• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

clinel...ahoooj, jak je?
17. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline :grinning: jsi to rozsekla :grinning:

jinak mám novinku :grinning: konečně vim co mám dělat s těma papírama na sociálku, co a kam mám donést :dizzy_face: jedna hodná paní mi to vysvětlila a taky potvrdila, že v mé práci jsou asi celkem neschopní zaměstnanci :grinning: :grinning:

a jde mě stříhat švagrová,tak mi držte palce, ať zítra nemusim rušit sraz :grinning: né ona je šikovná, to jen já mám divnej ksicht :sweat_smile:

jo a kdyžtak se teda rozhoupejt kdo teda zítra fakt jde a co se bude dít, jinak sbalim dítko a jedem samotinký :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanko - máti byla dycky generál a je zvyklá, že se jí neodporuje... Bráchu seřve např. hned ve dveřích, že není oholený - ten se otočí a jede zpět do Prahy...Jinak splňuje všechny známky devalvačního chování... Za ty roky ve mně vypěstovala boží komplexy...
Prostě jí vadí na nás mladejch úplně vše - jsme krá.., protože máme velkou výbavičku - i když je třeba ze sekáče... To je káča, protože si k hlubokýmu pořídila sporťák, mně by stačila výbavičku po nás!!! Takže tak.. Všechny věci schovávám - určitě nemám ani jednu babičku, co by se mnou nadšeně vymetala krámy - a tohle by jí slušelo atd... Dyť já si nepotrpím na luxus, ale když vidím např. krásný šatky za 59 - tak proč je nevzít - ne? A jak jí slušely! Všichni si mysleli, že jsou nové a nebo dokonce šitéééé... Chjo... Hračky to samé ....A tak schovávám a schovávám a máte číslo na Chocholouška? Jo - minule mi zvedla i poklici - co mám k jídlu! :angry:
17. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji nazdááár, no dítě se právě probudilo, tak asi půjdeme ven. Taky se musím objednat k holiči, už potřebuju změnu jako sůl. Takže volám.
17. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to naše děťátko už hajá od 10 :astonished: a mi asi explodují prsa a to jsme ještě dneska necvičily...to bude všechno až do večera pěkně rozházené :unamused:

hani k tomu nejde nic říct....zdrhnout nemůžeš....tak jenom bojovat..ale to jde s takovým člověkem dost blbě :confounded:
17. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zítra ze mně bude nový člověk :sunglasses: asi mě nepoznáte :grinning:
17. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline...my půjdeme taky ven ale až po dalším papů tak ve 3 :grinning: ted si povídá v postýlce, snaha o spánek je marná :sweat_smile: Jeee ja jdu ke kadernici 30tého jupííííííííííííí
17. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se jdu taky objednat ke kadernici.

Sluni: ja se zitrkem pocitam.
17. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni,Jaji ,Marti taky tak :confused:
ja zitrejsi sraz z poloviny ano,podle toho jak to ted vsechno dam dokupy.Ela usnula tak me ceka dalsi zehleni a baleni.no a pocasko jsem koukala ze se ma vybirat tak snad budem mit i hezky :sunglasses:
17. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jí teda asi neeee, tak snad se sejdem jindy, ale asi ne v plnem poctu kdyz budou ty prazdniny
17. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,. my zítra též, pokud se nestane něco nečekaného... můžem ale nejdřív ve12, tak my vás někde doběhneme
17. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já tak strašně brečím... Tohle si přečtěte...
http://www.mimiangel.cz/story/milenka
17. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Tom má 38 po odečtu, nechci vidět tu poslední hexu :frowning2:
17. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji Andi nebylo po prvním očkování nic. Po druhým měla teplotu a celou noc spala jen v takovým polospánku, byla natlačená na mě a furt se mě držela, to normálně neznám, spí v postýlce. Celou tu noc pofňukávala, já nespala vůbec. No a teď to třetí očkování vůbec nic. Nepoznala jsem, že byla naočkovaná, byla úplně normální.
17. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani fakt? no Tom byl po prvním taky v pohodě, měl lehce zvýšenou teplotu ale jinak ok, ale tahle druhá nám dává zabrat :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás byla ta druhá taky špatná, fakt. Ale zbytek pohoda...
17. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak uvidime, zatim jsem mu nic nedala, je docela v pohodě, až na to že mi může dělat topení kdyby mi byla zima :sweat_smile:
17. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj dr. prosazuje homeopatii. Hned u toho prvního očkování mi řekli ať si koupím čípky Viburcol a půlku ji po tom očkování na noc dám. A já to pokaždé dělám. Že to to dítě tak jako zklidní, zmírní a pak. A na teplotu čípky paralenu samozřejmě.
17. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jedla ti? mě tom nechce moc jist
17. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lednovky,

zase nějak nestíhám. Prolítla jsem jen poslední příspěvky- u nás po žádném očkování ani ťuk, jako by se nic nestalo :wink:
Hanto, otřesný odkaz, nekrotizující meningoencefalitida, brrr :fearful: , radší holky ani nic podobného nečtěte. Jestli znáte film Den pro mou lásku s Vančurovou a Harapesem, tak to je v podstatě o té samé dg, kdy jí umírá Maruška. Je to sice úžasně natočené, ale záhul na nervy. Zrovna vyšel na DVD po čas našeho těhotenství, koupila jsem ho a od muže měla zákaz se na něj kouknout. je to asi jediný film, u kterého se rozbulím pokaždé a to zas taková citlivka nejsem. Prostě musíme být vděčné za to, že máme zdravá dítka a neřešit kraviny !!!!

feb, ráda si přečtu nějaké tipy na modravu. Zrovna dneska mi volali opět z klostrmanky , jestli v sobotu dorazíme. Mile mě to překvapilo, to už je druhý telefonát...

Ad tchýně... V sobotu ojíždíme, ale musíme přes Plzeň, abychom odevzdali klíče od našeho domu neb sem tchánovci chtějí na týden a aby se to nepleto ,cestou nazpátek k nim do 3+1, protože tchán chce slavit své červencové narozeniny už teď. a nedokážu si představit nás, naše dvě děti, manželovu sestru s rodinou a dvěma dětmi a ještě dalšími známými v tom bytečku, docela mi to kazí náladu na celý nadcházející týden :unamused:
17. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je video jak F rozesmívá tobu http://www.youtube.com/watch?v=P9e5wsgzpFI
17. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, jedla normálka...

Koal právě proto si myslím, že je dobré si to přečíst. Že si člověk uvědomí, jak strašně moc zbytečných a nepodstatných věcí řeší.
Úplně jsem v tom vidělala to svoje dítě. Nejvíc jsem se rozbrečela jak psala, že se na ni ta malá nechápavě a bezvládně dívala, protože vůbec netušila co se to s ní děje. A pak znovu, když v té nemocnici volala to mami dobý.
:cry: :cry: :cry:
17. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to dneska prolítlo :confused: :confused: :confused: sluni, jaji, ma.... :confused:
17. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru...tajfun :grinning:
17. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tu zas. Nemáte náhodou nějaký typ na dárek ke dni otců? Nějak mi dochází nápady :pensive:
17. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji : ty koki....to je mazec :grinning:
17. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
hani, jj - to jsem četla už v těhu a i ostatní příběhy holek z Miliharminy diskuze... je mi jich lít a zároveň nechápu, kde berou tu sílu.. Hrozně silné baby... :pensive:

Lenka - Den otců? to fakt netuším, protože to fakt neslavíme :grinning:

Jaji - Tajfun je dobrej - já radši mlčela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, dorazíš zítra?
Jo, Jáji, posíláme Tomovi uzdravovací pusinky, je mi ho líto, že tak trpí, šmudla jeden :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno je jednou popvé :grinning: A když už máme Den matek, tak myslím, že tátové si taky něco zaslouží - akorát nevím co :grinning:
17. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru....no jo fakt mu neni dobre, chjoo :frowning2: a děkujem :wink:
17. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek