Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

taita
5. črc 2009

Dobre ranko pri nedeli. Zdravim Vercu z dovolene, super fotky. Marti drzse chlapi jsou nekdy desni. Ji a hlasim, ze jsem ted nasla Anicce prvni zub. A ja se divila proc vecer nemohla usnout.🙂

nelinkav
5. črc 2009

Ahojky při neděli!

Tak my tu budem snad poslední se zubem... No, nevadí, někdo musí být na chvostu 🙂 Aničce gratulujem 😉

Koal, tak to jste měli o fous,jo? Ještěže to dobře dopadlo. Já doufám, že už tohle blbý období skončí.

Jinak mě se momentálně třesou ruce jak mnohaletýmu alkoholikovi. Proběhlo další seznamovací kola pes vs.koťata. Já je zpočátku nadšeně fotila. To odvážnější kotě se neschovalo a jen výhružně syčelo, pes na něj koukal, na můj příkaz k sedu si lehnul a začal se plazit. Pak vstal, udělal půlkruh a stál z druhé strany. A najednou, v mžiku, se po kocourkovi vrhl a už ho držel v tlamě a kousal. Páč je to mezek velkej a silnej (vlčák), mám z něj respekt, tak jsem ho jen plácla po zadku a řvala na něj. Většinou na to reaguje, ale teď měl holt lepší věci na práci... Tak jsem ječela na mm, aby přilezl a toho pošuka odtáhl, leč drahý telefonoval a prý mě neslyšel. Ts, kecá, slyšet mě muselo být až na druhé straně Radhošťa 😠 Nakonec ho ale odtáhl, pes se totiž lekl, jen ho nasranýho viděl. Navzdory tomu, jak to vypadalo strašně, je kocour v pořádku, jen strašně ožužlanej a strachy se pokadil... Tak jsem se rozbrečela, dala mu mlíko (z krabice 😀 ) a hned bumbal, otesánek nenažranej. Tak jsem v trávě našla zahozený foťák a jede se dál. Se fakt těším na další kolo...

Všem ostatním, tedy normálním, rodinkám přeju krásnou neděli. Hlavně ať ti chlapi nezlobí... My máme tentokrát ten světlejší víkend, tak jedem na výlet. Vyjdu vstříc mm a vyrážíme na kanál do Opavy.

sonisek
5. črc 2009

Ahojky holky,
Marti, teda ten TM by fakt potřeboval nějakou sodu, co? Fakt se chová jak malej 😒

Veru, jdu pořádně zkouknout fotečky z dovči, viděla jsem jen pár, ale chystám se na vše 😎

Dneska mám pohodu - vaří manža - pizzu 🙂 Dítko usnulo v postýlce, tak vyřizuju maily a co jsem poslední dobou nestíhala.
Malýmu jsem začla dávat čaj, fenyklový od Hippu, přeci jenom vedra jsou a ať si zvyká 🙂
A dneska mu zkusíme dát mrkev, jen tak lžičku, možná jí ani nesní, ale ochutnat může 🙂

anaconda
5. črc 2009

Dobré poledne, ledňáčci 🙂

U nás už je klid zbraní. Vlasntě byl už i včera večer. Před chvílí Jiran vstal z pelechu se slovy : "Ahoj broučku", čímž mě totálně odvařil, tedy jsem ani nenadávala, že vstává pozdě. Hned se dal do práce, seká zahradu, atd, tak měl snad můj výstup efektu. Jsem ale stále ostražitá, to je jasný 😉

Jak jsem zde psala o mém bujarém 89 letém dědovi a jeho sestře (klub důchodců) co mě čas od času poctí návštěvou, tak ta dědova sestra večer umřela na masivní plicní embólii. Byla už sice stará, ale i tak to zamrzí. Pohřeb nechtěla, tak jsem zvědavá, jakou formu rozloučení děda naplánuje. ☹

Za chvíli jedem na pběd k tátovi a pak nás čeká opět zahrada. Výlet bude snad zítra, ovem co je to snad, že? 😅

Jaji,
s houbama to vidím na zítra bledě. Až nyní mi docvaklo, že je zítra svátek a už dnes v lese nebylo pomalu kudy projít s kočárem, co tam bylo aut a samozřejmě houbařů. Zítra to bude stejný a hooooodně vysbíraný. Co si budem povídat - s kočárama do žádných lesních hlubin nemůžem, tak by to pro Vás byla sakra zklamání. 😒

A když Neli začala veselou historkou, taky jedu přidám.

Našeho Maxe dnes pokousaklo štěně čivavy. By jste tomu nevěřily, stejně jako já, ale bylo tomu tak. A dokonce fenka! Pořídil si jí Jirkův strejda a přišel nám jí ukázat. Maxe nijak nezajímala, a to byl asi pádný důvod k tomu, aby mu ukázala, jak se na lopatě sedí. Vystartovala na něj, Max se festovně leknul, chtěl prudce vyrazit v zad, ovšem se mu to nějak nepovedlo, překulil se na záda a jakmile je na zádech, je s ním ámen. Sám horko těžko vstane. Takže jen bezmocně hrala nohama i rukama, chroptěl, páč se mu v mordě motal ten jeho ohromný jazyk a ta fenka mu skákala po břiše a hryzala do těch mrskajících se končetin. I já si čůrla, stejně jako urbinkovic při čtení inzerátu o výměně tchýně za pytel brambor + doplatek, protože to byl faktpohled pro bohy. 😉

Navečeru nás asi nemině návštěva tchánovic, tak třeba přidám ještě něco humorného o drahé paní tchýni. Teda humorného.......však víte.... 🙂

urbi
autor
5. črc 2009

ahoj holky! tak jsem zahlídla, že Martinka má doma jednoho adepta na velkou ránu... to je fakt vrchol! jako to, co řekl, je fakt hnusný!!!! bože můj, co si o sobě myslí???

jinak bora zaútočila i u nás - ségra mají zahradu a auta pod bahnem, naštěstí byli doma a stihli dát zábrany před dům, takže doma mají jen pár ceňtáků v chodbě.... už se jim to stalo jednou,tak to mají pojištěný.. ale bouhlo jim to do antény a ta jim shořela....

no a já byla včera v tom nejhorším venku, Tom na kole a Fíla v té buřině usnul v kočáru - my seděli s našima venku, pod stříškou a chlastali víno 😀

urbi
autor
5. črc 2009

teď jedeme za kámoškou do porodnice... no jsem zvědavá, co to se mnou udělá - leží i na stejném pokoji.... uf uf, asi to bude trošku něco pro moje nervíky...

ale jsem dobrá, včera jsem dala závěr titanicu jen s dvěma kapesníky 😀

kacatko03
5. črc 2009

Neli: u nás zuby taky ještě nejsou...všichni nás v tomto předbíhají 😀

Urbajs: když sme se vraceli tak jsme jeli přes Znojmo a ejhle....jedeme jedeme a najednou odbočka na Pelhřimov tak sem si hned na tebe vzpomněla, začala psát zprávu at stavíš na kafe 😀 a bum nemám na tebe číslo 😀 😀 😀

Taita: tak jak bylo na dovče, jukla sem do albíka na foto. krásné azuro 🙂

Soni: fotek je asi 600 😀

tak ráno zase Fidel na týden odjel, tak ted sme pro změnu u tchánovcu na zahradě a grilujeme. malej tu jezdil v chodítku a řechtal se, blázen malej. joo a zkusila sem mu dát pribináček a slupl ho tak snad nebudou nějaké vedlejší učinky bo nevím od kolika se smí???!!! 😕 😅

kacatko03
5. črc 2009

jo a vážila sem malého tak máme v 7m přes 9kilo 😅 😀

sonisek
5. črc 2009

Veru, ale měli jste se teda suprově, taková pohodička na dovče 🙂

To máte pěknou váhu 🙂
Sestřenky syn má necelých 9kg a jsou mu 4 měsíce 😖 Je jenom kojenej a fakt vypadá dost "divně" 🤐 🤐

Míšo, snad jsi návštěvu v porodce zvládla v pohodě a nebylo moc slz...

A snad ty bouřky už přejdou, už je to fakt na pytel!

taita
5. črc 2009

Verco dovca super. Ja nejsem moc plazova, tak jsme jezdili na vilety a Anicka to zvladala v pohode. Fotky dodam az mi je ten muj chlap stahne s pocitace. Mam pekne fotky od kamaradu. Ja moc nefotila. Jak zvladl prcek cestu?

bila.pani
5. črc 2009

Veru,Kali - mm seká latinu v tom,že už se nekonal další výlet do viného sklípku a jiné akce jako urážky..Ale jako dřív to není,a už asi nikdy nebude.Už to vím ☹

Martinko - ať se TM sebere a zamyslí se..Nezasloužíš si to a hlavně si z toho nic nedělej

Tady jsem přidala nové fotečky

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

bila.pani
5. črc 2009

Jo a taky moc gratulujeme Aničce k prvímu zoubku 😵

jajinka27
5. črc 2009

Aničce gratulka k zoubku 😵

Marti...teda toho tvýho fakt nakopat 😠

Anac...aha, hmm to je škoda ☹

taita
5. črc 2009

Dekujeme za gratulace. Teda je to mazec. Sice je vesela, ale vecer neusne jinak nez na ruce a ja se bojim, ze ji to zustane. 😒
BP Janinka je kouzelna.

bila.pani
5. črc 2009

Taita děkujeme 😵

ma12
5. črc 2009

Dneska byl vycerpavajici den, s mm jsme nemluvili asi do tri odpoledne, ale pak jsme se nejak dohodli. Ufff, omluvil se, ale je to ve me.

Jiri: gratulace k zoubku, moje Ani je jeste stale bezzuba princeznicka 😀

jajinka27
5. črc 2009

holky co nějakej srazík? my se už nescházíme??

Petru...nechtěla bys 2x první mrkev od Hami? zadara? zbyla mi

urbi
autor
5. črc 2009

čus ženy!
gratualce k zoubkům! já rozšiřuju řady matek dětí bezzubatek, Fíla nic nemá a dlouho mít nic nebude 🙂))).

byla jsem na trampoškách a supr dneska! mám ze sebe radost - teda až na to, že jsem tam hopkala s dalšíma pěti 17kama s mírama 90-60-90 a furt jsem si v duchu musela opakovat: drž se, však ony nemají děti.... za tu hodinu jsem si to řekla asi tak stotisíckrát, ale zabralo to, neboť jsem vydržela až do konce a dělala, že ty jejich postavy jim vůůůbec nezávidím 😀

jajinka27
5. črc 2009

urbi...si nemysli, na stepík chodí něco podobného a i starší ale se stejnejma mírama 😅

taaak a my zítra jedem na výlet společně s Anacondovci 😀

cline
5. črc 2009

Nazdárek, mě dneska taky vytočil mm ale trochu v jiném. Pěkne celý odpoledne pracoval na plotě a v pět že pojede s kámošem na kolo, když se ptám, kdy přijede, tak prý na osmou, tak na něj čekáme s Justíkem, pak jsem se teda vykoupaly a ve třičtvrtě na devět už jsem nevydržela a zavolala tomu kámošovi, kde jsou. A on povídá, už vyjíždíme, že ta jeho přítelkyně měla defekt. By mě trefilo, toho mého ani nenapadne, že bychom se třeba o něj mohly bát. Vážně chlapi vůbec nepřemýšlejí. MOhl vzít telefon (toho kamaráda, protože svůj si nebere) a aspoň zavolat. Příště pojede s telefon ať se mu to líbí nebo ne. 😠 😠 😠

cline
5. črc 2009

Jo a my taky nemáme zuby... 😎

urbi
autor
5. črc 2009

holky, jukněte, miluju příběhy s dobrým koncem a tady jeden z nich, jsem z toho dojatá:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

cline
5. črc 2009

urbi teĎ jsem na to koukala 😎

anaconda
5. črc 2009

Ahojky.

Zuby Kubík taky nemá a nechává ho to naprosto v klidu. 😎 Má přeci svých 3,5 cm mužnosti v plenkách, takže ho nemůže rozhodit, že mu ještě zuby nerostou! 🙂

Jinak jak tu už Jaji psala, zítra jedeme společně na výlet na Konopiště. Kdo se chce přidat, nechť je ve 13 hodin na parkovišti před jogurtárnou Danone v Benešově. 😉

Dnes jsme celý den makali na zahradě, jak mongolové. Přívaly vody mi totálně zničily hrách, protože vytostl do obřích rozměrů a padl na ostatní zeleninu, takže když jsem se ho pokoušela zvednout, dosti jsem ho polámala. Je úplně zkřehlý, jak rychle narostl. Jsem měla co dělat, abych mu nenamlátila motykou. Člověk se s tím tak se.e a pak toto 😠

K večeři jsem upekla 4 buřty v kečupu s cibulí, paprikou a rajčaty. Ty buřty jsem šla vysomrovat do hospody, když jsme tam šli s Jiranem pro cigára, páč jsem na buřty měla chuť. Měli ovšem už jen 4 kusy. No ale protože jsem to udělala dosti pikantní, řádně jsem si zdůvodnila to, proč jí ještě se džbánkem pro pivko. Tak jsme seděli za barákem na houpačce, jídelní stůl si udělali ze štaflí a pěkně se ládovali 🙂

Jdu tam zpátky, aby mi ještě kousek zbyl 😉

petruna26
5. črc 2009

Míšo, ten příběh je kouzelnej, jen škoda, že za nimi nestojí i jejich rodiče, ale snad podlehnou Tomáškovu kouzlu, je fakt andílek 🙂

Jáji, ta mrkev byl dotaz na mě?

Jinak my jely včera s Adélou na oddílovej tábor, kam jsem jezdila jako malá holka (asi do 20 🙂 , a přespaly jsme ve stanu, takže Adéla má zase první noc ve stanu a ve spacáku, byla vzorná, sala od 7:15 do 3:45 a pak do 6:45 (už se mnou v jednom spacáku, no, byl to trochu boj se tam narvat, ale jsme holky šikovný 😀 😝 ), no a v těch 6.45 jsme už vstávaly...

Jiří, taky se přidáváme k gratulaci k prvnímu zoubku 🙂

ma12
5. črc 2009

Petru: fiha ve stanu? No tak to bych nedala. Ja teda ani sama to nemusim.

Tomasek je fakt kouzelnej, slzicka mi ukapla

Jaji: kdyby se nikdo nehlasil, ja bych mrkev brala. Anicce moooc chutna. Dneska jsem omylem sahla po spenatu s bramborem misto brokolice a taky ji to smakovalo, vic nez ta brokolice 😅

petruna26
5. črc 2009

Marti, ale to jsou takový ty s podsadou, bylo to fajn, až na to, že je to v údolí a louka je jedno bahniště... 🙂 ale jsou tam lidi s kterýma jsem vyrůstala , prostě to místo mám ráda, i když je to asi míň kouzelný, než když jsem byla mladší - ať už dítě nebo zaláskovaná slečna...

Nic, padá na mě nostalgie, jdu se odbahnit a spát...

Mrkev přenechávám Martě, pokud nabídka pův. byla pro mě 🙂

Dobrou kočky 🤐

jajinka27
5. črc 2009

mě je to jedno holky, která chce, ta dostane 😉

petkakrutik
5. črc 2009

Ahojky, děvčata 😀

My jsme z5 z hor. A dokonce nás přijelo domů o jednoho víc. Toho jsme si ovšem všimla až ve sprše. Klíšťák hajzlík se mi zakousl do podpaží vedle prsa. Prve jsem ho okoupala v dezinkfekci, pak ho vytahovala tak dlozho, až mi zůstal ve vatě bez hlavy, Klasika, že. Vloni jsem kvůli tomu s nervama v kýblu letěla těhotná v noci na pohotovst, když s emi neřád zahryznul do břicha 😠
No jinak na chatě skvěle, hřibů jak nasetých, akorát já jsem z toho nic neměla, páč s PAtričkem v klokance se nedalo, kromě hub je les zavšivený mravenci, ale brutálně. Ž elezly mrchy po mně, to jsem ještě zvládla, ale jsem nevímkolikátéo shodila z Páti, vytekly mi nervy ak čertu s hříbama pádila jsem z lesa! A to klíště jsme chytla dneska na borůvkách, kam jsem se vydala hnedle za chatu, když mimi spalo. Ale aspoň bude buchtička, s drobenkou, už se na štenkruju jak dlouho.

A jak byl MM mrzký v pátek, tak si to na chajdě pěkně odmakal. BYli jsme s mým taťkou a ten ho pěkně zapřáhnul, haha. Snášeli z auta palety a ty pak rozbíjeli, bude se z těvh desek dělat plot. MM toho má plnou prdel, puchýře na rukách a včera chytil vlka! Tak to má za všechno. Dneska po obědě se dokonce na mě utrhl, že proč si myju ruce mýdlem v kýblu, do kterého on si dal vodu na umytí ksichtu. Jak jsem to asi mohla vědět, když se vodou z toho kýble splachuje záchod?! Takže jsem s ním celé odpoledne mluvila jen o tom, na co s ezeptal, jinak ne. Po příjezdu domů šel na ryby, kde bude asi do rána a ani nevím, jeslti přijde domů, nebo půjde k anšim a vrátí se až dopoledne. A mně je to úplně FUK! V poslední době mě fakt často se*e. Ale koukám, že nás je takových chudáčků víc 😅

Veru, vítej z dovči 🙂

urbi
autor
5. črc 2009

Petru, to je super s tím stanováním! závidím - já na to nemám, bo pod stan bych nezabalila sebe natož dítě - jsi šikulka!

Petikruti, líbí se mi, jak se stavíš k manýrům tvého muže! je vidět, jak jsi samostatná...

Marti, tak jsem ráda, že je klid, ale nedivím se, že tohle mu nezapomeneš...

já teď dožehlila a čučím na Jedinou správnou věc - kluci mě ráno nechají vyspat, tak doháním restíky a sleduju film a samo popíjím - prima večer.. 😵 dneska jsme toho stihli fakt dost a mám z toho radost - dokonce mě postihla chuť nějak se zapojit do prac. procesu... jen nevím, co a jak a kde... teď je to s Fílou horzně super období a mám pocit, že bych něco zvádla. 😵 tak jeslti máte někdo tip, sem s ním 😉

holky, kdy spácháme návštěvu u Anac?