Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
20. čer 2009

peti tak to je fajn-teď už budou pořád překulismy 😵 😵 😵 a tfuj tfuj tfuj ať se vyhne pád-já už to zažít nechci 😔
já jsem dneska naměko, že se maru už krásně otáčí na boky bez toho,aby měla hlavu zakloněnou až nevím kde-a hlavně se tak krásně otáčí když ji kojím vleže-to je nadšená a natahuje se jak pejsek za kostičkou 😵 takže vojtění nám opravdu pomáhá 😵

danusta
20. čer 2009

Soni, fotky jsou tady: http://kovacovicovi.rajce.idnes.cz/Tonda_s_Rudo...
Marti, bydleli jsme v Penzionu Pek, bohužel jsme kolem Arnik nešli. Ale Kubova Huť je kouzelná, člověk si tam přijde jako někde v Rakousku. Jediná nevýhoda je, že je tam málo restaurací, kde by dobře vařili a není tam žádnej krámek s jídlem, což ale myslim, že na Modravě není taky. Nedaleko je Vimperk a tam už se dá nakoupit a najíst se v pohodě. Na procházky po okolí ale asi bude lepší Modrava. kolem Kubovky se dá procházet po Boubíně, ale asi první kilometr je blbá cesta se šutrákama, ale dá se to s kočárkem zdolat. Jako vesnice je Kubovka hezčí než Modrava. No babo raď. Kubovka byla krásná, ale příště bych jela na Modravu, kvůli tomu okolí, takže bych ti asi spíš radila tu Modravu...
Petru, nene tříletý rozdíl. Jsem to jen blbě napsala.
Hanka, tak to nevím jestli už ho má postavený. na návštěvu nás nepozval 😀

petruna26
20. čer 2009

hani, bude to dobrý, myslím, že to i víc řešíš vzhledem k své profesi.. Já vím prd, jen co někde načtu, takže jsem v klidu.. 🙂

ma12
20. čer 2009

He he my chceme 2 letej rozdil 😀
Danus: my na Modrave prave byli, ale kdyz rikas, ze se na Kubovce neda moc prochazkovat...
V Modrave jsou asi 2 restauracky dobry, zbytek stoji za nic.

sonisek
20. čer 2009

Beru, nechceš si snad kazit dovču, ne?? Chceš slyšet můj názor?? Tak jsem měla na mysli jen jediného člověk a bohužel jsi to Ty! Řekla sis o to sama...Některé by to nechaly být, ale asi jsi tušila, že jsi to Ty, tak proto se k tomu musíš pořád vracet, že? Asi je to můj názor, ale pokaždé, když něco někdo napíše, tak musíš reagovat, ať už jen přispět, nebo prostě pomalu vnucovat svoje názory...Někdo se nevyjadřuje, když nemá potřebu...Pořád jsem se rozmýšlela, zda to stále rozmazávat a napsat, ale když se k tomu musíš pořád vracet, tak prosim...Takže tímto bych to utla a nehodlám se k tomu vracet! I kdy Tvé názory kolikrát nesdílím a šifry nechápu (je mi to i jedno), tak přeji "super" dovču....

petruna26
20. čer 2009

Danu, tak to jo... Ty dva roky jsou asi fajn, když jsou pak větší, ale na počátku je to asi na palici.. 🙂 To já pořád přemýšlím, jaký rozdíl by byl nejlepší... Pitomá práce, kdybych nechtěla pracovat (stále a neustále 😠 ), tak je všechno snažší...

hanka128
20. čer 2009

peti právě tomu jsem se vyhýbala, že nikde nebudu nic číst....a te´d mi nic jiného nezbývá...a na neurologii bych možná ani nešla jenže když mě do toho tlačí rehabka...
a já bych tak ráda nic nevěděla-protože ostatní včetně lékářů předpokládají, že tohle všechno možné víš a řeknou ti prd.....a akorát blbě se na tebe usmívají...

danusta
20. čer 2009

marti, tak Kubovku si můžete nechat, až bude Áňa chodit po svejch 😉
Petru, právě já se bojim, že dvouletý odstup bych prostě nezvládla a chci si Toníka taky užít a něco s nim podnikat, než si pořídíme další miminko...

sonisek
20. čer 2009

Danu, krásné fotečky 😵 Je vidět, že jste si dovču užili a i pejsek se pěkně vyskotačil a vyráchal ve vodě 😅 😀

danusta
20. čer 2009

jo a nazdar Veru, chlapi by občas potřebovali nakopat do zadku. Tak se drž!

danusta
20. čer 2009

Soni, jojo fakt to bylo boží. Já se bála jak to všechno zvládneme, ale byla to paráda. Toník byl pohodovej a pejsek byl ve svém živlu 🙂 Jen mám teď trochu depku tady z té Prahy. Nejradši bych se odstěhovala někam na venkov...

pismenko
20. čer 2009

,,Máme se rádi a nemáme se rádi.A budem se mít rádi a nebudem se mít rádi...." 😕 😉

hanka128
20. čer 2009

dani fotky paráda 😵 a vidím že krtečkové puzle frčí hodně 😵 my máme pata a mata 😵

cline
20. čer 2009

písmenko 😀 😀 😀

berunka
20. čer 2009

Hani je super ze se spatne prognozy na neurologii nepotvrdily a Vojtovka vam uricte pomuze 😉 heled me Ela jeste porad hlavicku pri pritazeni do sedu uplne nedrzi a ted jsem zjistila ze normalne sabotuje jeden cvik co ted mame delat na boku.jeste pred nedavnem krasne natahovala nozicku a otevirala pesticku jak ma a ted najednou nic.abslutne nic nedela,ani se nehne 😀 takze na ni vidim jak proste nechce.a nebo udela to ze se hned pretoci na bricho ani nestacim cvik udelat 😀

danusta
20. čer 2009

Hani, tak Pata a Mata jsme neviděli, to by se mi taky líbilo. Jen to holomci prodávaj po 8kusech a z toho nesložíš pořádnej tvar a pětikilo za balení je docela ďaha 😠
jo a Hani, víš kde je Jitkov? Máme tam chalupu, Vysočina je super 🙂

petruna26
20. čer 2009

já jsem asi mimo písmenko (Markét, že? - omlouvám se, někdy mi jména vypadávaj...).. asi nějaká narážka na zdejší situaci, ale já mám dlouhý vedení - nevadí 🙂

Danu, jj, to chápu.. Já si chci taky dítko užít, stále ještě na 100% nevím, zda chci druhé, aono to nějak vyplyne ze situace..

kacatko03
20. čer 2009

jdu si otevřít pytlík pyškotu a valím k TV...tak zatím..budu si vás dočítat z mobilu 😀 Zdárec všem.

kacatko03
20. čer 2009

JEŽIŠI: PIŠKOTY samozřejmě 😝 (blicí za ten pravopis) 😅

petruna26
20. čer 2009

😀 😀 Veru, to je v poho, gramatiku tu snad nikdo neřeší 😀

kacatko03
20. čer 2009

petru: ale tohle je trochu moc bijící do očí 😀

hanka128
20. čer 2009

dani já jsem původně ostravák já tady toho moc neznat 😅 poblíž čeho je jitkov?žďár nebo nové město?
a vysočina je pěkná,čistá ale ty kopce...to je furt hore dole 😀
no pat a mat nás stal okolo 250-9ks...krteček se nám líbil taky ale ta cena 😲 😲 jsem si říkala, že natom pěkně rýžují 😢
ale do obýváku na plovoučku sháníme to mega puzle-prý ho prodávají v tescu-nějak 4 nebo 5ks kol 500kč-ale rozměr je nějak 60x60cm...bo jinak by se nám tu maru uklouzala 😀

kacatko03
20. čer 2009

Hanka: taky máme pat a mat cca za 235kč 9 ks, a ten krteček stál tuším neco okolo 500 ne? ale tam je i více těch kusu.

petruna26
20. čer 2009

My máme abecedu a čísla, já vždycky hledám něco, co bude nadlouho a je to i praktický 😝 Chudák, Adélka... Asi jí taky pořídím krtka, toho má ráda.. 🙂

sluninka
20. čer 2009

neli..vůbec se nenaštvu, naopak si myslim, že jsi to napsala moc hezky...ALE jak píše sonisek Zuzce svoje názory jsem taky musela vnutit, jinak by se tu se mnou asi těžko někdo bavil 😉 jenže já to beru tak že se člověk snaží sem zapadnout, akorát sonisek to vzala tak, že se někdo snaží za každou cenu vnutit názor, tak to jsi teda úplně mimo, ale Tebe radši přeskakuju, protže Tvoje názory mi teda hlava nebere, spíš asi nechce 😖
jak píše cline..jo taky ji vadí,že tady píšem že budem papat a vyrážíme, že už máme boty a vyrážíme a že jsme usnuly takže se zpozdíme 😀 ale číst to nikdo nemusí, je to veřejná diskuze 😉

hlavně to tady rozpoutala ta aféra s febris, mě prostě s prominutím nasralo to, že je v klidu a pak napíše, že ji posílám do prdele, o čemž nebyla nikde zmínka, tak to jsem teda nepobrala..upřímně využila toho,že se známe osobně,tak čekala,že budu mlčet, ale to milá febris takhle nejde, hlavně když napíšeš takový nesmysly,hm?

ale když teda zahodíme ty kecy v kleci a jukněte kolik se tady toho napsalo, aspoň je co číst 😉 😀

petruna26
20. čer 2009

No, nic, já mizím za mm, už asi 3 měsíce jsme nestrávili žádný večer spolu, se vždycky večer rafnem a pak jsme každý u svého PC 😝 😝
Tak zas zítra, pokud bude čas.. Mějte se fajn.. P.

pismenko
20. čer 2009

Holkýýýýýýýýý, vy jste všechny přece perfektnííí... 😵 Víte, já sice od začátku co jsem objevila MK patřím do jedné jediné diskuze(je mi tam dobře, je tam fajn parta), ale co jsem objevila //, začla jsem načuhovat i k vám.Jednu dobu jsem vám hrozně záviděla, pořád se tady něco řešilo, bylo hafo příspěvků a u nás to tak nefrčelo(třeba víkendy).

Tak dost dobře nechápu o co tady jako vlastně jde 😕 😅 každý má právo na svý sny a na svý vlastní názory ať se to druhým líbí nebo ne a je jenom na vás čím vším se tady hodláte zžírat(nebo užírat?)A já se v tom vlastě nemám právo ani chuť babrat 😎 😎

danusta
20. čer 2009

krtek je fakt předraženej a navíc aby z toho byla nějaká rozumná plocha, tak musíš koupit 2 balení a to tě vyjde skoro na 1000,- nám koupila tchýně to jedno balení, jinak bych to nekupovala.
Hani, Jitkov je poblíž Žďáru. No nic, já myslela, že jsi rodačka 😉

ma12
20. čer 2009

Hele ja mam puzzle normal bez obrazku, protoze jich bylo 9 a krtecku a puu a Matu jen 8 a 2nasobna cena.
A doporucuju 😀 😀
Danus: Diky, tak je rozhodnuto, jedem na modravu

palenda
20. čer 2009

ahoj holky ... nestíhám dočítat, jen občas sem mrknu a zkouknu fotečky, jak vám broučkové krásně rostou - že to ale letí, co?! Jsou to už pěkní čertíci!
Trochu mě mrzí, že pokaždé, když sem mrknu, tak jsou tu nějaké dohady, pak se mi ani nechce nic psát ☹

ahoj Dančo, tak to je super, že jste se měli na Šumavě dobře!! Koukala jsem na fotky a počasí vám teda vyšlo parádně, co?? Toníček je šikulka,koukám, že si chytá nožičky - to si teď Víťulka taky oblíbil a hned jak mu sundám plínku, začne přitahovat nožičky a dává si je do pusinky 😀

Nel - zrovna jsem myslela na to, že se zeptám, jak Ti vyhovují látkovky, tak super, že jsi to zrovna psala!