Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hancazivocich
9. črc 2009

ehm, mno, u nás je největší chuť přetáčet se zásadně po jídle, jak na (manželku prasete 😀 😀 ) No a tak peru, meju atd... Zachytávám dítě v rozhoupávání.... Dneska to byly tak dvě otočky na bříško... Hurááááá. Lidi, to je síla - to je lenoch.. Mě klepne... Hm, letadlo? Tak o to tuším pokus byl, to bylo pak kuřátko na dece 😝 😝
Jinak přišel kámoš na návštěvu - mně donesl víno a malý (jak se to himbajs)... takový to klávesový - tak bezva, kromě očního mě čeká eště psychouš! A hraje to tu melodii O Mac Donald farmu měl, ale šíleně nahlas. Podařilo se mi to omylem spustit ve 3 ráno... Předal mi to se škodolibým úsměvem. Zmeťour jeden.... Tejď to tady poslouchám celý odpo 😝 A musím hlídat, páč když zmáčkne na panáčka, tak ji to vyděsí a řve... Všechno ostatní je ok... Mačká a hraje sama!!!

bila.pani
9. črc 2009

hanca 😀 😀 😀 😀

hancazivocich
9. črc 2009

😠

berunka
9. črc 2009

Ilco super dekuju moc,se uplne cervenam 😀 😎
Hani tak u nas je to to same dam ji po jidle do postylky,odbehnu si jen na zachod a sup zelenina je vsude jen ne v brise 😒 a ted trikrat za sebou mliko a to jedla ve ctvrt na jednu.takze u nas taky hlavni smysl a napln mych dni je prani,zehleni a umyvani poblindeneho ditka 😲

hancazivocich
9. črc 2009

A to se mě máti eště ptá : ,,Ty Hano a převlíkáš tu holku aspoň 2x denně?" 😠 😠 😠 😠
Na druhou stranu mi nadává, že mám moc výbavičky, ale nepřijde mi to. Kolikrát očima urychluju schnutí prádla, abych ji měla do čeho vůbec dát (páč je chrochro po mně) a i s dvěma bryndákama vypadá jak upír, co se napásl na celý vesnici.. Chjo... 😝

hancazivocich
9. črc 2009

beru - teda, nic ve zlým, ale já tam toho našeho ,,baskeťáka" ani dáta nemůžu - když vidím ty vaše míry a váhy 😅

bila.pani
9. črc 2009

hani - foto Kristýnky tam můžeme dát i ted a míry doplnit později 😉

hancazivocich
9. črc 2009

mnooo, to budou šílený čísla... To tipuju 73 a kolem 9+/- 😖 😝 😔 Ok, jdu najít kulturní a slušné foto a tu mailovku..

bila.pani
9. črc 2009

hani,email máš v IP

hancazivocich
9. črc 2009

tak fotku jsem poslala, tak snad dojde...Poslední dobou je to s mojí mozkovnou nějaký... Jsem si snad porodila i mozek - či co

ma12
9. črc 2009

Holky pomoooc. Tak se bude moje auto reklamovat - v prdeli je ridici jednotka, drzte nam palce

bila.pani
9. črc 2009

Tak už je tam i Kristýnka
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Marti - držíme 😉

hancazivocich
9. črc 2009

já už si všimla - děkuji... Hihi - ani nevypadá proti Eli moc velká - že ne holky? 😕 Eli je tam nafocená moooc pěkně - žádnej diblík - skoro ti ty míry nevěřím 😀 Ale - já to nepoznám - ale celej tatínek?

Marti - nedej se

bila.pani
9. črc 2009

Hani,mě nepřijde Kika nijak veliká,a má krásný vlásky 😵

hancazivocich
9. črc 2009

Ilon, děkuji, ona bude tak trochu ,,do prostoru" asi po nás 😖 😀

jajinka27
9. črc 2009

naše dítko se taky rádo přetáčí po jídle 😀 letadlo dělá dlouho, když se mu chce otočí se i na záda, otáčí se kolem své osy, vždy se dostane kam chce, otvírá šuplík a dneska mi zase slejzal z lehátka, na to že skoro nejí je akční až až

a už zase prdel z lehátka dole, já ho bacím

anac...si děláš prdel neeee, ty vogo my máme fakt všechno stejnýýý 😀 takže kdy jdem do druhého?? 😀

jajinka27
9. črc 2009

Elinka je boží a Ilonka je šikule obříííííííííí 😵

bila.pani
9. črc 2009

jaji - 😀 😀 😀 a co foto tomíka?POŠLEŠ..? 😉

hancazivocich
9. črc 2009

jaji - co z lehátka - já ji krmila dneska ve vajíčku a ona mi z něj ,,vystupuje". Už ji v lehátku kšíruju - páč mi madam leze ven, nebo přehazuje nožku přes kraj a houpe se ven... Potvora...

jajinka27
9. črc 2009

Ilon,,,pošlu ale nemám aktuální, tak ho nějak vyfotím a pošlu ju??

hani...no taky dobrý 😀 akrobatka co? 😀

hancazivocich
9. črc 2009

nee, lenoch!!!
To je kvůli dlabanci.. Jak vidí lžičku, tak je to fofr.. Nehrozí u toho dělat něco jinýho (myslím u krmení)... 😀

hancazivocich
9. črc 2009

Jinak jsem viděla název tématu - Jak naučit dítě papat lžičkou - nebo tak podobně - tak to u nás teda nehrozí!! U nás je to spíš - Jak donutit dítě se lžičky pustit 😀 😀

berunka
9. črc 2009

Hanco si ale vem kolik mela Ela porodni vahu a jak jste na tom byly vy 😉 ona na te fotce vypada naducanejsi nez ve skutecnosti, ten overalek je ji po stranach jeste volnej 😀 😀 a je focena zblizka 😀 😀
Jaji teda to jsou lichotky ja jen zarim blahem 😎

hancazivocich
9. črc 2009

eh beru a kolik měla eli? Myslím při porodu..

berunka
9. črc 2009

porodni mela 2430g a kdyz nas pousteli domu tak 2200g 😉

hancazivocich
9. črc 2009

hm, tak to jste byly o 1370gr. ,,mladší" 😀 😀

berunka
9. črc 2009

tak vidis zadny zle 😉 Ela navic do 4 mesice moc nepribirala tak 400g za mesic

hancazivocich
9. črc 2009

😲 😲 😲 Kikouš tak 90 - 1000 za měsíc 😅

jajinka27
9. črc 2009

Ilon...tak jí máš v meilu, je obyč teď focená, takže model to není 😀

hancazivocich
9. črc 2009

zatím pa, jdu něco dělat 🙂