Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
24. čer 2009

feb,
já mám tu židličku, co jsme měli my, ale jen trošku lepší, je z masívu a má hezký ten polstr 🙂

Banán tedy taky zkusím naškrábat lžičkou, děkuji za rady. Vůbec mě to nenapadlo a už jsem se viděla, jak ten banán strouhám...... 😅 No jeliman, já vím 😀 😀 😀

Jaji,
opět jsou na tom kluci stejně! Kubík se mi taky souká z lehátka, také už ho musím ubazovat na té houpačce fisher price, stejně jako v autosedačce (mimo auto tím myslím), protože se pomací "mostů" vyšoupe ven. Z autosedačky položené na zemi už mi takto několikrát utekl!!! 😠

Hexu už máme taky za sebou, a to všechny dávky. 🙂

Holky, co dáváte synflorix, má taky prcek po těch vpichách ztvrdliny?? Kubíkovi to pořád na stehýnku našáhnu. Nemá to zarudlé, ani ho to nebolí, ale pod kůží má po každém synflorixu (2x) boule. Je to normální?? 😕

febris
24. čer 2009

an posles link? 🙂 zidlicku po me dame na chatu 🙂 pokud ji nesezraly za ta leta naky breberky 😵

anaconda
24. čer 2009

feb,
byla zcela vyjímečně z bazaru 😉 😀 😀 😀

palenda
24. čer 2009

anac - my se na synflorix teprve chystáme (za měsíc), ale mě po porodu píchali injekci kvůli Rh faktoru (do zadku) a bouli jsem tam měla znát ještě tak za měsíc

febris
24. čer 2009

an a jak se jmenuje taky nevis? 😀 taky budu koukat po bazarech si nemysli ;)

ma12
24. čer 2009

My synflorix mame jeden za sebou a bez boule 😅 , aspon neco

Holky, kdyby jeste nektera chtela cenik, pisnete mi email do IP. Jo a az bude eshop, budou tam i dalsi znacky...takze pak muzete zkombinovat objednavku 😅

monique_2006
24. čer 2009

feb -ja chci kupovat takovou tu rostouci drevenou. ale bez stolecku, to mi pripada jako kravina, ja chci, aby sedel s nama u stolu

petruna26
24. čer 2009

feb, tady je ta "naše"... teda my ted máme jinou, myslím tím, jako jsme měli my..
http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-sandra-...

petruna26
24. čer 2009

jinak musím říct, že jsem chtěla taky tuhle, ale pak mi přišly ty jiný pohodlnější, my máme od Baby Pointu
http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-babypoi...

jajinka27
24. čer 2009

sluni...večer po druhé hexe hrozně plakal a druhej den měl teplotu 38 po odečtu cca ☹

palenda
24. čer 2009

jaji - včera jsi mi nabízela recept na utopence, já na to nestihla zareagovat ... budu ráda, když mi ho písneš do IP - díky

petruna26
24. čer 2009

Marti, leporelo tam není? Možná jsem slepá, je tam toho nějak moc 🙂

jajinka27
24. čer 2009

palen...písnu, zítra jooo??? 😉

hanka128
24. čer 2009

urbi vy jste byli na vojtovce když jste po očku? 😕 po očku se nesmí 2-3dny cvičit a pokud jsou teploty tak se necvičí týden.

já su vyšťavená..mm má těžkou nemoc-nachlazení 😝 a bojí se přiblížit k maru,aby ji nenakazil..takže už ji 3 den bavím v kuse a už mi docházejí nápady a maruška už začíná být nervlá bo už ji to nebaví že...já vím asi si blbě stěžuju,ale já byla zvyklá že aspoň tu hodinu denně si spolu hrají..a já můžu taky vypnout..a jak už ji tonebaví tak není ani tak unavená a prdlasj spí...

palenda
24. čer 2009

jaji - jasně, to nespěchá

petruna26
24. čer 2009

hani, tak to u nás je to normálka, že se starám já.. mm, když si ji vezme, tak si stejně dřepne k TV - to je fakt zábava.. A nakonec nadává, že telku neslyší, takže si Adélu beru zase rychle zpět... No, chlap z Marsu, už jsem si zvykla 😝

urbi
autor
24. čer 2009

Hani, jj říkala jsem jí to, tak ho jen prohlédla a na jenom na jednom cviku mi ukázala, jak alternativně dělat ten cvik, jinak jsme necvičili 😉 cvičili jsme na panence 😀

urbi
autor
24. čer 2009

Moni, nemyslím, že ten stolek je tam na to, aby tam dítě jedlo, ale spíš to beru tak, že se to pak dá rozložit a dítko si na tom může třeba kreslit, modelovat a tak.... takže stoleček není na jídlo ale na zábavu 😉

urbi
autor
24. čer 2009

ale teda o tom, že bychom nemohli týden cvičit, tak nic nepadlo, bo tam jdeme za týden a kus znovu....

koalice
24. čer 2009

Zdravim, dnesek jsme travili na Svihove, blahorecim Manduce, malej vydrzel 60 min prohlidku bez reptani! a jinak volali znami z Chorvatska, ze jim tam taky leje, neuveritelne.Ma, urcite taky objednam hracky, ale az po navratu.Jdu uspavat svistata

berunka
24. čer 2009

Miso a jaky ted mate cviky?

kacatko03
24. čer 2009

Hanta: ahoooj, ne Toba ještě sám nesedí. jen občas v kočárku se přitáhne, musim ho kšírovat právě aby se sám neposazoval, sedátko do vany máme, ale ještě nepoužíváme, ještě máme lehátko, v chodítku je taky jen chvilku třeba když Fíla chce poblbnout aby ho T viděl. v golfkách je v pololehu a ve velké autosedačce taky, ta maxi cosi je polohovatelná a furt sedoleží. takže je tam jako v té malé akorát je výš a kouká do předu 😉

hanka128
24. čer 2009

no míši pokud jsou teploty tak se nesmí týden cvičit. mohlo by to udělat někdy neplechu,proto se pak zakazuje cvičit.

anaconda
24. čer 2009

A to žádné dítko nemá po očkování bouli neboli ztvrdlinu pod kůží?? třeba i po hexe?? 😕

monique_2006
24. čer 2009

marti, diky, cenik dorazil. termin je teda 1.7.?

miso - jojo, stolek muze byt asi i na hrani, ale stejne je to podle me kram do bytu navic 😉 kdyby byl velkej barak, tak jo, ale takhle to nejde...
btw. vy budete mit 90m? to budete mit podobne jako my 🙂 budes mit album na strese? 🙂

kacatko03
24. čer 2009

anac: fíla většinou po očkování měl jakoby bouličku....Toba to neměl zatím 🙂

hanka128
24. čer 2009

a vidím, že už řešíte židličky-no na tu se budeme ještě dlouho koukat ☹ máme takovou jak byla kdysi+že se pak dá rozložit i na ten stoleček a židličku.
budeme zatím krmit v lehátku,i když je v tom občas jak paragraf 😒 ale lehátko máme jen na krmení tak tu chvilenku musí zvládnout.

anaconda
24. čer 2009

á, Kačí díky, aleposň nějaká boulička 😉

sonisek
24. čer 2009

my máme židličku podobnou té, co dávala odkaz Petru...a když jsem v kuchyni, tak tam malého nachvilku dám a on na mě kouká....je tam jak v autosedačce...může být aspoň se mnou u linky a ne v lehátku na stole 😀 😀
Malej po hexách zatím žádné bouličky neměl, to jako v místě vpichu by mělo být?