Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
20. čer 2009

a ještě teda dodám, kdo to neví, tak naše natálka dneska poprvé vyslovila krásně máma 😵 nevim koho tady tím potěšim, ale já mám teda radost veeelikou 😉
mám to i nahraný, to jako že nekecám 😀

ma12
20. čer 2009

My meli zase poprvy kasicku a jdem do sportaku

ma12
20. čer 2009

Soni: me to taky zajimalo, tak ne jen Berunku. Ale nic, uz mizim, at tady nevedu monolog 😅

petruna26
20. čer 2009

Tak ještě jeden příspěvek a pak fakt jdu 😀 😝
Písmen, souhlasím - já se sem chodím odreagovat, fakt mám denně x lidí, který mě nas.rou, takže tady se tím až tak nezabývám. Je fakt, že někdy některý názory nechápu, ale to je jasný. Je nás tu hafo a kdybysme měly všechny stejný názory, nebylo by tu o čem psát...

No nic, tak dobrou noc 🙂

pismenko
20. čer 2009

Sluni, ta vaše Naty je nějáká nadčasová 😵 😵 😵

hanka128
20. čer 2009

ma já chtěla taky koupit puzle jen to obyčejné s čísly nebo písmeny-jenže ty co tady prodávájí jsou hrozně nekvalitní-by se to začlo hned drolit....ale snad natrefím na lepší..no je to malé město tak spoléhají, že tu můžou prodávat všechno..... 😢 musím to očíhnout v ově 🙂

petruna26
20. čer 2009

No jo, Naty je takovej malej "poděs" - po mamince asi 😀 (myšleno v dobrém, ale ty víš, viď zlato? 🙂 )..
No nic, už fakt mizím...

Jo, Věru, nejedete zas někdy do HM ještě před Aší?...

sluninka
20. čer 2009

Péťo..teď nee, kluci mají už volno,takže zatim nee, ale neboooj, jak se vrátim, tak tam budem skoro denně,to se neboj, a nic si neplánuj na dalších pár let dopředu 😀
s tim poděsem chápu, a nebuď naočkovaná tady těma našema debatama, jasný že to chápu 😝
brou a pusíka Áděěě 🤐

danusta
20. čer 2009

Míšo, to jsou koumáci s těma nohama 😀 Doufám, že je u vás vše OK 😉
Jinak Toník teď asi týden pořád říká BABA, tak je mu asi milejší babička než maminka 😀
Přeju všem dobrou a klidnou noc, jdu dát koupel a pak snad do hajan.

ma12
20. čer 2009

Hani: ne s cisly nebo pismeny, to je straaaasny. Koupili jsme to k nasim, a sileny.
My mame tyhle: http://www.malygenius.cz/index.php?page=shop.pr...
nekde jsem to nasla levnejsi

palenda
20. čer 2009

Sluni - to je úžasný!!! Na to čekáme asi všechny! 😉

Holky a ještě se chci zeptat, vozíte už Vaše dětičky ve sporťákách? Víteček začal hodně zvedat hlavu, když leží v kočárku - chce prostě vidět ven, ale zase posazovat ho nechci - tak mě napadlo, jestli to třeba řešíte tak, že ho nedáte úplně do sedu??

sluninka
20. čer 2009

pismen...je to éro, ale každej prcek tady umí něco jinýho a to je na tom to krááásný, prostě super jak je každý dítko jiný, někdo umí to, někdo tohle, ale časově teda hrooozně smutný 😔 prostě nám ty majinký broučci co nás kopaly do bříšek, rostou před očima...hrozně to letí

petruna26
20. čer 2009

Pusinku naší Natynce - mám je ve fotkách na MMB, jsou sladký, jak tam spolu ležej.. 🙂 Už se na vás holky těšíme, až se vrátíte, no, možná vyjde ještě nějakej sraz před tím, no nevím - ale chtěly bysme vás vidět.. Budeš tam mít net? Nebo pošli adresu, napíšem ti dopis... 🙂

Tak už fakt dobrou, vypínám PC 🙂

cline
20. čer 2009

sluni - fakt jo? 😕 tak to já si asi ještě počkám, nevypadá to, že Justík by se chystala něco říkat, teda vejská a juláká slušně, ale jako nic to zatím nezní.

palenda
20. čer 2009

Sluni - to jo, já nedávno koukala na fotky a videa z porodnice a je to fakt tak OBROVSKÝ rozdíl!!!

Danu - díky, u nás vše OK, dobrou noc (v týdnu se pokusím napsat Ti mailík)

kacatko03
20. čer 2009

Míšo: my jezdíme už v golfkách 😀

tonica
20. čer 2009

Ahoooj, sice po vcerejsku padam na hubu, ale docetla jsem si vas...

Pismenko - ty jsi to tady rozcisla. Fakt super hlaska!!! 😀 😀 😀 Jezis, to je tak fajn, ze tu nekdo napise i neco pozitivniho... 😉

Danu - zenska jedna s botkama toulavyma, to je dost, ze se taky ukazes.

Hani - uf, to je dobre, ze to na neurologii dopadlo dobre.

Neli - holka, pred tebou fakt klobouk dolu. Nejen, ze nad tvyma prispevkama ucuravam smichy, ale pokud jde o neco vaznejsiho, dokazes to napsat fakt mistrne. My mimoprazske mame trochu handicap, ze nezname ostatni osobne, takze treba nemame sanci chytat se na prispevcich mnohych z vas. Nove tvare v teto diskuzi vitam a jelikoz jsem baba stara a sentimentalni, ja se do zadne nove diskuze rozhodne nestehuji!!! 😉 Uz jen proto, ze tu mame Patricka! 😀 😉

A moje vcerejsi parba dopadla na jednicku. Normalne navratil domu v 3:30, jsem se rozsoupla. 😀

cline
20. čer 2009

prej juláká 😀 tímhle tempem brzy doženu vyjadřovací schopnosti Justíka spíš já.

pismenko
20. čer 2009

Taky metu do pelechu....brou 😲 😲 (tohle je u nás pusinkovací)

hanka128
20. čer 2009

ma tohle vypadá super,ale tady není....no juknu v ově.

my se od včera smějeme,ale značně zvláštně 😅 když se "řechtá"tak to vypadá a zní jako že kašle 😅 😀

palenda
20. čer 2009

Verčo - to jste teda rychlíci ... My chceme pořídit nějaké golfky až na dovolenou, ale letíme až 1.září, tak je ještě čas....jinak jsem koukala na Tvoje fotky nedávno, Tobík je fakt kus chlapa!! A v té "svatební" košili je fakt COOL!!! Super 🙂
Jaké ty golfky máte? Myslím značku?

ma12
20. čer 2009

Hani: tak pres net objednat. ja to taky tak delala protoze to v krame jsem nenasla.

cline
20. čer 2009

Tak já jdu chrnět. Doufám, že už se tu všechno vysvětlilo a bude to v pohodě jako dřív. A jsem moc ráda, že se tu objevily i Danča Tonica a další, co tu moc nebývají. 🙂

hanka128
20. čer 2009

holky pěknou bono noc a díky, že tu můžu napsat 🙂 já už se budu krotit a psát méně 😅 😀

kacatko03
20. čer 2009

míšo: Toba je velkej jedlík a roste moooc rychle... 😀 a už si chudák zvykl že ho furt fotím, jak jak vidí foták tak už se směje a otvírá pusu 😀 , golfky máme Peg perego.

jinak sem t vážila a má v 6,5m 9 kg 😕 😅

monique_2006
20. čer 2009

achoooj!

hani - uvidis, co rekne neurolog v brne, tenhle byl ocividne trochu mimo ☹ jonas uz byl na neurologii, ta mudr s nim delala spoustu cviku a byl samozrejme nahatej!

danu - cau, tak uz ses tady taky objevila, jsme se tu sesly 🙂 krasny fotky ze sumavy, koukala jsem na ten penzion a vypada super, docela jsi me navnadila, tak se tam mozna taky vypravime. se psem asi v poho, co? myslim, ze si ruda s maggie budou rozumet, podle fotek to jsou stejny magori 🙂

feb - tyjo, to je hrozny s tou manducou. a kde jsi upadla a jak jsi to zachranila? spadlas na zadek? ja z tohodle mam taky stihu, fuj. treba kdyz jdu s ergem ze schodu a tak...

ad diskuze - docela se to tady zacina vzpamatovavat, to jsem rada. a je fakt, ze diskuze o prazskych srazech (sama jsem z prahy, takze strilim do vlastnich rad 😉)taky muze neprazsky dost nudit

veru - fuj, musi to byt zahul. normalne mu narid nejaky nocni sluzby a hotovo!! 🙂

ad puzzle - ja koupila normalni ctverce, je jich 24ks, takze se da sestavit velka plocha. a naprosta spokojenost. o tech vyndavacich (cisla, pismena atd.) jsem cetla spatny reference (leze do toho bordel, deti to porad rozebiraj a pak uz to nefunguje jako podlozka, obsahuje to maly casti...) krtka jsem taky chtela, ale kamaradka mi rikala, ze jeji ditko se krtka boji, tak jsem to radsi neriskovala 🙂

nelinkav
20. čer 2009

Zdar, vrátila jsem se z naší oblíbené kavárničky, jsem rochlá jak dlouho ne, tak mládě muselo dostat kaši. Koukám, že tady se to tu hezky rozjelo,tak chválím a zkusím dočíst 🙂

berunka
20. čer 2009

Soni pro me za me si mej nazor jaky chces a ty mi dovolenou rozhodne nezkazis.Nazory nikomu nenutim a reaguju jen na to co chci a kdy chci.Nemusim reagovat za kazdou cenu a holky ktere me znaji vedi o cem mluvim.Ja jsem to nebyla ktera tady tak naoko musela prohazovat rypave poznamky.Ale ja uz te resit nebudu hlavne nechci znechucovat prijemny pokec ostatnim. 😉 Vis nejsem takova mrcha jak si myslis. 😉

Ostatnim holkam preju klidnou noc beu placicich miminek a pohodovou nedeli.nas ceka vylet do babiččina udoli 😎

monique_2006
20. čer 2009

jeste puzzle - mame ty samy jako martina. jonasovi zatim staci 9 kousku a postupne budu pridavat 🙂

sluni - rekla mama? tak to je brutalne brzo teda, to jsem jeste neslysela. hod sem odkaz na to video 🙂

palenda
20. čer 2009

Verčo - téééda!! My jdeme do poradny příští týden, ale myslím, že V. bude mít tak 8kg, možná malinko víc (v 5,5 měsících)
Peg Perego jsou super,co? Jen ta cena - my je jinak než na té dovolené moc nevyužijeme (jezdíme hodně v terénu), takže chci něco levnějšího.

Kdybyste některá měla dobrý tip na levnější, ale pořád kvalitní golfky, tak budu ráda, když mi napíšete.

ad puzzle - my nemáme žádný, jsem zase pozadu 😒