• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Teda dneska u nás buřas jako prase. taktak jsme stihli doběhnout z procházky domů :confused:

Danko, Patrička bude drobek, ta se má, nebude muset řešit linii :grinning:

A jináááák, mimi se pčed chvílí samo otočilo. prve z bříška na záda, u toho jsme ale nebyla, tak nevím, jestli jen nepřepadl, a za chvilku se chytil deky a přetočil se i na bříško. KOnečně aspoň něco! Snad už to teĎ půjde častěji :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko...no vidííííš, to máte jak Kalian, taky psala že nic a najednou šup :wink: suppppeeeer :grinning:
2. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já jsem taaaaak nasraná!!!! ten Kocáb mě tak vytočil.... jdu si dát panáka...
2. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi..copak??
2. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, neslyšelas, co udělal pro ty "chudáky" squatery?
2. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale kdyby tam neměl deku, které se chytil, tak se nepřetočí. :unamused:

A MM koupe, no nechápu, šel nějak, hošík, do sebe. Normálně mě z koupelny vyvalil, že Patrička vykoupe. Jsou snad nějaké erupce na slunci???

Míšo, co ten "chytrák" zase vymyslel?
2. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dal jim barák ze svého? :grinning: (ironický)
autor
šikulka Patriček... počkejm, zítra už to zvládne i bez deky :wink:
autor
Peti, trefa - jen ne ze svého, ale z našich daní - holky, fakt mě to vytočilo
2. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím. i když je fakt, že cvičit bude bez deky, páč si ji už poněkolikáte počůral a muís se vyprat :grinning:
2. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pchá, to je jim všem podobné. Slyšely nebo četly jste ty Sobotkovy kecy, kterak přišel ke svému 7 milionovému bytu? Prý nězná nikoho, kdo by odděloval náhrady od mzdy. Ty náhrady má snad na nějaký účel, ne. I když mě je teda stále nejasné, k čemu je potřebují. nejen že je krize, ale všeobecně je málo peněz, ale ta hov*da si od hu*y neutrhnou!!!
2. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, já ho na deku nedávám - dávám jen a to puzzle, i mi ty doporučila rehabilitační.. to mi připomíná, že jdeme zítra na vojtovku¨¨
2. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale toto už je vrchol, tak my pracující a platící daně si škudlíme na bydlení, bydlíme v podnájmech, nebo se zadlužíme na celý život, ale frajer squater dostane barák zadarmo. Tak samo cigoši. Vystěhujou je za neplacení a oni z toho udělají rasový útok a dostanou barák. mě by trhlo. Ti levičáci jsou populisti, to svět neviděl! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( a ještě 10000x blicí)
2. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to puzzle furt nekoupila :unamused: ale na deku ho dávám na fleesový přehoz, ten je placatý. Normální měkká deka je na nic, akorát ničí záda. zase tak měkké nepotřebuje :wink:
2. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože?? jako mě už vytočilo to že jim vůbec chce něco dát a to za minimální nájemné a ještě aby se jim to líbilo :angry: a oni dostanou barák z našich peněz??? tak to je síla, ať dou makat a budou mít na bydlení pitomci :angry:
2. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
boha jeho ty lidi jsou hovada, koukam na zpravy ohledne posledni jizdy metra :angry:
2. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji a jak jsi byla spokojena s Huggieskama oproti Pamperskam?u nas dneska usinani formou prevalovani a nahazovani dudlika.nevim jestli je ji teplo nebo je z toho pocasi otravena :frowning2:
2. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru....no Huggies 2 byli super, nedala jsem na ně dopustit ale trojky jsem ještě nezkoušela tak nevim :unamused:

jinak já ho chudáka navlíkla do overalu a dala do pytle, hmm :confounded:
2. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Febris a ony nejsou nijak parfemovany ze ne?
2. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji ty chces mit grilovany ditko? :grinning:
2. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru...mnooo, když já se bojím, že když mu dám overálek s krátkým rukávem, že mu bude zima, mi v noci dost větráme
2. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji :grinning: ty jsi číslo, chudina se ti upeče :grinning:
Beru, já dávám jen pampersky a jsem spokojená, i na tu parfemaci jsem si zvykla, i když typrvní plíny mi dávaly zabrat, furt mi přišlo, že je po...

a holky, bacha na to: Fíla usnul bez dudlíka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v čem spí vaše dítka?? mě děsíte, ale není spocenej :sweat_smile:

jéééé bez dudla , suppeeer, tak ať ho hlavně nevyžaduje, ten náš si ho i jednou sám podal, večer :grinning:
2. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, spí jen v hodně lehkém overálku - bez deky.... a okno otevřené :wink: ale je fakt, že Fíla je horkokrevnej
2. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, já když ho vyndám z pytle tak se mi obrací na břicho :sweat_smile: mno asi zkusim třebas jen bodynko a ponozky a do pytle :grinning:
2. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji my máme overálek s krátkýma rukávama a nohavičkamam
2. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ela spinka v overalku s dlouhym rukavem a bez prikriti a mame celou noc otevrene okno :wink:
2. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to já ho fakt asi uvařím chudáčka :sweat_smile:

cline...a bez peřinky??
2. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek