Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
22. čer 2009

Petko...no jooo, u maminky je prostě nejlíp 😵

petkakrutik
22. čer 2009

Tak tak. A ten flek, co má Paťulka na bodýčku, to je prosím, kousek mojí večeře. 😀

sluninka
22. čer 2009

😀 😀 😀 😀 jo takže jsi asi jak já...dítko celej den ani flíček a pak si maminka dá jídlo a schytá to mimí 😕 😀

krijin
22. čer 2009

Ahojte, já sem vždycky něco střelím a pak už se neozvu, protože se zase NĚCO děje 😝
Každopádně začínáme brutálně balit, abysme se o víkjendu mohli odstěhovat, zatím pouze k našim a za 14 dní do nového bytečku. Netušila jsem, že máme tolik krámů. Doufám, že to stihneme odstěhovat, protože v pátek a v sobotu jsou "povinné" oslavy v příbuzenstvu. Aby to nevyznělo, rozhodně tam rádi pojedeme. Hlavně na tu druhou... 😵 Ve čtvrtek zase slaví MM a do čtvrtka musim mít dodělaný účto, protože je DPH... Ani nevim, kde mi z toho hlava stojí. Naší princezně možná raší raťafáky, protože je brutálně ukníkaná, na dásně si nedá pomálu šáhnout a občas má trošku teplotu (tak 37,3 ale jinak nic). Fakt na palici. Jinak jsem koukala, že snad všichni ledňáčci se už otáčejí, to naše madam jenom na bok a dál se nenamahá. Z bříška se sice otočí na záda, ale kdo máte zakláněče, tak je vám určo jasný, že spíš přepadává za hlavou... 😒

jajinka27
22. čer 2009

jsem zpět ale nejdřív do vany, stepík supeeeeer, krokové variace šly jaksi mimo mě to byla sranda, ale už se těším na příště 😀

sonisek
22. čer 2009

Krij, to to máte taky pěkně nabitý teda, tak se hlavně v pohodě přestěhujte.
Náš malej se taky nechce moc přetáčet na břicho, ale když ho pošťouchnu, tak se přetočí 🙂

Mám dotázek, když od července přecházím k nové zdrav. pojišťovně, musím to na té staré nahlásit, nebo si to vyříděj sami??
A jestliže budu bez zaměstnavatele, tak bych měla nahlásit změnu pojišťovny, ale komu? Jako teda pracáku??

kalian
22. čer 2009

Tak to jsem ráda, že teda ještě máme čas. Tak uvidíme. Snad nebudu stejný dotaz psát třeba v říjnu 😖

Feb: no jo, motivovat hračkama, když ty, co má doma, ji už nebaví a za nové se mi nechtějí utrácet ty brutál prachy (=dcerka nejradši Lamaze 😀 )...už aby Marťa rozjela ten eshop, jinak se asi neotočí nikdy 😀
Jinak čtu tu Anatomii lži (rozhodla jsem se číst postupně, jak to napsal, čili Šifra bude poslední) a super! Akorát mi to jde strašně pomalu, páč čtu jen u kojení.

Soni, já jsem přecházela z VZP k OZP a přepsali si všechno sami. Co se týká nahlašování změn zaměstnavateli, když žádného nemáš, tak asi ten pracák, co jiného.

petkakrutik
22. čer 2009

Soni, ty bláho, teď jsi mi připomněla, že se taky chystám přejit. Té staré to určo nahlásit musíš, akorát nevím, jestli před nebo po změně. Spíš po změně, řekla bych, protože všechny změny se mají hlásit do 8 dní.

jajinka27
22. čer 2009

kali...tak to já jsem nečetla, jaký to je?? já četla jen šifru a andělé a démoni a oboje jsem i viděla

jajinka27
22. čer 2009

petko...co naše dvojčátko, jak mu je??

krijin
22. čer 2009

teda já nevim, ale já taky nikdy nic nehlásila. Oni si to vždycky mezi sebou vyřídili. Ovšem komu nahlašovat, to nevim. Kali, já si řikala, co to čteš, že tohle neznám a přitom jsem četla od něj vše, aspoň myslim. A strejda Googlík hlásí, že to je Pavučina lží. Ta to už potom jo. 😉 Všechny jeho knížky se mi líbí. Hlavně se dají přečíst na jeden zátah

petkakrutik
22. čer 2009

Jaji, špatmě pořád. pokoupání měl 38,1. Horší to zatím bylo v noci. Kníká tam, zkusím ho teda uspat v naší posteli.

jajinka27
22. čer 2009

musí se vrátit kartička té staré pojišťovně, buď osobně nebo poslat 😉

petko...chudík malej a i když mu dáš na noc čípek tak nespinká v pohodě?

sonisek
22. čer 2009

to chtěj ještě zpátky kartičku, jo? A já si jí tak chtěla nechat 😀 😀 😀
No, asi tam radši na tu starou zavolám...
My všichni přecházíme od VZP k ČNZP.

hanka128
22. čer 2009

tak vidím,že se začalo hromadně padat-my už to taky máme za sebou 😔

hanti opožděně vše nej nej 😵 bych taky chtěla tvoje roky 😵 nás čekají v létě oba 29 😝 chjo to zas bude depka kór když se furt cítím zaseklá nějak kolem té 20 😅 😀 ale jestli bude ještě po mně někdo chtít občanku tak už mě to vážně nasejří 😠

peti když měříš v dupce,tak musíš vždycky odečíst 0,5 stupně.

a někdo nám vyměnil mimi 😅 jsme usínali s řevem na posteli 😅 -už byla 3,5hoďky vzůru a byla max. přetažená a nevěděla co dřív...tak ji později přetransportuju do postýlky.

kalian
22. čer 2009

No já právě taky nic nehlásila a že chtěj vrátit kartičku, má na zadní straně upozornění jen OZP, u VZP nic takového není 😀 Já ji teda ještě mám..a stejně..už jsem těch 8 dnů prošvihla, tak co.

Holky, děti vám už všem spí? U nás je to hrůza, uspávání je pravidelně už po Černých ovcích a ještě nechrní
😔 Furt pláče a vždycky se přisaje a pije, jak kdyby týden nejedla. Kolikrát si říkám, že už nemá co, že musím být vysosnutá a mléčné rezervy jsou zdá se větší, než jsem myslela. Teď už bylo snad poslední kojo, doufám. Je tam nějaké ticho.

Kri: no oni to vydali nějak pod dvěmi názvy..a já mám tu Anatomii.
Jáji: no mě se to hodně líbí, ale je to moje první knížka od něj, ani filmy jsem neviděla, tak možná bude lepší poptat se u Krijin, co se jí líbilo nejvíc 😉

jajinka27
22. čer 2009

kali,,,aha my jsme ji prave VZP vracet museli, ale už je to dlooooouho 😀

kalian
22. čer 2009

Hani, Maruška je po 3,5 h přetažená a proto nemůže usnout? Hmhm...to by možná byla odpověď na naše špatn usínání, páč je fakt, že se dřív vytuhla ještě od 17:00 do 17:30, ale zhruba před měsícem se jí změnil rytmus a spí od 15:00 do 16:00 a pak už ne, okolo půl sedmé si šudlá oči a okolo tři čtvrtě začínám chystat na spaní...a usnula zdá se až teď, tj před pěti minutama nejdřív.
Já to, že usnula okolo půl osmé, přikládala abdukční peřince, kterou jí sundali teprve před třemi čtyřmi týdny. Měla ji zřejmě namísto zavinovačky. Páč jak jsme ji mohli uklidit, tak přesně ten den začal večerní virvál. a současně se jí změnil režim. Takže nevím, co je pravděpodobnější.

sonisek
22. čer 2009

kalian, u nás je koupačka kolem sedmé, dnes teda až skoro v půl osmé, ale v osm byl v postýlce, jednou jsem musela jít nahodit dudla, ale už chrupká

hanka128
22. čer 2009

no maru totiž po 2-3 hodinách,kdy je vzhůru musí zase spát...právě-začne šudlat oči prstama,honit palce....a já ji zkusila dát dáchnout na 20minut-ale byl řev..se chtěla koukat na telku-ona totiž přišla na to že když nadzvedne mantinel, že vidí na tv 😀 a já jí to nedopopřeju 😅 hm tak jsme si hrály, pak šly cvičit vojtovku, rychle umýt a už kója usínala,ale v postýlce řev...udělala nám to už podruhé-jako když je přetažená tak to trvá než usne...

kalian
22. čer 2009

Soni, já právě nemůžu koupat každý den - atopický ekzém. Tak ji jenom tak ošudlám žínkou a to má jako koupací rituál 🙂 říkám si, že kdybych ji namáčela každý den, že by ji možná ta voda uspala. Ale kdo ví.

Hani, televizi taky zakazuju. Což nechápe moje máma a babička, pořád o víkendu šmejdily s dorčou okolo TV a chichotaly se, jak ji to zajímá 😠 No bodejď by ji to nezajímalo, že. My doma TV nemáme, tak to jsou nové věci pro ni.
Mimochodem, jak snáší Maru ty cinkrlátka na těch návlecích na ruky? Dora by to nesnesla, jak s tím nemůže švihnout do kouta, tak chytá hysterák. Kolikrát se jí navleče chrastítko na gumičce na ruku, má ho u ramene a huláká jak na lesy, že jí to furt chrastí a ona neví, jak ho sundat 😀

hanka128
22. čer 2009

no na rukách ji to moc nebere...ale na nožičkách to má úspěch-díky tomu konečně zjistila, že má nohy a že si s něma může hrát hurááá 😵 a posiluje to svoje slabý bříško
😵
no koupila nám to tchýně-jsem čučela 😀

a my tv zakazujeme a naštěstí rodina to taky pochopila.

febris
22. čer 2009

kali, dyt hracek neni potreba more, staci trochu fantazie, deti v tomhle veku bavi prece uplne vsechno 😵 neb vsechno je pro ne nove 😉
fakt nemate telku? to obdivuju a libi se mi to.
pavucinu lzi bych taky rada sehnala, pujcila bych si ji v knoihovne ale nak se mi jeste nepodarilo se prihlasit do toho jejich systemu abych si neco mohla zarezervovat 😅 ted ctu pana prstenu, docitam 2. dil, se tesim az to doctu, ze se mrknu na filmove zpracovani 😉

hanka128
22. čer 2009

feb a kolik má to vaše podměrečné 😀 děťátko?? 😀 jsi nenapsala míry
🙂

sonisek
22. čer 2009

Magdi, čtěš "páníška", jo? 🙂 Já knížky taky mám, ale nečetla jsem je, jsem se radši podívala na film 😀 Já radši HP 😅 😅

febris
22. čer 2009

ja uz silim, kdyz nam nekdo prinese nakou dalsi hracku, my koupili jen jednu-svetlusku od lamazze (rikam ji vosa), zbytek jsme dostali a uz se mi zda ze toho mame zbytecne moc 😝 napr kdyz na stole lezi jeho multifunkcni hracka a fotak, no po cem myslite ze jede? 😀

sonisek
22. čer 2009

to jsem se taky chtěla zeptat, jak je Daník veliký 🙂

My tu máme hraček pár a stejně nejradši má takové jedno kousátko, špendlík, berušku, světlušku a pod hrazdou si hraje a stačí to...On si vystačí i s plenou 😀

febris
22. čer 2009

hani no nenapsala, v ramci v prevence svaru ;) pisnu ti je do IP
soni jojo, milašek páníšek 😀 na stary kolena na matersky dohanim resty ;)

sonisek
22. čer 2009

Magdi, pěkně rostete 😉 Jen tak dál.

Blíží se má desátá hoďka, jdu se umýt a na kutě...

febris
22. čer 2009

se taky chystam na kute. Dnes ditko usnulo nezvykle brzy, tak doufam ze taky rano nebude brzy strasit 😉
dobrouu