Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

febris
24. čer 2009

ma prob je v tom, ze manzela nic neprobudi :-P takze to by danielek musel hodne rvat aby to zabralo... jenze to bych ja byla uz 10x vzhuru 😀

hanta
24. čer 2009

Feb, to škrabátko je boží, já mám docela dobrý nehty, takový tvrdý a asi od čtrnácti je nosím dlouhý, takže furt všechny škrábu, každej to vyžaduje... 😀 Ale nikdo neškrábe mě, teda jako snaha je, ale moje nehty nemá nikdo, tak to není ončo, ale tohle je super vynález a stálo to snad prý necelou stovku.

Tonic nebyla... Pořád jsou tu střechaři, furt totiž prší, takže nemůžou dělat tak, jak by chtěli a hrozně to trvá a já musím být doma... Některá z Vás se mě ale ptala, jestli jsem jí nezačala dávat nějaký nový jídlo a nemůže být na něco alergická. Já začala přemýšlet a zjistila jsem, že jsem jí vlastně celou dobu dávala ten Nutrilon AR 1, no a je to asi 14 dní, co začala pít 2, protože už má šest měsíců a od té doby zvrací. Tak jsem jí koupila znovu tu 1, jí to už dva dny a zatím nic... Tak asi jí to nesedlo a bude jíst pořát ten úplně miminkovskej. Dívala jsem se, že složení to má stejné, jen v té 1 jsou navíc nějaké tři kyseliny, ve 2 už chybí. Tak je asi Anetka potřebuje.

bila.pani
24. čer 2009

Ahojky

Taky hlásím,že mi dnes dorazila balíček od Hami klubu.

A taky dnes přišla objednaná hrací želvička pro Janinku a ta je z ní nadšená 😵

My jsme dnes vzhůru od pěti,jelikož nás proudil jelimaní spolupracovník MM 😠

febris
24. čer 2009

hanti ja ho mam doma taky, dostala jsem ho od kamaradky k promoci, sranda je ze nektery lidi to nesnesou a desne se u toho krouti 😀

jajinka27
24. čer 2009

brý ráno,

tak prcek se mi probral ve 22:30 hrozným pláčem a pak tady s náma strašil ještě hodinu, smál se , blbnul a já nevím co, pak dostal najíst a spinkal do 7 do rána 😀

mě z pondělního cvičení bolí snad i nehty na nohou 😅

dneska nebudu, mám srazík s maminama tady u nás v Človíčkově 😀

sonisek
24. čer 2009

Bré poledne 🙂

Tak když je hnusně, tak se snažím něco uklízet, prát, vařit atd 😀 Naštěstí během dopolka se to snad probralo a teď už teda neprší, tak by už ani nemuselo, abychom mohli normoš ven.

Hanti, takových darů, to se jen tak nevidí 🙂 A kolik teda vůbec těch županů máš?? Jako těch lustrů?? 😀 😀

hanta
24. čer 2009

Soni u nás se to vidí, takový dárky jsou normálka. Župan mám jeden. Dostala jsem jeden před dvouma rokama na Vánoce, jenže to každodenní používání mu dalo zabrat a byl fujavej, tak mi Jíříček koupil novej fíš?

A lustr mám jeden jelimane!!! K tomu lampu a dvě lampičky k psacímu stolu, aby nám ten obývák ladil. Mě jak něco neladí, tak je všechno špatně. 😀 😀 😀

berunka
24. čer 2009

Monco bohuzel uz jsme zkouseli ledacos,byl na cvicaku,spojili jsme se s psim psychologem - ne Desenskym na nej mam svuj nazor a potvrdil nam ho i ten psi psycholog a stejne se to jen nepatrne zlepsilo.je to strasne psychicky narocny.Fido je v pohode jen kdyz se mu maximalne venuju a to s malou jde docela tezko.v praxi to vypada tak ze kdyz mala usne nemuzu delat pomalu nic jinyho nez zamestnavam psa aby ji nevzbudil.a kdyz na nej i sebemin zvysim hlas tak hned vrci a ceni zuby.proste zarli a takhle to dava najevo ☹ bohuzel uz te jeho povaze na 100% neverim a za cenu ze ho budu mit doma kde bude muset chodit s kosikem protoze s detmi ho samotneho nenecham,to ho radsi venujeme nekomu kdo uz nema male deti a bude se mu moct venovat bez rizika nejakeho urazu 😉

febris
24. čer 2009

beru to je smutny :( znamej musel dat pejska pryc protoze mel na nej syn alergii a osypaval se z nej :( nasi maj pejska, ten teda nastesti agresivni neni, ale zas je priserne hravej a neda malymu pokoj, pritom uz mu budou 4 roky, ale chova se jak stene. Tak je zatim taky musime drzet od sebe, furt by na nej skakal, oblizoval ho a dorazel na nej... snad se casem trochu uklidni 😅

berunka
24. čer 2009

no on je Fido na malou hodnej ale bohuzel si pak dovoluje na me:( asi to zacalo uz tim kdyz jsem byla na riziku v tehu a nemohla jsem se mu tak venovat jako na zacatku kdy jsem s nim byla cele dny venku.tak to asi v ty hlave ma pomotany.bohuzel uz od mala mel agresivnejsi povahu,me nekolikrat pokousal.takze nemuzu dopustit aby se jednou ohnal po Eli ☹

berunka
24. čer 2009

tak jsem hodila do albicka par fotek z Nachoda 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ma12
24. čer 2009

Zuzi: vitej zpet, ja myslela ze tam jedes na tyden 🙂

Tak a vyhlasuji akci Lamaze, budeme posilat objednavku, tak at to mate a nedojdou zasoby 😀
Prosim, posilejte mi do IP, ja vam dam emailovou adresu, a poslete mi to tam.

ma12
24. čer 2009

Zapomnela jsem do kdy: takze do stredy 1.7.

febris
24. čer 2009

tam je to pekny, byla jsem kdysi v nachode za kamoskou z vš, bydlela tam kousek v naky vesnici 🙂 a taky jsem tam jednou byla s kamosem stopem .. v adrspachu a tak 😀 to byla celkem legrace, na zaver cele akce jsme se pohadali protoze jsem stopla nakyho zazobanyho chlapka v naky dle kamarada uzasny káře v ktery touzil se svezt-VEPREDU. Kdyby mi to rekl predem, tak ho tam pustim, ale vzhledem k tomu, ze jsem stala asi celych dlouhych 10min na rozpalene silnici mezitim co sedel ve stinu na baglu, jsem zenska a nejmin o pul hlavy vyssi nez on tak myslim ze mi misto vepredu nalezelo 😀 😝

berunka
24. čer 2009

Marti my jsme jeste na dovce,hodila jsem jen ochutnavku.Petr ted krmi tu nasi dracici a ja mam chvili casu.Prosim te na kolik vyjde od Lamaze Svetluska?

petkakrutik
24. čer 2009

ahooooj 🙂

u nás dnešek BEZ teplot. V noci teda ještě 38,0 a ráno 37,7, ale už bez léků na srážení. teda asi Patrička ty horečky hodně vyčrpaly, protože už 3. den za sebou propsal celé dopoledne. Včera a předevč. jsem to chápala, ale dneska už je mnohem lepší a stejně spinká od 9:30 😕 To u něj neznám. Jak jsme nešla ven, tak pospal chvilku při kojení. Toto by mu mohlo zůstat, i když spí až extremně. včera jak zabral po té půl osmé večer, tak vydržel do půlnoci. TAky na jeho zvyky poměrně dlouho. Uvidím, jak vstane, jestli má nějakou vyrážku, nebo ne. Ráno měl dva červeneé flíčky na obličeji,a el tam se to nemá prý zrovna vysévat, tak to bylo asi z něčeho jiného.

MArti, hoď mi prosím tě ceník od lamaze. Díky 🙂

ma12
24. čer 2009

Aha. Svetluska je za 299 🙂

petkakrutik
24. čer 2009

prospal, niklo propsal 😅

ma12
24. čer 2009

Peti: posli mi pls email do IP

ma12
24. čer 2009

PEti: super ze uz je to lepsi

nelinkav
24. čer 2009

Hezký den všem 🙂
Musím se tady pochlubit, páč jsem včera zas po dlouhý době provětrala orbitrek. Kupodivu kondička už se zdrchala, takže mě až na klouby nebolí nic, zato vydržet hodinu čumákovat do zdi je na provaz 😝
Jinak jsem nakonec nebyla taková potvora, abych nechala mm s mládětem celý odpoledne a večer, jak jsem měla v plánu, jen jsem si zacvičila a okoupla se, a pak už jsem pomáhala nacpat do prcka kaši. Stelliš to sice asi celkem chutná a ze lžičky to krásně slízne, ale mezi každou další má tendenci si do papulky nacpat ruce. Obě 😀 Pak jsme si o půl deváté zalezli do pelíšku, že ji musíme naučit usínat dřív... No, chvilku na to přišla příšerná bouřka, málem nám odnesla satelit, takže ordinace ani nic jinýho se nekonalo, zato mladá na nás dělala cukrbliky do jedenácti...

Jinak máte to taky tak, že vám prtě sní celou dávku kaše a za hodinu se domáhá prsu??? Po kojení v 9 vydržela do 3...

Peti, tak super, že jsou výsledky fajn 😵 A už se osypal, byla to to 6.nemoc??? Teda na tyhle zážitky s prckem se netěším 😒

Cline, mě by spíš než kdy na to Petina ségra vydělává, zajímalo kde. Že bych tam šla dělat taky 😀 My jsme si kvůli Indii (letenkám, jinak to bylo všechno za pakatel) museli odtrhovat od huby dost dlouho a rozhodně se pak ten rok už žádná dovča nekonala. No, pravda, taky jsem furt jen blila, že 😝 , ale i tak bychom nejeli.

Hani, teda to je darů 😲 Tolik jsem nikdy nedostala ani na Vánoce jako děcko 😀 Nicméně dodatečně gratuluju, mlaďochu 😉

Toni, tak sláva, že už má Patrička reakci na TBC za sebou... Jak to zkoumají - jen pohledem nebo i nějaké krevní testy?

berunka
24. čer 2009

Martiku na me mailik mas vid muzes mi pls hodit taky cenik?kujuuu 😉 ale svetluska asi vede,ta je tak oblibena u ostatnich lednacku ze jo?

petkakrutik
24. čer 2009

MArti, máš to tam 🙂

ma12
24. čer 2009

Zuzi, budu te muset poprosit o znovuzaslani. Uz si ho ulozim

nelinkav
24. čer 2009

Ha, než jsem to doklepala, tak se Peťa hlásí. Takže fajne, jsem ráda, že se Paťovi ulevilo 😉

Marti, nedráždi... Světlušku ještě nemáme, tak že by? 😅

berunka
24. čer 2009

Neli ja jsem taky od kase cekala zazraky a nekonaly se 😒 prijde mi ze kdyz ji dam kasi tak nejen ze vecer hur usina ale driv se i v noci vzbudi.jakou jsi davala kasicku?

petkakrutik
24. čer 2009

Marti, co je to za formát, mně to nejde otevřít 😅

ma12
24. čer 2009

Protoze mam ty dementni office. Poslano v xls

petkakrutik
24. čer 2009

toni, jsem ráda, že TBC máte zhojené. Zase jedna starost z krku, že. Mně se taky dneska trochu ulevilo, i když ještě radši moc radostí neskáču, ať s eněco nevyprdelí. JO a prvním jablkem nám Páťa pěkně zmaloval všechno kolem sebe, zato mrkvičku si vychutnával. nejradši má stejně banán. 🙂 🙂

petruna26
24. čer 2009

Merti, já tyhle debilní office mám taky 😝