Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
17. kvě 2009

Ahoj holky, vítám všechny v nové diskuzi...

U nás se plně potvrzuje pravidlo, že chlapi maj při hlídání štěstí. MM si svou víkendovou službu užívá ukázkově, včera mu celý dopoledne spala,odpoledne jsme byli přát u tchánovců, tak furt u cizích na rukách, večer už nechtěla být pro změnu s nikým jiným, než se mnou, tak ji choval jen co jsem byla v koupelně...no a v noci spala po dlouhý době až do půl šestý, zatímco mě vstává ve tři! To fakt není možný, až si postěžuju, tak budu poslouchat, jaký je to s děckem leháro 😠 Teď je v práci, takže hlídám já a samozřejmě je vzhůru a očekává, že j budu bavit...
Jo, Anac, kosu můžem klepat maximálně tu skutečnou, kovovou, bo jsem to fakt dostala 😠 Ale na jednu stranu jsem tomu strašně ráda, bo jsem svoji ms neměla celých 9let a dr. mi tvrdila, že sama nikdy ani nepřijde! Tak jestli budu po porodu fungovat normálně, tak budu spokojená, akorát nevím jak s antiko, to je u nás tak trošku problém 😅

Urbi, Filípek je suprově zachumlanej 😀 Ale hlavně když mu to pomáhá. Jen doufejme, že z toho vyroste, bo pro potenciální přítelkyně by moh být pořádnej šok se vedle něčeho takovýho vzbudit 🙂

Soni, pěkný video 😉

Ilon, pořád študuju, jestli toho tvýcho chlapa neznám aspoň od vidění...ale neznám, holt není ten svět tak malej 🙂

Luci, šťastnou ruku při výběru. Proč nechceš jít do toho xlandera? Mě se XA moc líbilo. A ty trojkolky nakonec taky nejsou tak hrozný, je to sice blbý, když chceš couvat, ale jinak moc fajn.

ma12
17. kvě 2009

Feb: jeste musim koupit tvaroh a jdu na to.
Dneska jdeme za dedou do nemocnice, to bude zase napor na psychiku.
Jinak soc. zavazek pro tento tyden splnen 😀 😀 😀

Holky a jak s tim srazem, je to uz domluveno nejak blize?
Soni,koukej dorazit 😅 , vlakem to zvladnes. Na masarycce nasednes do tramvaje c. 14, ktera te vyklopi primo pred vystavistem

sonisek
17. kvě 2009

A v kolik hodin jako byste se chtěly sejít?? Jako třeba ve 12?

luca30
17. kvě 2009

Tak jsem byla venku na vycházce bohužel malý zabral stejně jen na chvilku pak mi ho synovec vzbudil a už nezabral...teď si hraje v kočárku s druhým synovcem..babička tu má 3 vnoučata a barák ase otřásá v základech 8, 4 roky a my 4,5 měsíce.. 😀 😀

luca30
17. kvě 2009

Jinak díky za tipy na sporťák..zatím to u nás vyhrává ten xlander v tyrkysové barvě kolekce roku 2008...jak se jednou do něčeho zakoukám, tak se stejně budu vracet k tomu samýmu...je to jak se zl. prstýnkem co jsem si vybírala, říkám jo ten je pěkný ale drahý, pak jsem obešla 4 zlatvnictví a stejně se vrátila k tomu prvnímu... 😀 😀

sonisek
17. kvě 2009

Luci, tak to je slušný 😀
My na konci června jedeme na velkou slávu k babičce, budou mít s dědou 60 let od svatby, tak bude velká "ekšn" 😀 😀 😀 A to tam bude 10 pravnoučat, nejstarší 12ti letí a nejmladší bude náš Tomík a sestřenky o měsíc mladší syn Filip 😀 😀 To nechci ten brajgl vidět 😀 A nehledě na plno ostatních příbuzných okolo...

febris
17. kvě 2009

tak my razime na kola do prokopaku a tak... 😎 dnes je na to super pocasi

petkakrutik
17. kvě 2009

chelou 😀

sonisek
17. kvě 2009

tak jsem stihla pěkně uvařit oběd, najíst se a teď dostane malej ještě nášup a jdeme taky ven, je tu kuáááásně 😵

hanta
17. kvě 2009

Ahoj holky, jak se vede? Já už jsem z venku doma. A jsem v šoku, že už máme další diskuzi. 😲

febris
17. kvě 2009

koukm jak je pekne tak tady nikdo 🙂 dorazili jsme z kol, bylo to super, jednu multikešku jsme našli a u potucku v dalejskym udoli jsme si udelali pauzu na kojeni a na obidek 🙂

sonisek
17. kvě 2009

Hanti, Anetce vše nej k svátku 🙂

Já byla venku s malým, spal tak půl hodiny a další hodinu jsem jezdila, jestli ještě usne, nic ☹ Tak jsme jeli domů, najedl se a usnul mi tu doma. Probudil se a řev a řev a řev...tak dostal znova najíst, teď leží a čučí, tak nevím, o co mu jde ☹

hanta
17. kvě 2009

Soni děkujem. 😵 Malá dneska taky venku spala málo, pak taky usnula doma a probudila se s řevem a řve pořád, i po jídle. Sem šoku, ona se vždycky vzbudí, žačne si povídat a hrát a až přijdu, chláme se. Já tohle neznám, vstávat s řevem.

sonisek
17. kvě 2009

tak mně malý teď spal půl hodiny na ruce, jsem ho musela uhoupat, páč s ním nebyla řeč 😒

kocka5
17. kvě 2009

Hojte,

jak vidím, tak nerva na M už máme troche každá. Taky se zásadně nevnucuji, ale po včerejších 3 akcích jsem si myslela, že dnes budu s M sama a že se bude starat. Skončilo to tak, že zastávka u rodičů pro skútr.....pak jsme chtěli na prochajdu...... tak místo toho bylo skládání dřeva a grilovačka od 12:45. Ve 13h MM s tatíkem šli koukat na motorky v TV a MM mi při odchodu řekl...... ošéfuj to tu .....a až to bude zavolej. Já se pos*ru. A to nejsem žádná fňukna.....ale to, že to chlapům nedochází a nejsou schopni vzít sami od sebe kočár a jet se na 3 hodinky projet mě s*re. 😠 S kočárem byl 2x sám. A 3x se mnou.

Mimochodem zastávka pro skútr začala tím, že jsem dala najevo, že tam zase musím já a MM na to......., se jako zlobíš, že musíš něco dělat? Mám takový pocit že na další mimi si počká. Starám se pořád jen já. A vstává sice okolo 5h, ale jen proto, aby se podíval, co je nového na netu. 😠

Tak a je to. Jsem si odplivla. Stejně je mi to takové blbé si stěžovat..... když je Jára takový můj miláček.....jako bych se ho chtěla zbavit. 😒 😝

urbi
autor
17. kvě 2009

já jsem takovej debil... jsem asi rozbila foťák - jsem na něj vylila pití... bych se nakopala 😠

sonisek
17. kvě 2009

tak už jsem asi našla příčinu řevu mého dítka, konečně zase po 4 dnech kadil...ale kadil? Slabé slovo 😅 😅 😀 😀
Tak ho to asi tlačilo vevnitř....fuj, to byl hnus velebnosti 😝

bila.pani
17. kvě 2009

Míšo,koukala jsi už na ten polštářek?Tchýně ho prý sehnala v Quelle za 350,-

sonisek
17. kvě 2009

tak malej už je v postýlce a já jdu večeřet 😀

bila.pani
17. kvě 2009

Soni,co budeš mít dobrýho?Taky bych si něco dala.. 😵

sonisek
17. kvě 2009

Ilon, zbytek od oběda 😀 Holandský řízky s bramborem 🙂

kocka5
17. kvě 2009

No sotva jsem si vám postěžovala, tak manža sám přišel s tím, jak to skvěle zvládám a on, že to moc nedáva 😀

jajinka27
17. kvě 2009

jen vás chci pozdravit a popřát hezký večer a klidnou noc aspoň vám 😉

já už nějak nemám náladu, dočetla jsem ale není na co reagovat, ani se mi nechce 😔

kacatko03
17. kvě 2009

ahoj holky, jak je při neděli? dneska se to vyvedlo že?

jaji copak? kde je nálada? pořád nevyspáno ? ☹

za chvili vás dočtu.

jinak u nás novinky....malej už chlastá čajíky z hrnečku (album), dlabe 2x denně nemléčnou stravu (většinou zvládne 190g zeleniny, nebo ovoc.přesnídávky 😕 ) a zkusili jsme dát Sunar banán a jak mu jel 😀

kacatko03
17. kvě 2009

jeeeeeeeeee nojo nová diskuze já si toho vubec nevšimla 😕 😅 😀 😵

sonisek
17. kvě 2009

Veru, to je šikulka Tobík 🙂 Odkud máte ten hrneček? Nám ségra přivezla nějaký takový podobny, taky modrý a asi ho kupovala v Tescu, prý to je nějaký učící hrneček...

kacatko03
17. kvě 2009

soni: jj to je ten učící ajá ho kupovala v DM od babylove. bo to pítko je ze silikonu.

sonisek
17. kvě 2009

jo, tak v tom já se ještě nevyznám, jaký to má pítko 😀 😅 😀

jajinka27
17. kvě 2009

veru,..nechci to fur dokola omílat, už je mi trapně, mám prostě dítě co když mu vypadne v noci dudlík je hned vzhůru ☹ ☹ zeptám se snad mudry , on snad nespí tvdrě nebo nevím, jsem bez nálady, večer je mi blbě z noci

urbi
autor
17. kvě 2009

brý večír!

Jaji ☹ hele zkus si někde pohledat něco o té thaj. nebo jiné masáži, já mám pocit, že to naše dítko je uvolněnější.... spí víc i přes den, nebudí se vším - dřív ho vzbudilo vše - vešla jsem do pokoje.. vzbuzen.. hážu už vše, co mě napadá, protože přesně vím, jak ti je....

Ilon, vypadá to suprově! koukala jsem na stránky quelle a tam ho nemají... nevíš, jeslti mají i jiné motivy než tweety? bo toho my nemáme moc rádi 😀

holky, tak fo%ták nefotil, tak jsme ho rozebrali, vyčistili, vysušili a vypadá to, že funguje!!!! kéž by..