jajinka27
19. kvě 2009

urbi...aha, my první, to mi ani neřikej ☹

urbi
autor
19. kvě 2009

ale teda mně spíš kámošky říkaly, že druhá lepší...

ale rozhodně bylo lepší to píchání samotné - minule řičel jak tur, dnes jen chvilinku a pak už doktorce jen nadával 😀

kacatko03
19. kvě 2009

neli: jj prodávám ten 3 tec. manža o tíom ví a v poho 😉

tonica
19. kvě 2009

Cau, tak pojebanych je tu koukam vic... 😀 😀 😀 Patula uz nema silu kricet, tak snad brzo zalomi.
Petka - tohle znam. Jen u nas nekdy ani to prso nepomaha. To jsou ti nasi "ouplnkovy" kozorozi.
Jaji - u nas dudlik stale nezajem. Ale chapu. Nahazovani by me taky nebavilo.

jajinka27
19. kvě 2009

urbi...no u nás si toho ani nevšiml, jak byl ukecanej 😀 no snad mu bude brzo dobře a Fílovi taky

berunka
19. kvě 2009

Jaji tak teda reknu ti radsi bych kazdou chvili nahazovala dudla nez to co predvadela dneska.od pul osme do 20.45 jsem se snazila uspavat.do osmi se 3x zblila jak se otaci na bricho takze jsem prevlikala postylku a pak hystericky rev ale strasny asi neco jako u Tonic.na ruce rvala,v postylce rvala a to ji vydrzelo temer 45 minut a pak vytuhla 😒 teda ale jestli od chvile kdy se otaci na brisko budou takhle vypadat vecery tak se asi zblaznim.
a u nas reakce na druhou hexu mirnejsi nez na prvni takze neboj 😉 treba to bude v pohode.

urbi
autor
19. kvě 2009

tak manža se teď projevil jako správný ekonom a zatímco já čtu diskusi o SFRB, tak on vytvořil neuvěřitelné tabulky, které nám spočítaly snad i kolem proseru toaletního papíru za rok 😀

jajinka27
19. kvě 2009

beru...faaakt? teda že takhle začla zlobit s usínáním co? snad se to zlepší, já už byla nahodit dudla, takže ani přes teplotu nespí tvrdě 😅

berunka
19. kvě 2009

no Jaji uz je to druhy vecer,vcera usnula ve ctvrt na deset,myslela jsem ze je to kasi kterou jsem ji na noc dala.a dneska znova hysterie.ale vylozene se vztekala ani slza pomalu neukapla,potvurka jedna.navic hned co ji po jidle dam do postylky uz je na brise.takze se tak zblila ze od toho mela cely oblicej ☹

petruna26
19. kvě 2009

Adéla si taky první injekce skoro nevšimla, ale tu druhou registrovala až moc 😝
Míšo, co ej SFRB? jsem nějak mimo... To RB bych si vyložila jako raiffeisenbank, ale to SF... 😕

jajinka27
19. kvě 2009

jo ten náš taky nebrečí ale je hysterickej, vzteklej 😅 no až budu odnaučovat dudla na noc tak se po,,,,

petruna26
19. kvě 2009

Tak my večery naštěstí klidný... Začala chodit spát kolem 7, usne sama a max. se probudí ještě na jídlo, což přičítám tomu vedru (cca po 2 hoďkách)... Ale v noci mám pocit, že kojím snad v kuse 😀