Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
24. čer 2009

Anac, nene nemá...

Hani, aha.... to mi nikdo neřekl... jako že se nebude cvičit včera a dnes mi bylo jasné, ale od zítřka jsem chtěla zase...

Beru, máme to samé, jen si ho opírám o hranu stolu, abych tělem podržela tu jednu ruku a tím pádem musím mít ruce obráceneě, ale jinak je to to samé

Moni, jj album udělám, určitě 😉 máme 90 m + jeden balkon a jednu lodžii. dneska jsem byla na koupelnách a jsem z toho hin... penízky už nezbývají, tak se snažím šetřit ale zase ne na úkor kvality - jsem se tam potkala s investorem stavby, vybírali obklady do neprodaných bytů a ten už mi řekl, že takového rýpala jako já ještě nezažil 😀 a že prý by se ze mně pos.al, bo to musím mít všechno sladěné... ale to je logické že.. jen mám tu blbou povahu, že samozřejmě se mi nelíbí dlažba do chodby za 300 ale za 800 že... apod.

hanka128
24. čer 2009

anac a jak dlouho máte po očku?? někdy tam zatvrdliny můžou být,ale pokud to máte déle tak se mohlo stát,že v tom místu vpichu se udělá tkáň podobná vazivu-nejčastěji díky špatnému píchnutí..... 😒
no a kdyby náhodou byla teplota tak v tom místě může vzniknout i absces-ale to je vzácné 😵

urbi
autor
24. čer 2009

Moni, ty máš někde album? že bych se mrkla a chytla inspiraci?

berunka
24. čer 2009

Moni to mas opravdu stesti ze je vase fenka tak v pohode.u nas kdyby se neprojevovalo to jeho chovani takhle agresivneji vuci me tak by nas to taky nenapadlo.ale takhle to pro nej i nas bude lepsi.porad si to v hlave sama pro sebe opodstatnuju protoze to obrecim jak mala holka 😢

holky co uz mate vic hracek od Lamaze co se vam nejvice osvedcilo?my mame chobotnici a ted se rozhoduju mezi svetluskou,zirafou a tygrikem 😕 😀

sonisek
24. čer 2009

Míšo, jak máte pěnové puzzle s Krtkem, to jsi kupovala někde na netu??

hanka128
24. čer 2009

urbi mě na to tom hned upozorňoval při prvním cvíču...protože jsme řešili očkování jeslti jo nebo ne..
ten cvik co máte máme též,ale zatím bez stimulace-ale mě stačí jen když mám marušku udržet na podložce 😝 moje záda už zoufají 😝
ale dneska to flákám-máme tady zimu,tak jsme cvičily jen 2x 😔

monique_2006
24. čer 2009

miso - presne tak, jsme na tom stejne, my nemame ze standardu v byte skoro nic.... 😖 a koupelnu jsme resili desne dlouho...
album nemam, nejak jsem se jeste nedokopala...
my mame taky balkon a lodzii, ale mame 3kk, vy mate o pokoj vic, ze? tak to budou asi mensi mistnosti...
resis jeste barvy? my to ted vymysleli minulej tejden, ale byl to boj 🙂

hele, a sly aspon ceny bytu dolu, kdyz kupujete ted? my koupili loni, takze smula, ceny byly vysponovany...:-/

febris
24. čer 2009

dik za odkazy
no ja bych nechtela aby jedl sam u "sveho" stolecku, ale ja jsem to rozlozene mela rada, malovala jsem si a tak... no ale je fakt ze kluk asi bude trochu zivejsi. Ale kdyz mu poridim malej stolecek a malou zidlicku, tak bych to pak musela soupnout do obyvaku, neb v pokojiku by byl sam, no jeste to promyslim 🙂 jesteze je jeste cas 🙂

kacatko03
24. čer 2009

my máme židličku peg perego prima pappa a je opět polohovací

cline
24. čer 2009

beru my máme tu kostku multfunkční a je strašně oblíbená, Justík si jí chytně za ty uši a blbne s ní o sto šest.

berunka
24. čer 2009

my kupovali byt taky loni a cena byla teda taky u stropu 😀
Hanko ja jsem ted cviceni taky flakala tady je zima tak ji nechci nechavat moc dlouho nahatou a doma zase porad mete na bricho a pri cviku kdy ji mam na boku a mackam bod pod lopatkou a tlacim jakoby krizem rucicku a nohu tak u toho potvurka nic nedela jen na me kouka nebo se pretaci na bricho 😀

urbi
autor
24. čer 2009

Soni, nene kupovala jsem ho v normál obchodě, stálo 500

Moni, ceny šly nahoru 😀 tady v PE se ty ceny skoro nehly a u nová výstavba tu skoro není, takže zájem byl a oni museli měnit nějaké materiály, tak to zdražili....

jj máme 4kk, ty dětské pokoje jsou fakt pidi - jsme se rozhodovali a nakonec vzali teda tenhle s dvěma i když pidi pokojema

no barvy mám v celém bytě : ořech, šedá (stříbrná) a zelená . jak vy?

Hani, aha... tak nevím, jestli ho týden nechat?

Feb, přesně kvůi tomu by se mi taky líbila... ale chci to fakt jen na jedení a pak to hraní, jinak leží furt na zemi 😀

urbi
autor
24. čer 2009

jinak Moni, u nás stanadardy zase nejsou tak strašné jako už jsem někde viděla, ale já hold měla jinou představu...

hanka128
24. čer 2009

beru my máme taky ten cvik na boku,ale na lopatce zatím nic nemačkám,ale pokud se ti nechce hýbat tak ji rozhýbeš tím že jí prstem zajedeš za výbežek na kyčelní kosti-tím se podráždí úpony a bude zase pěkně cvičit-taky to musím dělat 😀 a my navíc máme na boku to že pak na spodní dolní končetině mačkám zevní výběžek na holenní kosti a nožička dělá mističku-aby se nám začla formovat klenba.

a my kupovali taky byt vloni 😝 😝 😝 letos by byl levnější 😠

hanka128
24. čer 2009

no pokud má teploty tak bych fakt necvičila..najdu ti nějaký odkaz.

jajinka27
24. čer 2009

beru...světluška 😉

hanka128
24. čer 2009
petruna26
24. čer 2009

my kupovali byt taky loni - jinak o 90m2 si můžu nechat jen zdát, my máme 65 😝 , no co se dá dělat, nějak se sem naskládáme, musíme, je to tu samá vestavěná skříň, aby se sem vešly ty naše krámy.. jinak jsme taky kupovali loni, letos je všechno cca o 200-300tis. tady levnější..

petruna26
24. čer 2009

jo, anac, Adéla to měla taky ztvrdlé, ale ne jen po Synflorixu, ale i po hexe, zmizelo to cca za týden..

petruna26
24. čer 2009

a kdybyste nevěděli, byt jsme kupovali loni - píšu jak trotl, jdu radši pracovat 😝

petruna26
24. čer 2009

ty vogo, Jáji, ty už máš přes 20.000 příspěvků - jsi dobrá 😀 😀 😀

ma12
24. čer 2009

Moni: jj, termin je 1.7. s tim, ze vim, ze opozdilci budou 2.7. 🙂, chtela bych to ale 2.7. objednat a uz vam hodit link obchodu, at si vyberete kdyztak dal.
S tim je prace, to je sileny.
Beru: svetluska nebo zirafa 😀 a housenka ma taky uspech i pyramida 😅

monique_2006
24. čer 2009

miso - tak to je smula s tema cenama, myslelal jsem, ze jste to kupovali vyhodne...no, my prodavali barak v krizi a byt kupovali pred krizi - super kombinace 😉

standardy taky nebyly zly, ale nic moc z nic nezustalo...:-/

mas cely byt v techto barvach? dobry! a jakou mas podlahu? my mame pravy dubovy parkety, jsou fakt nadherny... 😵 a barvy: loznice vinovo-bila s tapetou na jedny strane, koupelna + WC smetanova, jonasuv pokoj zelenkavy, obyvak kafe s mlikem a kuchyn bila + orech tabak deska...a dlazba v chodbe a kuchyni tmave hneda

doufam ze neva, ze pisu o byte. ale vy to tu zvladnete, ne? 😉

hanka128
24. čer 2009

ma mohla bych se taky když tak přidat k objednávce? 😅 lamaze u nás frčí a maruška světlušku miluje 😵

hanka128
24. čer 2009

moni mě to neva mě tyhle věci zajímají ba přímo na nich ulítávám 😅 a nám zítra přijdou montovat šatní skříň-máme od indeca-drátěný program je do konce června zdarma 😀 ale nevím nevím jak zvládne maruška 3-4hodiny vrtání a jiné zvuky ☹

urbi
autor
24. čer 2009

Moni, super! ty barvy mám v obývákokuchyni a s tím ladí dveře, podlahy a koupelna - ložnici nevím, ale asi si uděláme znovu stejnou baruv jako teď - mám to v albu - a pokoje zatím nevím...
podlahu mám laminát - ořech wild - kuchyň normál ořech se stříbrnou a mléčným sklem, to samé stěna obývák, desku ještě nevím stejně jako nevím co za kuchyň..

urbi
autor
24. čer 2009

Hani, dík, tak to do konce týdne nechám 😉

petruna26
24. čer 2009

moni, mně to taky zajímá... k nám, kdyby přišli designeři, tak by asi padli do mdlob.. No, ale nám se tu líbí, to je hlavní.. a postupně to tu tak nějak předěláváme, myslím, že je lehčí ale "dělat" novej byt, než předělávat něco po někom..

urbi
autor
24. čer 2009

Petru, souhlas... jen bych na to potřebovala víc času, rozhodli jsme se tak nějak fofrem a ve fázi, kdy už to dodělávají, takže to jsou fofry

hanka128
24. čer 2009

no my to měli taky všechno narychlo-starý byt 2+1,máme teď z toho 2+kk všechno jsme vybourali-zůstali jen obvodové zdi 😅 bourání bylo v půlce srpna a stěhování na konci října....a nervy na pochodu..