Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
8. črc 2009

mně naštěsí chytré rady příbuzných míjejí 😀 Naopak, když říkám, ýe se Patrik ještě nechce přetočit na bříško, tak mi odpoví, ať jsem v kliduk, že to přijde. Zuby jsou u nás v rodině později, tady si naopak říkám, ještě že ještě nelezou 😀

Marti, jen otázečka na kousátko d FP. Jmenuje se rybička, je to takový kroužek, půlka světle zelená, půlka průhledná s tekutinpi a na tom obrázky, za kolik to budeš mít?

ma12
8. črc 2009

Peti: OK, tak jak mi to dojde, hned posilam 😀 😀 😀

ma12
8. črc 2009

Petru: je mi to taky burt, uvidime kdy to dojde 😉
Peti: mrknu se a napisu

petkakrutik
8. črc 2009

Peníze odemně žádné dopředu nechceš? já to nechci na dobírku. zacvakám převodem 🙂

hanka128
8. črc 2009

marti my jsme to nějak s těma hračkama nestihli...ale určo něco vememe pak maru na svátek 😵 na půlročniny dostane asi dort, který sníme my 😅 😀 ale dostane ho přepasírovaný přes mlíko 😀
ne něco malého jí koupíme 😵

petkakrutik
8. črc 2009

ted koukam na ten paskvil, co jsem udelala ze slova tekutina 😀 no to je tak, kdyz ma clovek prcka na kline a blbe se pise, ze.

hanka128
8. črc 2009

peti no u nás jezdí příbuzní kupovat plata skleniček do makra....v 10 měsících dávájí pizzu a mají z toho prču....látkové pleky-no coment...no a jak se dozví, že cvičíme vojtovku,tak uř budeme za největší chudáčky postižené..

ma12
8. črc 2009

Peti: nechci, to je mi jasny ze prevodem, az to budu mit, napisu. My taky preferujem prevodem, proto jsme to dali i daleko vyhodnejsi sazbu. Cislo uctu uz mame i kartu - a davaj embosovanou, takze ty dva tydyti, co tam byli, tak byli velmi dobre informovani.

petkakrutik
8. črc 2009

Marti, to kousatko beru teda taky. je to tohle, jo?
http://www.babypark.cz/fisher-price-kousatko-ry...

koalice
8. črc 2009

Vrátila jsem se ze školky a nákupu. Mimochodem volal muž a omlouval se za ráno 🙂 aspoň že tak..

Ma, to cos tak dramaticky popsala je určitě jen kolonoskopie. To je fakt banální vyšetření, dělá se to jak na běžícím pásu. Přijde, provedou to a odejde. Sice trochu nepříjemný, ale žádná hrůza..
S autama je to na vidlačku, neustále do niích cpeš prachy. Já si poprvé v životě užívám luxusu nového auta a je to parááááááda. Sice na to padla půlka dědictví, ale vozím obě děti, tak ať nás auto nikde nenechá ve štychu

A průpovídky okolí na nechození, nesezení, nečajování , neozubení ? Jedním uchem dovnitř, druhým ven.

Škoda, že bydlím tak daleko, na prdy Anac. Maxe bych taky vyrazila. 😀 😀

nelinkav
8. črc 2009

Dobré ránko vespolek.

Ilčo, Petru, je mi moc líto, s čím se teď musíte potýkat 😔 Bohužel jsme si to zažili taky, tak vám budu držet pěsti a přát pevné nervy...

Marti, super, že to u taťky není nic tak vážnýho 😵 Jinak nevím jak ostatní, ale mě tvý řeči o eshopu vůbec nepřijdou otravný, naopak mi to přijde moc zajímavý, jak se rodí něco novýho (a není to mimčo 😀 ). Fakt, pozvedá to naše klábosení o prdech a papu 😉

Když jsme u papu, Hani, ty taky nedáváš navíc čaj? Já jsem včera sondovala, až jsem se dozvěděla, že pokud kojím dle potřeby mimča a ono často čůrá světlou moč, tak by neměl být čaj potřeba, tak jsem se uklidnila.

Hančoživočich, z keců si nic nedělej, i kdyby začala Kika pozděj chodit, tak to přece neznamená, že je hloupá. To může říct jen skutečnej blb, pardon 😅 V tom já mám štěstí, že ať mám rodinku ujetou všemi směry, tak Stelliš je pro ně posvátný nejdokonalejší dítě, tak ji obdivují i z prdnutí 😀 Jinak se ještě nepřetáčí z břicha na záda, nesedí, nechodí... Pravda, že jsem trošku počítala s tím, že bude po naší rodině, kde se chodí kolem 9.měs, ale holt je do manžovi větve a tam to berou v klidu. Moje rodina to komentovala slovy, že jí nic neuteče. Btw. čím později začnou chodit, sedět, tím líp pro páteř 😉

Koal, i tvůj muž má své dny? Ale jde vidět, že je to vyspělejší typ, když mu to dojde už během dopoledne 😉
Jinak prdy Anac... ta ti dá 😀

Ještě jednou hezký den, jdu prát to, co včera bylo skoro suchý 😝

ma12
8. črc 2009

Petko: muzes mi to pls hodit do mailu 😀 , at to mam pro ucto
Koal: dramaticky ti to prislo? Ja jen psala jak to popisoval tatik 😀 😀 😀 , chlapi jsou na ty svoje zadky hodne haklivy...
Neli: tak dik, je to hodne narocny ted casove, vsechny ceniky dat dokupy, kolik ceho a kde budem drzet, ale je to super, ze se bavim i normalne a ne jen o prdicich, kasickach 😅

koalice
8. črc 2009

Neli, prdy Anac. Maxe- Anacondina Maxe 😀 😀
A vyspělejší prototyp asi doma mám, ale taky je občas na ránu, přece jenom to je jen XY 😀 😀 😀

koalice
8. črc 2009

Ma, jo jo, jsou to jen XY, jak říkám. Ti ,kdyby měli rodit, tak vyhyneme 😉

sonisek
8. črc 2009

Dobré dopoledne,
Marti a Ilon, držím palce taťkovi a babičce.
Peti, tohle kousátko od FP jsme od někoho dostali a je super 😉 Ale malý si stejně oblíbil jiné, takové děsně obyčejné 😀 😀

Tak po náročném hledání golfek či sporťáku jsem se snad už konečně rozhodla pro tento:
http://www.kocarek.cz/kocarky-BabyDesign-KOČÁRK...
jen ještě nevím barvu 🙂 Ale i MM se líbí a schválil mi ho 😵

Dneska tu dost fouká, ale to nás neodradí od výletování, takže po obědě jedem na kešule a na rozhlednu 😵

nelinkav
8. črc 2009

Koal, mě to po druhém přečtení došlo, ale co už, stejně je to hezký 😀

Marti, já se tvýmu tatíkovi vůbec nedivím. Jednak se asi bojí a druhak já jsem na zadek taky háklivá. Čípek do mě snad nikdo nikdy nedostal a ani Stellince ho nezvládnu dát já. Minule jí ho dal mm. A když ani po proklamovaných 20min nekadila, tak začal sondovat, jestli si nemohl splíst dírku 😀 Jo, a Koal, je normální, že ten čípek vylezl třetí den v nezměněné konzistenci??? 😅

hanka128
8. črc 2009

no to by jsme určo vyhynuli 😀

no z jiného soudku 😀 -dneska vařím naposledy prasárničku 😀 -sýrovou omáčku 😵 a začínám dietit a makat...bo ten převis nad jizvou už začíná být nekoukatelný 😢
v tv mi běží 3 týdny tour de france-tak budu s něma jezdit denně aspoň hoďku-jsem totiž blázen který se na tour,giro,vuletu dokáže koukat i 6 hodin v kuse 😀
tak snad do měsíce dám dolů nějaký ten centimetr....

sonisek
8. črc 2009

Hanko, Tour taky můžu 😵 Hlavně, když projížděj Pyrenejema 🙂

hanka128
8. črc 2009

neli a vytáhli jste ho z obalu? 😀 -legrace 😀 ni divné to je-přece jenom by se měl částečně rozpustit 😅

marti a chlapi jsou na ty zadky fakt hákliví....byla jsem 14 dní u kolonoskopií a spol.-a vždycky byla reakce-na začátku děsně vystresovaní a na konci příjemně překvapení že to není tak hrozné....a co nesnáší úplně je když je ženská vyšetřuje rektálně prstem....od chlapa to berou líp,ale já se jim nedivím-mně je taky nepříjemné když mě na gyndě vyšetřuje ženská 😅

hanka128
8. črc 2009

soni alpy jsou lepší 😵 to je můj sen být jednou v kopci při horské etapě 😵

koalice
8. črc 2009

Neli, to se mi nezdá, v těle se rozpustí

koalice
8. črc 2009

Hanko a to já jim běžně vyšetřuju ten jejich poklad nejcennější 😀
A gynekology jsem měla vždycky ze stejného důvodu jako ty , až posledních 10 let mám starší ženu gynekoložku a s překvapením jsem zjistila, že je daleko lepší !!!

jajinka27
8. črc 2009

tak jsme si dáchli a jsem tu 🙂))

hanka128
8. črc 2009

marti a že má tvůj táta polypy to je super zpráva 😵 🙂

jo a kdo je teda úplně nejhůř všechno prožívá-doktoři a učitelky 😅 😅 😅

ma12
8. črc 2009

Presne, alpy jsou lepsi, zvlast kdyz jedou treba tam, kde to znam 😉
ja mam taky radsi gynekology chlapi, ted mam takovyho feska 😅
Koal: a jak se pri vysetreni tvarej?

nelinkav
8. črc 2009

Holky, přísahám, že jsem ten čípek vybalila 😀 Teda leda že by to bylo ve dvou obalech 😅

Hani, tak to já na gyndě 100x radši ženskou. A kdyby mi měl někdo náhodou něco strkat do zadku, tak bych asi zas radši tenčí ženskej prst než ty chlapský pařáty 😝
Jinak hubnout můžem spolu. Já už s tím taky musím něco dělat. Omezení večeří a celkově míň jídla nezabralo, naopak, kilčo nahoře mě demotivovalo, ale kdybych měla nějakýho toho tahouna, hned by mohlo být líp... Ale musím se přiznat, že mě to šlapání doma moc nebaví, v létě radši venku na kolobce, ale to je momentálně organizačně náročný... Nejsi na facebooku?

hanka128
8. črc 2009

marti tváří se velmi dotčeně a překvapeně, že to po nich chceš....
nejhorší jsou rozvedení, okolo 5O let, gaučíkové a pivní typy...ale opravdu se to vyplatí..lepší několikrát vyšetřit....chlap řval, že tohle ne....a jak byl pak rád, že mu tam dr. sáhla-počáteční stádium karcinomu konečníku-jen operace a byl zdravý 😵

ma12
8. črc 2009

ja se pridavam do party hubnoucich. U me tedy vecne hubnoucich, protoze ja a pevna vule, to nejde dohromady. Jsem predevcirem posilovala poprvy za 1,5 prdelni svaly a jeste dneska me bolej 😝
hani: diky, my se bali ty rakoviny. Tata z toho byl hrozne spatnej, mama taky, ja si to nepripoustela, ale taky to bylo takovy kdyby co by. Hele co jsou to ty polypy?

jajinka27
8. črc 2009

joo já chci taky hubnout ale moje pevná vůle je na bodu mrazu 😅

hanka128
8. črc 2009

neli,marti tak se můžeme motivovat bo já a pevná vůle.....když to dělá někdo se mnou-je mi vždycky lépe 😵
na face jsem se zaregistrovala-polšu IP

marti polypy jsou slizniční výrůstky-musí se odstranit protože se počítají mezi prekancerózy-což je stadium-stav-kdy se může,ale nemusí 😉 po určité době ty buňky dál zvrhnout a přejít do karcinomu.
takže je perfekt, že mu na to přišli a že se to odstraní 🙂