• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Hančo to není možný. Anďa má půl roku a meří 66cm a mě přijde úplnej čahoun. A taky pěknej tlusťoch. :grinning: Jí furt vyhrožuju dietou. :grinning:
17. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
hanka - jojo, přímo v Ji, proč? Pocházím z HU :wink: To tobě jsem psala tu neurol?
17. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
hanta - koukám do průkazky - ve 4měsících - 70cm a 7,71kg... Doktorka cinkla na psych, jestli mají ještě volný místo - že to nepamatuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jí hlavně říkám paci paci-se závěrem a maminka metličku na zlobivou holčičku :grinning:

a začla nám dělat mosty-ví že se na ni za tohle zlobím-to už pozná moooooc pěkně tak se vždycky na mě koukne,zvedne prdelku a má z toho děsnou radost, že na ní hudruju, že to nemá dělat :sweat_smile:
17. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
a malá jí 4-5x a MNĚ to nikdo nevěří!!! Doprčic. Kámoška o dva dny mladšího chlapečka láduje pribinákama a je nejmíň o kilo ,,mladší"
17. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
hanka - klíd..já si takhle nastupuju do troleje, něco drhne - a ona se mi potvora opírá nohama o dveře :sweat_smile: Jinak jsme si předevčírem sedly ve vaničce - na chvíli - pak to šploucho a byla dole
17. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
hani a kolik měla při narození? ty jo bo to je fakt délka :grinning: jaký máte kočár??

jo jo tu neurologii jsi mi psala-dneska jsme byli právě v jihlavě v nemocnici na to sono mozku a dr. je sympaťák :slight_smile: mám ho v záloze na 7.7. jinak jdeme nakonec na neurologii tady v pátek tak sem zvědavá jaký bude dr. tady když né moc dobrý tak půjdeme do jihlavy :wink:
17. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
hani dodej nějaké fotečky!!! sím sím :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
nás učil na zdravce..Teda, aspoň myslím... už v tom mám hokej... Ale na praxi výbornej....
při naroz 3,8kg, 50cm.... Zhubla se na 3,1 a teprv pak je to začlo tankovat. Pitomá ji porodnice... jINAK já se teď tak trošku složila - nebejt kámošky, tak nevím, nevím.......... Stála jsem na mostě, koukala dolů a najednou volá - nejdeš ven?
17. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Hačni Anďa má teda půl roku a má 6,4kg. A od čtyř měsíců jí všechno. Kaše na noc, polívky, zeleninu, ovoce. Teď už i přibináčky, maso, piškoty, no spoustu věcí. Ale ona toho sní málo, odmalička. Když má vypít 110ml mlíka, je nadřená. :grinning:
17. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
stydím...je veliká a krásnej kudrnatej, modrookej vlasáček :grinning:
17. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
hanko mas ty drzacky na fusky vyzkouseny? nebo nevis od naky kamaradkly jestli to funguje?
hanco klid, kamoska ted byla v 5m se synkem na ko, 8500g a ptala se jestli neni tlustej a doktor se jen smal, ze prej pred pul hodinou tam byl chlapecek v 6m 11kg :slight_smile: ale dlouha je teda pekne :slight_smile: tak vis co, ted muze rust rychlejc a pak zpomalit, ono je to fakt ruzny...
17. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
hanta - to mě jako chceš tento :angry: ? Ale no jo, co nadělám, no - hlavně, že jsou zdravé !!!
17. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
přibírá tak 900za měsíc, tak uvidíme.. Jen nechápu, proč si nás zve v 5 a půl, ale psát bude váhu jako v 5! :angry: Holky, taky čekáte v poradně dvě a více hod, než vás dr. vezme?
17. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
feb nemám vyzkoušený,ale na prosincovkách to myslím někdo má :slight_smile:

hani a co se děje, že máš takové myšlenky??a porodnice v jihlavě to teda něěěěěět i když je tam ten veleslavný roztočil,ale blbé pověsti se jen tak nezbaví....

a já taky mít zdravku :grinning:
17. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
roztoč...hm, no comment
17. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanči nezlob se. Ale mě se moc líbí malinký miminka a proto, když se se Ájošek narodila a měla 2 890g a 47cm, byla bych nadšená. Je zvláštní, jakej byla prcek a přesto měla hned po narození neskutečnej podbradek a vydrželo jí to dodnes. :grinning:
Ale víš co, byla jsem ráda, že je malinká, ale samozřejmě bych ji milovala i dvacetikilovou. :grinning: Jak říkáš, hlavně to zdraví. Já znám nemocný děti, moc nemocný... A opravdu, ať jsou jací chtějí, jen ať jsou zdraví, to je dar k nezaplacení. Bohužel ne pro každého...
:cry: :cry: :cry:
17. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
feb -tak v 6 mesicich 11 kilo, to uz je fakt nechutny....ale kdyz je kojenej, tak se neda nic delat :slight_smile:

moje kamoska ma taky misto mlika smetanu :slight_smile: jeji holcicka mela v 5 mesicich taky 8,4kg
hani tak to teda nečekáme...my tam chodíme v době kdy už je tam jen pár miminek-tzn kolem 14..bo ve 12 je tam největší fronta....
a nám to teď ještě vycházelo,že poradnu v úterý jsme vůbec nestíhali bo jsme byli na cvíču v brně takže jsme chodili úplně mimo poradnu a to nebyla čekačka žádná :dizzy_face:
no já znám taky jednu holčičku 10kg v 5 měsicích...maminka ji"lehce"přecpávala sunarem a ještě na to byla hrdá :astonished: .....jo a v půl roce už ji dávala i lízat zmrzlinu :angry:
17. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ale my jsme zvané - třeba na půl 8. a nic...
stalo se mi...je to na dýl........malá byla nemocná, možná se klube i zub, do toho bříško, týden tak nějak kňourala, pak jí vylítla teplota, taky jsem to chytla já... Hlavně, že říkám našim - když jste nemocní, tak dejte vědět... To nééééééé... Nol, tak obě teploty - motala se mi hlava.. Doma žádnej nákup..Ale že by se někdo zeptal, jak je, nebo jestli nepotřebujeme nakoupit - to ne!! Pak mi kámoška sama od sebe nakoupila - že jí došlo, že asi doma nic nemáme..... Každej brekot už mě pak odrovnával.. Nespala jsem kolik nocí - chlap v pr...áci v Krkonoších - přijel v pátek, hned šel na oslavu - přišel ve 3, instrukce - nebudit, ať ho necháme vyspat... Budík si dal na 12.! Naštěstí jsem sebou kolem 8. řízla a malá řvala tak, že vzbudila i jeho... Naši nic.. Tchánovci nic - jim přece taky nikdo nepomáhal... A když jsme chtěli dítě, tak ať se staráme... Mě nejde o to - že řve, mě jde o to, že nevím, co a jak - jestli je to na dr., nebo to jsou zoubky, přišla jsem taky na to, že když jsem nervozní a vydeptaná já, tak ona trpí taky víc....Takže pacičkujeme do zblbnutí.......
17. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanči já se na té motorce taky bála. HROZNĚ. Je to jiný jako za svobodna. Nějak sem si uvědomila, že by tu Anďa mohla zůstat sama a celou cestu jsem to měla před očima. Jeli jsme hodně opatrně... Jen kolem 150...jednu chvilku 240, ale to opravdu jen chviličku...
Ale bude z ní motorkář. Tento týden jsem jela za manžou do práce. Koupil si totiž novýho fireblade a Andi se strašně líbila, tak jsem ji na ni posadila a ona krom toho, že byla naprosto nadšená, položila ruce na nádrž přesně tak jak mají být (ten kdo jezdí na motorce a ví, jak se má spolujezdec držet to zná). Prostě dlaň na nádrž a na ni druhou ruku. Byla jsem pobavená. Vypadalo to, jako by na motorce seděla a jela asi tak po osmdesáté.
:grinning: :grinning: :grinning:

A jinak v poradně čekáme tak max 15 minut.
17. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanči ty jsi chudák. :frowning2:
17. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hani to je na prd...já mám mm zlatého, mí rodiče kdyby tady bydleli tak by pomáhali jak by mohli a tchánovci taky pomůžou s čím je třeba-třeba dneska nás tchán vezl do jihlavy a zpátky...

je to teda od všech-manžela,rodiny dost sobecké....ale snad bude líp :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
17. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
sluni.. :pensive:
17. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si toho važte....................................... Já to musím zvládat za každou cenu a sama..... Nedejbože, aby se mi něco stalo....Nevím, nevím, co by bylo s malou... Jo a přijde vám normální, když řeknete vl. mámě, a't malou neposazuje, jdete na wc, přijdete a ona ji drží v kočáře v sedě - zapřenou polštářem? !!! Jsem ji dořvala - prdly mi nervy.. Už jezdím vzadu s ní - rozepíná mi jí z vajíčka...jo a v květnu měl děda 91 a to ji chtěla cpát dortem!! :astonished: :angry:
17. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Sluni, Jaji :fearful:
17. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
hani :astonished: :astonished: :astonished: proboha to není tvoje máma,ale spíš tchýně :astonished: :angry: ty mají ve zvyku dělat opačně všechno,ale vlastní máma :pensive:
chjo máš to trápení.................
17. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
sluni, jaji, marti :sunglasses:
17. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek