Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
20. kvě 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
aneb jak Filípek miloval Justýnku než mu jednu vrazila 😀

bila.pani
20. kvě 2009

Jůůů,Justýnce a Filípkovi to sluší.. 😵 😵 😵 A je vidět,že si umí Justík sjednat pořádek 😉

hanka128
20. kvě 2009

koal já vím, že to může být kontaktní alergie na kovy-přece jenom kožní jsem měla a epikutánní a intradermální testy a spol. jsem si táhla 😎 spíš mě zaráží že po tak dlouhé době-no zítra hodím prsten na druhou ruku a uvidím..protože jsem ho nosila pořád tak mě to mate..ale což na kožní stejně musím neb mám něco na paži co se mi moc nelíbí 😝

a alergii mám na latex-teda ruky jsem osypané, červené nikdy neměla,ale svědilo mě to jako ďas a používaní kondomů u mě fakt nehrozí-to štípe šíleně 😠 ale alergie na latex je častá-holt si budu žádat dražší rukavičky 😀

petrun na sraz nedojedu je to dálka a kdybych jela tak bych musela zase zpátky už někdy před 17 abychom byli doma do 19.30 jinak by maru byla nevrlá, že ještě není v postýlce.....byl by to celý den ve vlaku..

hanka128
20. kvě 2009

pěkné pěkné a klobouček božíííí 😵

petruna26
20. kvě 2009

hani, škoda... ale chápu... u nás je to taky tak.. 🙂

sonisek
20. kvě 2009

fotky máte krásné a Urbi, jestli tu budeš řikat, že jsi tlustá a máš špeky, tak jdi někam 😀 😀 😀 Koukni se na ty fotky 😉

petruna26
20. kvě 2009

Soni, jojo, souhlasím s tebou 🙂

bila.pani
20. kvě 2009

Míšo,jj,souhlasím se sonikem..Z fleku by jsi mohla na molo jako záskok za modelku 🙂

sonisek
20. kvě 2009

že jo holky, vypadá tam jak vyžle 😝

bila.pani
20. kvě 2009

soni - no jo,tiše závidím.. 😀 😀 😀

urbi
autor
20. kvě 2009

haha, jste vtipné... jako sama uznávám, že na té fotce, kde si beru Fílu od Anac to tak vypadá, ale skutečnost je jiná 😉

a fotky jsou boží, mám tak krásné, že vůbec nevím, které vybrat 😵

hanka128
20. kvě 2009

no urbi fakt jsi vyžlátko 😀

anaconda
20. kvě 2009

Nazdárek.

No jo, to jsem si mohla myslet, že tu Urbi všechno nabonzuje! Tak jsem to dnes lehce posrala, nooooooooo 😅 😀 😀 😀 Ještě, že jsem tam měla Leničku, tedy elsedmdesátosm, jinak bych musela u Urbinků nocovat... 😅 😅 😅

Míšo,
hoď sem taky fotky těch našich jukánků, Jiránek je zvědavý 🙂

berunka
20. kvě 2009

Soni ja se nenervuju 😉 jen jsem se zeptala povolane osoby jestli jsou ty projevy opravdu spis alergicke abych se neomezovala zbytecne.to snad neni hrich 😀

hanka128
20. kvě 2009

no já byla dneska s maru u tchýně a mám splněno 😀 ale překvapila dala nám 5000 na oblečení na svatbu, tak bychom mohli pištovi nějaký ten oblek pořídit aniž bych u toho krvácela 😅 stejně to bude porod-není konfekční velikost-192cm....snad najdem obchod kde je i krejčová na upravení...

bila.pani
20. kvě 2009

Hani..Vy máte svatbu..? 😕

hanka128
20. kvě 2009

neeeee pištova ségra 😀 ale jde za svědka tak musí vypadat k světu 😀 já se do svatby neženu nejsem svatbový typ 😅 já jak vidím ty bílé šaty tak je mi ouzko 😅 mým snem je jít v nějakých lněných šatech na obřad-nejlépe venku, žádná hostina-jenom pěkně večer bečka, vínečko,selátko-prostě pohoda a žádné nervy 😅

bila.pani
20. kvě 2009

Hani,máš recht 😀

urbi
autor
20. kvě 2009
hanka128
20. kvě 2009

mamča s nevlastním tátou se taky brali po 21letech tak nemáme kam spěchat 😀

petruna26
20. kvě 2009

Míšo, nádherný foto, nejvíc se mi líbí ta Paseme, ryjeme 😀

l78
20. kvě 2009

Ahoj holky, děkujeme za hezký odpoledne a doufám, že vás brzy uvidím v Táboře

😉 .

anaconda
20. kvě 2009

tak jsem přidala ty své fotky a k mé dnešní smůle mi v nejlepším došly baterky ve foťáku 😢 😢 😢 😢

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sonisek
20. kvě 2009

ty fotky jsou fakt boží, to pasení-rytí nemá chybu 😀 😀 😀
Jenom koukám, jaký je rozdíl mezi Kubíkem a Tomíkem 😀 😀 😀

Tak malej spí od půl osmé, jsem umyla nádobí, pověsila prádlo a už mám zase večer pro sebe s brambůrkama 😀

sonisek
20. kvě 2009

a copak jste to papkaly dobrého? 😀 😎

kacatko03
20. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 😀 teda holky máte super fotky, obzvláš komentář míši mě rozesmál 😀 😀 😀 😀 😀

luca30
20. kvě 2009

holky teda vy se máte takový srazíky 😎 😎

my došli ted z procházky tak zrovna krmíme 😀

anac: co to máte za káru, má pěkný barvičky 😕 😕

cline
20. kvě 2009

Tak srazík byl super, musíme zrealizovat tu zoo v Jihlavě. Fotečky se vydařily, obzvlášť ty milostně Justíkovy a Filípkovy 😀 😀 😀 no a ryjeme paseme je super

kacatko03
20. kvě 2009

cline: fotky naznačují že to muselo být príííííma...

nemám ze srazu ale nějaké aktuální https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

l78
20. kvě 2009

Míšo, adresa na stan je eshopbaby.cz, stan se jmenuje babymoov, cena 790,-. Napiš mi, jak se ti zdá.