Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
9. črc 2009

holky, jen v rychosti hlásím - má virozu + 6. nemoc asi - ty vysoké ¨teploty určitě nemůžou být ani k té viroze ani k těm zubům, tak se přiklání ke 6. nemoci - plus teda kašel a rýma
smál se tam na ní, tak se smála a říkala, že bejt takový všechbny nemocný děti, tak by to byla paráda
ale teď už mu to zase hodně vyletělo nahoru, tak čekám, až zabere nurofen - kňourá... chudinka malej

jajinka27
9. črc 2009

marti...ono prší? tady neeee 🙂) my teda spali tak nevim

míšo...ajaj taky 6tá nemoc? tak to bude mít teplotu cca 3 dny a pak se osype

berunka
9. črc 2009

Misulko vy se z toho snad nevyhrabete vid,moc na vas myslime a samo drzime pesticky at jste brzo v poradku.Filipek je moc statecnej a opravdu byt takove vsechny nemocne deti tak si ty mamky ani nemuzou ztezovat.je mi jasny ze koukat na nej v horeckach neni nic prijemnyho ☹ aspon ze to snasi tak statecne 😉

bila.pani
9. črc 2009

Míšo,je mi vás líto,ať se z toho Filípek brzy dostane.. 😔

berunka
9. črc 2009

Marti ja jsem fakt priserna,ty vecicky co jsi nasla jsou krasny ale zrovna jsou tam kousky ktery tolik nepotrebuju.pohrabu se v tom dneska znova taky.ted me nejvic pali bodynka a overalky bych tak rekla.letni vecicky uz asi ani kupovat nebudu protoze to vyuzijeme tak mesic a na to tady nejakou zasobu mam 😉

berunka
9. črc 2009

holky kdo kupujete Pampersky tak od pondeli budou ve Schleckeru (byvala Droxi) v akci za 289,- my tam nakluseme hned rano 😀 😀 nebot v nasem "velkomeste" budou hned pryc 😎

jajinka27
9. črc 2009

jak to vis??

jajinka27
9. črc 2009

chjo, tak teď vypil jen 80UM :((( a už se mu chce zase spát, to snad není normální

berunka
9. črc 2009

Jaji prisel nam letak od Schleckera 😉

berunka
9. črc 2009

Jaji a jste bez teploty?

jajinka27
9. črc 2009

teplotu nemá, vypadá normálně, no tak já mu to nebudu nutit a příští mlíko dostane až si řekne, i kdyby to mělo být po 5 hodinách

berunka
9. črc 2009

a co presnidavku tu by ti zdlabnul?

jajinka27
9. črc 2009

jo tu jo, i oběd by snědl, ale dneska je na mlíku jenom

petkakrutik
9. črc 2009

Ahojky 🙂

Miško, hlavně,, že to není nic horšího. teploty brzo přejdou 😉

Kubíkovi všechno nejlepší k půlnarozeninám 😀

No slááááva, dneska jsme byli plavat a Patrik celou dobu dělal letadlo. Dneska poprvé! Ve sprše na podložce na to přišel a od té doby ho dělal na břichu furt i ve vodě. Uff, už jsem myslela, že s ním nezačne 😅

ma12
9. črc 2009

Peti: jak vypada letadlo?
Jaji: taky davas TOmikovi jednou za cas jen mlecny den? Anicka v nem nebo spis druhy den po kadi tak 4-5x 🙂

anaconda
9. črc 2009

Tak to snad není možný, páč i já dnes ráno mrchu dostala.... 😀 😀 😀 😀 😀

Jaji,
tak že by další společný termín druhého dítka?? 😀 😀 😀

Jinak mě chytil pracovní elán a UKLÍZÍM!!! Jaji už ví, že mě Jiran před výletem na Konopiště vyjezdil, že uklízím jen tam, kde je to vidět a jinde je pěknej hnus. No co, alespoň vizuálně mám uklozeno, že? 😉

ma12
9. črc 2009

Vyjezdit je hezky slovo, to budu muset taky zacit pouzivat 🙂

Volali z autoservisu, ze objednana lambda sonda jim tam nepasuje, objednavaj jinou. Se po...u. Aspon ze je tahle prej levnejsi 😀 , nevi se jesli auto dnes bude.

berunka
9. črc 2009

Marti letadlo myslim vypada tak ze se prcek pusti na brisku rucickama a nozickama a jakoby se houpe na brisku 😉

petkakrutik
9. črc 2009

Holky, nechte toho, mně ještě mrcha nedorazila, i dkyž včera mě dost solidně píchalo! Jak se tu kolektivně rozkrámujete, tak mě to asi pak tež postihne ☹ Tak dobře mi je bez ní.

Marti, takhle vypadá, "normálně" to děti dělají kolem 5. měsíce, ten náš prďola až 2 dny před koncem 6.

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

ma12
9. črc 2009

Tak ani novou lambda sonda nepasuje, takze se jeste povrtaj v pristrojovy desce a jinak uz nevim 🙄

ma12
9. črc 2009

jeee toje hezky, kolem 5 mesice jo? Hmmm tak to jeste nedelame 😅

petkakrutik
9. črc 2009

Marti, jenže Anička má teprve 5 +1 🙂

ma12
9. črc 2009

peti: vzdyt jo, ja to neresim. Ale pretacet uz by se mohla, ale on aje taaaak lina

petkakrutik
9. črc 2009

Jdu toho fisutlku nakrmit a šupajdíme ven, dokud je jakžatkž. Přes poledne se prohnala přeháňka, samozřejmě mám na balkoně plínky, že 😖

petkakrutik
9. črc 2009

Marti, Paťas to samé, ten se hned tak asi točit nebude. Občas má snahu, ale vyloženě mu to ještě nejde.

cline
9. črc 2009

nazdárek, tak jsem vás s vypětím sil dočetla. Míše držím palce, aby prďola byl pořád vysmátej i až se osype🙂
Jo Marti my děláme letadýlko už hrozně dlouho, ale Justík se u toho pak už vzteká, že už jí to nebaví ale stejně ho dělá dál 😀 už aby se překulila na záda.

petruna26
9. črc 2009

cline, u nás taky tak... Adéla lítá až na Kanáry 🙂 taky bych brala, aby se překulila i zpět, naštěstí už umí na břiše udělat i "hají" a tak kouzelně se na mě vždycky culí, že bych ji umačkala 🙂 🙂 🙂

lednackove
9. črc 2009

Tak tady je připravený albíčko..Už čeká jen na fotečky.. 😉 🙂 Ilona

berunka
9. črc 2009

Ilonko tak uz jsem ti foto poslala i s mirama 😉
holky u nas taky probiha faze letu kamkoli ale horsi je to s otacenim na zada to se ji nechce ale na brise to po case taky neni oto tak se vztekame a ryjeme 😀 😀 😀

bila.pani
9. črc 2009

Zuzi,je to tam..Elinka je na té fotce kouzelnáááá 😵 😵