Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
26. čer 2009

no já byla včera na gyndě, tak že by paní doktorka nepoznala?? 😀 😀

ma12
26. čer 2009

jo taaaak
Jaji: ja uz si taky rikala, ze bych mela jit na gyndu. Ale pak jsem si rekla, ze do me stourali pri tom zlucniku 😀 😀 😀

hanka128
26. čer 2009

jáji i to se může stát 😀 jsme zažili v brně že šla paní rodit dvojčata a hle byly to trojčata 😀 😀 😀 no byly to šoky 😅

anaconda
26. čer 2009

No jděte do háje všechny!

JE TU VŮBEC NĚKTERÁ, CO NEMÁ POHYBY????? 😕 😕 😕 😕

anaconda
26. čer 2009

Marti,
probůh, kudy Ti ten žlučník vyndavali?? Spodem?? 😨 😨 😨 😨 😨 Syčáci uchylný, co? 😀 😀 😀

jajinka27
26. čer 2009

😀 😀 anac...tyyyyyyyyyyyyyy 😀

hani...no paní doktorka je těhu, tak to by snad poznala 😀 😀 teda estli ví že je těhu 😀 😀 😀 😀 😀

ma12
26. čer 2009

ne laparoskpicky, ale delali my sono

jajinka27
26. čer 2009

ha žádná reakce na hromadné opití jooo 😝

urbi
autor
26. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ten manža tam snad ta vína ochutnává či co....

petkakrutik
26. čer 2009

Ahooooj, hezký večer 🙂

Konečně mám vyžehlené plíny, Dneska se mi nějak nechtělo, Ale jsem z toho dusna a ještě žehlení zpocená jak dveře od chlíva. Jdu se sprchnout. Ale dočetla jsem aspoň při popíjení melty (zatímco vy si tu tvdrě chlastáte 😀 ) a taky jsme sežrala jahodovou buchtu. Ježiš, ta byla dobrááááá, s posypkou, ty já miluju. Musím taky nějakou takovou udělat.

A abyste věděly, pohyby jsme dneska měla v břiše taky. Ale sračkové. Po snídani mě začal bolet žaludek (asi se štěkli rybíz s bílým jogurtem), ale šla jsem statečně s Paťou k dokymu, pak jsem trajdala po nákupech, aby prcek mezitím naplnil ten pitomý sáček, ale to už mě rvalo i ve střevech, a tak jsem se už preventivně motala v blízkosti bydliště, kdyby bylo třeba vystartovat na onu místnost. Mňo nakonec ot jakžtakž přešlo, křeče v žaludku povolily, střívko se jakžtakž uklidnilo, tak sjem mohla dojít odevzdat močůvku. Ovšem jakmile jsem skutečně zamířila domů, střeva v pohotovosti a doma to ze mě letělo 😝

pismenko
26. čer 2009

Tak teď ovešem bez prdele.Já to občas cítím taky(jako ty pohyby) 😅 😅 😕

urbi
autor
26. čer 2009

Písmen, já teda i s prdelí 😀 😀 😀

Jají, já jsem už na seznamu hromadných chlastačů ne? mě se snad ani ptát nemusíte, už je to o mě veřejně známé 😀

petkakrutik
26. čer 2009

ty bláho, čumím, kolikkrát jsem do předchozího štěku naházela "ale" 😠

hanka128
26. čer 2009

peti ještě žehlíš plenky? já už se na to vykašlala 😅
a musela jsem začít dávat na denní řádění papírovky 😢 maruška fuuuuuurt odlepuje pánev od podložky a nahatou jí nemůžu mít pořád....takže jedna výhoda papírovek jsou fakt tenčí....a nic ji tam nevadí...

jajinka27
26. čer 2009

Míšo jsi můj člověk, se musíme sejít a dát si do frňáku 😀

petkakrutik
26. čer 2009

A já se z vás počurám. A to jsem chtěla dneska začít dělat video z naší svatby. Vidím, že se k tomu zase nedostanu! (btw za týden máme 2. výročí a ještě to není udělané. Jo holt není času 😀

ma12
26. čer 2009

Tak ja o sobe ani nemluvim, v parte chlastacu mam pevne misto.

anaconda
26. čer 2009

Písmen,
Ty taky??

Petikruti,
Ty, krom těch střev, pohyby necítíš, že ne? My Petry jsme snad normální, viď? 😉

jajinka27
26. čer 2009

joo a ještě něco pro pobavení, jsem dneska fotila Tomíkovo hov.o 😀 páč takové ještě manža neviděl 😀

petkakrutik
26. čer 2009

Hani, jojo žehlím, páč nevyžehlené vypadají děsně. A taky jsou takové tvrdé 😒 Mě to normálně baví, akorát dneska se mi nějak nechtělo 😝 😝

hanka128
26. čer 2009

no my jsme se zasnoubili na moc pěkné datum v pátek 13 😀 a já netuše co mě čeká-jsem si udělala česnekovou pomazánku 😅 😀

pismenko
26. čer 2009

Jsem přišla mrknout, jestli nějsou nové zprávy o Ilonce a koukám, že nic.

Já kalím kojo čaj, takže nuda 😕

anaconda
26. čer 2009

co je to chlast, prosím?? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

petkakrutik
26. čer 2009

Peti, JASNĚ. Taky nemusíme mít všechno, nééé 😀 😀 😀

hanka128
26. čer 2009

no mě už to nebavilo...pěkně pověsím a na sluníčku pěkně změknou 🙂 mám ty kikka krásně sajou 🙂

jajinka27
26. čer 2009

petko,,,trháš partu jooo 😝 😀 😀 😀 😀

anaconda
26. čer 2009

tak tady už se fotí i hovínka......NÁM TO TU ZAVŘOU, jelimani!!! 😀 😀 😀

Chybí už jen přeměřování pindíků.... 😨 😨 😨 😨

petkakrutik
26. čer 2009

Peti, teď beze srandy. Já jsme ještě v životě nebyla ožralá 😅 😅 😅 Se se mnou snad kvůli tomu nepřestanete bavit...? Ne že bych vůbec nepila, teda ale fakt jen trošku a spíš jen víno nebo nějaký bylinný likér (toho ale tak max. jednu štamprlia cucám ji celý večer)

jajinka27
26. čer 2009

anac..,mno cooo, měl takový dospělácký noo 😀 😀

anaconda
26. čer 2009

pindíků našich miminek, jsem samozřejmě myslela, aby to zas někdo neotočil a neudělal ze mě úchyla! 😅 i