• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

autor
jdu připravovat věci - zatím mi popiš cestu, snad trefim - vyjeli bychom tak za hodinku myslim
1. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zatim vymysli, kam půjdem na obídek
1. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,taky s přidáváme ke gratulaci Peťulce..Všechno nej nej hodně štěstí,zdraví,lásky ať ti Kubík dělá jen samou radost a tchýně moc nezlobí :dizzy_face:
1. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
trefíš k nám tak, že nevjedeš do Hradce, ale pojedeš na Budějice, tzn. na kruháči v Hradci pojedeš doleva a na dalším rovně. pak tě to navede na Budějice a budeš míjet OMW a pak Benzinu a Penny u těch zajedeš jakoby do HJradcea zajedeš k Penny pak mě prozvoníš a já tě navedu.
1. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ïlon co děláš ve středu za týden? my máme nějakou akci na přehradě v Brně.
1. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy holky jedete s tema srazama :slight_smile:
ja zatim snidam a premyslim co dnes budu delat, jestli mam jit na brusle ted dopo dokud nebude takovy vedro, odpo to asi bude masakr...
1. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hradec je daleko :frowning2: , dneska mam zarizovaci den - musim na socialku, podruhy, pak do Letnan do Mbank, tam si dam Burger kinga, to je strasny, ze to otevreli blizko nas.
Cline: jeee ja tusim, kde bydlis, kousek od plavecaku, ze jo?
BP: jeee diky moc. Anicce je to srdecne jedno ze je zasrakovana, vetsinou ji ty popruhy okolo raminek nedavam, jen v pase ji zasrakuju.
PEtu: vse nejlepsi a nahod termin, at te prepadnem, kocary vozit nemusime vid, ty nam pujcis, vid :grinning: :grinning: :grinning:
Feb: bang znam, spis parime osadniky a Carcassone nebo Sankt peterburg, teda parime, dlouho jsme neparili.

A ja si neco udelala s kompem, takze mi nefacha net, musim bejt u mm.
1. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: úplně někde jinde :grinning: :grinning: :grinning: ale to neva, snad to Urbi pochopí... :sweat_smile:
1. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to jsem zvědavá... takže první kruháč doleva jo? a furt směr Budějovice, u Penny prozvonim...
1. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně bacha u toho penny abys tam stihla zatočit, až podjedeš takový most tak pak první odbočku doprava, po pravé ruce budeš mít tu Benzinu
1. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma ale bang je takovej akcni a utocnej :grinning: vcera jsem mela volcanic a v ruce asi 6 (bang-mancato- mela jsem vlastnost ze jsem mohla hrat obojim) a duel a rozstrilela jsem manzela napadrt :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze by v hradci udelali nejakej novej kruhac? Penny je nekde u skoly, no nic nebudu Urbi motat hlavu.
FEb: me bang moc neba, ty vlastnosti jsou tam v hrozne velkym rozmezi. Hrajem to se vsema rozsirenima...
1. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ach jo, to nedám..
1. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čekám, až se Fíla vzbudí, kočár už je naloženej
1. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšov poho, ty jedeš od Pe takže doleva se dostaneš na obchvata tam tě to jnam než do BUdějic nevyhodí, klííííd
1. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jedem :wink:
1. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol,ve středu nemám nic :slight_smile: A copak máte za akci..?
1. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
objednávku zboží na příští sezónu v hotelu Atlantis
1. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co nejaky srazik v Praze?at se pridaji i nove tvare :wink:
1. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru: to vis, ze ja jsem vsema 10 pro.
1. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol - tak to nevím kde je..Ale pokud budeš mí čas,tak přijedu moc ráda.. :slight_smile:

A co kdyby se k nám přidala i Luca s Hankou..?
1. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
feb -tak to ses muj clovek, ja bang miluju! :slight_smile: ale carsassonne taky, ten ale hrajem min.

martí - kde je burger king? ja ho jeste nejedla, ale prej je super :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: v Letnanech, a je to MNAM MNAM
1. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase máme rádi Alhambru :slight_smile:

Anac, přejeme s Adélkou všechno nej.. nej.. nej.. k dnešním narozkám a ať přežiješ prázdniny - ještě, že moje tchýně není učitelka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilon, klidně, je to akorát dost narychlo, tak nevím jestli se bude holkám chtít. musím mrknout, kde to vůbec je
1. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha..No,já teda naprosto postrádám orientační smysl,snad bych to našla.. :slight_smile: A od kolika hodin by jsi to viděla? Uvidíme,co na to ještě holky,písla jsem jim IP :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam jsme celý den, tak nějak od 11. Takže bych to viděla někdy odpolko.
1. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko Anac taky se pripojujeme s Elinkou k bhlahoprani k narozeninam.hlavne hodne zdravicka,stesti a pohody a tobe ani nemusime prat pevny nervy protoze po tom co tu pises uz je musis mit ze zeleza :grinning: a moc rady te zase nekdy uvidime :wink:
1. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar a sílu, ledňáčci :wink:

Všem moc děkuju ke gratulacím. No jo, 21 let je ale krásný věk, že? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Od rána lítám, jak hadr na holi. Vyjela jsem do vedlšjší vsi pro rohlíky a tam mě slovili hasiči s tím, že si v hasišském zpravodaji přečetli, že mám narozky......zkrátím to - už mám v sobě pár vodek a piv! To zas bude den :sweat_smile:

Tak pic :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek