Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
20. kvě 2009

a jsem naštvaná, protože už 14 dní se hrabu z toho nachlazení a lup, od noci mě zase bolí v krku a celou noc jsem kýchala... začínám mít pocit, jeslti se mi nemohla rozjet alergie či co.... 😒 nebo jsem tak ztroskotaná, že mě to chytlo znovu

berunka
20. kvě 2009

Koal prosim prosim smutne koukam mohla bys mi poradit - zkousim zase jist mlecne vyrobky co to s Eli udela.jak by vypadala alergie na BKM?to ze ma bile kousicky ve stolici je normalni u takhle malych deti?moc dekuju 😉

Miso ty chudinko musis mit vzdycky nejaky trable vid?jak bych ti prala aby uz vsechno bylo v poradku.koukala jsem ze te chteji poslat na Vojtovku.my ji cvicime uz tri mesice a je videt dost pokrok.ale treba porad pase na pestickach ptala jsem se na to sestricky a ona to nijak nehroti mam ji jen nabizet pri paseni ze strany rucicky prst aby ji otvirala.a reknu ti jak se zacala pretacet na brisko tak jak mavnutim proutku se zlepsilo i paseni 😉

hanka128
20. kvě 2009

urbi a jsi na něco alergická?? klidně se ti mohlo i něco rozjet..tchýni taky zjistili až ve 49letech že má astma.. 😝
já si zas po dlouhé době vzala v pátek stříbrný prsten hm a od té doby mám na prsteníčku obrovský červený flek, který nesvědí, nebolí...tak sem z toho zmatená bo problémy se stříbrem jsem měla naposledy když mi bylo asi 6 let..a celé těhu i po porodu jsem prsten nosila tak jako nevím...asi budu musit nosit už jen bílé zlato 😀 😀 😀 já ho totiž miluju 😵

urbi
autor
20. kvě 2009

Beru, já to mám asi proto, abych nevyšla ze cviku 😉
na vojtovku asi nepůjdem, sice už jsme objednaní a uvidíme, co neuroložka, ale schválně ukážu dnes holkám, jak pase a jak drží hlavu, přijde mi to zbytečné, udělal hrozný pokrok za ty 3 týdny, co chodíme na tu masáž a i dle pediatričky je vojtovka zbytečná, koukala na něj a svaly začal zapojovat správně... však je to taky vidět, že už např. pase dobře, protože už tu hlavu nezvedá taky vysoko jak předtím - to ji zakláněl a to je špatně, naoko to sice vypadalo dobře, ale technika špatná, teď to dělá dobře, ruce tam má dané dobře a je to pro něj obtížnější 😉

hanka128
20. kvě 2009

beru my jdeme taky v uterý na vojotovku a už se těším bo se mi tofakt nelíbí jak má maru při přitahování hlavu až nevím kde ☹
ty bělavé kousky ve stolici by mohl být nestrávený tuk 😉

cline
20. kvě 2009

čágo ledňácci,
tak já včera vyrazil aza kulturou, byla jsem s mamkou v divadle a manžílek obstarával děťátko. Nafasoval odstříkané mlíko (100 a prý by si ještě dala) mojí sestru jako asistentku a zvládl to. Akorát fakt chtěla toho mlíka asi víc protože se vzbudila už v 11, ale jinak přes to vstávání noc v poho, že by zázračné probio kapky? Doufám, že jo. Jo to divadlo bylo fakt dobrý, jmenovalo se to Blázinec v 1. patře. Nějak máme poslední dobou štěstí na výběr, minule jsme byli na Drahoušcích a to byla taky prča. Už se psychicky připravujeme na tu dnešní exkurzi. 😀

berunka
20. kvě 2009

Hani ty Marusku pritahujes do sedu?me Eli taky u toho zaklani hlavu ale ja to videla jen u doktorky.na Vojtovku jsme si celkem zvykly a ted uz nemame ani nove cviky a mame si v klidu cvicit to co mame do ted protoze ted je Eli trochu napred tim jak se uz zacala otacet na brisko.no ja jsem prave cetla ze by to mohla byt nestravena bilkovina kravskeho mleka ty kousky.tak uvidim co s ni udela pomazankove maslo co jsem mela k snidani.docela bych brala aby uz na to nereagovala protoze ja skoro nic nemuzu jist a vitaminy nekde nabrat potrebuju ☹

hanka128
20. kvě 2009

tak kulturu bych si taky dala 😔 ale hb je tak malé že tady nic není jen ty hostující divadla se svými estrádámi a to mě fakt nebere 😝 a do jihlavy jedině autem a to by zase musela hlídat tchýně a to se mi teda moc nechce 🙄
jsem šla v sobotu na pivčo s kamarádem sousedem a připadala jsem si jako hňup-na mě vychrlil nevím kolik koncertů a filmů a fesťáků...nic nevím....ale slitoval se nade mnou a vypálil mi 3 díly červeného trpaslíka-natočili nové po nevím kolikati letech tak se těšám až si to pustím bo já je miluju 😵

sonisek
20. kvě 2009

Hani, mně stačí, když se malej náhodou blbě přisaje vedle bradavky a natáhne si tu kůži, to teda je bolest jak nevim co 😅
Holky, jak vy co nejíte to a to, kvůli alergiím, na co máte jako alergie?? Já do puberty měla atopickej ekzém a teď ho mívám, když je nějaká změna počasí, tak to vyleze, nebo nervama apod. A manža je alergickej na žito a na nějakou směs trav č.5, nebo co...To bych taky jako neměla něco jíst, když kojím? Já teda jím všechno a malej je zatím v poho, tak nevím...Jo, a jako malé mi přišli na to, že jsem alergická na čočku, ale nikdy mi po ní nic nebylo, to bych jí asi musela sníst tunu, nebo nevim 😀

sonisek
20. kvě 2009

Hani, Červenej trpaslík? No to abych se před manžou vůbec nezmiňovala, že jsou nějaké nové díly 😀 😀

hanka128
20. kvě 2009

beru jen jednou za čas přitáhnu ať vím jak natom je-strašněěěěě 😠 a dr. z toho včera taky nebyla nadšená.....mě jenom štve, že skoro vůbec jsme jí nevertikalizovali-nenosili vzpřímeně jen na odříhnutí...snažili se klubíčkovat-což teda se širokým balením není skoro možné....a maru není ani moc nosící typ, takže je skoro pořád na zádech a i tak má problémy....ale neva už jenom chci ať cvičíme 🙂 ale bývalému jsem říkala, ať si pak odpustí řeči typu ježiš to je ale strašné a že jdeme až teď-tak slíbil že v poho 🙂

hanka128
20. kvě 2009

soni mám všechny série 😵 😵 mno a teď ty nové 3 díly 😵 prý vypadají stejně jen kocour je prý trošku poznamenám časem 😀
a vyhýbat se potravinám můžeš ale já si osobně myslím že čím déle to odkládáš tak to dobré taky není....pišta je taky alergik i celá jeho rodina,ale já od porodu do sebe hážu všechno-jen to zelí a čočku ještě ne 😉

chci se zeptat na ty kešky? kde najdu nějaké info a tak-chtěla bych zjistit jestli jsou v okolí taky nějaké poklady-přijde mi to jako hodně dobré strávení času-chceme hodně výletit 😵

sonisek
20. kvě 2009

se mi neodeslal příspěvek, se picnu ☹

Hani, jukni sem: http://www.geocaching.cz/news.php
Můžeš se tam registrovat a měla by tam být mapka a tam vyznačeno, kde kešky jsou...
Manža včera jel na výlet na kole, ujel 50 km, našel 4 kešky a ráno "brečel", že ho bolej nohy a zadek, a nechce se mu do práce 😀

anaconda
20. kvě 2009

Urbi,
ok, budu tam! 😉

berunka
20. kvě 2009

me se taky neodeslal tak to sem uz vsechno znova vypisovat nebudu 😠 soni Eli mi na mliko reagovala proto jsem to nejedla.ted zkousim jestli se to bude opakovat.
Hani my jsme taky nenosili vzprimene a ono se to ani nema kvuli pateri a prevazne lezela,ve dvou mesicich vubec nezvedla hlavicku a jaky ted dela pokroky.nam Vojtovka fakt pomohla 😉

jajinka27
20. kvě 2009

ahoj holky,

jedem k babi, noc hrozná, usla jsem v 1:15, brouk vzhůru ve 2:45, dán dudlík asi 5x, pak usnul a vstával v 5, vzat do postele ale spal trhaně ☹

jajinka27
20. kvě 2009

aaa opět po ránu hádka kvůli koníkovi, že doma nic nedělám , se na to můžu vysr..., ať jde do háje, furt mě prudí 😠

berunka
20. kvě 2009

Jaji ☹ bych chtela ty chlapy videt jak by doma vse zvladly a jeste se staraly o prcka 😠 😠 nic si z toho nedelej,doufam ze dnesni noc bude lepsi.my se fakt v tom blazinci sejdeme vid? 😀 😉

hanka128
20. kvě 2009

sonisku díky, tak už jsem zaregistrovaná,ale nějak než na to přijdu jak si zobrazit ty kešky na mapě-jsem fakt koumák na pc 😀 😅 počkám na pištu a večer to proštudujeme 🙂

jajinka27
20. kvě 2009

beru....jo sejdeme ale já jako první z manžela, já nevím proč je na mě tak hnusnej poslední dobu, mám toho plný zuby a nejradši bych vzala prcka a odjela pryč ať se tady třeba po....

berunka
20. kvě 2009

a nemuzes jet treba na par dni k rodicum?aby si uvedomil jaky to je kdyz je sam doma a musi si vsechno udelat sam?

hanka128
20. kvě 2009

já to mám na blagoš nejblíž 😀 😀 😀 stejně tam asi skončím jednou asi jako dr. a ti po pár letech vypadají jak pacienti 😀
a mě pišta za pc moc nedrbe i když mu to po chuti taky moc není,ale zase ví že se tdy můžu vykecat....bo kamarádky tady stále nenalezeny ☹ ☹ ☹

jajinka27
20. kvě 2009

hlavně jemu je ukradený že se nevyspím, on chrápe celou noc, ještě je na mě naštvanej že to tak řeším ty noci, že se to přece naučí spát bez dudlíku, je takovej sobec, nikdy sám od sebe nevstal, že by mě nechal spát, a nejlépe bych měla denně uklízet, vařit, péct, jako to dělá jeho matinka, ta to přece všechno zvládá tak proč ne já? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

jajinka27
20. kvě 2009

beru...mámu mám v Milovicích a tam bych fakt nejela, možná k babičce ale tam jsou přespolní podmínky ☹

hanka128
20. kvě 2009

tak už sem mapičku našla a je toho tady dost 😵 asi bude dáreček nějaká GPS 😀

jáji to je blbé-za tohle mě pišta fakt neprudí.....a raději nic neříká 😅 u nás sem prudič já 😅
no jdu v rámci úkolů-už sem si udělala rozpis co ktrý den budu dělat abych fakt něco dělala...pověsit plínky a vařit papu-zapečené brambory s kuřecím a smetanou 😵

anaconda
20. kvě 2009

Včera mě navštívila kamarádka s 8. měsíční Natálkou a představte si, že Natálka měří 66cm a váží 7123g !!!(jela s ní ke mě rovnou z poradny) Kubík byl vizuálně úpně stejně veliký, jako ona! 😕

sonisek
20. kvě 2009

jaji, přijeď, já tu bydlím 😀 😀

hanka128
20. kvě 2009

anac každé mimi je originál 😵 někdo má v roce s bídou 8-9 kilo a někdo to má už v 5 měsících...

jajinka27
20. kvě 2009

soni...já vím 🙂)

jedu k babi, manžovi jsem řekla ať internet zahesluje a nazdar, mě je to fuk, klidně budu bez netu, už toho mám akorát dost 😠

ronie
20. kvě 2009

jéžiš jáji, tak koukám že máme stejnej problém, unás se to vyhrotilo po narození Julinky a dnes ho hodlám postavit před hotovou věc, buď se něco oparvdu změní a nebo končíme 😔 ☹