• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

no já byla včera na gyndě, tak že by paní doktorka nepoznala?? :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taaaak
Jaji: ja uz si taky rikala, ze bych mela jit na gyndu. Ale pak jsem si rekla, ze do me stourali pri tom zlucniku :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji i to se může stát :grinning: jsme zažili v brně že šla paní rodit dvojčata a hle byly to trojčata :grinning: :grinning: :grinning: no byly to šoky :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jděte do háje všechny!

JE TU VŮBEC NĚKTERÁ, CO NEMÁ POHYBY????? :confused: :confused: :confused: :confused:
26. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,
probůh, kudy Ti ten žlučník vyndavali?? Spodem?? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Syčáci uchylný, co? :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: anac...tyyyyyyyyyyyyyy :grinning:

hani...no paní doktorka je těhu, tak to by snad poznala :grinning: :grinning: teda estli ví že je těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ne laparoskpicky, ale delali my sono
ha žádná reakce na hromadné opití jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ten manža tam snad ta vína ochutnává či co....
26. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, hezký večer :slight_smile:

Konečně mám vyžehlené plíny, Dneska se mi nějak nechtělo, Ale jsem z toho dusna a ještě žehlení zpocená jak dveře od chlíva. Jdu se sprchnout. Ale dočetla jsem aspoň při popíjení melty (zatímco vy si tu tvdrě chlastáte :grinning: ) a taky jsme sežrala jahodovou buchtu. Ježiš, ta byla dobrááááá, s posypkou, ty já miluju. Musím taky nějakou takovou udělat.

A abyste věděly, pohyby jsme dneska měla v břiše taky. Ale sračkové. Po snídani mě začal bolet žaludek (asi se štěkli rybíz s bílým jogurtem), ale šla jsem statečně s Paťou k dokymu, pak jsem trajdala po nákupech, aby prcek mezitím naplnil ten pitomý sáček, ale to už mě rvalo i ve střevech, a tak jsem se už preventivně motala v blízkosti bydliště, kdyby bylo třeba vystartovat na onu místnost. Mňo nakonec ot jakžtakž přešlo, křeče v žaludku povolily, střívko se jakžtakž uklidnilo, tak sjem mohla dojít odevzdat močůvku. Ovšem jakmile jsem skutečně zamířila domů, střeva v pohotovosti a doma to ze mě letělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak teď ovešem bez prdele.Já to občas cítím taky(jako ty pohyby) :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
autor
Písmen, já teda i s prdelí :grinning: :grinning: :grinning:

Jají, já jsem už na seznamu hromadných chlastačů ne? mě se snad ani ptát nemusíte, už je to o mě veřejně známé :grinning:
26. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláho, čumím, kolikkrát jsem do předchozího štěku naházela "ale" :angry:
26. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti ještě žehlíš plenky? já už se na to vykašlala :sweat_smile:
a musela jsem začít dávat na denní řádění papírovky :cry: maruška fuuuuuurt odlepuje pánev od podložky a nahatou jí nemůžu mít pořád....takže jedna výhoda papírovek jsou fakt tenčí....a nic ji tam nevadí...
26. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jsi můj člověk, se musíme sejít a dát si do frňáku :grinning:
26. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já se z vás počurám. A to jsem chtěla dneska začít dělat video z naší svatby. Vidím, že se k tomu zase nedostanu! (btw za týden máme 2. výročí a ještě to není udělané. Jo holt není času :grinning:
26. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja o sobe ani nemluvim, v parte chlastacu mam pevne misto.
Písmen,
Ty taky??

Petikruti,
Ty, krom těch střev, pohyby necítíš, že ne? My Petry jsme snad normální, viď? :wink:
joo a ještě něco pro pobavení, jsem dneska fotila Tomíkovo hov.o :grinning: páč takové ještě manža neviděl :grinning:
Hani, jojo žehlím, páč nevyžehlené vypadají děsně. A taky jsou takové tvrdé :unamused: Mě to normálně baví, akorát dneska se mi nějak nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme se zasnoubili na moc pěkné datum v pátek 13 :grinning: a já netuše co mě čeká-jsem si udělala česnekovou pomazánku :sweat_smile: :grinning:
Jsem přišla mrknout, jestli nějsou nové zprávy o Ilonce a koukám, že nic.

Já kalím kojo čaj, takže nuda :confused:
co je to chlast, prosím?? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Peti, JASNĚ. Taky nemusíme mít všechno, nééé :grinning: :grinning: :grinning:
no mě už to nebavilo...pěkně pověsím a na sluníčku pěkně změknou :slight_smile: mám ty kikka krásně sajou :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko,,,trháš partu jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady už se fotí i hovínka......NÁM TO TU ZAVŘOU, jelimani!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Chybí už jen přeměřování pindíků.... :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
26. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, teď beze srandy. Já jsme ještě v životě nebyla ožralá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Se se mnou snad kvůli tomu nepřestanete bavit...? Ne že bych vůbec nepila, teda ale fakt jen trošku a spíš jen víno nebo nějaký bylinný likér (toho ale tak max. jednu štamprlia cucám ji celý večer)
26. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac..,mno cooo, měl takový dospělácký noo :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pindíků našich miminek, jsem samozřejmě myslela, aby to zas někdo neotočil a neudělal ze mě úchyla! :sweat_smile: i
26. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek