Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
8. črc 2009

Ahoj holky... Jaji, tak proti Fílovi je na tom Tomík ještě dobře - Fíla dnes ráno 30 ml! v 10 h 60 ml, a pak za celý den jen asi 70 g přesnídávky, teď večer trošku kaše a asi 6O ml mlíka... čaj dohromady tak 40 ml.... má teď horečeku 38 po odečtu...ach jo... co s ním holky?

hancazivocich
8. črc 2009

u malý to trvalo 3,4 dny, ty Jani - a jak ti kadí? Jestli není zabetonovaný, nebo prdíky - přitom prťata není... 😉 Třeba si ani extra nemusí naříkat, ale prostě když to nejde ven, tak to nepustí ani dovnitř 😕

urbi
autor
8. črc 2009

no a má průjem....
mám mu dát něco?
kňourá, je vidět, že není ve své kůži ☹

hancazivocich
8. črc 2009

Máš Nurofen? Ten je super Urbi - takhle jsem šílela a volala k dr. Pokud to po odečtu nepřekročí 38, tak prý mám být v klidu, přeměřovat a hlídat. Prý to může být i zub - tak to se nediv, že nepapá

bila.pani
8. črc 2009

Míšo,hned ráno zajdi k dr. Dala jsi mu už něco na teplotu..?

urbi
autor
8. črc 2009

holky když si vezmu,že za celý den do sebe dostal jen 200 ml tekutin a 70 g přesnídávky, tak mě to celkem děsí...

jajinka27
8. črc 2009

míšo...jejda z ničeho nic teplotu? no to ti teda taky nejedl nic moc

hele a nemůže to být k tomu zubu? ten druhej má prořízlej napůl

hani...kadí 2x - 3x denně

hancazivocich
8. črc 2009

urbi - Teplota + řídká stolička (nebo častější) - neklube se vám zub?

urbi
autor
8. črc 2009

Ilon, já to zjistila až teď, jako nebyl ve své kůži, ale celý den skoro nespal, tak jsem to přičítala tomu, ale snažil se, jen si tak pokkňourával - a najednou koukám a přijde mi horkej - tak jsem ho změřila a 38,5 v zadečku.. dala jsem ho spinkat, trochu tam kňoural, ale zabral - až se vzbudí, dám mu ten nurofen

hancazivocich
8. črc 2009

Pokud to překročí 38 a průjmík bude i v noci, tak bych se možná jukla na pohotovost .... Nevím

urbi
autor
8. črc 2009

Hani, nevím, nic moc tam není vidět - nebo resp. se mi zdá, že to má trochu takové bělejší, ale jakoby uvnitř - ne nahoře...

bila.pani
8. črc 2009

Míšo,jj,a hned ráno raději k dr.ale to ty jistě víš.. 😅 Chudášek malej,posíláme s Janinkou pusinku na čelíčko at je líp

urbi
autor
8. črc 2009

tak snad to budou zuby... Jaji a u vás by to mohlo být taky tím...

jajinka27
8. črc 2009

míšo a pustí tě tam? nebo tam hned strčí jazyk???

urbi
autor
8. črc 2009

Ilon, díky! budeme muset ale jinam, bo naše má dovolenou.. ☹

urbi
autor
8. črc 2009

Jaji, jako ofiko nepustí, šáhnout taky ne, ale když se směje, tak jsem mu tam čučela

jajinka27
8. črc 2009

protože já tam zahlídka jakoby prasklinku a když jsem chtěla juknout tak tam strčil jazyk a prostě mě tam nepustil a šup za 3 dny zub venku

stejné to měla i kámoška

hancazivocich
8. črc 2009

měl nějakej mímísek tady problémy s hnisáním očička? Máme to po 2. a teď mi to přijde horší... Uplně slepený očičko. Poprvně to byla asi řasa, teď nevím... Ale někdy v pátek se jí podařilo si plácnout do toho očička mrkvičku, chjo... Máma blbá - neuhlídala ručičku ☹

bila.pani
8. črc 2009

Míšo,to je jako u nás,zrovna když je dr.nejvíc potřeba tak tam není 😔

urbi
autor
8. črc 2009

Hani, to bohužel neporadím... :(

Jaji, tak jakoby nahoře nic nemá, jen jakoby od jazyka z té strany, tak tam by se jako něco rýsovalo, ale tam by ty zuby lézt neměly.... no snad to nic nebude, chudinka můj malej

urbi
autor
8. črc 2009

Ilon, klasika co?

urbi
autor
8. črc 2009

holky a kdyby to nějak stouplo, tak srážet zábalama?

jajinka27
8. črc 2009

míšo...snad bude v pohodě, já toho svýho asi taky pak změřím, zdál se mi teplejší ale večer blbnul tak nevimh

bila.pani
8. črc 2009

hanca - Janulka měla dvakrát hnisavé očičko.Kapala jsem jí Ophthalmo-septonex a za dva dny dobrý 😉 Není to tvoje chyba

hancazivocich
8. črc 2009

naše dr. má taky dov... Do .. háje zelenýho
urbi - Nurofen je klasika!! Nevěřila jsem, ale zabral.. Pak kamarádce Dr. radila nějak po 4 hod že můžeš dát Panadol, ale hm.. mno - nevím...Zábaly? Nebo otírat mokrou (studenou plínkou)?

berunka
8. črc 2009

holky me ten zub napadl hned jak jste psaly o tom prujmu.co jsem se bavila s mamkou tak my s brachou jsme ho pry k zubum meli.tak kez by to byly zoubky.Verca taky psala ze Tobik mel 38 po odectu a jsou to zoubky.

hancazivocich
8. črc 2009

Ophtalmo.. kapu - od rána, prvně (nějak kolem 2. měsíce) jí moc nezabral - trvalo to skoro týden, teď nevím, .. Je to zatím krátká doba. Mě děsí ten blížící se víkend...
bila.pani - no a jak moc ho měla zhnisaný? Mě to uplně vyděsilo - řasy úplně seškrobený hnisem, očko nemohla ani otevřít

hancazivocich
8. črc 2009

ophtalmo..se kape po 6 hod?
Holky a musí být první zub 1 dole? Mně se zdá, že bude dřív spíš nahoře, ale... uvidíme

bila.pani
8. črc 2009

Míšo,já bych zábal nedávala,myslím,že je na to ještě Filípek malinkej,nebuj,Nurofen zabere a zítra dr.poradí

Já se pro dnešek loučím.At je Filípkovi,Tomíkovi a Kristýnce brzy líp 😔

urbi
autor
8. črc 2009

Beru, taky mě hned napadl Toba, jak psala Veru... tak snad to tak bude... ale fakt tam nic vidět nemá, tak nevím..
každopádně dík za rady, snad bude ráno líp