• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Ahoj holky..
Jáji, to mně mrzí :confounded:

u nás je teď mm hodně v pohodě, já ho taky neprudím, nějak se to srovnalo... Asi, že jsme vymysleli konečně to bydlo :slight_smile: , teď jen jestli nám dají hypo a pak bych to měla blízko k Berunce :slight_smile: Chceme koupit pozemek a za rok tam postavit domeček a pápá Praho.. Je to asi 10 km od Letňan, takže Praha na dosah...
20. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ronie? :confused: , tý voe, tdy jsou ti nesnesitelní chlapi jak nějaká nákaza :angry:, ale nebojte holky, srovná se to, u nás byla taky mega krize..
20. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nechcete jít někdo dneska ven, mě chytla nějaká procházková... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul kde chcete kupovat pozemek?to by bylo super kdyby jsi byla u nas blizko jezdily by jsme te okupovat do baracku :grinning: :grinning:
Ronie :cry: az takhle daleko to doslo? u nas po porodu byla chvili taky krize a tak jsem to taky resila narovinu,rekla jsem MM ze bych se nejradsi s malou sbalila odjela a uz se nevracela a on se opravdu zacal vic snazit.vstavani je tedy vetsinou na me zvlast v tydnu,o vikendu se snazi ji aspon uklidnit nez se pripravim na kojo.a kdyz je doma tak koupe a vecer krmi.
20. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,
šupni na bus a přival na poledne do Pejřimova :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zabít, uvařit, hodit vlkům :angry:
20. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anac, Cline, pokud se vám vejdou, vemte deky, pofrčíme k rybníku :wink: teda snad tam bude aspoň posekaná tráva :wink:
20. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anac - no, to by asi nešlo - můžu ven až odpoledne - teda aspoň po poledni... A Pejr je přeci jen trochu z ruky :cry:

Beru, pošlu do IP
20. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petru, to zní skvěle! finance na to máte? prodáte byt?
20. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jdu asi dneska nahá
20. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
venku nádherně, skříň plná, bohužel to oblečení je asi sousedů či co.... ať se snažím jak chci, nemůžu to na sebe narvat :frowning2:
20. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, právě že ne... :grinning: Potřebujeme teď koupit pozemek... Pak prodáme byt a z toho budeme stavět dům, jen nějak nevím, jak to zkloubit, až prodáme byt a než se postaví dům, bude to asi na hlavu :slight_smile:, nicméně chceme stavět Dřevostavbu, takže to aspoň netrvá roky, ale jen měsíce... No, uvidíme, zatím jen jednáme, ale na můj vkus se to moc táhne..
20. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo a s tím oblečením tě naprosto chápu, mně taky půlka věcí není.. A když je na sebe naráhodou narvu, tak jsem v tom jak "uzenka" (nějak se mi příčí napsat buřt... :slight_smile: )
20. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole, to je trága tohle. už jsem vytáhla všechny trička a to je konec jako....nechápu, proč jsou mi ta trička krátká! buď mám oblečení jak na žížalu a v tom je vidět špek a nebo naopak volní a v tom vypadám jak těhu.. se picnu, fuj, jdu blít...
20. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petru, tak kéž by vám to vyšlo! to by byla paráda - my chtěli to samé, dřevostavbu, ale nemáme na to penízky jsme zjistili.... tak jdeme do toho bytu, i když půlka známých vrtí hlavou, že za takové prachy bychom měli domeček... taky jsme si dřív mysleli a zjistili, když jsme se o to začali zajímat, že to tak není....
20. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, clovek si trochu prispi a uz nestiham docitat :grinning:
soni, jo ja nejim naky veci kvuli alergiim, krom potrvinovych alergii mam ve- ekzem, astma,pylove alergie
ha, tady se rozjizdi geocaching? :slight_smile:
urbi, mne zas nejsou skoro zadna tricka, neb vetsinu materialu spotrebujou prsa, takze mi jsou kratky :angry: a ja nesnasim kdyz mi tahne na zada a na bricho. Hehe, driv jsem si kratky tricka kupovala cilene... no, doba se meni ;)
20. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebo možná bychom postavili, ale celý život bychom seděli na zemi, jedli ze země a Filípek by měl tvrdej odchov a žádného sourozence.... i když toho možná nebude mít ani v tom bytě, vlastně netušim, proč si kupujeme 4kk s tímhle mým traumatem
20. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi tak to je pravda, ono se nezdá, ale barák zblazne peněz :slight_smile: vím o čem mluvím, ale dneska ti řeknu o tom SFRB, to je dobrý
20. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urbi,
Ty už mě neser s řečma o tom, že máš špeky, jelimane jeden!!!
Vypadáš jak žížala a já osobně bych řekla, že jsi skvělé postavy. Pokud jsi byla před tím hubenější, tak už to bylo mooooc. Tímto šplháním chci vyjádřit to, že deku nepoberu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, 4kk je dobrý :o), neboj, ono to trauma jednou snad přejde... :slight_smile:
já si teda porod neumím představit, nicméně v tuhle chvíli si nedovedu představit ani to, jak by to dítě mohlo vzniknout, protože všechny akce jsou z mé strany zatím bezpředmětné.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi reseni bezvadny je to, ze si pujdes koupit neco novyho na sebe ;)
20. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru :grinning: presne...
ooo, holky, jak jsem rada ze o tak neni u nas, ja uz jsem z toho zacinala mit depky...
20. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbiiii, prosim te, koukala jsem schvalne do tvyho alba, dyt ses jak lunt!!! myslim ze ti postavu muze zavidet kdejaka holka ktera jeste ani nerodila :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urbinko taky bych rekla ze nervy ze speku mas naprosto zbytecne :wink: kazda si asi po porodu pripadame tlusta ale rozhodne ty nemas duvod :wink: :wink: :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už jsem našla jedno tričko, kde se to dá :grinning: hele jako, vim, že pro někoho to je provokace, ale já se fakt do těch věcí nevejdu! přijďte na exkurzi po mém šatníku, nezapnu to prostě :unamused: ale jak píše Feb, důvod jít nakupovat :grinning:

tak my razíme na thaj masáž a pak za holkama! tak se mějte! :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi, ja te chapu, mysim ze bysme si mohly podat ruce v tomto ohledu, taky takovyma recma "provokuju" plno svych kamaradu, at uz po porodu nebo pred porodem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

boze, uz zas vrtaj nekde vedle v byte :rolling_eyes: se pos...
20. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Feb ja taky patrim do klubu "provokateru" ted mam jeste min nez pred porodem ale proste do nekterych veci se taky nevejdu.u me teda neni problem s prsama protoze i kdyz se nalejou tak se do tricek vejdu :angry:
20. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neprovokujte-moje věci by vám byly :grinning: dneska budu šlapat jednak venku-jdem za tchýní...a pak na rotopedu bo v srpnu se vdává pišty ségra a já fakt nemám co na sebe :cry: a jako strašák fakt vypadat nechci...takže omezuju sladké a hýbat se a hýbat se...dieta až bude těch 6 měsíců kojení za náma,ale jenom trošku dieta bo chci pak kojit ještě dál.
20. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja kupodivu na sladky ted tolik chute nemam a kdyz uz tak tu mam zasobu musli tycinek :grinning: a to jsem pred porodem jedla sladky pomalu na kila :wink:
20. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já v těhu nejedla sladké skoro vůbec,ale po porodu díky kojení jsem přímo zavislák :confounded:
20. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek