Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
5. črc 2009

a Fíla nám dělá radost, otáčí se už na obě strany na bříško a i zpátky - jako to, co on udělal za pokroky díky té thaj masáži a te´d té vojtovce, to je neuvěřitelný!!!!!!!!!!!!!!!!! každej je z něj nadšenej, jaké je to super dítko

a byla jsem za tou kámoškou v porodnici a teda..... první návštěva fajn, bo tam byl i TOm s Fílou a kámošky mamka a tak nějak to bylo fajn - jenže pak jsem jela Lence pro odsávačku, bojují s mlíčkem a padlo to na mě, že jsem to pak málem obrečela a chce se mi zas... bože, kéž bych si to dokázala sama v sobě už nějak srovnat, ale zatím to nejde ☹

kalian
5. črc 2009

Dobrý večer!
My se dneska vydali do Divoké Šárky, ale mm vymyslel spešl cestu, že jako nebudeme muset jezdit až k McDonaldovi a že se tam dá dojet ze Suchdola. Tak jsme vyrazili, po 45 minutách bloudění zjistil, že se spletl a že jsme dojeli do Dolní Šárky, kde je sice také hezky, ale ne tak, jak v té Divoké. No co, nevadí, vydali jsme se lesem a po pár minutách se na nás snesla stejná havěť, o jaké psala Peťa. Akorát nevím, zda se jedná o mravence, neb nám to lozilo zásadně ve vlasech a po obličeji a do uší a za boha nešli chytit! Když už se podařilo, jsem je bez milosti rozmačkávala. Navíc jsem vypozorovala, že to lozí do strany jak štír a když jsem po nich chmatala v manželových vlasech, upustilo to křídla. Po dalších pár minutách, kdy jsem je vyhazovala z kočárku, nám vytekly nervy stejně jako Péti a zdrhli jsme také. Takže celá naše lesoprocházka trvala asi deset minut 😅

Marti, byli jsme včera v Letňanech a stavili se na Burger King. No, mě teda moc extra nepřipadal, ale můj mcdonaldový muž byl spokojen 😉 (já měla Texas, on Mexico)

Co s tím polštářem v postýlce, dáváte ho někdo? Nebo vám spí dítka pořád na rovném?

Jdu chrnět. Hezky si užijte zítřejší svátek. Mm jde na celý den do práce 😔

urbi
autor
5. črc 2009

Kali, teda to byla vydařená prochajda co? 😒

já dávám bez polštáře a dávát ho nebudu.... nepotřebuje ho

kalian
5. črc 2009

Jj, po dlouhé době byl mm doma a vyrazili jsme včas (včera, když jsme celí natěšení naplánovali odchod z domu na třetí hodinu a snad poprvé v životě jej i dodrželi 🙂, se strhla bouřka a bylo vymalováno) a takhle to dopadlo. By mě fakt zajímalo, co to tady lítá za nanoroboty, nepamatuju se, že by na mě v mládí tak nalítávali.

Urbi, to mě mrzí, ale ono zapomenout je těžký, co 😔 Já si teda druhé dítě taky nějak nedokážu představit, teda dítě ano, ale kdyby ho někdo porodil.
Polštář se mi taky dávat nechce, ale všude je v sadě s peřinkama, tak abych něco nepromeškala 🙂

urbi
autor
5. črc 2009

Kal, já jsem nedala ještě ani peřinku ani polštářek a to sadu mám fakt pěknou a i celkem drahou... ale peřinu skopává, to nemá cenu a polštář je zbytečnost, která ničemu nepomůže a může uškodit (vzhledem k páteři). no, ale hlavně, že to mám doma že 😀

urbi
autor
5. črc 2009

teda to jsem to dneska natáhla.... film už bude končit a já se těšim do postýlky
ale film stál za to, nádhernej, smutnej, o životě.... 😔

dobrou 😵

anaconda
6. črc 2009

Dobré ránko, ledňáčci 😉

Vypadá to na príma den, tak všem přeju pohodičku 🙂

ma12
6. črc 2009

Urbi: taky jsem se vcera divala. Krasnej film, Meryl Streep a Renee Zellwerger jsou obe PANI herecky, nemohla jsem pak usnout, jak jsem myslela na dedu....
JJ, tohle ve me bude dlouho. Jak vidim, tak odsavacka bude jeste slouzit 😉, to jsem strasne rada.
Kato: vcera ve tri bourka? To byla nejak lokalni (bydlime od sebe zhruba 1 km), u nas vubec nic, sedeli jsme s mm v hospode a pili na usmirenou pivo. Priste si dej King big anebo cheese, oni maj suprove udelany maso, takovy stavnaty, Mekous je oproti tomu vysuseny.
Polstarek zatim nedavam, teda davam ale tak, aby se na nej Ani divala (je desne barevnej s medvidkama) a je z nej desne hotova.

nelinkav
6. črc 2009

Ahoj kočky, taky je u vás tak nádherně jako tady?

My byli včera domluvení, že v jednu vyrazíme do Opavy a samozřejmě začalo pršet. Tak jsme si řekli, že budem za blázny, sbalili dítě, loď a vyrazili. A dobře jsme udělali, bo tam bylo nádherně celý odpoledne. Kanál super, maličkej a teď výjimečně díky zvýšené vodě výborně jetelnej, tak se mm vyřádil a ani mu nevadilo, že ráno posnídal chleba a pak měl až večer v 7 pizzu 🙂 Prošli jsme tam i parkem hnedle u trati a úžasný, normálně bych chtěla bydlet v Opavě. Holky pražský asi nepochopí, ale ty z meších měst jo, páč tam měli fakt spoustu možností sportovního vyžití. Celý park vedle kanálu je uzpůsoben pro inline bruslaře, je tam v jednom místě i fotbalový stadion, koupaliště, klub bikroksu, paintbol, hospůdka a nevímcoještě 😉 Oproti tý naší díře prostě slast. Tak pokud to jen trošku dneska vyjde (mm je v práci), tak odpoledne pojedem zas, já tentokrát s bruslema.

Anac, Max je dobrý telátko, se mi zdá 😀 Ale smát se moc nemůžem, bo ten náš ťula si sice troufl vzít kotě do pusy (roztrhat ho asi nechtěl, to už by to udělal), ale když viděl mrtvýho holuba, tak se k němu bál přiblížit. Jenže zakutálel se k němu jeho míček, tak po pár minutách přemlouvání, přibližování a následnýho couvání, tenisák ukořistil 😎

Urbi, teda ty jsi akční, tě obdivuju. Mě se do práce moc nechce, asi proto, že je na mě vyvíjen nátlak, abych sem tam šla... Když já jsem asi pomalá, tak vždycky než uklidím, uvařím, vyperu, tak jsem ráda, když mám volný čas jen a jen na hraní si s malou... A když náhodou spí (což už se přes den téměř nestává), tak si dřepnu na net. Se tu začnu cítit jak nemakačenko 😅

Peti, je, krásná noc pod hvězdama? A Adélka spala normálně v dospěláckým spacáku? Nezajela dovnitř? Já se toho bojím, ale taky nás to čeká...

Hezký den všem, jdem kojit. Stellinku nebudou rozrušovat rybáři, tak snad se bude moct i soustředit 😉

jajinka27
6. črc 2009

brej den 🙂)

tak my se těšíme na výlet směr Konopiště 😀 Včera jsem řídila auto, juj to byla trága 😅 Ale musim se to naucit at muzu taky jezdit za vama 😀

mno tak zas cus, dneska budu az vecer, páč z výletu jdu rovnou cvičit 😀

ma12
6. črc 2009

Uzijte si Konopiste, ja jsem ostuda, nikdy jsem tam nebyla.
Za Anac navrhuji patek, protoze zitra jsem pravdep. u nasich, ve stredu jdem na hexu, takze radsi i ve ct se budem mrcasit okolo baraku. Jaji, misto mas rezerve u me v aute, dokud se nenaucis ovladat svuj stroj 😀

jajinka27
6. črc 2009

ty jsi zítra u vašich? jsem myslela ze jdem na prochajdu? 😕

ma12
6. črc 2009

no tak to jsem zazdila. PROMIN, ja na to uplne zapomnela. Tak rychle navrhuju ctvrtek, jestli teda bude Ani po hexe OK.

pismenko
6. črc 2009

AHOJ HOLKY 🙂
Neli,ty jsi byla včera v Opavě 😕 😕 to mám 20km,kdybych tušila,tak bych ti přijela s Dorotkou dělat společnost.Asi i přesně vím, kde jste byli 🙂

jajinka27
6. črc 2009

marti klidně, když bude Anička v pohodě 😉

ma12
6. črc 2009

jaji: jak dlouho budete na tom Konopisti? Mela jsem se dneska setkat s kamoskou, ktera ovsem nepise a nepise, tak premyslim, ze bych udelala hura akci a pak rovnu z Konopiste jela k nasim.

anaconda
6. črc 2009

Marti,
na tom Konopišti budem jistě 3 hodiny 🙂

kalian
6. črc 2009

Hezké poledne!

Marti, psala jsem včera o včerejšku, tj o sobotě. To by bylo dobrý, kdyby u nás byla buřina a u vás slunečno 😉

Holky, nemívají náhodou v pondělky hrady a zámky zavřeno? Nevím, jak je to se státními svátky.

ma12
6. črc 2009

Kato: jo aha, ja si to nejak neposunula ty dny, to by musel byt lokalni mrak 😅
Kamoska volala, samozrejme ze na posledni chvili, tak jdem na prochajdu, jestli teda nezacne brecet

nelinkav
6. črc 2009

Pismenko, vážně? Z kama jsi? (chichi, hezky po moravsku, pro český holky 😉 😀 ) Moc ráda bych tě viděla! Akorát s náma, resp. s Lubem je těžká domluva, ráno psal, že to v práci bude mít na kratší dobu než čekal, tak že mezi 13-14.h vyrazíme. Tak jsem metla do Tesca na nákup, abych uvařila rychle oběd no a ve finále klasika - mm je ještě v práci a prý tam bude tak do půl třetí 😝 Takže vyrazíme snad do tří hodin. Zdržíme se asi jen do 7, páč to máme přes hodinku cesty a musíme koupat a do těch devíti mládě uložit... Kurnik šopec, škoda, že to nevychází s tím chlapem líp. Každopádně ti do IP napíšu na mě tel. a kdyby se ti to hodilo, tak dej vědět, my se budem pohybovat kolem toho kanálu (to zní dobře, což 😎 ) a v parku. Dyžtak hledej schvácenou obézní ženu s děsem v očích v každé zatáčce 🙂

Jj, dneska je st.svátek, tak maj hrady, nevím, jestli věršina nebo všechny, otevřeno. Včera o tom mluvili na rádiu. až jsem si posteskla, že jsem slíbila ten kanál...
Konopiště si hezky užijte!!! Tam měl výstavu Uko Ješita, ne? 😀

ma12
6. črc 2009

Si to mo sobe ctu a prset jestli nezacne ne brecet 🙂, je videt, co asi Anicka delala, kdyz jsem toto psala...

kacatko03
6. črc 2009

čau bambule, zdravím při neděli....teda vlastně pondělku-...nevíte od kdy se smí pribináček?

urbi
autor
6. črc 2009

nazdárek dámy! tak jste dnes veljetili? my dobře -jeli jsme do Telče - MM na kole, celou cestu zpět jel v brutál dešti - je stečnej, já bych to kolo vzteky rozkopala...

Veru, pribináčka určitě ne... teda já bych ho nedávala - nevidím důvod, samej tuk a nic z toho... podle mě naprosto zbytečný

jajinka27
6. črc 2009

ty voe...jsem doma, to byla cesta 😖

cvičení padlo, páč sem to nestihla, chjoooo, jako po dálnici jsme nechtěli že bude ucpaná a ta jsme jeli po staré a tam objížďka, no a za Davlí fronta až ku Praze, tak jsme to otocili a jeli pres Jilove, odjezd od Konopiste v 5, domu sme dorazili v 7 😅

jinak to bylo supeeeeeer až na déšť, Péťa jistě popíše celý náš výlet 😀

ale chválím Jiránka, páč s námi i mluvil 😀

hanka128
6. črc 2009

ahojky tak jsme zpátky-pěkně uondaní...jen maruška má v zadku zase baterky 😀
naše hodné děťátko usíná s hulákáním furt to mete na břicho...už aby se to naučila i nazpět 😅 takža nám začla hojdačka 😀
a konečně se dneska 2x!!!! přitáhla za ruce do sedu bez žádného záklonu 😵 😵 😵 a pak opět sabotáž a stavění mostů 😀 takže neurolog má asi pravdu 😅 marušce se to prostě nechce dělat 😅 😀
ale s mamkou jsme takové lehce pohádané-no nervy a dálka pracuje... ☹

sonisek
6. črc 2009

Ahojky,
holky, jak vypadají potničky?? Malej teď má na hrudníku takové pupínky a přijde mi, že to má od té doby, co začly vedra, tak jestli to může být z toho?
Včera jsem mu zkusila dát mrkvičku a chutnala mu, sice koukal, co se to do něj pokouším dostat, ale dobrý...nesnědl teda snad ani půl lžičky, ale chtěla jsem aby to zkusil 🙂 A dneska 4x kadil...dobrý skóre na to, že kadí tak jednou za 2-3 dny 😀 😀

anaconda
6. črc 2009

čus bus. 🙂

Jojo, výlet byl super, až na pár maličkostí.

Ač jsme skoro domácí, přijeli jsme pozdě. Kdo by to byl čekal, že? 😅 Pak jsme vyrazili směr zámek Konopiště, kde je v bývalém vodním příkopě pravý živý medvěd. Náš Kubajs alias botanik, z něj byl opravdu auf, kdežto šmírák Tomík sledovat okolním dámám trikoty a počumoval, kdo co dlabe. Pak se ale srovnal, páč dostal v altánku papů. Kubajs také, tak se pak mohli společně věnovat zdejší flóře. Docpávali se totiž lupením stromů, poněvadž byli prcci rychlejší, než tatínci, kteří je se stromy seznamovali. No a pak to začalo. Nejprve krápání, pak sakra slejvák. Zahnalo nás to do tropického skleníku. Pařák tam tedy byl, ale s Jaji jsme byly oblečené, jak na motýly, tedy jsme teplo uvítaly. Paní pokladní nás zadarmo pustila na kraj skleníku, jenže déšť neustával, tak jsme tam strávili krásné 2 hodiny. Nakonec i s prohlídkou prostor za ukecané rodinné vstupné. Po této době jsme se přenusuli do sousedící kavárny, kde se do té doby tísnili další výletníci, kde jsme zaparkovali kočáry, dali si klobásu, někdo i páreček, pivo, kávu a dortík a jeli jsme domů. Bohužel jsme z Konopiště neviděli zhola nic, musíme tedy opakovat!!! 🙂

jajinka27
6. črc 2009

já věděla že to shrneš za obě 😀

my zopáknem velice rádi, myslím že z nás byli všude paf 😀

anaconda
6. črc 2009

Jo a při minulé návštěvě Jaji s manželem a Tomíkem ve Vlašimi, proběhl nálet na krámek "Vše za 38,-kč". Holky, zřejmě jsme se dostaly s Jaji do tranzu, páč jsme půlku zkoupily!!! Na fotkách z dnešního výletu uvidíte nové tílko + žabky a sukni ze sekáče za 10,-kč. Zloděj mě obrat o oblečení, moc by si nepolepšil 😀 😀 😀

Fotky dodám déle 😉

Jinak Jajince díky za pochvalu Jiránka, budu mu tlumočit 😉

jajinka27
6. črc 2009

jo a já prosím pěkně uložila dítko do autosedačky a tu blbě položila do auta, po cestě jsem zjistila, že dítko má hlavu až u pasu 😅 tak jsme stavěli u krajnice a tatínek musel zasáhnout aby si dítko nezlomilo v pase jak bylo v předklonu 😅