Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
26. čer 2009

u nas by mm chtel klepat, ale ja ne, protoze vim, jak to dopadne kdyz prijde nalitej

petkakrutik
26. čer 2009

Jaji, ta Míša se nezdá co?????

jajinka27
26. čer 2009

petko...mi povídej, tak slušně působila na srazu coo 😀 😀

petkakrutik
26. čer 2009

Marti, u nás nechce nikdo haha.

anaconda
26. čer 2009

půjčím Maxe, kdo by chtěl 😉

A už taky jdu, Jiran chce zase střílet ty nebohé Němce. 😝

Nechte si zdát alespoň nějaké eroťárny, třeba o popelářích 😀 😀 😀 😀

petkakrutik
26. čer 2009

žeee? Člověka by opila rohlíkem 😅

hanka128
26. čer 2009

urbi u nás se taky neklepe..mm už tady pěkně chrápe...a já tu čumákuju a nechce se mi spát-sem si totiž dáchla s maru dopoledne na 2,5hodinky 😅 si lehneme spolu a chrníme o 106 😵

urbi
autor
26. čer 2009

Marti, co se děje, to mě zajímá 😀 to víš, fantazii mám bujnou 😀
Peti 😅

jajinka27
26. čer 2009

u nás by manža chtěl ale já jsem jaksi hormonálně rozhozená 😅

petkakrutik
26. čer 2009

Peti, maxe bychom tu aji potřebovali, bo už dlouho není vytřno a chtělo by to. Tak když MAx tak bleje, bylo by to hned 🙂

jajinka27
26. čer 2009

už zase nenápadně vnucuje Maxe, no ještě že ne Jiránka, chudáka 😀

hanka128
26. čer 2009

no u nás je klepání po napití mm striktně zakázáno-to je pak totiž nekonečnýýýýýý příběh a já už pak fakt nemůžu 😀

jajinka27
26. čer 2009

petko,,,ti půjčím Toma, ten taky bleje 😀

urbi
autor
26. čer 2009

sakryš, jsem odhalena... a fakt jsem působila slušně jo? to si vytisknu, jste první, kdo to říká... 😀 jen jestli za tím není nějaký skrytý oumysl... třeba uniforma, popelářské auto nebo tak....

petkakrutik
26. čer 2009

Takže čau, už se sem sype.

Dobrou noc a miminkům taky. Pa 🤐 🤐 🤐

anaconda
26. čer 2009

Marti,
tak na to si teda taky ještě počkám....co že Tvůj manža v opici vyvádí?? Nebi právě nevyvádí?? 😉

petkakrutik
26. čer 2009

Hani, to u nsá ej totéž po jeho pití. cha!

urbi
autor
26. čer 2009

hormonálně rozhozená 😀 tak to je taky dobrý 😀 😀 😀

Hani 😀 😀 😀

urbi
autor
26. čer 2009

Peti, půjčím Fílu a Kačátko Tobu a uvidíš ten mazec 😀

hanka128
26. čer 2009

urbi no fakt 😀 😀 😀 má prostě zákaz 😎

nelinkav
26. čer 2009

Hoj, dočítám dočítám, prozatím jsem u pohybů a měření pindíků...
Pohyby necítím, pindíka přeměřím, až začnu s mm komunikovat 😉 😀

Anac, mimo téma: slovo "píčus" fakt vyslovujete dlouze???

Jdu dočíst zbytek.

anaconda
26. čer 2009

Jaji,
já myslím, že teda jsi hoooodně hormonálně rozhozená, protože půl roku po porodu cítíš pohyby. Pokud se s tím svěříš manžovi, nediv se, že neklepete, Se bojí, aby mu ho vetřelec neucvakl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

urbi
autor
26. čer 2009

no dámy, myslím, že se ranní četa pobaví, Nelinka jistě přispěje nějakou klepací story a já se tímto loučím

klepání zdar 😀

jajinka27
26. čer 2009

źdar nazdaaar, ještě juknu ale ted jdu kukat na film

zakima me co ta Marti 😀

anac... 😝 😀 😀 😀 😀

anaconda
26. čer 2009

Neli,
ano, píčus vyslovuju s dlouhým íííííí a to ho ještě hooodně protahuju, aby to vyzvělo. No magor, co Vám budu povídat! 😅

hanka128
26. čer 2009

taky přeju pěknou noc 🙂 a bacha na uniformy a popeláře 😀

urbi
autor
26. čer 2009

Marti, Anička je krásná!!! hele a teda tobě to seklo na té svatbě! ty šatky si vem na sebe na toho gigola a dá ti slevu 😀

hele, Nelinkovi už jsou tu 😀

febris
26. čer 2009

a to panove jdou jen jeden vecer nebo se chystaj na vic dnu? to vite, potrebuju mit argumenty 😉 😀
ja po manzovi samozrejme nechci aby uderem co prijde z prace se staral, to jsou en takovy detaily dycky... rikam, jdem ho vykoupat? Ted mu ztuhnou rysy neb si uvedomi ze nestihne branky body... no jenze v 8 uz bude vysoce pravdepodobne prcek knourat hlady.. 🙄

anaconda
26. čer 2009

feb,
jsou to jelimani! Jiran nekoupe, nepřebaluje, nekrmí, nevozí, neobléká,.....sakra, k čemu já ho vůbec mám?? To samé umí Max! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelinkav
26. čer 2009

Vy jste ouuuuuuuuchylačky!!!!! Se s váma radši asi nebudu bavit. Beztak zjišťuju, že jsem úplně mimo - u toho měření pinďoura fakt nevím, v jakým stavu 😅 Můžete někdo poučit skoropannu, jak to je? Dyť ten delší od přírody se míň natahuje a ten původně kratší dokáže více nabobtnat, toť mnou kdysi vyčtená teorie, jinak nemám srovnání... 😔 😀

Historku z klepání teda fakt nepřihodím - jednak jsem strávila večer s tchánovcema (tchýně totál nalitá) a kolegou a jeho ženou... Mm odešel pařit a na mě se vrhla tahle čtyřka. Na a druhak se svým drahým už týden v tomto směru nekomunikuju. Holt když si naplánoval společné sdílení starostí, kdežto oddělená prožívání radostí, tak má se mnou smolec, bo klepačka je jednoznačně radost největší.

Feb, můj byl letos takhle jednou a půlkrát (podruhé to byla napůl pracovní cesta) a pokud to hodlá zopakovat, omezím náš styk už jen na písemný...