Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
21. kvě 2009

Jáji, my se ven teprv chystáme a já mám teda vedro ráda, ale i tady doma je na padnutí a teploměr hlásí 31,4 😕

koalice
21. kvě 2009

Dobré odpoledne,

teda řeknu vám, to máte pěkný starosti s přepravou... Anac je opět akční žena a vše si ověřuje na centrále 🙂
Mně stačilo jezdit s Aničkou v MHD kdysi , když jsem ještě neměla auto a Honzík , naštěstí, ještě v žádném buse ani vlaku nebyl.
Historka pro pobavení. Před chvílí jsem se vrátili z kavárny s dětským venkovním koutkem, kde jsem měla sraz s jednou maminou na MD. Anička tam vlítla na kolotoč a totálně se zeblila, do toho současně i i malej, takže jsme byli takové malé přepadové blicí komando 😉 Tam si nás teda budou pamatovat

jajinka27
21. kvě 2009

petru...tak já mám ráda teplo ale tohle je hnus, je tam dusno no fuj

koalice
21. kvě 2009

jo a tady je příjemně, 25 st.C a polojasno

petruna26
21. kvě 2009

koal 😕 🙂 🙂

nelinkav
21. kvě 2009

Nazdárek holky,
kolik je tady stupňů nevím, asi milion 😝 A já, zdrcená včerejší bilancí, kdy jsem si chtěla v Tescu se 30% slevou koupit plavky, přičemž jsem zjistila, že do žádných nenarvu kozy (tudíž určo ani zadek), vyrazila na brusle. Vrátila se Rudá Sonja, vypadala jsem na infarkt. Teď už je mi ale blaze, tchýně si vzala Stelliš a já na terásce poobědvala a zapila to birellem 😵

Včera jsem se sem už nedostala, vyrazily jsme do města na procházku a večer na nákup (otec hlídal na pivu-hodila jsem je tam a pak zas vyzvedla 😠 ), no a usínání máme poslední dobou veselý, bo mládě chce být jen se mnou...tak jsem ji měla do půl 11 na rukách a pak se teprv mohla osprchovat ("počkej až usne, já tu s řvoucí nebudu").
Ad. dotaz Koal: ne, my neřešíme ty 3 dny mimo, řešíme další kolo, víš. Chápu, že to u vás máte zařízený jinak, znám víc rodin, kterým tenhle model vyhovuje, proč ne, ale u nás to nikdy zvykem nebylo a mm tenhle model propaguje poslední 2roky (jsme spolu 9). Kdybychom to tak chtěli oba, tak se ni neděje, ale protože jsem tak nebyla zvyklá, nedělaj to tak ani naši, ani jeho rodiče a on to tak taky dřív nechtěl, tak se cukám... Zas tolik toho času spolu netrávíme.. no, bylo by to na hodně dlouhý povídání, proč se mi to nelíbí, tak to jen zakončím tím, že buď ho zabiju, začne se chovat jak dřív, nebo se rozejdem. Život máme jen jeden a je škoda, abych se kvůli někomu trápila.

Anac, šikulka, že se hned poinformuješ 😉 O těch dálkačích jsem to slyšela, ale nechápu. Mě jednou nechtěla vzít z Phy ani na stání, že cestující musí sedět (příp.být připoután, když to má pásy). Mě ale na jednu stranu uniká smysl, bo k úrazu může cestující přijít i na krátké vzdálenost (bo dokonce je statisticky prokázáno, že většina smrtelných zranění se stane do pár km od domova) a druhak nechápu, jak můžou nějakou skupinu cestujících tak diskriminovat. Kdyby nechtěli přepravit podnapilýho nepřízpůsobivýho, tak maj žalobu na krku 😒

Ad.srazík - holky, mě se normálně nechce. Když si představím, co všechno budem muset sbalit (a netuším, kam to v našem fáru dáme) a jaká bude ta min.6h cesta, tak mám opruzeniny až víte kde... Včera jsem mm řekla, že bych to radši zrušila a že uděláme výlet někde po okolí a on mi ráno píše, že teda zamluvil chatku 😠 Bez topení, elektrika za příplatek.... A proč? Protože má v Pze domluvený nový pádlo. Dámy, u nás je to na pováženou, nikdy jsem nebyla trpělivej člověk a mám pocit, že on poslední dobou zkouší, co vydržím a kdy začnu být brutálně sprostá 😝

bila.pani
21. kvě 2009

Tak z procházky jsem taky přišla totálně vyřízená.. 😖 Hnusný vedro..

Neli - stojí nám ti chlapi za rozčilování?Nestojí..Tak bud v klidu a vyprdni se na to 😉

nelinkav
21. kvě 2009

Ilčo, když to já neumím 😔 Takže při představě, že mě prudí ještě 50let... 😨 U toho mýho zlata mám tak trochu pocit, že po svatbě (kterou chtěl on, já při představě, že šaškuju v šatech a tchýně nás organizuje, měla náběh na zešedivění) získal pocit, že je svázanej a i to, co do tý doby bylo fajn, tak je opruz 😅 Tak je jen otázka, jestli se mu to časem uleží v hlavě, uvědomí si, že zas taková stíhačka nejsem a bude to ok, nebo jestli bude pokračovat... No, však to můžem dyžtak rozebrat osobně, ten příští víkend vypadá nadějně. Ale když budeš chtít mluvit o čemkoli jiným, tak super, nebudem si muset kazit den 😀

nelinkav
21. kvě 2009

Jo, Urbinovic se nepochlubila, jaká byla oslava výročí!!! Nebo mi něco uniklo a přišla jsem o nějaký pikantnosti? 🙂 😎

bila.pani
21. kvě 2009

Neli- však jasňačka,nenecháme na těch našich chlapech nit suchou 😀 😀 😀

berunka
21. kvě 2009

tak jsem prihodila par novych fotek kdo budete chtit mrknout🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

u nas je taky vedro,spis teda dusno a vypada to na bourku.venku jsme byli uz po osme rano,mazaly jsme do kramu a ted konecne Eli usnula takze se jdu vrhnout na uklid.zitra tu mame generalni navstevu - no hadejte koho 😒

jajinka27
21. kvě 2009

beru...Eli je roztomilounká 😉 u nás jsme spali oba, ale předtím si střihnul hysterák, to už jsem pár dní nezažila 😖

berunka
21. kvě 2009

no ja jsem si sla taky s Eli po obede lehnout v domneni ze kdyz usnula v loznici v postylce ze bude spat dyl.no a vysledek?spala 40 minut,takze ja nez usnula tak ona uz se zase vzbudila hlady ☹

berunka
21. kvě 2009

jinak Jaji dekuju za pochvalu,ty fotky jak pase koniky tak takhle uz se tam sama prekuli a srovna si rucicky 🙂

jajinka27
21. kvě 2009

no je šikovnááá 😵

dneska mám Toma furt u prsa, asi tím vedrem 😕

berunka
21. kvě 2009

no u me jde mliko do haje.kojila jsem v noci ve 4,rano nic takze UM pak jsem ji kojila ale nestacilo takze jsem ji dala jeste 60 UM a po necelych trech hodkach rvala znova a 120 UM.takze u nas asi vazne slus:(

luca30
21. kvě 2009

beru malá je krásná a moc šikovná, když už se otáčí 😵 😵

holky bude tu později anac?? neviděl jste někdo naživo ten její kočárek?? jsem po něm koukala na netu má zajímavou konstrukci a na MMB jsem našla tohle, tak bych chtěla slyšet její názor..

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23361803&tab=0

koalice
21. kvě 2009

tak u nás už se taky vyjasnilo a začíná být taky dusno.Nicméně v tom našem lesním údolí je vláha od potoka, takže se tu dá krásně vegetit i v pařácích. Před chvílí mě volala nadšená Anička, už nám na zahradě vyrostly žampióny a z toho jsem teda paf zase já, že v tuhle roční dobu !!
Neli, snad to nebude tak tragické a nebudeš utíkat od muže a domu. Předpokládádm, že máte hypotéku a bylo by to všechno komplikované ( ale možná, že s tím i manžel počítá, má Tě zaháčkovanou)
U nás taky není vždycky všechno jak ze žurnálu, ale vždycky se to zase normalizovalo a spolu jsme 15 let, manželé 10 let ( hrůza 😲 , zrovna za měsíc máme výročí) Myslím, že nikdo nemá patent na vztah a rozpadnout se může velice snadno, zvláš´t v dnešní době. Zrovna v neděli jsem tu měla plačící sestru, že se rozchází po 3 letech s přítelem a v pátek mi přijede druhá a ta se rozchází po 4 letech. Takže jsem nyní taková smuteční vrba ☹

jajinka27
21. kvě 2009

tak to já kojím, ale teda dneska hrůůůůza 😅

jajinka27
21. kvě 2009

beru..ale myslím že si to dala docela dlouho 😉

sonisek
21. kvě 2009

ahojky,
tak my už jsme taky doma, venku je děsný dusno, trajdali jsme s kamarádkou od jedné do čtyři, převážne lesama či parkem, co nejmíň na slunku, ale stejně....ale mračí se to, i se snažilo něco jako kapky padat, tak uvidíme, co bude...

Já vůbec nevím, jestli na sraz dorazím, hlavně aby v sobotu nelilo 😒

jajinka27
21. kvě 2009

v sobotu má být jasno a 22 stupnu 🙂)

hele kdo teda na sraz půjde???

sonisek
21. kvě 2009

beru, pěkné fotky, na té fotce č. 18 je celá ty 🙂

bila.pani
21. kvě 2009

Zuzi,Eli je moc roztomilá,a nemůžu si pomoci - je celá ty.. 🙂

Koal - se sestrama mi to je moc líto.. ☹

sonisek
21. kvě 2009

my budeme mít v červenci 2 roky od svatby a v září budem slavit 3 roky spolu 😀

bila.pani
21. kvě 2009

Soni,mrkla jsem na vaše albíčko na beremku.Moc vám to slušelo a ty jsi byla nádherná nevěsta 😵

cline
21. kvě 2009

luce - neřekla bych, že ten Buzz je ideální kočár - nejde dát sporťák do lehu včera jsem to viděly s holkama, je sice hezkej ale ta praktičnost trochu hcybí, ale je to jen 😉 můj názor

jajinka27
21. kvě 2009

tak u nás se spinká 😀 ale kéž bych nemusela furt nahazovat dudla ☹ Byli jsme doprovodit tatku na volejbal, tak z nej holky byly paf 😀

bila.pani
21. kvě 2009

U nás se taky spinká 🙂 Zítra máme to vyš.na neurologii..Snad bude všechno v pořádku.. 😔

jajinka27
21. kvě 2009

určo bude vše ok, budu držet palečky