• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

petko....to jsi dobrá, to smekám, to já alkoholik druhé kategooorie mohu jen závidět :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac no pindíci to by byla sranda a to synáčků nebo tatínků :grinning:
Hani, já budu plíny dokupovat, bo ségra čeká v listopadu mrně a chce je zpátky. Zase bude látkovat měsíc jak minule :unamused: TY kikky jsi objednávala po netu, nebo kupovala osobně v obchodě?

Jáji, netrháááám. Ale znáš to, vždycky musí být u pijatiky někdo, kdo všecky doveze domů :grinning:
už je to tady :grinning:
petikruti,
já myslím, že holky myslely trhání party v tom, že necítíš pohyby, né že nepiješ.....Nebo ne? :confused:
26. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti taky smekám!!! já jsem slabota já ten alkohol ráda-někdy v množství víc než malém a někdy větším :grinning:
Peti a vůbec, neříkej dvakrát. Jsem si nenápadně všimla, že v naší plavací skupině patří Patrik k těm vyvinutějším, ne-li nejvyvinutějším :grinning: :grinning: :grinning:
Hani,
asi Ti rozhodím sandál! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano Petko samo v pohybech :grinning:
26. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, aha, myslela jsem, že v chlastání :grinning: Tady čloěvk nestíhá posbírat souvislosti a u se řeší šulíni :grinning:
26. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti část kupovala osobně a mamce do ovy kupovala přes net-doporučuju www.branakdetem.cz nebo přímo na kikku www.kikko.cz a sem tam se i na mimibazaru objeví za velmi slušnou cenu.
ale jsou fakt super,vysokogramážní a drží a sjou fakt dobře obšité.
26. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti :grinning: :grinning: :grinning:
Jaji, tak v tom případě musím držet basu s Péťou :grinning: Teda myslím, anac, že ty pohyby nemáš, nebo jsme to tu v tom fofru přehlídla?
tady si normálka dělá někdo didžinu bo co? řve to na celé sídliště, jim asi rozhodím sandál, pokud to bude i o půlnoci :angry:
Peti,
Kubík má taky pořádné nukleární hovado, a to celé 2 cm dlouhé!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac já jen dodám, že ten můj měří 192cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu si konečně hodit tu sprchu, tak ať pak nejsem totál mimo mísu, jo!
2 jo? Tak to musím zítra Páťu teda poměřit, bo s emi zdá, že má teda víc jak dvě čísla! :grinning: chachááááá
26. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarja a je to tady už se poměřuje :grinning:
26. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,
myslíš, že velikost šulína souvisí s výškou postavy?? U nás se traduje, že s velikostí nohy. Ovšem jiný krajm jiný mrav. :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, anac,,,tak to pomlčím :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme pořád řídký,kakoše teprve přijdou :grinning:
jo a peti perou se ti dobře ty příkrmové hovňouse?stačí žlučák na přemáchnutí?
nohu má 43 :grinning: :grinning: :grinning: a nos taky dlouhý :sweat_smile: :grinning:
Peti, určo nesouvisí. MM má 180 cm a šuldu průměrného (ty vo*e, doufám, že si to tu enbude číst) a jeden můj ex měřil 172 a měl frajera 20 čísel. To teda bylo éro :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,
ale nesmíš mu to měřit poté, co si tam rukou pošmrdlá! To by neplatilo :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tou nohou to taky nepasuje, Mm ji má poslední číslo, pak už jsou jen lodě :grinning: Kubík už si ho objevil, jo? Páťa teda ještě nee :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti,
mluvím pořád o Patričkovi, né o Tvém manželovi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
anac nesouvisí s výškou,ale znáš to vždycky se najde nějaká vyjímka :grinning: taky dufám že to mm nebude číst :sweat_smile: jo pivčo působí :sweat_smile:
:confused: :confused: a taková to bývala slušná diskuze :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,
nejen objevil, ale už několikrát postavil! Po kom ten kluk jenom je. Tatínka abych pomalu znásilňovala a Kubík, to teda bude éro! :wink:
26. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek