Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
28. čer 2009

já si prostě už konce těhu nadávám, že jsem se, když jsem zjistila, že jsem těhu, nesebrala a nešla jsem si svou cestou... že jsem se zase uvázala manželstvím - jsem blbá a nepoučitelná.. a nejsem stavěná na společný život s chlapama..

jajinka27
28. čer 2009

petru,,,hmm tak to je na dvě věci, tak uvidíš co ten víkend, ale žít takhle vedle sebe je na dvě věci ne?

berunka
28. čer 2009

Petulko co to tady ctu ☹ to me mrzi,jsi tak fajn holka.ale myslim ze zrovna ty si dokazes hrave poradit 😉

petruna26
28. čer 2009

jáji, no je, nicméně, aspoň máme kde bydlet... 🙂 no, já si úplně neumím představit, že bych si měla platit pronájem, a u našich bych asi bydlet nechtěla.. a dotohohle bytu jsem vrazila skoro půl mega, který by mi rozhodně nikdo nedal, abych měla třeba základ na něco někde 😠 , nevím - rozvod by v tuhle chvíli byl hroznej, soudit se o Adélu ap. (je jasný, že bych ji dostala já) - mmj., nejsem vdaná ani rok - hnus fialovej, jsem fakt blbá - a to jsme se původně chtěli brát až letos, nakonec mm chtěl abysme to udělali před porodem, no, to je fuk - mám trochu melancholickou náladu, poslouchám písničky z Mamma Mia, co jsem poslouchala celé těhu a je mi do breku... 🙂 Asi půjdu na chvíli ven, "kašlíček" půjde spát, tak si zapnu 2. PC a budu v klidu pracovat.. Tak se ještě stavím 🙂

petruna26
28. čer 2009

Beru, to je dobrý, to je krize nedělního ečera - nic, jdu na brusle, snad ještě uvidím na chodník 😝

ma12
28. čer 2009

Petu: co to ctu? Mozna lepsi zadnej chlap nez chlap se kterym si nerozumis.
A ted jdes jeste na brusle??? ufff, a to nechavas Adelu doma s mm asi co?
No nic prdelky, jdu vyvencit rafana, co mame na hlidani, a jdu spat.

petruna26
28. čer 2009

Ma, tak jednoduchý to asi není 🙂 naštěstí tenhle týden má mm kromě pondělí každý den program, takže bude kromě pondělí chodit domů až o půl osmé - pak na víkend mizím.. Teda, jestli seberu odvahu jet s Adélou sama 60 km, i když moc neznám cestu 😝, ale budu muset 😀

no, byla jsem venku, bomba, až na to, že jsem neviděla moc pod nohy, ale to neva - pohoupala jsem se i na houpačce, škoda, že jsem tam nemohla být dýl ☹ .. jsem zplavená jak pes, je tam děsný dusno, tak jdu dát vanu a pak hurá práce, než se svišť vzbudí...
i když myslím, že dneska bude spát dobře, přes den spala jen jednou 😕, sice asi hodinu, což je na ní dost, ale bylo to asi v 11náct, takže v těch 19hod. když šla spát, mlela z posledního..

taita
28. čer 2009

dobry vecir pri nedeli.
Peto co to tu ctu. Takova vesela holka a takhle spatna nalada? Chapu, je to nekdy tezke. Co takhle spolecna prochajda pokud pocasi dovoli?

petruna26
28. čer 2009

Jiří, jé, ještě že už jsi tu... jasný - hmm, vlastně až tak jasný ne 😢 , jdeme v úterý na očkování, takže zas bude mít Adéla min. ve středu teplotu, no, snad to ale brzy přejde - takže jedině ve čtvrtek, protože zítra je jediný den, kdy jí mm uvidí dřív než půjde A. spát..

Jinak já nemám moc špatnou náladu, mm šel spát, tak je to úplně v pohodě 🙂, měla bych jít taky... 🙂
Tak dobrou všichni... 🤐 😵

taita
28. čer 2009

Peto domluvime se. Dobrou

petruna26
28. čer 2009

Pápá, jdu ještě namazat rohlíci na svačinu, umýt nádobí a spáááááááááááát 😀

bila.pani
29. čer 2009

Dobré ráno

Petru - je mi opravdu líto,jak to s TM máš.. ☹

Dnes jdu s Jaňouškem na druhou dávku hexy,tak se modlím,aby neměla reakci stejnou jako před měsícem..Už bych to asi nedala 😖

Marti,už se moc těším na to fota Aninky..Snad mi to pomůže při rozhodování 😅

petruna26
29. čer 2009

Holký, mě hrábne, on si vzal volno a zůstal doma, ráno otevřu dveře a on leží v obýváku - to bude den 😢

jinak pardon - ahoj 🙂

bila.pani
29. čer 2009

Petru - asi chce být s vámi..Nezkoušela sis s ním promluvit..? Já vím,že jsem ta poslední,která by mohla v těchto věcech radit,ale třeba to není zase tak beznadějné.. 😒

petruna26
29. čer 2009

ne, Ilon, beznadějné to není, beznadějná jsem já 🙂 .. Jen mi to vždycky naruší zajetý režim, plány ap. - hlavně, když se neobtěžuje mi to říct, že zůstane doma, jsem měla málem infarkt, když jsem ho viděla 😝

urbi
autor
29. čer 2009

ahoj holky!
mě je to tak líto, co prožíváte doma... :((((
je to zvláštní, fakt.... já objevit ráno Toma doma, skákala bych metr vysoko.... je mi líto, Peťo, že to máš takhle...

petruna26
29. čer 2009

- já bych asi normálně byla taky ráda, ale jsem za ten víkend tak zpruzelá, že mi to zrovna vhod nepřišlo..
Míšo, radši povídej, co na trampolínkách... 🙂

berunka
29. čer 2009

ahojky maminy,doufam ze aspon pokec tady vam zlepsi naladicku 😉
Miso taky jsem zvedava na trampolinky si to nedovedu predstavit to tam "jen" skaces? ja se taky musim dokopat ke cviceni,protoze jsem ted za tyden dovci nabrala 3kg a jde mi to do bricha 😠 jsem jak ve tretim mesici.

petruna26
29. čer 2009

beru, koukni na http://www.trampolinky.cz/video.html, je tam video, co se na tom dělá 🙂

febris
29. čer 2009

ahoj holky
petru odkaz nefunguje 🙂 a taky nevim co to ty trampolinky jsou 😵 si to jdu nekde vyhledat 🙂
dneska koukam venku sedivo jako uz dlouhou dobu, asi umru na spavou nemoc v tomto pocasi 🙄 Snad dnes prijde na navstevu mamka, byla v anglii a urcite nam koupila nejake darecky 😵

hanta
29. čer 2009

Ahoj holky 😵 Prosím Vás poraďte... Jakou značku autosedačky??? Už se začínám poohlížet za co vyměním vajíčko.

febris
29. čer 2009

hanti resim podobny problem, taky to budem muset poresit. Vcera jsme taky premysleli kdy prodame kocarek, asi pristi rok na jare a vymenime za golface 🙂

hanta
29. čer 2009

My máme trojkombinaci, takže kočárek zatím zůstává. Ale už je asi na čase začít se poohlížet po nové sedačce. Ájošek už bude mít sedm měsíců, takže si myslím, že tak cca měsíc a budeme ji muset vyměnit.

febris
29. čer 2009

hanti no my taky mame trojkombinaci...

cline
29. čer 2009

Nazdárek, teda Peti taky je mi líto, že ti leze mm tak na nervy. Musím se připojit ke šˇ%tstně vdaným. S manželem v srpnu budeme 5 let a současně budeme mít první výročí svatby a musím uznat, že o Justíka a se postará v rámci možností vždycky a hlavně moc neprudí co se týče úklidu a tak. Sice sem tam něco prohodí ale spíš ho nějak neberu moc vážně. Snažím se vzít si ze všeho to dobré a vím, že se snaží. V práci toho má hodně, což chápu a snažím se mu spíš pomoct. Protože kdykoliv mu malou strčím, tak s s ní povídá, zpívá jí a prostě se jí věnuje. Sice pokaděné plíny radši ponechává na mě, ale to přežiju. Takže je mi moc líto holek, co to tak nemají.

cline
29. čer 2009

Jo Míšo tak kdy to vidíš? Nebo rovnou spácháme tu plenící akci u Anac? 😀

kalian
29. čer 2009

Dobré skoropoledne!

Petru: nesmutni. Ale to ti věřím, že byl pro tebe šok, když jsi ho tam uviděla. Ještě že mu mažes v půl jedné v noci rohlíky na sváču 🙄

Beru, o nabraných kilech ani nemluv, u mě po porodu kupodivu dobrý a pak to šlo nahoru, no to budou asi ta kvanta čokoládiček. A to hooodně spaluje kojení, nechci vidět, jaká ze mě bude koule, až dítě odstavím 😝 Ale ty jsi hubeňour, spíš bys mohla ještě nabrat, ne? 😉

Ilon, tak jsem četla, že jsi doma. Držím pěsti, ať se tvůj muž krotí. S tou babičkou je mi to moc líto 😔

Autosedačka???? Já si myslela, že ve vajíčku se může vozit až do roku 😖 No to jsem teda tele. Takže budeme kupovat v 8 měsících novou, jo?? Jsme pořádně nevyužili ani to vajíčko, jak měla Dorotka tu slavnou abdukční peřinku. Zase výdaje, chjoo.

berunka
29. čer 2009

Kal: me to slo pri kojeni dolu taky samo a ted mi ta dovca zase dodala.no doma tolik nejim,neni tolik casu a tady jsme meli 2X denne teply jidlo tak to se pak tloustne 😀 😀 sice nemam zadny kilo navic proti dobe pred tehu ale brichi je teda sileny 😠

febris
29. čer 2009

s hubnutim a kojenim nevim, ja jsem byla 6. den po porodu lehci nez pred otehotnenim (a to jsem pribrala 15 kg) pak to slo jeste dolu a tak jsem zacala futrovat a zas jsem kolem 1-2m po porodu pribrala, mela jsem asi o 2-3kg vic nez pred otehotnenim a ted co jsem zacla vic sportovat to jde zas dolu, u me kojeni nekojeni, zdrava strava nezdrava strava, proste pokud nesportuju, tloustnu 😀 😝

kamoska taky kojenim nehubla, ono se asi telo adaptuje na novej rezim nebo co...

petruna26
29. čer 2009

Feb., mně ten odkaz funguje
tak koukni na trampolinky.cz, tam je na to video odkaz