Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sluninka
25. čer 2009

Marti...zavírají Čertovku
tady je bouřka jak blázen, ale venku teplo, jsme byly na poště (přišlo Hami a Hipp 😵 )
Naty se zase zvyšuje teplota 😒

kacatko03
25. čer 2009

Ahoj holky,

tak jsem byla u dr a zítra na dovolenou odjíždím s ATB...no naštěstí jen na 3 dny.

jinak ty záplavy jsou fakt děsivy ☹ navíc vubed nevím zda budeme mít v poho cestu, zda nejsou uzavřený tuneli v rakousku atd. to bude zase adroš cestou 😒

Sluni: tak já radši ten balík plenek neotvírala a rovnou zabalila bo taky tuším že mu budou veliký 😀 😀 no co kdyžtak bude v mmoři nahej no. 🙂
Jinak tak se ta bouřka ozvala hromy a tmou ale nějak nás obešla.

petkakrutik
25. čer 2009

Ahooooj 🙂

Než dočtu...

Dneska jsme byli na kontorle, Patriček vyfasoval na pindíka pytlík, aby načůral na testíky. Hodinu jsem tam s ním seděla a ani kapka. Ještě u toho usnul. Tak jsme s ním šli domů, jak se vzbudil (po 3 hodinách spánku), pytlík plný 😀 Fásli jsme další, ve kterém máme zítra ráno donést vzorek. Jiank z krve zjsitili vysokou hladinu bílých krvinek 20 (referenční meze jsou 4-9), takže nějaká mrška v něm řádila, ale protože neměl žádné jiné příznaky a potíže než horečky, tělíčko se s tím nejspíš vypořádalo samo. příští týden ještě půjdeme na kontrolní odběr.

sluninka
25. čer 2009

Veru..tak máte sebou stejně i normál plavečky,ne? (nejen jedny 😀 ) hlavně když bude venku z vody, tak je hodíš uschnout na sluníčko a až půjde zase do vody, tak v suchých...hlavně stejně plno dětí tam plvou nahý a bůh ví co v tý vodě všechno je, nějaký čůrání a hovňo Tobíka z Čech se tam ztratí 😀
kámoš je v Rakousku, ale nevim přesně kde a vrací se kvůli tý vodě..těžko říct jak to tam vypadá 😒

petko...no tak hlavně že se to trochu posunulo a víte co se děje...a je mu líp?? už nemá horečky?

kacatko03
25. čer 2009

Sluni 😀 😀 😀 to víš že jo 😀

anaconda
25. čer 2009

Dobré polodne, ledňáčci 😉

Dnes jsem měla od rána návštěvní den - tedy spíš prodejní. Bych si mohla také otevřít obchod.... 😀 😀 😀 Přijeli dokonce zájemci až z Ostravy pro kočárek!!! 😨

Jinak přidám foto a Jaji, nebudeš věřit, že to není Tvůj Tomík, ale můj Kubula, sypan jeden opičácká!!! 🙂

Urbi,
to je teda děs, jaké máte zase peklo s Filípkem. Máma má kontakt na paní, co zdarma měří ty patogenní zóny, tak můžu sehnat kontakt, pokud chceš. Dojede a proměří. 🙂

A co říct k těm vyžírkám, co se pídí po mé úrodičce? NIC NEMÁME!!! Ba ne, jahody (a že jsou to kusani - Jaji je viděla) třešně, už ale hodně zralé, ředkvičky a jinak zatím nic. Přijet ale klidně můžete, dnes dorazil ten bazének s muchůrkou. Jen vylepšit to počasí 😒

U nás je jak v prádelně. Strašný dusno, ale už snad bude líp 🙂

Se zadním stěračem jsme na tom stejně, jako většina z Vás..... 😅

anaconda
25. čer 2009

tak jsem přidala nové foto. Koho to zajímá, tak kuk sem:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Jinak jsem sebe i Kubíka objednala na kardiologii. Já mám ročně chodit na kontrolu té nedomykavosti, kterou mi v těhu zjistili a Kubíka chci nechat vyšetřit preventivně. Přeci jen mě hoooodně oslovil článek, na který tu bílá paní nechala odkaz. ☹

petkakrutik
25. čer 2009

Věru, už je o moc lépe. v podstatě už vypadá Páťa normálně, akorát více spí přes den, v noci dneska čoromoro. Šla jsem mu udělat mlíko jsa přesvědčená, že mrčí z hladu( od prsa se odtrhával, ajoy by tam nic nebylo, i když bylo, nechtělo se mu sosat), věčnost tam chladím vodu a jak přijdu s hotovým, tak mrně spí! Takže šup mlíko do ledničky. za nějakou dobu zase vzhůru, zase oči dokořán..jdu to mlíko ohřát )normálně to nedělám, ale to bylo čerstvé ihned uskladněné v chladu) a než přijdu, zase spal. To už jsem se lehce nakrkla, šupla mu dudel do pusy a čumím, začal ze spaní pít. vyžahl skoro všechno. A usnul. Ale vstávali jsme oklo 6:30 😒 Kdybych nešla k dokymu, tak ho ještě donutím usnout. Jo a zapomněli jsme u něho hračku, tak tam musím skáknout, ať mi ji někdo nečmajzne, jestli tam etda ještě je. Ale povím vám, lepilo mi dneska. Pověsila jsem si na věšák koženou bundu a šla do ordinace, pak jsem hodinu seděla v kuchyňce (a čekala na chcanky) s nervym, zda jsem stále majitelkou bundy, nebo mi ji odknese cigoška, která tam taky v čekárně seděla. uff, no naštěstí tam byla.

Peti, tak snad bude Kubuček v poho 😲

Míšo a Fildu to taky přejde, musí!!!

koalice
25. čer 2009

Ahoj, tak Sumava hlasi polojasno, klube se i slunicko a hlavne neprsi!! dali jsme prochazku z Cenkovy pily na Antygl s obedem na Turnerove chate, uzasne.Byla to takova kocarkova dalnice.Za chvili razime dal po Modrave.Kacatko, preju hezkou dovcu...

febris
25. čer 2009

koal no jo, kolem vydry to byl "vaclavak" i loni v zari, ale je to tak krasny vid 😵

tak jsme z brusli zpet, bylo teplo, az dusno spis teda,trochu slunicko, pobliz resp kousek bylo uplne cerno a sem tam hrmelo, ale nevymekla jsem a svych 10 kolecek kolem rybnika (asi 7km) jsem dala a nezmokli jsme ani cestou domu 😵 asi nas to mine, ale nechtela jsem drazdit hada bosou nohou, 10 kol staci ;)
Danielek prvni 2km láteřil, nemohl zabrat potvurka

musim kouknout na zpravy kdyz pisete o tech zaplavach, jsem nak desne neinformovana :(

sluninka
25. čer 2009

anac...teda takže další šikula, co slejzá z místa činu..no přivázat, připoutat, mít je na očích, jinak brzy uslyšíme bouchnout dveře a prckové v tahu 😕 😀

Peťko...no tak hlavně že je líp,jen aby si neotočil noc a den...ale až bude uplně fit, tak se to určutě zase srovná....Naty taky pije ve spánku, nijak jí to nevadí,ale jakmile ji položim do postýlky už čumí a jako že vstávačka 😅
já v čekárně nikdy nic nenechávám, svoje věci mám moc ráda, hlavně teď když jich moc nemám (všechno kupuju malý) si je musim hlídat 😀

jinak ty záplavy už mají 9obětí... 😔

hanka128
25. čer 2009

tak nám dneska přišla betynka a je v ní fotečka jedné malé slečny z jindřichova hradce 😀 a moc jí to tam sluší 🙂

záplavy děs běs 😔 my zažili ty v roce 97 a dodnes je mi špatně jak si vzpomenu,když nás v noci evakuovali... 😔 chjo před vodou se člověk neschová.

po 5 hodinách konečně namontovaná skříň..a je krásná 😵 a maruška je paf z 2,60 vysokého zrcadla 😀 jsme tady dosud žádné neměli,jen malé v koupelně tak je hotovson že se vidí 😵 a já jsem ko bo ve 3.30 vstávačka a mami bav mě 😅 pak konečně po 5 usla,ale já musela vstát a nachystat si to tady...a od 7 spala jen 20minutovky...ufff tak jsem ji teď šoupla do postýlky,už je konečně klid tak snad se prospí bo jinak s ní bude k nevydržení...

sonisek
25. čer 2009

ooo, Justy bude mediální hvězdička??

Koal, Antýgl mi něco připomíná 😕 Tam jsme asi spali ve stanu, jestli je tam teda kemp, ale určo to bylo ono...

My chtěli jít ven, stáli jsme před vchodem a začlo pršet, tak jsem chtěla počkat, ale byla taková průtrž, že jsme šli zpátky domů a malý spí teď v posteli.

Hani, my máme v ložnici naproti posteli taky skříň a na půlce je zrcadlo, tak tam věčně sedám s malým a on se na sebe tlemí 😀

sluninka
25. čer 2009

Po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma 😵

sonisek
25. čer 2009

a jak to?? 😀

sonisek
25. čer 2009

už jsem to našla

urbi
autor
25. čer 2009

co? kdo? jak? proč?

holky, je to jasné, mé dítko má ze mně jasnou srandu - chtěli jsme jít ven, začlo lejt, dám ho do postýlky že si jako hodí svých 15 minut a hle!!! spí tam už dvě hodiny! venku krásně, já trčím doma a furt čekám, kdy se vzbudí - to vědět, tak jdu aspoň vytřít

sonisek
25. čer 2009

Míšo, asi dospává tu noc 😀

urbi
autor
25. čer 2009

já mu dám dospávat... hádě jedno

jak to víte s těma příspěvkama?

sonisek
25. čer 2009

teď jsem to našla, že to Krista psala do února, ale je to i v téma o Modrým koníkovi 🙂

petruna26
25. čer 2009

tak jsme se teď vrátili a přestalo pršet 😝 , jsem durch, ale Adélka si pospala - máme zaplacené plavčo, jdu vás dočíst 😀

sonisek
25. čer 2009

tak tady už svítí sluníčko a doufám, že vydrží, ráda bych dneska šla ještě ven 😀

urbi
autor
25. čer 2009

no já byhc taky šla ráda ven, jestli se někdy vzbudí... asi půjdem v noci, to bude vzhůru stopro 😠

hanka128
25. čer 2009

a tady je buřina 😠 dneska už kočárek oželím-to doženeme zítra a o víkendu-taťulda nám ochotně chodí i 2 hoďky s kočárem venku i když leje a leje 🙂 teda pokud se nebude ještě léčit s "velkého"nachlazení 😝

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

petruna26
25. čer 2009

soni, tady už je taky pěkně.. ale já chodím ráda v dešti.. když není zima..

febris
25. čer 2009

soni jojo, nepletes se, v antyglu je kemp 🙂

febris
25. čer 2009

holky mely vase deti nekdy nazelenalou stolici? danysek ted posl 2 dny 😒 jednou uz to mel, jen jednou behem jednoho dne na dovce, pak zas ok..

nelinkav
25. čer 2009

Ahoj holky, konečně aspoň trošku šlape net, i když hlemýždí rychlostí.... Hlásím, že jsme měli (zatím) štígro, co jsem tak slyšela a viděla, tak Valmez vyvázl co se týče vody relativně dobře, hořší je to s okolím 😔 (Nový Jičín, Zašová, Zubří atd.). My, ač bydlíme na rovince a Bečvu máme před domem, jsme zatím v suchu, akorát když jsem si včera večer chtěla vzít taxika a dostat se z města z hospody, tak když jsem řekla kam, mě nechtěli odvézt 😝 . Nakonec pro mě přijel přítel mé kámošky (napřed jsme byli domluvení s mm, ale mládě bylo protivný) a i přes dvě jezírka to k nám s dodávkou zvládl. Nakonec u nás zůstali do 11 a ta naše potvůrka vydržela být vzhůru taky 😠 .

Jinak my měli dneska den D – Stelliš dostala první hexu. Fakt skáču nadšením nad svobodným rozhodováním o človíčku, za kterýho jsem zodpovědná a hlavně se modlím, aby z toho do budoucna nebyly nějaký následky, bo pravděpodnost, že se po očku vyvine např. nějakej atopák. je vyšší, než byla pravděpodobnost, že otěhotním... ☹ No, zatím je mládě bez horečky, jen je nějaká zabržděná, málo se směje atd., ale to může být z toho včerejšího ponocování. Dr. mě pobavil tvrzení, že je hexa tak skvělá, že po ní děti ani horečku nemívají... Co jste tu tak psaly svý zkušenosti, tak bych řekla, že bylo víc těch s horečkou než bez. No, tak takovým přístupem u mě klesl ještě krapet níž.
A vůbec celkově jsem se na kontrole celkem „pobavila“, bo Stellinka prý za uplynulý měsíc přibrala 900g (má tedy 6,9kg) . Začínám mít silný podezření, že mu to zrovna dvakrát přesně neváží, protože ty skoky jsou obrovský a mmj, se mi zdá spíš, že jí míň...

Koukala jsem, jak Kubík od Anac cestuje – je to šikulka, naše mladá sic z lehátka nebo autosedačky taky vylézá, když není připoutaná, ale trdlo naše se tak dostává děláním mostu, takže by asi dopadla tvrdě.

Chjo, tady po celým slunečním dni se zas černá a vehementně hřmí, tak doufám, že se nebudem v noci stěhovat.

febris
25. čer 2009

neli 🙂 myslim ze vazi dobre, nektery mesic deti priberou min a jindy vic- treba ve 4.m danysek pribral asi 750g, v dalsim jen 300, ted 500 orientacne 🙂 a neni to moc zavisly na tom jestli ji moc nebo malo, kdyz ji vic, tak nejspis rychleji rostou, takze tu energii spali jinde ;)
nei kde jsi to cetla s tim ockovanim a atopakem? bych si to rada precetla. Hlavni dil ma na tom stejne svine genetika :-/

my zadnou reakci ani na jednu hexu nemeli, myslim ze jeste koal s honzikem nemeli problemy, jinak je fakt ze tady vetsina teploty ma... 😒