• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

feb -my se stehovali v listopadu a za mesic znova, si to uzijem :wink:

soni - woodface je fakt mastnej, neeee?
24. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no drahý jsou, to jo...já bych si tam skříń taky nekoupila :grinning: :grinning: Ale když něco chcem, tak to máme za 1/4 ceny :grinning: Ale aspoň vždycky má zážitky s osobnostma :grinning: Hlavně mu tam pořád chodila Peštová :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
feb no nervy to byly :stuck_out_tongue_closed_eyes: a poslední státnice na začátku prosince a byt velké staveniště :grinning: ale já se moc neučila :sweat_smile: no byla to státnice z gyndy a já mega břuch-byli shovívaví :sweat_smile: :grinning: i když teda známku my dali moc pěknou-ale nějak nevím pořádně za co :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: aha... tak ty teda neměli :confused: chjooo měli jen 3-6 a pak 9-15 a 24-něco...no se picnu :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru...já koupila 8-15kg...v Rosamnnovi, menší neměli a myslim,že asi než bude teplo, tak nám už budou :sweat_smile: chybí nám 500g..při nejhorším je nechám na později
jsem zrovna koukala na fotečky, Tobík je celej táta a Filda je od Tebe jak přes kopírák :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani ja nastesti na rekonstrukci mela gyndu, pediatrii (to byl teda des, to vis, motol no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pak chira v tehu. Kvuli rozvrhu jsem prechazela do jinyho kruhu, muj puvodni mel mit int jako posledni, ja ji chtela jako 1. kvuli tehotenskym planum... ;) zbavit se toho nejvetsiho humusu :-P
24. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni: a máte taky obrázky auta Bleska na plínkách :grinning: ??? já je koupila v globusu, nebo v dm??? ha ted nevím.
jj Toba je celej táta :grinning: :grinning: :grinning: a Fíla je teda jak přes kopírák s mým strejdou (mámy brácha) ten když bylmalej tak vypadal jak filip :grinning:
24. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
feb u nás největší humus byla taky pediatrie :angry: fakulta totiž byla původně do roku 92 dětská....takže úmrtnost na státnicích strašná :pensive:
24. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru...nenééé, nějaký mořský plody nebo dary moře :wink: ale teď jsem je rozbalila a Naty to bude mít jak neopren, jí budou velký :_D musim zajet pro menší, tohle jsem asi trochu přetáhla :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti, na netu jsem našla ještě nějaké jiné hračky - hrocha a žábu. vypadají taky dobře. to jsou ale asi starší modely a už s eneprodávají, že?

Leni, Patriček taky ještě od Lamaze nic nemá :wink:
24. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, Tomík teda řádí na lehátku, teda spíš z lehátka :confused: Ten můj frajer se ani neotočí zatím. teĎ ty 3 dny jsem ho ani na břicho nedávala, aby se nevyčerpal.
24. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo :wink: , budeš něco objednávat?
24. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jojo, housenku a slona Matese. Patriček to má jako bolestné za poslední 3 dny, co si prožil v horečkách :frowning2:
24. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patriček je vzhůru, pa zítra :slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vyrizena, mejte se.
Hroch a zabak jsou stary kolekce, muzu se zeptat...
24. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko...no jo, je to takovej náš rarach, musím na něj dávat bacha nebo si nabije čumák :sweat_smile:

jsem ráda že je Páťovi líp, posílám mu pusinku na dobrou noc :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak Páťa si je za statečnost určitě zaslouží :slight_smile: .
24. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, u nás noc opět naprosto šílená, zase začínám propadat panice....

Cline, dneska to asi nedopadne, počasí teda fakt na prd... ach jo
25. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Míšo copak??Filda pořád vzhůru?? :unamused: :unamused:
25. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, nepropadej, musíš být optimista, i když je to asi těžké :wink:

Jinak přeju všem krásné ráno, krásný den :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..

Míšo,třeba to bude zase jen období a za chvíli to bude dobrý..Vím,že je to těžké,ale vydrž :wink:
25. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Míšo, to je mi líto, že máte zase noční trápenda :frowning2:

Koukala jsem na zprávy, co zase způsobila voda :cry: Doufám, že jste všechny daleko od ní a neohrožuje vás....
25. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Urbi jak by se ti chtělo, hezky asi nebude ale stejně jsem myslela, že sedneme nad nějaké časáky a nad počítač a něco zkusíme nasimulovat, třeba tu kuchyň, ale záleží na tobě.
25. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Karol, spíš jde o cestu, kdyby lilo nebo byla bouřka jak hlásejí, to si nerisknu...

jj holky, je furt vzhůru a furt chce jíst.... nevím, co ho to zase chytlo... nespí ani půl hodiny v kuse...
25. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Fílo, ty teda zlobíš :frowning2:
jinak, ať neleje, my musíme autem do nemocnice pro nějaký papíry, to by mě hráblo... Já jsem totiž děsnej umělec -minule jsem nějak zapla stěrač na zadním okně (bylo asi 30st.), a neuměla jsem ho vypnout, tak jsem tak jela celou cestu, lidi si museli myslet, že jsem magor, když bylo vedro k padnutí a já celou cestu stírala zadní okno :stuck_out_tongue_closed_eyes: (nemluvě o tom, že se mi zaply dálkový a já je neuměla vypnout, tak jsem zhasla radši všechno a jela bez světel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), umělec no :grinning:
25. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru :grinning: :grinning: :grinning: Taky si nerozumím se zadním stěračem a odstřikováním :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano, chjo,to pocasi si neda pokoj, jsem se tesila jak budu chodit na brusle :rolling_eyes: budu muset vymyslet nakej cvicici program na doma kde bude zatez prcek :dizzy_face: jinak nemam sanci si zasportovat :rolling_eyes: neb pres den toho moc nenaspi.
Potvora zubata me rano jednou kousla do prsa, sice zlehka, ale doufam ze na to neprijde :sweat_smile: nerada bych dopadla jako kamoska, ktera mela bradavky uplne rozkousany a malej po kojeni pusinku jak upir od jeji krve :confounded:
25. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
Petru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , si me pobavila po ranu. Me jednou mm musel vysvetlovat kdyz byl v praci cyklovac a sterace,no prej se kolegove smichem zalykali a ja byla hvezda dne :sweat_smile:
Miso: chudinko nase, nema treba rustovej spurt? Nebo ze by se mu tolik libilo u more :confused:
25. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, mám pár možných vysvětlení - jednak jak je hnusně, jsme hodně doma a třeba je to tím, že když je venku, je víc unavenej... další pak je, že u moře spal jak andílek, tak třeba tu jsou špatné zony či co... přestěhování v rámci ložnice nepomáhá, napadá mě jedině ho zkusit dát do pokojíku a zapnout chůvičky.... a nebo má spurt.... jo a zase má moučnivku...

haha Petru, zrovna včera jsem půl hodiny hledala zadní stěrač až jsem pusitla všechno tak, že jsem to neuměla vypnout.... a dálková světla? jak přes kopírák :grinning:
25. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek