• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

palen...ne já ne a to skoro už nekojím :unamused: jako jsem ráda ale nevím zda sem ok
21. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac tak to musel být víc než šok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já mám teda i takový zážitek jako ma,ale vlastní blbostí....bylo mi 13 a na táboře se do mě "zamiloval" vedoucí...hmmm a taky mě ošahával....já byla blbá a až za pár let mi došlo co se mohlo stát....ale následky to ve mě nezanechalo...naštěstí :pensive:
21. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
palen - já ano,ale nekojím už tři měsíce
21. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
palen...asi bys musela přestat kojit
21. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pal já zatím plně kojím a MS jsem měla jednou a už je to dýl jak měsíc, tak doufám, že jsme nezadělali na draka, ale používáme ten Pharmatex, tak snad ne. Spíš je to tím, že teď kojím častěji i v noci.
21. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palen,
já kojila a stejně jsem MS dostala hned po šestinedělí. A to běhěm měsíce hned 3x a vydatně. Od té doby každý měsíc, kojení nekojení. Jsem holt hříčka přírody po všech stránkách :grinning:
21. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji - no, já si taky nestěžuju, nějak se mi po tom nestýská, ale asi máš pravdu - asi budu muset přestat kojit - já ani nevím, když se prcek postupně odstavuje, tak jak dlouho to tak trvá, než se laktace zastaví
21. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palen, já též ne, a doufám, že ji aspoň do ledna neuvidím, nestýská se mi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
palen...no jak u koho, existují i babské rady jak zastavit laktaci, nebo homeopatika, ale myslim ze kdyz zacnes nahrazovat nejake papu UM tak se ti to začne snižovat, snad
21. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak jste se tu bavily o těch zubních kartáčcích, tak já koupila tento u nás v lékárně http://www.medvidekshop.cz/322-Hygiena-Zubni-kartacky/2914-Kartacek-na-zoubky-silikonovy.html?page=1&back=view
21. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nežehlim, zase blbne žehlička, tak jí manža zkouší rozebrat a juknout do ní...

palen, já MS měla jednou, v březnu a bylo to týden na to, co jsem začla brát HA. Od té doby nic...

anac, dík za tipa na kartáček, vyšlu manžu do lékárny, my tu máme děsně předpotopní lékárnu :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
palen teda ja si to vubec nepamatuju ze jsme to nekdy resily! to jsem asi z ty svatby byla hodne mimo :grinning:
jinak ms jsem dostala poprve ted v cervnu... nadsenim jsem do stropu neskakala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jo! vcera se u nas klepala kosa! :dizzy_face: konecne zas po 100 letech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
palen já měla ms jen jednou a to 4-5 týden po porodu,jsem po sekci a od té doby ťuk ťuk nic :dizzy_face: dokonce i ty otravné kvasinky zmizely :dizzy_face: ale jak začnem s příkrmy,tak asi přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno asi se pomalu rozloucim jdem koukat na ty andělé a démoni :grinning:

ještě asi juknu
21. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám MS dostala taky hned po 6tinedělí :confounded: hnus fakt, jsem se těšila jak budu mít klid..a prdlajs

my máme celej set na zoubky - už od narození
http://www.rajmaminek.cz/hygienicke-potreby/mam-zubni-a-masazni-set-2ks/
21. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus to budeme muset taky asi poridit,Ela si det porad cpe prstik to pusinky a jakoby si smejdi po spodni dasni,myslite ze uz by mohly zacit rust zoubky?ze uz ji ta dasen svedi?
21. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi..možný je všechno :wink: ale ten kartáček je super, fakt můžu doporučit, malá má vždycky otevřenou pusu a líbí se jí jak tam tim kartáčkem šmrdlám, ono to i vrže, má to 4různý tvary,je fakt dobrej :wink:

dneska se mě tchýně normálně zeptala, jestli už malá jí čokoládu :confused: jsem byla tak v šoku,že jsem ani nemohla odpovědět :grinning:
21. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji: ty mas andele a demony? Pls pls psl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru ty tchyne jsou fakt asi vsechny stejny.me zas rikala jak Petr jedl ve veku Elisky pomalu omacku :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a pak se divi ze se desim toho az budou Eli hlidat.buhvi cim ji budou krmit.Je mi jasny ze to co reknu ze si preju se tolerovat nebude :unamused:
21. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru...no z toho se taky oklepávám, když vidim co jí ten její 9ti měsíční syn, uplně všechno a prej má rád i pálivý :confused: tak to je moc i na mě...ještě nám nabízela pro malou pribináček nebo co to bylo :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: a pak se maji divit ze jim nechceme ty deti pujcovat :wink:
21. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty voe, tak jsem vas pracne docetla (a ze to byl mazec) a zase zapomnela, na co vse jsem chtela reagovat.

Jen k te "tluste care" - hele, na to, ze mame rocni vyroci je jen jedna virtualni hadka docela dobre skore...,no ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Anac - ty proste nemuzes mit nudny zivot... :grinning:

Petka - posilame Patrickovi pusu a at se nam brzo vykuryruje. A k dokymu si urcite skocte.

Koal - nedalo mi to a jukla na net na Klostermanku. Vypada suprove, ale financne docela darda... no jo no, za komfort se holt musi zaplatit, to chapu.

Palen - tebe jsem tu dlooooouho nevidela. Jsem rada, ze u vas vse OK. Jo a MS u mne take "niet".
21. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, hlásím se zase po odmlce, chtěla jsem dočítat, ale nějak ty hádací kecy mě uplně neberou, takže doufám, že vzduch je pročištěn, že nikoho moc nese.u... Jinak k MS u mě zatím nic, ale kojíme pořád full time, takže není divu. I když bych to už brala, abysme mohli pracovat na "bráškovi"... :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak u nás furt stejné, pořád horečky +- 38 :frowning2: 19:30 dostal Nuroefn při 38,2, teď před 10 minutami má 37,8 :frowning2: Hezky usnul v20, ale manžův debilní mobil ho 20:35 vzbudil :angry: Už aby bylo ráno a zajdeme k dr.
21. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru...u nás se zatim nediví..teda aspoň se nediví nahlas :wink: má svoje mimi,to mám celkem štígro

petko :frowning2: držíme palečky aby se aspoň vyspal..to je hrozný ta bezmoc jak člověk prostě nemůže nic :frowning2: ráno napiš jak jste dopadli, budem držet palečky
21. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti..jo jo máme, koukáme, četlas to???

petko...to je mi líto, zajdi k mudře, vím že takové teplotky u mrňousů nic moc, ale neboj on se z toho dostane :wink: já byla vyděšená když nás to potkalo ve dvou měsících a je fakt že pak se osypal a byl konec

tonic..ahooj, co usínání? lepší??
21. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...napiš jak jste dopadliiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, právě...
Jste mě teď vyděsily s tou 6. nemocí, to slyším poprvé. Je fakt, že vyrážku měl včera okolo celého zadečku a nahoře na stehýnkách. teplotu začal mít nad ránem.
21. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dásně jsem mu ošahala tam a zpátky a neprořezává se teda nikde nic. Zuby to asi nebudou.
21. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko...nám se osypal celej až po horečce
21. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek