Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sonisek
23. čer 2009

Míšo, tak Filda si to u moooře náramně užíval, co 😵 😵

Já malýho pořád dávám do hlubokýho, teda tam mám tu vložnou tašku, takže zatím je tam spokojenej...on stejně jen kouká ven a pozoruje stromy nebo spí 😀

urbi
autor
23. čer 2009

ježíš, já mám samý fotky, kde je nahatej

sonisek
23. čer 2009

Míěo, a kdeže jste to přesně byli??

petruna26
23. čer 2009

Sluni a co takhle se sem odstěhovat? 😀 , i když domky jsou tu nehorázně drahý 😠

hanka128
23. čer 2009

anac já chci být taky tak nemajetná 😅 a hrudní dispozice máte asi rodové co 😀 jako v dobrém 🙂
peti adélka je fakt šikulka takové letadlo!!! fakt super 😵
urbi foto s brýlkami je 😵

jinak já se dneska chytla s mamkou..volá mi že má nějaké nosítko na marušku...nevím neznám tuhle značku takže opatrně říkám, že uvidíme...načež jsem hned podle ní negativní,zaujatá...jako já se z ní zblázním...když člověk neskáče hned radostí do stropu tak je to špatně....grrrr už nevím jak ji vysvětlit,že si raději všechno seženem a obstaráme sami.... 😒

urbi
autor
23. čer 2009

Soni, byli jsme na Krku v Chorvatsku, v letovisku Baška 😉

jajinka27
23. čer 2009

brý den,

ilon...my do sporťáku ještě ne, je do něj malej a když se ani nesnaží sedat tak mu nebudu ničit páteř, vím že to jde i do lehu ale to může být v korbě

jdu jukat na fotky Filípka 😵

sluni..vy budete pečený vařený v HM a co my jako?? co Natálky ženich? na toho prdíte 😝 😀 si najdem jinou

jajinka27
23. čer 2009

míšo...ty jooo ty fotky jsou super, závidím fakt a Filípek je jako vždy k sežrání 😵

urbi
autor
23. čer 2009

uf, už nemůžu, pokračování jindy 😀

díky za pochvaly 😵

sluninka
23. čer 2009

Péťo...to bysme chtěli, ale víš jak do paneláku ani za boha a ty pozemky a domky tam no mazec 😅

jáji...helé ses zase teď probudila, tak vyhrožuješ? 😀

petruna26
23. čer 2009

míšo, krásný, a jak jste to zvládly s jídlem? toho se malinko v září děsím...

urbi
autor
23. čer 2009

Petru, jak myslíš s jídlem?

kacatko03
23. čer 2009

Míšo fotky supeeeeer 😉

jajinka27
23. čer 2009

sluni....tssss už před 30min 🙂)))))

hanka128
23. čer 2009

jáji vy tak dloho spíte? 😲 já chci taky 😲

jajinka27
23. čer 2009

hani...neblázniii 😀 vstávačka v 6, on má snad nařízenej budík, pak usnul v posteli u kojení na hodinu, pak vstávačka a zalomili jsme to kolem 8:30 😀

hanka128
23. čer 2009

jj my vstávačka ve 4..ukojení a pak budíček v 6..pak králíček duracel do 10 a už konečně hajá 😵

urbi
autor
23. čer 2009

holky, ještě k těm hračkám, doporučuju nafouknout balonek, to pak srandy kopec 😉

sluninka
23. čer 2009

urbi..my máme balonky po celým bytě, dokonce už i v autě 😀

ma12
23. čer 2009

Tak ja to jeste nezkousela, ty balonky.
Jo a jinak jsme dospely k rozhodnuti - budeme mit svuj novy eshop, takze ted jen sehnat nekoho, kdo nam to udela, naobjednat veci a muzem frcet

ma12
23. čer 2009

Miso: fotos jsou skvely 😀

petruna26
23. čer 2009

Marti, to je dobře..
Míšo, myslím s jídlem pro Filípka, letěli jste, nebo jste jeli autama? Já nevím, kolik toho Adéle vzít (už budou příkrmy a tak - a ani nevím, jak to v hotelu budu ohřívat 😝

hanka128
23. čer 2009

ma tak to je super 🙂 mm právě dneska v práci nahrává e shop pro tescomu...tak snad to dopadne dobře a nebudou prekérky.

jajinka27
23. čer 2009

petru...myslím že jeli autem 😉

jinak dítko mi nějak bojkotuje příkrmy 😒

kacatko03
23. čer 2009

míšo co to máte za kočár? 🙂

kacatko03
23. čer 2009

míšo stačilo mít malého napsaného v občanse nebo měl svuj pas?

hanta
23. čer 2009

😀 😀 😀

Holky právě pročítám naše staré téma a svou porodní lustrovou story a korunovaci na jelimaní královnu, to je sranda.

😀 😀 😀

pismenko
23. čer 2009

Míšo, no Filípek je úplný plážový muž 🙂 🙂 Muselo to být príma, my letos dovolenou nezvládnem, možná příští rok.

ma12
23. čer 2009

PEtru: nejlepsi je to v ohrivacce 😉 nebo ve vodni lazni anebo v nejhorsim v mikrovlnce

bila.pani
23. čer 2009

Holky,omlouvám se,že sem zase přináším chmury,ale četla jsem toto - http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/871/moj...

Obrečela jsem to..strašně...Tímto chci smeknout před všema maminkama,které to potkalo a dokáží svou bolest překonat