Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
30. čer 2009

Tě péro při večeru, jelimani!

Bouřka nám zavařila PC, takže jsme museli vše chladit, aby to fungovalo. Ano, dělám si prču, jen opět nešel net.

Hlásím teplý bonz - Hanta se k nám chystá na 14 dní, tedy pražandy nechť kopnou do vrtule, bo na ně nezbydou ani ty pecky z třešní 😀 😀 😀 😀

hanta
30. čer 2009

To je tróóóba toto. 😀 😀 😀

anaconda
30. čer 2009

Hani,
si dělám prču! Dobře víš, že Tě ráda uvidím! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petkakrutik
30. čer 2009

Soni, Tomík je ti tak staršně moc podobný. A ty zuby, to je bomba. Já si vůbec neumím představit, že PAtrikovi taky vylezou. Ten jeho bezzubý úsměv je tak kouzelný 😀

A takhle se tlemí, když má spát. A všimněte si, jak je otočený o 90 stupňů, nožky přes šprušle 😅

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Peti, čau 🙂

anaconda
30. čer 2009

čus Moravo!

jste tu na mě teď dvě, co? Bojím, bojím...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hanta
30. čer 2009

Boj se boj. 😀

jajinka27
30. čer 2009

teeeda se máte, kdy se scuknete??

bila.pani
30. čer 2009

Ahoj Hanti,jak je Anetce?

petkakrutik
30. čer 2009

Jáj, prcek je vzhůru. Sotva před hodinou usnul. Ten debilní sousedovic čokl ho vzbudil, vyje tam na chodbě 😠 😠 😠 😠 😠

petkakrutik
30. čer 2009

Peti, musím končit, škoda. Čus buc zítra, dobrou noc a hezky se vyspěte! 😵

anaconda
30. čer 2009

Jdu taky, tak papa zítra 😉

A držte mi palce, od zítra mi začíná teror v podobě nekonečných prázdnin mé drahé paní tchýně 😝 (těžce blicí)

ma12
30. čer 2009

no tak to musime nazhavit karu a jet pozdravit kralovnu jelimanek. Co jaji?

febris
30. čer 2009

ahoooj, my tu meli navstevu a suprove jsme si zahrali BANG 😵 kdo tuto spolecenskou hru nezna, srdecne doporucuju 🙂
danysek mel vecer trochu teplotu, doufam ze mu nevyleze vys, jdu ho zkontrolovat 😔
dobrouuu

bila.pani
1. črc 2009

Ahoj a dobré ránko

Jaňouškovi teplota konečně klesla.
Včera večer tu yla šílená bouřka,lilo tak,že nebylo vidět ven a jaký padaly kroupy..Hrůza..Ale zase se v noci dobře spalo,když se pročistil vzduch.

berunka
1. črc 2009

ahojky lednacky jak se dari?ja se po dovolene nejak nemuzu rozjet nic se mi nechce delat 😀 vypada to zase na parak,Ela ted spinka tak aspon trochu poklidim.vcera jsem byla u zubare a jeste dneska me boli pusa tak to asi nebudu prehanet 😎
a co jinak deticky,nejake pokroky,dalsi zoubky?my jsme ted ve fazi stavky vuci Vojtovce 😠

bila.pani
1. črc 2009

Zuzi,a copak ti u zubák dělal..? Ani se ti nedivím,že se ti po dovči nechce nic dělat.. 🙂 Já přemýšlím,že bych vyrazila někam aspoň s dětma na dva dny,aby Lucasek taky z prázdnin něco měl,když si mm vybral dovolenou jen po sebe na tu Itálii..Mno,snad něco vymyslím

petruna26
1. črc 2009

Ahoj, tak poslední očkování u nás proběhlo v klidu, večer jen 37,1, dala jsem preventivně Nurofen, spala od 7 do 4 (že by to bylo uspávací? - no, každopádně asi půlku ho stejně vyblila 😝 ), ale od 4 spala do půl 6 a pak cca do 8 - krásná noc..
Až na to, že já jsem nastydlá, tak jsem spala asi 3 hodiny 😝 - Adélka vždycky spí líp, když já nemůžu 😀 , každopádně jsem naprdlá, mám na hubě opar, tak se k ní nesmím moc přibližovat (a pusinkovat 😢 ), poprvé dnes spala celou noc sama v postýlce

berunka
1. črc 2009

Ilonko jen mi vrtala dva kazy ale nejak me to poboliva jeste ted.musela mi tam nacpat ty kovovy plisky a od toho mam asi tu pusu rozbolavelou.Skoda ze nebydlis nekde pobliz by jsme mohly aspon vyrazet treba na jednodenni vylety.ale ty jsi holka sikovna urcite neco vymyslis 😉
Petul uplne te chapu, ja kdyz jsem mela plnou pusu aftu tak jsem se taky vyvarovavala jakehokoli kontaktu aby to Ela nechytla a tak se mi ji chtelo muchlat ☹ ☹ Nas ceka pristi tyden v utery druha davka Synflorixu a ve stredu jdeme na kontrolu na ORL tak doufam ze nebude mit moc teplotu 😒

bila.pani
1. črc 2009

Petru - nesmět se pusinkovat.. ☹ To mě mrzí,to bych snad ani nepřežila.. 😅

Zuzi - k zubákovi jsem se měla znovu objednat před třemi týdny,ale nějak se k tomu nemůžu dokopat..Po poslední zkušenosti u čištění kanálků jsem poprvé u zubaře brečela..No,budu muset sebrat odvahu a zavolat..
Škoda,že od vás všech bydlím tak daleko.Všema deseti bych brala nějaký aspoň pidisrazík 😀

Dnes to s malou risknu a půjdu s dětma ven.Lucasek pořád žadoní o hřiště.Tak odpol.vyrazíme.Snad nebude pršet..

petruna26
1. črc 2009

Ilon, já se k ní vždycky nakloním, pak se zarazím a ☹ , no, to snad nebude nadlouho, jsem na tom závislá 😀 😀
Beru, ty zuby bych nepřežila-k zubaři chodím jen 2x do roka na ty preventivní prohlídky a vždycky týden dopředu se bojím, nesnáším vrtání a to mi ještě nikdy zuby netrhali, to by byla moje smrt

bila.pani
1. črc 2009

Petru - o trhání mi ani nemluv!!Se toho hrozím už teď. 😖 😝

Marti - koukala jsem už na fotky,děkuji! Anička už je véééliká 😵vypadá ve sporťáku moc spokojeně.A nezlobí se,když tam musí být tak ,,zašrákovaná"?

urbi
autor
1. črc 2009

ahoj holky!!

hledá se Cline - Kájo, mrkni na mobil! 😉

urbi
autor
1. črc 2009

a vše nej naší Anac! hodně štěstí, lásky, málo tchýně a posraných chodeb 😀

cline
1. črc 2009

ježíš urbi jsem tu co potřebuješ? mobil mám někde po baráku

cline
1. črc 2009

jo přidávám se ke gratulaci naší Pétě!!! Hlavně ať tě ti tvoji chlapi moc nezlobí. 😉 🙂

urbi
autor
1. črc 2009

tak ho koukej najít

urbi
autor
1. črc 2009

máte dneska čas? bych nakopla káru

urbi
autor
1. črc 2009

člověk tu čeká a ona si hraje mafii - to je úrověň toto... 😀

urbi
autor
1. črc 2009

opice jedna, už jsme mohli být na cestě - jsme z toho čekání na sms tak uondaní, že Fíla už šel spát 😀

urbi
autor
1. črc 2009

jak k vám trefim?