Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

monique_2006
18. čer 2009

beru - jonas to taky nema zkoordinovany s rukama, ale posledni dny se jakztakz posouva dopredu 🙂

feb - presne tak, souhlas. a prej jsou pozdejc i samostatnejsi jsem nekde cetla

kacatko03
18. čer 2009

moni: to ne...proto je v ohrádce 😀 ale u tchánovcu sem bábi něco dělala na compu a malej byl na posteli, babi šla ke mě na něco juknout a malej se odvalil na kraj postele 😕 to byla rychlost. Na zahradě nevyrdží na dece, šup a už je na trávě...de to rychle...a to se mi zdálo že už lezl a byl rychlej jak fretka...sem se probudila orosená 😀 😀 😀 ale ty sudy začal dělat ted o víkendu.

berunka
18. čer 2009

tak to nase ditko je teda asi extrem,ja ho v zadnem nositku nenosim,kdyz byla mala tak jsme teda dost klubickovaly a musim zatukat place fakt jen kdyz se ji neco nelibi as ted teda kdyz je beze me.to jsem myslela ze "mama" obdobi prijde pozdeji 😀

sluninka
18. čer 2009

😨
teda koukám, nestačím se divit...chápu vás, že když je založená diskuze a naboří se sem někdo po x měsících, tak je to asi těžký...
asi tomu dost dobře nerozumim, když mi někdo něco na to odpoví, budu ráda
...třeba já jsem tady na začátku vůbec nebyla, písla jsem pár příspěvků, ale těhotenství jsem tady z vás s nikým neprožívala, teda krom jáji, se kterou se známe už dlouho, to že jsem poznala i pár ostatních, tak jen tím,že jsem se vnutila a odpovídala jsem na vaše příspěvky, jinak by se tady sotva chytla, kdybych psala jen jak se máme my s Natálkou... je tady pár holek se kterýma toho řešíme dost jak o mých problémech,tak i jejích...
ale proč o tom píšu - bohužel netušim, jestli patřím do tý "vaší party starých ledňáčků"

na druhou stranu - jestli ne, tak když založim téma leden 2009, tak my ho zavřou s tím, že už tady takové téma je 😨
a já třeba chci být tam kde jsou stejně starý děti, tam se toho dozvim nejvíc

bila.pani
18. čer 2009

Ahoj holky,tak konečně m rozjeli net..Dočítat vás za ty tři týdny bych asi nezvládla,tak vás poprosím o info,co je tu nového...Šupajdím zkouknout albíčka.. 😉

ma12
18. čer 2009

Verko, ty jelimane, precti si o stranku pred prispevek Anac kdyz vedla podobny reci o Monique. Tak to samy by se dalo zkopirovat tobe. 😉

Ilco: super, ze jses zpet, jak se vede? Co Betynka a co TM?

hanko128: bud rada ze kojis a zes nemusela prozivat to, ze kojit chces, ale ono to nejde.

Moni: budes objednavat, jo? Ja o nich taky premyslim

ma12
18. čer 2009

Holky co mate manducu poradte, nosim to zkrizeny, ale nejak mi to nejde poradne zapnout, nemate nejakej figl na to?

bila.pani
18. čer 2009

Ahoj Marti...Betynka je zdravá,už má skoro šest kilo 🙂 S MM je to fajn,jen ten týden,co byl pryč,byl šílený..Venku jen pršelo,nejel mi net,pak měla malá dva dny horečky po očkování..No,nemusela bych to prožít znovu 😀 Bylo mi po vás moc smutno 😉

koalice
18. čer 2009

B.p., tak hlavně, žes to sama zmákla.

Anac, myslíš indiferentní ? To je neutrální, lhostejný...

Hanko, nevidím důvod, proč bys neměla přispívat, už jsi tu s námi delší dobu

Ma, 😀

... a zase běžím dělat maminku

petkakrutik
18. čer 2009

čau! jsme z5 z plavča. páťa je čím dál šikovnější.

Ohledně toho přetáčení se buďte v klidu, do konce 6m mají čas naučit se to na obě strany. patrik je teda asi z rodu lenochodů, bo se točí vesele jen na bok a na břicho ho ani nehne, jedině s mou pomocí. Stačí mu nakročit naho a on už se překulí. a to s ním clekem dost trenuju. Mňo, máme ještě 3 týdny čas, takže zatím to neřeším.

NA plavání máme chlapečka, co byl boebk špatně natočený v bříšku a má šišatou hlavičku. Teď ji má teda mnohem lepší než před těmí 3 měsíci, co jsme začali plavat. Mňo a měl jít, bobeš, n aoperaci, že mu ty kostičky srovnají. Naštěstí dneska přišla maminka vysmátá, že nikam nemusí. Byli jsme všichni tak strašně rádi a šťastní s ní... To je psycho, jak ty matky dokážou spolu soucítit... jak s ejmenuje jeho dg, už si nevzpomenu, byla to 2 slova, ale už fakt nevím. Každopádně nicmoc dg 😒

petkakrutik
18. čer 2009

Holky, čumím! MM si sám od sebe hraje s prckem na hrací dece!!! 😕

anaconda
18. čer 2009

Koal,
ano, to bylo to slovo, ale samozřejmě jsem to myslela obrazně, vím, co to znamená, díky! Se mi moc líbí, že sem vždycky prdneš nějaké odborné a velice honosně vypadající slovo pro docela obyčejnou věc. Jsi takový náš mudrland..... 🙂 Myslím v dobrém!!!

Byli jsme s kámoškou na výletě ve Vlašimi a už jsem naplánovala trasu pro Ty, které k nám přijedou. Budou valit vočiska, co všechno uviděj a zažijou! 😕 😕 😕 😕

bila.pani
18. čer 2009

A musím se vám pochlubit s pokrokem Betynky - nejen že sama cestuje (válí sudy),ale včera si sama v sedačce sedla. 🙂

koalice
18. čer 2009

Anac, mudrland? , to zas jo... Když už jsem ten MUDr. a přepepisuju pudr 😀 😀

ma12
18. čer 2009

Ilco: gratulace velika. Tak to my stale lezime, sice predpisove paseme koniky, ale to je vse.

petkakrutik
18. čer 2009

Ilčo, nějaká šikovná ta Betynka, ne? 😀

petruna26
18. čer 2009

Ma, my jsme na tom stejně 🙂 Adéla se sice točí na bok, ale jen na pravý.. Ale já nikam nespěchám, užívám si to, že ji nemusím moc hlídat, kde ji položím, tam ji najdu 🙂

Ilčo, šikulku máte 🙂

jajinka27
18. čer 2009

😒

ma12
18. čer 2009

jaji copak? Jak bylo u babi?

kacatko03
18. čer 2009

marti byla jsi na tom Václaváku? my ted dorazili....teda jako mazec. nakoupili, lidí jak sra...k to byl mazec...jak na trhu, hlava na hlavě, bylo tam nedýchatelno, malej pak už ke konci plakal tak sme poprosili kasu aby nás vzali, jinak fronta asi 30 lidí před náma, tak nás vzali, jeje ty lidi za náma se tvářili, ale malej se pak poblil na Toma tak kasařka hned vzala 😀 jeli sme pak z centra metrem k autu a to už se malej smál.

slunino: nezlooooooooob 🙂 😀 🤐 🙂 🙂 🙂

petruna26
18. čer 2009

Jáji? 😒 Co to je za zprávu? ☹

kacatko03
18. čer 2009

jaji co se děje?

Petru: děkujem za pozvánku, nakoupili jsme ale už tam nepujdem...s malým se to nedá 🙂

petruna26
18. čer 2009

Veru a co jste nakoupili? jsem psala, že je tam lidí mraky - a to my tam byli v zimě, takže bundy - fuj... Ale pořídili jsme.

petruna26
18. čer 2009

Veru, jj - to je hrůza ty lidi tam - to chce kdyžtak hlídání ☹

jajinka27
18. čer 2009

ale nic holky....

sluni ... 😔

ma12
18. čer 2009

Verco: tak to jsem rada, ze jsem tam s Anickou nebyla. Maj tam boty? takovy ty bily, prdacky? A slevy jsou fakt velky? Nevis od kolika maj otevreno? Asi se tam vypravim v nedeli nebo v pondeli rano, co zbyde, zbyde.

ma12
18. čer 2009

Jaji nezlob 😕

petruna26
18. čer 2009

aha, Jáji, jsem to pochopila... vy jste jak malý - ty i Věrka - jste prdlouši, jdu pryč, štvete mě.. 😝 (jazyk)
tak doufám, že se sejdem, protože potřebuje pořádně vynadat, ale to udělám radši osobně 😝 (jazyk)

já můžu příští týden kromě čtvrtka...

kacatko03
18. čer 2009

Peto: Tom má nějaké trička, a boty já mikinu.. a pak jsme dole v krámě (už bez slev) koupili Tom zase trička a já podzimní a jarní vestu (péřovou ale slabší)....

Marti: jaké prdácké boty? teda dámskej výber nic moc...za to pánských je tam jak hoven.... 😕 a mají myslím od 2-8 (2-3patro)

Jaji: aaaa já asi tuším, někdo tu psal nějaký příspěvek že????
Jáji/ sluni: jste naše 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵

jajinka27
18. čer 2009

petru...tady nejde o to že jsme jak malý, ale tato diskuze mám pocit začla jít jiným směrem 😒 a abych se bála sem cokoli napsat, viz jak Tom spí nebo kolik sní apod, tak to mi za to nestojí ☹