• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

cauky lednacky,u nas probiha proces usinani takze klasika protivka knoura.tak snad usne brzo a mi zalezem k DVD.jak bylo dneska hnusne tak jsme byli malo venku a je protivous.a pro holky,ktere byly na vetsim srazu v Praze a vi o co jde mame nejspis majitele,kteri se ujmou Fida :frowning2:
23. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem co se vrátili z dovčy závidím jednu věc a to to balení.....že už nemusí.....
jsem dožehlila hromadu prádla, ještě se mi suší venku a ručníky a zítra dožehlim, už mám hromádky věcí k zabalení :grinning: Toba má celou skříň :grinning: bo pračku tam mít nebudem :grinning: ...ale teda jako to počasí...zatím sem koukala že by náím mělo celej tejdden pršet a tady se to má vyjasnovat, to je na pěst :grinning:
23. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, my taky byli venku v dešti, chodíme ven každý den, potřebuju vzduch, takže i když leje jako z konve, nasadíme pláštěnky a jdeme..

Kalian, taky koupeme jen 2x týdně... My teda až zítra.. :slight_smile:

Koal, bazén závidím, hned bych šla plavat, no snad od září půjdeme s Adélou, maj tu tu slanou vodu, ta je prý dobrá i pro ekzematiky a alergiky, tak uvidíme.. Já se každopádně už teď nemůžu dočkat.. :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, neboj, určitě nebude celej tejden lejt, bude tam líp než tady :slight_smile:

Beru, to je mi líto, ale asi to tak bude pro tebe a Eli lepší.. :frowning2:
23. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru.... :frowning2: cože? vážně se nedá nic dělat??
23. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, čau holkýýý, už spinkáte? :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru to je pes? ekzem? :(
kacatko- ja to baleni taky nesnasim a to vybalovani a prani pak je taky des :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ta dovca za to dycky stoji :dizzy_face:
23. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo..jojo, natýnka odpadla už při krmení,takže ve spánku docucala mlíčko a jen jsem ji přenesla do postýlky..snad bude dneska ta noc lepší..nechápu jak můžeš druhej den fungovat,když spíš 4hoďky :fearful:
23. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec,

uloženo a právě peču, tož jsem zvědavá na výsledek

beru...to mě nrzí :frowning2:
23. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, jde to, jen pátky už padám na tlamu, ale spím většinou dýl, tak 6 hodin, 4 jen občas :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
feb - hafík žárlí na Eli :frowning2:
23. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni - já nespím ani ty 4 hodky..Začínám mít problém jako Míša,když už malá usne,tak mi dlouho trvá než zaberu,vzbudí mě každý pohyb malé,každý kníknutí.. Ale i na nedostatek spánku se dá zvyknout ( nic jeného ti ani nezbývá :grinning: )
23. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky rozhodli jsme se tak i kvuli dobru Fidouska.on se sice zlepsuje,ale bohuzel jednak ma nepredvidatelnou povahu a jednak se bojim reakce na druhe mimco.no a do tretice je to dost psychicky narocny jen co Ela usne venovat se jemu a jakmile se trochu zvysi hlas tak jsem zas tam kde jsem byla :frowning2: ty lidi meli taky krizence kokra a kolie takze vedi co je to za povahu.
23. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo..no zlatejch 6,co? :grinning:

Ilon...jejda, tak to nezávidim, MM taky spí jak zabitej a to si tam malá klidně žvatlá..já při tom spát nemůžu, stačí když trochu vzychne a já hned čumim..hlavně teď jak se přetáčí,tak hlídám každej pohyb :confused:

mě nejde do hlavy proč se mi malá budí ve 3 a do 5,6h prostě nechce spát, je čilá, a chce si hrát :sweat_smile: a to přes den spí strašně málo,jen po těch 20ti min :unamused:
23. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, taky máš pláštěnku?? :grinning:

Sluni, tohle měl synovec, se budil ve čtyři a měl prostě z rodičů brej den :grinning: :grinning: :grinning: Taky tak nějak v tomhle věku...
23. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru...bude to těžký,ale aspoň víš,že bude v dobrých rukách...jsou to nějakcí známí? nebo jak jste k nim přišli?
23. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni... :sweat_smile: a zlepšilo se to?
23. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, určo zlepšilo, ale teď nevím kdy...teď už mu je 2,5 roku, takže to už si fakt nepamatuju...teď chrápe celou noc
23. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mně to Adéla udělala jednou min. týden a stačilo mi to... Prostě se na mě hodinu tlemila - mně do smíchu fakt nebylo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou to pěkný potvory ty dětičky... :grinning:
23. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, dobrý, za dva roky už to bude OK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni..no synovec byl taky takovej aktivista, brácha s nima nespal v ložnici,aby byl fit do práce a chudák švagrová celý noci brečela jak byla vyčerpaná :fearful: teď je malýmu 20měs a taky chrní celou noc

Péťo..no my to máme teď častější a častějí...ale nic oproti těm,kterým se ty děti budí třeba 10x za noc..já mám aspoň nějakej spánek v kuse,ale ten trhanej, to je hrozný psycho
23. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...nebooj z toho vyroste :grinning: mě to stačilo jednou když byl vzhůru od 3-4 do rána nebo tak nějak
23. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru: to je mi lito :frowning2: , ale jak psaly holky, je to pro dobro vsem
23. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jdem na očkování..tak jsem zvědavá kolik váží a měří....těžká je, už to není to tříkilový mimí :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a druhej synovec ten se do roka budil v noci co hodinu a taky z toho vyrostl....
dítka si prostě potřebujou udělat nějaký režim a trvá jim to, ale zvyknou si časem, že noc je na spaní :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek při večeru.

A co Maxe, nechcete některá?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No, je mi jasný, co mi zas odepíšete. Túdle núdle, stejně bych ho nedala, i když mi do rána zas vytvořil několik hromad v Kubíkově pokojíku. Nepřenesla bych to přes srdce vzdát se ho a to má povahu.....však víte :wink:

Byli jsme zas plavat. Kubík konečně neplakal, jan lehce natahoval hned při převlékání. Mám z něj radost, ale k moři nepojedem, právě JEN kvůli Maxovi. Moře je ale věčné, což Maxík bohužel není, takže vím, že mi nic neuteče :slight_smile:

Jdu dočíst předchozí stránky :wink:
23. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny koukáte na ordinaci cooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, když je tam nová dr. :grinning:
23. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite nekdo jak to je kdyz se jede s prckem pres hranice v unii? jaky jsou moznosti na jaky doklad ho prevest?
23. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad už je patričkovi lépe :dizzy_face:
beru to je mi líto se psem, to si nedovedu představit...ale bude lépe jemu i vám :slight_smile:
my byly v poradně a máme 6640g-zase jenom 160g za 14dní,ale mudra mlčí :slight_smile: přibíráme a to je hlavní :dizzy_face: jinak pohovor na téma pan neurolog..no nakonec mě ukecala,že je fakt dobrej diagnostik a kdyby se mu něco nezdálo,tak nás pošle dál...ale že je poněkud zvláštní tak to mi věřila :grinning: a měla jsem pocit, že nám lehce srůstá pindruše tak to zkoukla a lehce nám srůstá-jako roztahuju to pořád,čistím a i tak...no tak mám roztahovat ještě více..když tak pak zajdem na gyndu...ale snad to nebude třeba.
23. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni... :grinning: takovej nezvyk, ve VKV hrála mrchu a tady je za hodnou :grinning:
23. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek