Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

koalice
29. čer 2009

Neli, tak to máš kaši s um. mlékem .Dala bych jí max 7 dní, poté bych zavedla půlku glycerin. čípku

B.p., finanční nevobobodou to začíná, pak může následovat ztráta úcty k Tvé osobě ze strany manžela až , nedej bože, po domácí násilí. nechci malovat čerta na zeď. Ale jedna má dobrá kamarádka si podobným peklem prochází už několik let a toho pitomce se nemůže zbavit ani teď, i když už má žádost o rozvod od roku 2006 a nový vztah s novým robětem.Chlap si k Tobě dovolí jen tolik, kolik mu povolíš sama...

febris
29. čer 2009

neli ja driv taky chodila hlavne do fitek, ale ted mam dobrej pocit z toho, ze kdyz jdu na brusle nebo na kolo, tak ze je to prochazka a sport v jednom, takze vecer nikam nemusim, nebo kdyz pinda spi doma odpo, misto cviceni na elipticalu muzu delat neco jinyho. Posilovna me teda nebrala nikdy, milovala jsem bosu, stepy, dance aerobic a funk. KOlektivnim hram moc neholduju 😅 narozdil od meho manzela, ktery je prototyp "tymoveho hrace"...
neliiii, to jsi prece pribrala svalyyyy!!!! to kilco nahore bys mela spis slavit 😵 po tydnu cviceni pravidelnem se neni cemu divit ;)

koalice
29. čer 2009

a taky gratuluju k zoubku 🙂

bila.pani
29. čer 2009

Koal - děkuji.. Já se pokusím s tím něco začít dělat..

Neli - nezlob se,ale co blázníš..Sice jsem tě neviděla v reálu,ale podle fotek nemáš zapotřebí se honit do hubnutí..Neříkám,posilováním nic nezkazíš,to asi po porodu potřebujeme každá,hlavně na bříšku,ale ty máš postavu akorát a navíc máš hezký obličej a to odvede pozornost od jinýc nedostatků ( kterých si já ještě nevšimla) Takže klíííííd 😀

nelinkav
29. čer 2009

No, kilo nahoře fakt můžu slavit 😅 Proč mít o 11kg víc než před těhu, když můžu mít krásných +12 😀 Feb, jsme s mm laici, ale shodli jsme se, že zrovna o nárůst svalové hmoty nešlo 😅
Ilčo, já neblázním, u mě je to nutnost (ale i dobrý odreagování) - na net už svoje aktuální fotky radši nedávám, jsem teď ženská krev a mlíko, od pohledu bych mohla skály lámat a kdejaký sedlák by mě přivítal s otevřenou náručí, ale bohužel, v dnešní době se moc nechytám 😔 🙂

Jinak před pár dny se tu diskutovalo a tom puzzle na zem, Martina dávala odkaz na nějaký dobrý, ale já to včera nedolistovala, kde to bylo.. Tak co říkáte na tohle:
http://www.anabelka.cz/zbozi/273-penove-puzzle-...
Je ta cena slušná nebo mám hledat dál? A nemáte někdo zkušenost s obchodem anabelka.cz???

koalice
29. čer 2009

Puzzle seženeš určitě i levnější, ale Anička si s tím moc nehrála...

Dámy, mizím, jedu ke kadeřnici, přes ofinu už nevidím 🙂

bila.pani
29. čer 2009

Neli,já ty puzzle měla u Lucaska taky,a moc velký úspěch u něho neměly 😖

bila.pani
29. čer 2009

Tak Jaňoušek má teplotu..Achich ouvej..Dostala Nurofen,a teď spinká.Snad bude zítra dobře 😔

petruna26
29. čer 2009

Ilon, grtulujeme k zoubku...
Na očko jdeme zítra ☹

bila.pani
29. čer 2009

a jak snesla Adélka první dávku?

hanta
29. čer 2009

Holky já jsem pořád oddalovala toho doktora, ale musím tam... Už jsem mu volala a zítra odpoledne vyrážíme. Anďa zvrací pořád, ale dneska to bylo velký. Pozvracela čtvero oblečení a teď mě dorazila, když si ohodila pyžamo a osušku a to byla prosím už skoro celý čtyři hodiny po jídle a měla následovat večerní kaše.

Já se tak hrozně bojím. 😢 😢 😢 My tady furt čteme nějaký příběhy o umírajících miminkách a já mám teď nervy v trapu. ☹ ☹ ☹

bila.pani
29. čer 2009

Hanti,to bude dobrý..Třeba to bude jen nějaká viroza a za pár dnů bude Anetka v pořáku..Uvidíš..

hanta
29. čer 2009

Viróza to nebude Ilon. Trvá to už asi měsíc. Nejdřív jen občas ublinkla, pak začala častěji a víc. Teď je to děs! ☹

petruna26
29. čer 2009

B.P. - jdeme na třetí - obě byly s teplotama, ale dostává to i s tím Synflorixem..

Hani, to bude dobrý.. 🙂

taita
29. čer 2009

Ahojky, vsechny zdravim.
Holky blizi se nam magickych 6 mesicu a ja zacinam resit jidelni zidlicku. Vim, ze chci plastovou a na cene mi az tak nezalezi. Co kdo mate? Docela se mi libi
CHicco Polly, http://www.detskyraj.cz/zbozi/4326-chicco-polly...
nebo Peg-Perego Tatamia http://www.detskyraj.cz/zbozi/6925-peg-tatamia
Nevidela jste nektera to Peg-Perego?
Jo a jeste by me zajimalo,jakou znacku zeleninky davate? Jsem se divala v obchode a apsolutne nevim co koupit. Tak vam budu vdecna za vase postrehy a rady.

Diky J

nelinkav
29. čer 2009

Hanto, neplaš. Jinak Anetka prospívá dobře? Přibírá? Vypadá spokojeně? Jsi říkala, že už není taková plačtivá... Určitě bude dobře. Stelliš strašně blije cca poslední týden. Vysazuju kaši a uvidím, jestli bude líp.

Ilčo, kolik má teplotu? Snad to prďolka zaspí a zítra bude líp.

Koal, Ilčo, já to puzzle nemyslím Stelle na hraní, ale na plazení na zem. Teď ji mívám v postýlce, ale jak se furt otáčí, tak má věčně nějakou končetinu trčet ven, tak jí dám prostor na zemi. Studit by ji to nemělo,ne? Když ji dám na deky, tak se jí to všechno shrnuje a to nemluvím o tom, že se mi budou líp odklízet blitince.

A kde zas máme starou gardu? Rychle kočky sem, ať se něco dozvím i já, mám na to zhruba 10min. 🙂
Btw. bacha na mě, už jsem tak daleko, že peru špinavý prachy! MM si asi v kapse na košili zapomněl 500,- , tak jsem si dneska vydělala 😎

tonica
29. čer 2009

Tak jsem tu zase od patka nebyla a nestacim zirat... Nemela jsem silu docist, ale neco jsem prelitla a koukam, co ze se tu neresilo. Mereni pindiku? 😀 Neli mela pravdu, ouchylacky se tu sesly.

Ilon - jsem rada, ze je u vas klidneji. Snad uz to bude jen dobre. Zkus se ale poohlidnout po nejaky kamaradce z okoli. Btw. my mame s manzou ucet spolecny, nejak nepotrebujeme oddelene finance a takhle nam to vyhovuje, ale v tvem pripade bych se zaridila a ucet si otevrela. S tou babi me to moc mrzi.

Neli - cetla jsem, jakou nabidku jsi udelala Ilonce. Pred tebou fakt klobou dolu. 😔 Jo a presne jak pises, puzzle bych brala taky uz kvuli tomu bliticku.

Hanti - k doktoru urcite vyraz, ale jak psala Neli.Holcicka prospiva, tak by to nemelo byt nic vazneho.

Sonisek - kde jsi, dlouho jsem te tu nevidela?

Koal, Beru - vitejte z dovci!

Petru - doufam, ze s tim manzou je to jen nejaky prechodny stav. Kdybyste byly samy s Adou, uricte by vam pak bylo smutno. U vas by to chtelo spis nejake oziveni...

Urbi - ty jsi koukam zase kalila vinko beze me. Priste dej vedet, se opijeme spolecne on-line. 😀

jajinka27
29. čer 2009

jsem doma, ale jdu do vany

ilon...já kojila už jen jednou denně, mlíčko mu nestačilo, no a teď už ho nechce vůbec, mě to ale neva 😀

stepík byl super, jsem byla zase spocená až někde, ale aspoň něco dělám když už mám těch xxxx kg nahořre 🙂))

moc nedočítám ale ono ani není moc co 😀

hanta
29. čer 2009

Děkuju holky, snad bude opravdu dobře.

tonica
29. čer 2009

Jaji - tak u nas je opacny problem. Na pulroce se dite stale nechyta flasky, proste chce jen prso... 😠

urbi
autor
29. čer 2009

čus, holky!
nestíhám trošku... ale konečně mám vybrané obklady do koupelny a první návrh kuchyně!!!!! super, hyper...
ale Fíla má trápení - zase moučnivku totál všude, opět i na hlasivkách, tudíž nemá hlas, pusinku celou bolavou, nechce jíst a nebo u jídla brečí.... láska moje malá, dneska kvůli tomu přes den vůbec nespal, bolí ho to...

Toni, mám nalito! 😀

tonica
29. čer 2009

Urbi - kdy vy budete mit pokoj? ☹ Chudak Filda.
Btw. cekej, jdu si pro sangros... 😀

urbi
autor
29. čer 2009

no a co si tak pamatuju- Hani, neboj, spíš fakt myslim, že to bude reakce na nějakou potravinu... u nás se bleje furt, ale už od narození no....

Neli, já si teda puzzle nemůžu vynachválit, neznám lepší vynález, deka zablitá, pročůraná... tohle utřu a jede se dál - občas osprchuju a super - bo ho nechávám fakt hodně rozbaleného a vlastně když jsme doma, je na tom furt - postel má jen na spaní.... máme krtka, je supráckej, ale drahej

no a jinak u Fíly teď frčí letadlo - je umění ho přebalit, bo je furt na břichu a létá...

Cline, čekám na hezké počasí... kde je??? mám první návrh kuchyně, tak budeš radit - změnila jsem barvu - dvířka budou v bílém lesku, korpusy ořech, horní skříňky, lišta a podstavec v nerezu 😵

tonica
29. čer 2009

A jedeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

urbi
autor
29. čer 2009

Toni, už jsme si zvykli... on je úžasnej, ani nebrečí, jen skučí a vidíš, jak ho to bolí - zase máme ten mycomax, tak snad to zase zabere jako minule... vůbec nevím, jak tomu předcházet, aby to zase neměl, když si vše cpe do pusy.. tomu nezabráním a ani nemůžu, to dělá každé dítě...

urbi
autor
29. čer 2009

mám cabernet z argentíny - mňam mňam 😵

urbi
autor
29. čer 2009

holky, otáčejí se vám mimča na břicho z obou stran?

petruna26
29. čer 2009

Urbi, Adéla taky pořád lítá 🙂 asi chce letět za Filípkem 🙂

Toni - jojo, je to přechodnej stav, už 5 měsíců... já myslím, že se tp srovná, jen nějak nemám náladupro to cokoliv dělat... Ten stav mi až tak nevadí, zato mm mě prudí až nad hlavu.. Ale on za to asi nemůže 😝

petruna26
29. čer 2009

Míšo, Adéla jen zprava..

urbi
autor
29. čer 2009

jo a jinak trampolínky:
jako super to je, ale masakr nejvyššího kalibru, je to fakt náročný! nezdá se to, ale je to makačka! po prvních dvou písničkách, kdy jsme měly se jít napít, jsem z trampolínky málem vypadla a připadalo mi nemožné na ni znovu vlézt... fakt síla... během toho se mi několikrát chtělo umřít a v duchu jsem vyslovila všechna sprotá slova směrem k MM a ségře, kteří mě tam dotáhli, ale hrdost mi nedovolila odejít..... tak jsem to dotáhla do konce s tím, že tohle bylo moje poslední, ale už při potlesku jsem si to rozmyslela a asi půjdu zase... má to něco do sebe 😉 ale ještě musím najít, co 😀