Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
17. čer 2009

leni no jo 🙂 kdy ten den otcu je? 🙂 ted jsem nechala udelat u rossmana hrnky s fotkou prcka, vypada to dobre a i ten hrnek je fajn- takovej dost velkej a hlavne s velkym uchem, ze se dobre drzi 🙂 pak jeste 16ks samolepek s fotkou.Nebooo, k vanocum jsem manzovi dala rucne malovane bodycko se srdickem a napisem "miluju tatinka" a druhe body s mute a on/off a nakreslenejma cudlikama ;) a nebo co koupit/vyrobit oblecek a la dres oblibeneho fotbaloveho tymu? 😵

lenka456
17. čer 2009

Feb: teš v neděli - takže času moc není. Jak jsi vyráběla bodýčko? Mám tu fixy na textil, ty by snad šly použít ne?

berunka
17. čer 2009

holky teda doufam ze jsem tajfun pochpila dobre 😀 😀 😀 😀

febris
17. čer 2009

leni to by urcite slo 🙂 ja to malovala nakejma barvama na textil, byla to desna piplacka, takovym malym steteckem. Puvodne to byla obyc bavlnena bodycka za par korun a kolik radosti udelaly 🙂 manzelovi i mne 😀
mrkni tady jsou 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ma12
17. čer 2009

zuzi: urcite dobre. Co ten ebay, zaujalo te neco?

My byli 3 hodky venku, Anicka se krasne prospala, ted na me vali ty svoje kukadla.

Dopo jsem dovyrobila svatebni album, ted jdu na Annicino, za chvili prijde kamoska. No spoustu prace jsem udelala 😀

febris
17. čer 2009

ma tak na alba se taky chystam, akorat ze mam zatim jen fotky a nemam alba 😀 ale aspon ze uz v domacnosti mame nakou vyvolanou fotku ;) chystam se na svatebni album rozstrihat svatebni blahoprani a dozdobit to. K vanocum jsem delala album nasim, kdyz spolu chodili a jezdili na vylety, vyhrala jsem si s tim... ted v cervnu budou mit 30let vyroci, tak jim udelam svatebni album, neb fotky jsou jen v krabici! No vidis! uz se to sakra blizi, to abych sehnala to album!dik za asociacni pripomenuti!!! 😵

sonisek
17. čer 2009

Ahoj holky,
jak pořád to tu stíháte?? 😅
My byli včera na kyčlích, tak už je má Tomík v pořádku a už tam nemusíme, huráá...Pak jsem měla sraz s holkama z Nymburska a přijeli jsme v šest.
Dneska jsem se byla na IP informovat ohledně pracovně-právních vztahů a zítra frčíme do Práglu do práce a nevim nevim, co se bude dít...
Joo, Den otců - náš taťkta taky hlásil poté, co si to přečetl v kalendáři na záchodě...ale nic nedostane, my to nějak neslavíme a já taky nic nedostala 😀

berunka
17. čer 2009

Marti ja jsem se pak uz na ebay nedostala,jeste jsem dozehlovala a balila no a to to jeste nemam vsechno a pak jsem sla s malou ven.ted ji ma venku jeste mamka a pak budem barvit hlavu a nejspis tu bude mamina spat.
Marti ze stale se vracejici tornado 😉 😀
jo a jeste k tomu ebay to jsou vsechno aukce nebo se tam da koupit i normalne?

ma12
17. čer 2009

Beru: vse to jsou aukce, ale vetsinou nikdo neprihazuje. Jak je toho tam habakuk.

ma12
17. čer 2009

Soni: hlavne se nedej.

sonisek
17. čer 2009

Marti, nedám se...jde se mnou i Martin a kamarádka nám pohlídá malýho venku 😎

ma12
17. čer 2009

Soni: spravne. A hlavne zadna dohoda o rozvazani pracovniho pomeru. I kdyby ti nabizeli zlaty z nebe, protoze ti to pak nedaj, podle toho co rikas.

kacatko03
17. čer 2009

Petrun: jj jdu...ale pořád teda nevim kde je v kolik sraz 😀 Slunina mi psala icq že bud zoo nebo stromovka. Jinak odpoledne valíme na Václavák 😀 😀 dík za pozvnáku 😀 jdem to ojuknout 😀

jajinka27
17. čer 2009

no holky, dítko uloženo a snaží se usnout, dostal nurofen sirup a hned po něm ožil 😀

ma12
17. čer 2009

Jaji: tak snad budete mit noc v poho
Verco: a co jdete obhlidnout?

jajinka27
17. čer 2009

noc byla v pohodě i včera, tak snad joooo 😀

kacatko03
17. čer 2009

marti: spotovní věci boty, mikiny atd.... 😀

sluninka
17. čer 2009

jsem tu
mám super novinku - mám v háji auto, takže ani na sociálku jsem se nedostala, takže tam musim zítra ráno manžovo autem...bůh ví v kolik budem hotový,ale snad brzy..jinak zpátky musim být v 15:30h, páč zase MM potřebuje auto na fotbal..takže dneska mám super náladu

tak až se nějak dohodnete co teda bude,tak se pak připojíme, já nevim v kolik budem vyřízený
nevim zákon schválnosti hadr fakt...to nám zase někdo nahoře přeje 🙄

jajinka27
17. čer 2009

sluni...už zase v háji?? chjo 😖 nahoře?? třeba i tady dole 🙄

sluninka
17. čer 2009

jáji...když se má něco posr... tak všechno...

jajinka27
17. čer 2009

prosim te a co se zase po...???

petruna26
17. čer 2009

Veru, tak to je super... Já jsem tenhle měsíc bez peněz a zhodnotila jsem, že te´d nic nepotřebujeme, takže tam půjdu zas o Vánocívh, pokud to tam bude 🙂

Sluni - no, to je pěkný 😖

jajinka27
17. čer 2009

koukám tady chcípnul pes 😖

cline
17. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
z dnešního koupání
jinak pan otec už rozhodl, že chce vyplatit z baráku nebo se prodá a sháíní barák v městečku kde pracuje odkud je ta jeho nová krvajzna 😠 chlapovi když rupne po 40. v bedně...

petkakrutik
17. čer 2009

helou 🙂

Tak my jsme včera začali s příkrmy. první byla na řadě kaše, koupila jsem kukuřičnou s banánem. Po 3 lžičkách začal plivat, dneska zhltnul všecko a ještě by vylízal misku, dkyby mohl 🙂 Do alba hodím fotku.

Po očkování u nás taky tentokrát reakce, včera průjem celý den, v noci teplota 38,1, dala jsem mu 1/2 čípku paralenu. Dneska už je v pohodě, kakal jen jednou a takové úplně jiné hovínko. Barvou bylo dohněda a větší kousky. Tlačil zrovna, když jsme byla na návštěvě za sestrou v nemocnici. Bobek se tak soustředil, jak tlačil, sranda no 😀

Jdu zase pokračovat v žehlení.

ma12
17. čer 2009

Cline: co to jako je? To asi nevi, ze bude problem ho vyplatit? Jezis ten chytl druhou muzu co 😠

Veru, Petu o cem se tu bavite jaky mikiny a to je nekde nejakej vyprodej, mi neco uniklo.

A co ten zitrek?

tonica
17. čer 2009

Ahoj po tydnu... tady je zase udalosti. Cetla jsem jen preskackove, takze nejsem uplne v obraze.
Jsem ted byla v narozeninovem kalupu a nestihala net. Sice klidek jeste nebude nejakou dobu, ale blyska se na lepsi casy. 😉 Na tema tchyne uz ani nereaguju, neb jsem si o vikendu uzila svy a opet ucinila jisty zaver... 😠 😖

Petka - to je fajn, ze Patricek pekne papa. Jen jsem koukala, co ti doktorka poradila za prikrmy. Trochu moc jidla naraz, ne? Ja dnes poprve koupila taky kasi, tak budu zkoset davat na noc. Patula jinak vazi na 5 mes. 5700g a doktorka nerekla ani popel, pry prikrmy az od 6 mes., kdyz pribira.

Ma12 - cetla jsem, ze rozjizdis business. To je super, ty to mas v krvi a bylo by skoda nechat ladem tvuj talent.Klobouk dolu a tesim se na nakupky u tebe. 😔

Ta nase kocka nam ted dava zabrat. Nevim, co se deje. Budi se uz 3 noc co 1-2h, tak jestli nezacinaji ty zuby. Breci a vzlyka... je mi ji, chudery, lito. Tatinek se nam asi zase brzo odstehuje na samotku... 😒 Usinani je lepsi, zacala zabirat ta pisnicka "Jezisku panacku". Asi se to ode mne neda poslouchat, ze mala docela brzy vytuhne. 😀

sluninka
17. čer 2009

Marti..jak tak koukám,tak po pravdě Ti ani nevim 😕 já hned ráno poletim na tu socku,abych vás stíhala a pak některý z vás písnu kde jste...asi Tobě, Ty jdeš určitě 😀

ma12
17. čer 2009

Verko, jak tak vidim, tak nemam s kym 😀

petruna26
18. čer 2009

Marti, se mnou jdeš, ne? Jsem kvůli tomu musela vstávat 😀
ale nechtělo se mi 😉

jinak, když mi pošleš do IP mail, pošlu ti o co jde s těma slevama.. 🙂