• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Dobré polodne, pinďouři (speciál pro Nelinkovic, že jsem ještě v poledne opojena. Ovšem né klepáním, mám stále ještě včerejší alkohol v krvi) :unamused:

Páťě také vše nej, jsem zapomněla, pardón.

Jinak dnes čekám Jaji, tak pak poreferuji. Jdu vařit, tak papa :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru...nehroť to tak, já dnes dala ovoce dopoledne, páč odpoledne budeme venku :grinning:
3. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilco Eli je taky schopna po tom co zdlabne sklenicku zeleniny za cca pul az hodku vyzahnout jeste 180 mlika :astonished: nekdy si ho da i rovnou po zelenine hladovecek malej :grinning:
Jaji taky si rikam ze uz nebudu nikam koukat na "chytry" rady protoze z toho mam akorat kulas v kebuli :grinning:
3. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilon: at to zvladnete

Ja porad mudruju jestli se nezabali a nejet k nasim na barak.
3. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsou ty naše holky stejný :grinning:
3. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna toho svyho chlapa nemam furt doma :angry: snad nebude odpolko lejt
3. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru: ja to s tema prikrmama taky nejak nehrotim, zatim dostava jen pres obed a nejakyho 14.7. chci zavist i presnidavky...
3. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, včera jsem narychlo zmizla, takže opožděněn přeji Pátě k svátku. K umyvadlu - je super, jen k němu musíš opravdu mít všechno ve stejném designu a hlavně za pár let se asi okouká.
Ilon to je mi líto, myslíme na vás.
K příkrmům - y stále kojíme a doufám, že ještě dlouho budeme, když vidím jak je to složité, my Jtsíkovi zkoušeli dát brokol i mrkev, sice to do ní padá jak do popelnice, ale z ní to bohužel tak hezky nepadá, takže pak je chudík nešťastná, takže pokračujeme na mléčné bázi. Jinak já mám šíleně oteklá víčka a vůbec nevím z čeho, myslela jsme, že se mi vrátil eksém, protože mi úplně popraskaly ale teď ještě otekly tak to spíš vypadá na nějakou alergii, jenže u kojení ty prášky co jsem brávala dřív nemůžu, tak doufám, že to přejde samo.
3. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline uprimne rikam,ze kdybych mohla kojim do ted a tyhle srandy v podobe prikrmu bych si taky nechala az na pozdeji :grinning: :grinning: sice je super videt jak prcek "skace" po lzicce a dlabe ale presne potom ji chudinku videt jak tlaci kdyz kandi.zlaty kojeni :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm nenabíjí mi notebook, takže se loučím :angry:

snad nebude odpoledne pršet až pojedem za Péťou a Kubíkem
3. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Ilčo, ty si to teda taky vyžíráš pořád a ve všem, ne? Budem držet pěsti, ať to na Jaňulku neskočí v plné palbě...

Beru, s těma "chytrýma" radama je to těžký - některý jsou dobrý, některý jsou dobrý, ale pro jinej případ... Náš pediatr je holt obrovskej fanda do příkrmů a podle toho, co říkal, by na UM nejradši strčil už dítka v porodce, takže když vidím, že moje mlíčko Stelle stačí, musíme se proti němu bránit :wink: Ale už to asi nebude na dlouho, protože začíná závistivě koukat, když něco jíme my :grinning:

My už asi třetí den vedem boje, co podniknem o víkendu, nějak se nemůžem rozhoupat. Holky pražský, jak je to s vodou v Pze? MM tam chce na kanál, ale si říkám, aby ho to nespláchlo...

Jinak víte, co je horší než hloupej pes? Dvě koťata. Ten keřík, co mi Cyr ožral a který jsem teda koupila a zasadila nový, mi kočičky lehce ocupovaly, předevčírem spaly v květináči s fuchsií, takže si tam vyhrabaly místečko a dneska pro změnu ve dvou truhlících s afrikánama, takže některý zlomily, některý ukousaly a ještě odhrabaly dost hlíny. MM to okomentoval slovy, že si budu muset vybrat, jestli fauna, nebo flora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Tonic, super, že je Paťa bez reakce! :dizzy_face:

Jdu vařit. Už podruhé budem mít ražničí, které si mm ve středu večer komplet přichystal :grinning: :sunglasses:
3. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

tak my dneska jedem ke tchanovcum a v pondeli rovnou na chalupu na 14 dni. internet tam mame zavedenej, ale nevim kdy ho manzel zprovozni. takze se zatim loucim, mejte se krasne :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo, hezky si to užijte :wink:
3. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky :slight_smile: pak nas ceka stehovani, tak budu nabirat sily :wink:
3. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, chalupu závidím... a stěhování sice moc ne, ale to byldení pak zase jo... No, tak naber síly a pak rychle stěhovat, ať můžem venčit spolu.. (teda pokud budeš chtít :slight_smile: )
3. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jdu jen v rychlosti popřát prima den - přišli jsme z venku, dáme si oběd a jdeme na vojtovku a pak podepsat hypotéku...
jsem taková rozněžnělá, kamarádce se včera narodil Kubíček a já si tak prohlížím to naše miminko, který už neni miminko a nějak mě vše dojímá - jak je hodnej, krásnej a tak :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli: predevcirem jsem jela okolo kanalu a voda je dost vysoko teda. Na nabrezi chybelo par centaku, aby se to vylilo ven na chodnik co je u Vltavy.
Ale kdybys prijela s tm, pujdem na prochajdu!!!! Mam to co by kamenem dohodil.
3. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jste všechny moc hodné,že na nás myslíte :dizzy_face:

Petru - moc ti to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: Máš krásně hustý vlasy :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilon díky, ale to jen tak vypadá :slight_smile: Takhle vypadám jen jednou za rok, nevím, proč k tý kadeřnici nechodím častějš, když mám tak ráda, když se mi někdo "hrabe" ve vlasech :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti máš to moc hezký, já bych taky mohla pořád, aby se mi někdo prpheraboval vlasama, nebo mi je myl a česal................
3. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline, jojo, musíme si vychovat ty naše holky:slight_smile: , mě vždycky česaly děti na táboře, to jsem milovala :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak oba jsme s plnýma žaludkama, jen teda to naše mládě má furt průjem.... a blije víc než obyvkle... zkusím koupit smectu - tu už může ne?

Peti, super fotečka! prima vlásky
Kája to má moc hezky vystříhaný, já mít rovné vlasy, tak do toho jdu taky :wink:

Ilonko, koukám, pročpak mám držet palečky a čtu, že dětičky jsou nemocné.... teda ty máš fakt smůlu holka naše.. držím palce!
3. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, taky jsem vždycky toužila po rovných vlasech, takových těch hřebíkách, ale to ty moje fakt nejsou, v pubertě jsem byla jak beran - hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky, uznávám, že Fíla romantik nebude - mu tady procítěně zpívám Má lásko voníš deštěm, očekávám dojatý výraz plný lásky a on z toho dostal záchvat smíchu :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, já si nových fotek Petruny nevšimla a teď valím oči...Pane jo, to bych taky chtěla mít na hlavě. Ale já jsem spíš jak Děd Vševěd - tři chlupy a dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Urbi, to už jsme si ráčily všimnout dávno, že Filípek zpočátku to zaujetí uměním jen předstíral :grinning: Jinak tfuj tfuj, ať máš pevnou ruku při podpisu :wink:

Moni, tak to jo, to odpočívej, plánuj posloupnost prací... :slight_smile: A pak si zařiď další dovču na zotavení :wink:

Marti, od předevčerejška se to mohlo změnit, ale použiju to jak o zbraň na mm, páč mě se moc nechce, zvlášť, jestli má bouřit, tak se dva dny schovávat před deštěm i s prckem - nic moc. Kdyby aspoň měl muž volno i v pondělí, abychom to nemuseli brát tak na otočku :unamused: Každopádně jestli pojedem, určitě se ozvu, ráda bych tě (i jiný lednovky) poznala!

Jdem krmit, mládě má žížu daleko častěji.
3. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto takze jsi asi vypadala jako ja kdyz si to ted necham uschnout :grinning: ja si duverne rikam kvetak :grinning:
Misul teda takovou krasnou pisnicku mu zpivas a nic jo?Eli teda takhle na muj zpet reaguje taky,zacne se uculovat a brebentit takze uspavani pisnickou u nas fakt nehrozi :grinning:
3. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
urbi - malá takhle reaguje na Máchův Máj - se i téměř při něm smíchy převalí - a přitom mi to tak krásně jde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:

Jinak holky - vím, že jste to už tady probíraly, ale nevím, jak to dopadlo? Co povodně? myslím pomoc? Jestli jsou ve městech i nějaký kontaktní místa, kde se vybírá - např. voda, plínky, toaleťák, těstoviny, kojenecká voda, sava, jary, aj...
Já, rodiče i pár známých by chtělo přispět.... Nebo i jestli víte o nějakých místech (městech), který byly zasažený, ale nejsou medializovaný .... Takže ....
3. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanko myslim ze Neli tu odkazovala na nejakou diskusi primo na konikovi,kde se toho nejaka holcina ujala a zacala pomoc nejak organizovat tak se bud mrkni zpatky nebo zkus to hodit do vyhledavace :wink:
3. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, je tu na tohle téma diskuze.. najdu ti ji... :slight_smile:

Beru, tak jo, já ti budu říkat důvěrně Květáčku :grinning: :zipper_mouth: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek