Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!
jajinka27
26. čer 2009
petko....to jsi dobrá, to smekám, to já alkoholik druhé kategooorie mohu jen závidět :-N
hanka128
26. čer 2009
anac no pindíci to by byla sranda a to synáčků nebo tatínků 😃
petkakrutik
26. čer 2009
Hani, já budu plíny dokupovat, bo ségra čeká v listopadu mrně a chce je zpátky. Zase bude látkovat měsíc jak minule :-| TY kikky jsi objednávala po netu, nebo kupovala osobně v obchodě?

Jáji, netrháááám. Ale znáš to, vždycky musí být u pijatiky někdo, kdo všecky doveze domů 😃
pismenko
26. čer 2009
už je to tady 😃
anaconda
26. čer 2009
petikruti,
já myslím, že holky myslely trhání party v tom, že necítíš pohyby, né že nepiješ.....Nebo ne? =-)
hanka128
26. čer 2009
peti taky smekám!!! já jsem slabota já ten alkohol ráda-někdy v množství víc než malém a někdy větším 😃
petkakrutik
26. čer 2009
Peti a vůbec, neříkej dvakrát. Jsem si nenápadně všimla, že v naší plavací skupině patří Patrik k těm vyvinutějším, ne-li nejvyvinutějším 😃 😃 😃
anaconda
26. čer 2009
Hani,
asi Ti rozhodím sandál! ]-( 😃 😃 😃
jajinka27
26. čer 2009
ano ano Petko samo v pohybech 😃
petkakrutik
26. čer 2009
Peti, aha, myslela jsem, že v chlastání 😃 Tady čloěvk nestíhá posbírat souvislosti a u se řeší šulíni 😃
hanka128
26. čer 2009
peti část kupovala osobně a mamce do ovy kupovala přes net-doporučuju www.branakdetem.cz nebo přímo na kikku www.kikko.cz a sem tam se i na mimibazaru objeví za velmi slušnou cenu.
ale jsou fakt super,vysokogramážní a drží a sjou fakt dobře obšité.
pismenko
26. čer 2009
peti 😃 😃 😃
petkakrutik
26. čer 2009
Jaji, tak v tom případě musím držet basu s Péťou 😃 Teda myslím, anac, že ty pohyby nemáš, nebo jsme to tu v tom fofru přehlídla?
jajinka27
26. čer 2009
tady si normálka dělá někdo didžinu bo co? řve to na celé sídliště, jim asi rozhodím sandál, pokud to bude i o půlnoci ]-(
anaconda
26. čer 2009
Peti,
Kubík má taky pořádné nukleární hovado, a to celé 2 cm dlouhé!!! 😃 😃 😃 😃
hanka128
26. čer 2009
anac já jen dodám, že ten můj měří 192cm 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
petkakrutik
26. čer 2009
Jdu si konečně hodit tu sprchu, tak ať pak nejsem totál mimo mísu, jo!
petkakrutik
26. čer 2009
2 jo? Tak to musím zítra Páťu teda poměřit, bo s emi zdá, že má teda víc jak dvě čísla! 😃 chachááááá
jajinka27
26. čer 2009
šmarja a je to tady už se poměřuje 😃
anaconda
26. čer 2009
Hani,
myslíš, že velikost šulína souvisí s výškou postavy?? U nás se traduje, že s velikostí nohy. Ovšem jiný krajm jiný mrav. 😃 😃 😃
jajinka27
26. čer 2009
hani, anac,,,tak to pomlčím 😃 😃
hanka128
26. čer 2009
my jsme pořád řídký,kakoše teprve přijdou 😃
jo a peti perou se ti dobře ty příkrmové hovňouse?stačí žlučák na přemáchnutí?
hanka128
26. čer 2009
nohu má 43 😃 😃 😃 a nos taky dlouhý :-N 😃
petkakrutik
26. čer 2009
Peti, určo nesouvisí. MM má 180 cm a šuldu průměrného (ty vo*e, doufám, že si to tu enbude číst) a jeden můj ex měřil 172 a měl frajera 20 čísel. To teda bylo éro :-S :-p
anaconda
26. čer 2009
Peti,
ale nesmíš mu to měřit poté, co si tam rukou pošmrdlá! To by neplatilo 😉 😃 😃 😃 😃 😃
petkakrutik
26. čer 2009
A s tou nohou to taky nepasuje, Mm ji má poslední číslo, pak už jsou jen lodě 😃 Kubík už si ho objevil, jo? Páťa teda ještě nee :-N
anaconda
26. čer 2009
peti,
mluvím pořád o Patričkovi, né o Tvém manželovi..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
hanka128
26. čer 2009
anac nesouvisí s výškou,ale znáš to vždycky se najde nějaká vyjímka 😃 taky dufám že to mm nebude číst :-N jo pivčo působí :-N
pismenko
26. čer 2009
=-) =-) a taková to bývala slušná diskuze 😃 😃
anaconda
26. čer 2009
Peti,
nejen objevil, ale už několikrát postavil! Po kom ten kluk jenom je. Tatínka abych pomalu znásilňovala a Kubík, to teda bude éro! 😉

Začni psát odpověď...

Odešli