Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
21. čer 2009

Moni,
Jonáš je fešák a je Ti hodně podobný! Konečně si taky ukázala svojí tvářičku 🙂

Ještě nám do sbírky chybí paní Nelinkovic, která je furt tajemná, jak hrad v Karpatech 😠

Soni,
já s Kubíkem jezdím zase zásadně vzadu. nějak jsem si na to zvykla. Líbí se mi koukat se na něj a ráda mu držím ručičku, než usne. Ale jak píše Marti, zřejmě si na sebe pletu bič, páč si na to zvykne.

Feb,
Ty jsi teda akčňák, jen co je pravda! 😉 Mě by se bruslení taky líbilo, ale obávám se, že jsem totál lemploň! V zimě v bruslích vydržím fakt chvilku, protože mě strašně bolí holeně. A netuším proč. Mám asi vadný nohy, to je jasný 😀

ma12
21. čer 2009

A ja bych brusle zase brala ale nemuzu ☹
PEtu: ono jde o to, ze kdyz ridim a jsem sama v aute, tak si Anicka musi zvyknout na to, ze je tam sama. Ale ma tam medvidky, tak si kope.

No nic, my jdeme k tchyni a taky drzte palce.

sonisek
21. čer 2009

Marti, vracet se tam fakt nebudu a peníze jsou přednější, zvlášť, když bude vidina hraček 😀 😀 😀 A neboj, roztroubim to, kde to půjde 😀 😀

nelinkav
21. čer 2009

Anac, a nemáš moc utažený brusle??? 😀

Jinak já tu svůj gesicht měla mockrát a i teď, když jsem dávala Lucce do alba fotky s kočárkem můžete kouknout na příšerku po porodu 😉

A už fakt letím vařit, nebo bude moje drahá půlka zas držkovat.

febris
21. čer 2009

palen, takze az tu bude vypravet s ni nakou historku, dovedes si to zive predstavit ze? 😀 ona je fakt vichrice, to se jinak neda rict 😀 a pamatujes si kdy to bylo? neb v cervenci na zacatku mel svatbu jeji druhy syn, my meli svatbu na konci srpna, no se ji schvalne zeptam. A vy vlastnite salon nakej? Kde? 🙂

jsem byla ve ct na kosmetice poprve v zivote, s hruzou, ze se opupinkuju cela, neb se odvazuju se mazat jen ozkousenou kosmetikou, ale v poho a super! bajecne jsem si to uzila 🙂 hlavne tu masaz obliceje, to byla parada 😵

palenda
21. čer 2009

Magdi - tak to si fakt nepamatuju, jestli v červenci nebo srpnu. A vichřice to teda je, to máš pravdu, i když jak říkám, moc ji neznám, viděla jsem ji 2x 🙂 ...máme salon v Kladně (kosmet.,manikúra,pedikúra,masáže,...),ale budeme ho zavírat

ma12
21. čer 2009

palen: a proc zavirat?

monique_2006
21. čer 2009

palen - jojo, vsichni rikaj, ze jonas vypada starsi. ma to tak odjakziva, takovej predskolak uz 😉

anac - mne ted vsichni rikaj, ze je celej manzel 🙂 ja v nem nevidim ani jednoho, ale vymenenej neni, takovej vlasac velkej byl v podoli ten den jen jeden 🙂

ja jezdim jako pako s jonasem vzadu a maggie jezdi s manzelem vepredu, kdyby to nekdo videl (ten maggie dulezitej vyraz), tak by se hodne pobavil. ale chci to postupne odbouravat

marti - ja se bavim, ale ted uz se nebavim, jedeme k babicce pomoct ji s mobilem 😉

vecer zase nakouknu, ahoj

palenda
21. čer 2009

Marti - není na to čas a tím pádem jde celý byznys do háje - řečeno stručně a slušně

kacatko03
21. čer 2009

čus ženský, hele neměla jste někdy vir v telefonu? večer mi Sluninka posílala video jak malá řekla máma...a od té doby se mi vypíná telefon 3x naskočí sám od sebe a pak se vypne....mms samozřejmě nedorazila jen tak lítá obálka než to vypadne :( :( :( :( :( :( :(

petkakrutik
21. čer 2009

Holky, čau,

Patrik měl ráno 39,1 horečku. Dala jsem mu 1/2 čípku paralenu 100, ve 13 h měl 38,1, dostal další půlku. kromě slabé rýmy mu nic není. Asi bych s ním měla radši zítra zajít k dokymu, že?

jajinka27
21. čer 2009

petko...radši zajdi, Tom měl z ničeho nic horečku ve dvou měsících a měl lehkou virozu a nabeh na zanet stredniho ucha 😖

petkakrutik
21. čer 2009

Jaji, on byl Páťa počkovaný minulé úterý protoi pneumokokovi, tak snad to fakt bude jenom lehká viroza. Jendu už měl týden po narizení,a el to i kašlal a kýchal, ovšem horečku neměl. teď mu kromě ní nic není. Ráno tam zajdu, stejně musím pro recept na Vigantol, protože jsem já trubka v pátek vylila skoro celou lahvičku 😒

nelinkav
21. čer 2009

Palen, to je mi líto ☹ Časy jsou zlý, co? U nás to se to ukazuje taky dost zřetelně 😨 Btw. s tou Magidinou tchyní už jste to tu kdysi (téměř před rokem 😀) probíraly a mám pocit, že to bylo právě před jejich svatbou, v srpnu 😉

Peti, určo bych k dr. zašla, sama ho neposlechneš... Snad bude Paťa co nejdřív v pohodě.

U nás hlídá muž a hádejte, co děcko celej den dělá???? Ano, stejně jak včera furt spí!!!!!!!!! To není možný, jak na ni budu zítra sama a budu muset uvařit, tak na mě bude křičet a vyžadovat pozornost 😠

palenda
21. čer 2009

Neli - Ty máš teda paměť - lepší než já 😉 Já už si to přesně nepamatuju - vím, že jsem to Febris jednou psala, ale už ani nevím, jestli jsme to řešili nebo ne -ufff
ad naše podnikání - mě to ani líto není, už bych se toho zbavila dávno, od té doby, co jsme se odstěhovali a máme to 60 km a navíc já jsem doma je to prostě špatný ... to jen Vítek pořád věřil, že se mu to povede zachránit, ale on moc nevidí (nebo spíš nechce vidět) do ekonomiky a nevidí, že jsme krutě v mínusu!!! 😢

nelinkav
21. čer 2009

Palen, no já bych za to ruku do ohně nedala, ale prostě mám ten pocit. Na blbosti mě užije 😀 Ale ne, náhodou je to dost blbá vlastnost, páč si mmj. pamatuju i přesně kdo mi kdy ublížil 😅 😒 Každou facku, hnusný slovo mám v sobě jak v šuplíčku a když se mi ten dotyčnej snaží časem namluvit, že se nic neděje, tak na to holt myslím... Ale to je tak mimo téma.
S podnikáním to maj asi některý chlapy podobně. Tchán je moc šikovnej, dokázal vybudovat slušnou firmu z ničeho, ale teď taky nechce vidět, že je to zlý a přijde mi, že strká hlavu do písku. Jeho teda naštěstí umravňuje mm, bo jinak už by byl průser hotovej. Jinak to dojíždění musel být vopruz, přece jen je to zhruba hodinka cesty, co? A nad přestěhováním salonu jste nepřemýšleli? Nebo myslíte, že by se to nevyplatilo? V tomhle směru asi bude docela velká konkurence, co?

palenda
21. čer 2009

My se zase na podzim budeme stěhovat zpátky, víš 🙂 ... ale nechci tím tady zahlcovat diskuzi. Prostě už nás to ani nebaví, takže začneme s něčím jiným. Teď organizujeme dětský tábor, ale na tom teda rozhodně nevyděláme... no, není to teď lehký, zvlášť když za měsíc máme začít stavět

koalice
21. čer 2009

Ahoj lednacky, zdravim z Klostrmanky!Pisu hlavne pro Ma, ktera se sem chysta. Jsem primo nadsena, na pokojich prebalovak!, drevena postylka s perinkou atd atd, taky je tu hafo rodin s kojenci..Po navratu napisu vic. Na mobilu nejsem schopna procitat moc zpatky, ale pochytila jsem cosi o nove diskuzi. jsem z toho volako zmatena, ale predpokladam, ze patrim sem..Hezky zbytek nedele...

cline
21. čer 2009

Nazdárek jsme zpátky s tchýňooběda a žijeme a mimo to, že si vazala Justíka do obýváku a bůhví co jí v yprávěla se to dalo. A tchánova svíčková je neodolatelná takže asi tak.
Moni Jonda je supráckej, ale ty vlasy už nejsou to co to bývalo... 😀

sonisek
21. čer 2009

Ahojky, tak už zdravíme zase z domova...jsem hotová z té dvouhodinové cesty, ale musím vybalit, poklidit a tak, však to znáte 😀

Petikruti, aby malý neměl šestou nemoc...ale určo zajděte k dr. 😉

Dneska jsem dostala od tchýně "super" nabídku 🤐 Prý bude mít v červenci sama dovču, bude na chalupě a jesti tam nechci být s malým s ní 😲 😲 Noooo, nevim nevim....

bila.pani
21. čer 2009

Ahojky.. 🙂

Soni,a není na šestou nemoc už Patriček starý?A myslím,že u toho bývá vyrážka.. 😒 Jinak zajímavá nabídka od tchýně..No neber to.. 😀

Karol- nedělej mi tu chutě se svíčkovou.. 😅 😅

palenda
21. čer 2009

Ilčo - taky bych si svíčkovou dala ...včera jsem s kuchařkou dávala dohromady jídelníček na ten náš tábor a jeden den tam je svíčková a dostala jsem na ni takovou chuť 😵

sonisek
21. čer 2009

Ilon, no já nevim, kdy se objevuje, ale jedný kamarádky synek jí měl asi v 6ti měsících...Ale nejdřív snad jsou dva, tři dny horečky a pak se teprve objeví vyrážka...aspoň jsem to tak slyšela já 🙂

nelinkav
21. čer 2009

Palen, můžu být dotěrná a zeptat se, proč se zas budete stěhovat zpátky? 😕 Jste se tam stěhovali loni, ne?

Šestou nemoc prý teď mají sedmiměsíční dvojčata od tchýniných sousedů. Klučina měl 38 horečky, samozřejmě byl nervlý, pobrekávala a když ho chtěla návštěva vzít na ruce, tak prý ne, aby si nezvykl. Že mu (tomu děcku) vysvětlili, že je nemocný, tak mu nebude dobře, že ho maj rádi, ale že nosit a tak uklidňovat ho nebudou. Dementi 😠

Soni, nabídka dobrá 😀 Moje tchýně není žádnej svatoušek, ale nelze ji upřít bod k dobru - dá se překecat. Např. když tvrdila, že se maj miminka od mala učit na tvrdej režim a já řekla, že ji budu nosit klidně furt, ať se cítí jistá a že ji nebudu nechávat vyřvat, tak párkrát ještě přišla se svojí teorií a teď razí a všude propaguje tu moji. Když jsem přišla s látkovkama, tak že je to krok směrem do pravěku, teď si je osahala a všude říká, jak je to super, že má Stellinka prdelku v bavlnce atd. 😀

berunka
21. čer 2009

ahojky lednacky hlasim se z dovci,pocasko se trochu zlepsuje dneska jsme zvladli vylet do Nachoda na zamek a do Ratiboric a bylo to fajn.co se tyka jeste vcerejsi debaty.ja taky delam tlustou caru,uz se opravdu nechci dohadovat a vypadat jak kdyby me melo nastvat vse co se tady rekne a vse si brat osobne.kdybych to delala tak tu nemuzu vubec psat.takze takova opravdu nejsem.neco se me dotklo ale to byla jen jedna jedina vec.ostatni si vazne osobne neberu.jestli jsem nekoho nastvala,urazila tak se omlouvam ale rozhodne to nebylo umyslne,to ani v nejmensim.stejne jako kazda z vas tady mam rada nekoho vic nekoho min.takze proste na Sonu jsem si udelala svuj obrazek a to bez ohledu na to co tu vcera psala.to me jen utvrdilo protoze ja jsem rozhodne nebyla tak ktera te nahanela abys rekla co mas na srdci.ale to je jedno.how domluvila jsem 😀 😀 😎
______________________________________________________________________________________
to je ta caaaraaaa 😀 😀 😀

budu moc rada kdyz se vse vrati do starych koleji na dobry pokec.vecer vam sem hodim nejake fotecky z dneska 😉

palenda
21. čer 2009

Nel - nejsi dotěrná, my bydleli na Kladně v bytě 1+1, ten jsme prodali a na dočasnou dobu se přestěhovali do domu, který patří Vítkovým rodičům, ale oni ho chtějí letos prodat a my si postavíme v Unhošti, kde máme pozemek (to je kousek od Kladna) - takže se budeme stěhovat zpátky, ale ne tak úplně

- no s těmi lidmi, jak píšeš, to je hrozný! By mě zajímalo, jak to to 7 měsíční dítě pochopilo! 😖

anaconda
21. čer 2009

nazdárek k večeru.

Tak jsme zas měli návštěvní maratón. K mé babičce na oběd, pak k mámě na bublaninu, k tátovi na druhý oběd a ke tchánovcům jen na zahradu, páč jsou pořád v té karanténě krz neštovice. Jiran měĺ Kubíka na ruce a tchýně se na něj hned sápala, tak jí hned uťal a řekl jí, ať mu nehrabe na ruce, že mají doma samý nemoci a on si ruce furt cucá. Ty vado, měli jsme vidět ten její výraz!!!! Její Jiříček jí odporoval! Mě se chtělo úplně chechtat! Pak přišel tchánovec a hned šel Kubíkovi taky po ručičkách, tak mu notně uražená tchýně zastavila s tím, že ONI na něj nesmí vůbec šahat, kdežto jiní..... 😝 blicí 😝 blicí 😝 a ještě jeden blicí
Tak jí Jiran opět umravnil a řekl, že na ponožky mu šahat můžou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Málem jsem šla do vrtule blahem, což si jistě dovedete představit! 😉 Začíná se snad blýskat na lepší časy?? 😕 😕 😕

Palen,
taky si pamatuju, že jste tu s feb řešily tchýni ve Vašem salonu, jak si pamatuje Nel. Ano, i já si takovéto věci pamatuju 😅

O šesté nemoci jsem opět vůbec neslyšela, takže nevím, jestli je to nemoc vážná nebo ne, ale Soni, snad bude vše ok. 😉

bila.pani
21. čer 2009

Aha..Tak s šestou nemocí jsem zase mimo.. 😅

Neli - mě by teda taky zajímalo,jak to tomu miminku vysvětlili,že je nemocný..Bože,co je ta za lidi..Mimochodem,nechystáš se ted někdy k rodičům?Že by se spáchal ten náš ,,ukecaný srazík" 😀 Jo,a prý bude 17.7. v Kounicích zábava,a budou tam hrát Argema a Stíny..Nešla by jsi ..?? 😉 😅

sonisek
21. čer 2009

😀 😀 😀 😀 Jdem pařit 😀 😀 😀 😀 😀

palen, tak až budete mít postaveno, dej vědět, zajedu za známejma a stavíme se 😉

bila.pani
21. čer 2009

Anac -hele a co se zařídit po vzoru Soniska a vyrazit s tchýní na pár dnů někam na chajdu??? 😀 😀 Třeba by se ledy prolomily.. 😀 😀 😝