Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
29. čer 2009

Fíla z leva 😀

urbi
autor
29. čer 2009

no a ve středu jsem nahlášená na spinn - jezdí /jako předcvičuje/ kamarádka, zkusila jsem si kolo, ale jizvy teda bolí u toho... tak nevím nevím, jsem s ní domluvená, že kdyžtak odejdu...

urbi
autor
29. čer 2009

kde jste kdo? se tu nějak míjíme....

urbi
autor
29. čer 2009

holky se mi tak ulevilo, že už mám vybranou tu koupelnu - jsem zvědavá, na kolik mi to napočítají v nadstandardech - jsme s MM domluveni na určité částce, kéž by to vyšlo dobře, mám totiž vybranou ještě jednu super dlažbu (no ale jsou u ní taková divná čísla.... 😀 ), ale třeba na ní zbyde.... 😀

urbi
autor
29. čer 2009

no ale jinak jsem zjistila, že jsem schopná vytvořit interiér v hodnotě milionu... fakt - magor... mít poblíž nějakého boháče, by čuměl, co bych mu navrhla za interiér 😀

urbi
autor
29. čer 2009

konec samomluvy, je to jasný signál, že úklid čeká 😀

febris
29. čer 2009

urbi fakt te boli jizva? to je blby :( a mas aspon cyklokratasy s "plenou" jak tomu rikam ;) Sak ono na masakr hodinach spinningu se jezdi skoro furt se zadkem nad sedlem ;) 😝

tonica
29. čer 2009

Urbi - to mas pravdu. Nase madam ma taky vecne ruce v puse a vubec vse. To otaceni mela nejdiv taky jen na jednu stranu, ted uz to kouli na obe. U mne klasika sangrie "Don Juan". 😀

Petru - chapu te. Kdyz delas na plny uvazek a jeste se staras o domacnost a mimco, kde brat silu a vymyslet, jak ozivit vztah s TM. No jo, ale nekdo s tim bude muset prijit... 😔

petruna26
29. čer 2009

Toni a nebo taky ne... Nemám náladu to řešit.. 😔 Nějak to dopadne 🙂
Míšo, super, škoda, že nebydlím blíž, taky bych si šla "zaskákat" 🙂

anaconda
29. čer 2009

Čus bus.

Přes den nám díky bouřkám blbnu net, tak jsem se sem nedostala. Kupodivu jste toho ale moc nenakecaly 😉

Protože jsem taky zatloustlá, jak vepř, dotlačil mi Jiran do obýváku orbitrek. Teď jsem na něj vlezla a chvíli šlapala. Navečeru jsme ale grilovali a já měla 3 pivka, nohy jsem měla nějaké těžké. Budu muset omezit hlavně to pivo, ale když ono mi taaaak chutná ☹

jajinka27
29. čer 2009

urbi...věřím že to je makačka, páč HEAT vypadal taky jako nic a já sem málem chcípla 😀

no jinak koukám že se žádný srazík v Praze nechystá co?? hmm škoda no 😒

urbi
autor
29. čer 2009

já bych se srážela... čekáme na sluníčko ne? a hurá za Anac 😵

urbi
autor
29. čer 2009

Feb, jj bolí - jj trenky budu mít od mamky půjčené, ale fakt mě bolí.... mě stačí změna počasí a už to cítím.. mám jich tam hodně... uvidíme no? a jak říkáš, pojedem stejně nahoře 😀

Petru, to je fakt zvláštní vztah... ještě jsem nikdy neslyšla, aby to měl někdo jak ty, milovat dokonale, ale jen jednu osobu... jsi zkrátka originál na všech frontách... ale asi i proto tě tak milujem 😵

Jaji, co to je heat?

urbi
autor
29. čer 2009

brou noc přeji! 😵

jajinka27
29. čer 2009

urbi..to je chozeni na pasech ale ty pasy pohanis vlastni silou, no docela makačka ač se to zdá jako pohoda 😀

petruna26
29. čer 2009

Miso, me se jednou jeden kluk zeptal, zda bych mohla milovat 2 lidi najednou, a uz v tech 17 jsem rekla, ze ne-pravda, je to trochu jiny pripad. Ale ja mam mm rada, bohuzel vic, kdyz neni vedle me. já se na nej fakt tesim, když ma prijit domu, ale vetsinou mi celkem zahy stve. ale bude to zas fajn-snad. tak dobrou kocky, jinak o tech pasech jsem taky nikdy neslysela, mam nejaky mezery v tech sportech..

ma12
29. čer 2009

Holky ja vas obdivuju, nekam chodit na hodiny do fitek, i kdyz me by to taky prospelo. Jizval me stejne jako tebe Misko, boli. cejtim ji i pri nejakych jinych cinnostech - predstava,ze mi to nastrihnou znova. Fuuj.
Nam se andilek stale nepretaci.
Jaji: srazik bysme mohly naplanovat, myslim, ze tu navrhy i padly...dneska bylo teda hicovne, fujtajksl

Na spinningu jsem byla 1x a uz me tam nikdo nikdy nedostane.
trampolinky s mejma kolenama by nebylo zrovna moc koser.

No nic, jdu nakrmit nasi drahou a jdu do hajan.

Jinak vsem moc dekuji za objednavky, doufam, ze nebudete zklamane 😅 , ale to myslim u Lamaze nehrozi.

petruna26
30. čer 2009

jejda Ma, já chtěla taky objednávat - teda jen jednu věc, kam ti to mám poslat, do IP stačí? 🙂
přeju všem krásný den, snad nebude takovej pařák jako včera
a jdeme na očkování ☹

bila.pani
30. čer 2009

Dobré ráno.

Jaňoušek měla včera večer 38,2 , dnes ráno 37,5 . Chuďátko moje.Neplače,jen tak smutně kouká.. ☹

Marti,co ta foteška..? 😉

monique_2006
30. čer 2009

ahooooj,

neli - presne to samy puzzle mame a fakt spokojenost. krasne to izoluje od zeme, utre se bliti atd a muze se po tom pekne plazit. hlavne nekupuj to rozkladaci s ruznyma obrazkama, to je podle me fakt neprakticky kdyz to ma byt jako podlozka. ja ho koupila tady, je tu levnejsi: http://www.spagetka.cz/detail.php?zbozi=206271

a jinak hlasim, ze jsem v nedeli objevila jonasovi 2 zuby!! 😵 mam radost. akorat ma od vcera prujem a mel i takovej divnej sedej bobek, nemate asi nekdo zkusenost, ze? prej to muze s prorezavanim zoubku souviset

miso - super, ze mas vybrany obklady. jaky?? jinak kuchyn mame taky bilej lak a orech, uz se na ni desne tesim! 🙂

marti - objednavku poslu behem dneska, jeste cekam na kamaradku, asi bude neco chtit...

ma12
30. čer 2009

DOBRE RANKO,

Neli: jak rika Moni, tyhle puzzle jsou super, nasla jsem je nekde levnejsi, ale nevim kde.
na Lamaze je jeste cas - do zitrka, zatim to bylo jen pro vas, ale neva 😉
Moni: gratulka k zubum, Anicka strasne slinta a strka si do pusy, co muze, tak taky cekame.
Ilon: fotecka bude dnes, vcera byla s Anickou tchyne.
Jaji: je mi tolito s tim kojenim/nekojenim, ale ber to z ty druhy stranky aspon si budes moc dat vsechno co chces
Jo a my se stale neotacime

petruna26
30. čer 2009

Marti, neřeš, že se Anička neotáčí, má ještě čas - určitě umí něco jiného - třeba jako Adéla - umí krásně prskat 🙂 😉 😎

anaconda
30. čer 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Tak máme dašlí radost v rodině. Bratr vyfásl kuly na vysvědčení, ačkoliv nás všechny ve druhém pololetí utvrzovat, že bude mít skóre lepší, než v prvním pololetí. A víte, jak to oznámil tátovi? Řekl mu, že má o jednu 4 méně, tak se táta zaradoval, že si to vylepšil na 3, ovšem bratr ho usměrnil...... 😀 😀 😀 😀

Kubík se také otáčí jen jedním směrem, a to nalevo, prská, ale zuby zatím nemá. I to spaní je docela lepší, ale i tak k němu vstávám cca 5-8x za noc. tedy od půlnoci do 6 hodin. Takže skoro furt. Vopruuuuuuuuuuuuuuuuuuz! 😖

A kdy přijdete, jelimani?? 😕 Abych přimkla vrata 😀 😀 😀 😀 😀

bila.pani
30. čer 2009

Anac - 😀 kolik let je bratrovi..? A z čeho tu báňu má..?

cline
30. čer 2009

Nazdárek,
Neboj Anac máš nás tam cobydup.
My se otáčíme sice na obě strany a pořád, vlaštovka je teď nejoblíbenější poloha. Ale zase pořád pase psíš na pěstičkách, málokdy je rozevře. Takže káždý opravdu umí něco. Teď se tu na mě řehní z košíku a snad tam usne, už byla nějaká otrávená.
Urbi - trampolínku jsem si někdy předloni vyprosila u manži, že na ní budu hopsat doma. No a co myslíte? 😅 Nakonec jsem ji zase vrátili do krámu a prodali známému pro děti. Spinning můj mm jezdil jako instruktor, takže jsem se ho najezdila až kam, ale po dvou letech už mě to přestalo bavit. Pak zase na chvíli jsem začla a pak jsem otěhotněla. Ale manža už nejezdí, je tu velká konkurence takže už ho není potřeba, a já jsem ráda, že je s námi večer doma a nedrandí někde.

anaconda
30. čer 2009

Kuly dostal z ekonomiky, jeliman! Je na potravinářské průmyslovce v Praze, obor sládek 😀 Příští rok má maturovat, ovšem, jestli se tam dohrabe! 😖

Dnes jdeme plavat a jde s námi moje máma. To zas bude očistec. Už slyším ty její nářky, jak má Kubík vodu v ouškách,...... 😝 (hooodně blicí) Pak vlítneme do Kauflandu na ty hamánky. Doufám, že ta akce ještě platí 😉

bila.pani
30. čer 2009

Anac - Mysllím,že Jajinka psala,že ta akce je od pátku.. 😒

cline
30. čer 2009

JO anac že bychom dorazily ve středu na narozeniny? Co připravíš? 😀 😀 😀

febris
30. čer 2009

ahoj
monco, neli, presne tyhle puzzle taky chcem koupit, nemame doma jedinej koberec, takze neco na hrani potrebujem a ty s rozkladacima obrazkama taky nechci, to by pak prcek tutove znicil.

jsem zas dostlala MS, svete div se po 30i dnech! mam celem radost, treba je to nahoda ale kdyby mi cyklus fungoval, nezlobila bych se 🙂

febris
30. čer 2009

dneska slavime pulrok!!!! 😵 tak to leti, to neni mozny...