Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
9. črc 2009

fotečky všech mimi pěkné 😵 pošlu taky,až mi pišta nahraje aktuální do noťase...

jo a musím vám napsat co provedl mm-nečekala jsem,že vypere zatím co tady nebudeme...a on vypral...a vypral nám krásné natahovací oranžové vlňáčky...a na 60 😅 -maruška má první obleček na panenky 😅 😀

no nic pádím šlapat na rotopedu-zlatíčka šla ven na couračku. jsme totiž udělali dohodu-každý má pro sebe podvečer obden 😵

bila.pani
9. črc 2009

Hani s těma vlňáčkama dobrý 😀 Snaha se cení 😉

Tady to s tím posilováním a hubnutím nějak žije.. To asi jen já jsem taková lenora.. 😔

petruna26
9. črc 2009

Ilon, ty ale hubnout nepotřebuješ?
Ty fotky jsou ledňáčků v půl roce, nebo chcete foto dřív? Adéla má jen 5měsíců a týden 😀

bila.pani
9. črc 2009

Petru - foto můžeš poslat,kdyžtak ji můžem potom vyměnit,taky tam asi ted Janouška hodím a míry doplníme později 🙂

berunka
9. črc 2009

Ilco ja se taky uz asi ctvrt roku premlouvam ze budu cvicit aspon doma na balonu abych neco delala s tim briskem a co myslis jak to vypada?prdlajs cviceni akorat se cpu 😠

berunka
9. črc 2009

tak jsem vytvorila jeste nove albicko tak muzete mrknout 😉

tonica
9. črc 2009

Ahoj po tydnu.. jsem ostuda...copak je tu noveho? Doufam, ze jste vsechny a vsichni OK - maminky i prckove.

Ztracim prehled, kdo je ted na dovce, kdo zpet. Takze dovolenkarum preji hezky odpocinek.

Tak musim na sebe neco nabonzovat. Muj nehorsi zazitek s malou, jako matka jsem teda total pochybila. Spadla mi z prebalovaciho pultu, cca 1-1,2m vysokeho. Jen jsem se sehla pro plinu na zem a sup, mala byla dole. Reknu vam, neni horsiho zazitek nez cekat, co prcek... 😢 Nechci to zakriknout, ale snad je vse OK. Patulka dopadla jak kocka na vsechny 4. Od vcerejska ji porad pozoruju, ale basti normalne, smeje se, hraje si, jako by se nic nestalo. Nejradsi bych si jednu vrazila! ☹

berunka
9. črc 2009

Tonic myslim ze tohle se muze stat kazdemu,vsechny vidime jak prckove zacinaji byt vic a vic akcni a proste nemuzes mit oci vsude.hlavne ze vypada ze je ok.ja se tohodle taky bojim hlavne u MM ten porad rika jo mam ji pod kontrolou vzdyt se otaci jen do stran atd.,no ale kde je psano ze zrovna jemu se nezacne najednou otacet zpatky na zada a skuli se na zem.takze si zadnou nevrazej proste chybama se clovek uci a tady te urcite zadna rozumna mamina odsuzovat nebude 😉
jinak Filipek od Urbinky je nemocnej:( ma horecky,sestou nemoc a kasel a rymu,ty si to chudaci vyziraji snad za vsechny lednacky ☹

bila.pani
9. črc 2009

Toni - ☹ To je mi líto..Nebuj,bude to dobrý 😉

hanka128
9. črc 2009

tonico neboj!!!! hlídej ji jestli není moc spavá nebo naopak přehnaně akční..a hlavně jak papá. ty mimi jsou prostě potvůrky 😉

hele já tu byla první komu maru spadla-výčitky šílené....a jako špatná máma si nepřijdu-prostě se to jednou stane...a uhlídat je pořád nejde....a těch padů ještě bude-až začnou chodit....příroda to dobře zařídila-že jsou takoví ohební,měkkoučcí aby se jim nic nestalo,když spadnou.

hanka128
9. črc 2009

jo a zítra máme premiéru-tchýně bude hlídat pomooooooooooooooooooooc 😢 ale musím to překousnout a taky vyhovět mm-ale odejdu pryč až maru usne!! bo jinak by ji hojdala a hojdala...a maru by nespala.....ale co jednou to přijít muselo a je třeba zase někam vyrazit večer ven 😵
no bude to spát až do rána a pak asi pojedeme k nim na chatu na rybíz a borůvky-musím nasyslit do mrazáku na marmošky 😵

tonica
9. črc 2009

Holky, diky za uklidneni, to jsem potrebovala. Vecer jsem porad vstavala a kontrolovala ji, tak jsem dnes jak moucha. Ale basti poradne - dnes dokonce zblajzla celou sklenicku mrkvicky. Chechta se, pretaci se, nevypada, ze by ji neco bylo nebo ji neco bolelo. Porad slysim to plesknuti o zem... fuj, fakt strasny. Ale dle meho se do hlavicky nebouchla, podle toho jak jsem ji nasla po padu. Byla jak kdyz pase koniky.

Jezis, tak Urbik snad nebude mit klid. Misoooooo, drz se! Vy uz jste snad prosli vsim, tak ted uz to musi byt jen a jen v pohode.

Koukam, ze se vytvari nove lednackovske album. Kdo se toho ujal? 😉

jajinka27
9. črc 2009

hmm tak Tomáš už spí, vypil 140UM - hurááááá a vytuhnul úplně brutálně 😅

toni...nebooj, já myslím že se to postupně stane skoro každé z nás, stačí prostě vteřina 😖 Tohle se stalo známé, její manža hlídal a holčička mu spadla z přebalováku z pračky a je v pohodě 😉

bila.pani
9. črc 2009

Toni,já já 😀 Taky dodej foto Patričky 😉

petkakrutik
9. črc 2009

Danko, to se stane skoro každé mamině. Kdyby spadla na hlavu, tk by určitě plakala. Buď v klidu 🙂

taita
9. črc 2009

Ahojky tak zas prsi.
Toni take myslim, ze se to stane skoro kazdemu. Hlavne, ze je v pohode. Nic si z toho nedelej.
Urbi jak je marodovi?

Dodala jsem par fotek. 😉

bila.pani
9. črc 2009

Taita - moc pěkné fotečky,Anička je hezoučká.. 😵

taita
9. črc 2009

Ilon diky, jsou to zaticka. Je to takovej muj drobecek 🙂

hanka128
9. črc 2009

teda já budu muset tak šoupnout fotky...ty děti jsou tak všechny krásné a už tak velké 😢 já chci zase mimiiiiiiiiiiiiii 😲

holky mám dotaz-pokouším se natrénovat maru na lahvičku,ať můžeme být celý den v srpnu na svatbě-ale nuka mi olizuje a plive,avent taky.....tak nevím co dělám blbě...co používáte za značku těch dudaljsů a lahviček?

petruna26
9. črc 2009

Jířo, krásný fotky...
Beru, taky... Já mám taky fotos, ale nestažený a jsem nějak líná 😝 no, možná nějakou hodím 😀

taita
9. črc 2009

Hanco a co zkusit rovnou nejaky hrnecek? Ja jsem zvazova lahev vubec nedavat.
Peto diky. Koukej prihodit fotecky. Lenochu. 😀

jajinka27
9. črc 2009

hani...já mám avent a vzal ho v pohodě ale až když měl fakt hlad, dřív ne

holky z Prahy, nemáte některá doma cestovní postýlku? potřebovala bych půjčit 😅

hanka128
9. črc 2009

jako dát mlíko v hrnečku? hm to mě nenapadlo 😕 ale ten avent jde změnit na hrneček tak zkusím

urbi
autor
9. črc 2009

tak spinká.... uf uf, zchladili jsme ho ve vlažné vodě, teda to byl řev... uf - jinak teplota se drží vysoko celý den, nurofen ale zabírá skvěle, jen když se blíží ta doba, kdy to z něj vyprchá, tak je mu blbě.... snad už by zítra to mohlo přejít..

Toni, čtu, co se stalo - chápu, že jsi z toho hotová, taky bych byla, ale jak píšou holky, myslím, že dřív nebo pzději se to stane každému....

jsem unavená, v noci jsem ho furt kontrolovala .... tak jdu poklidit a asi brzy spát - ještě se teda pokusím do něj nacpat trochu mlíka, fakt to do něj cpu násilím...

sonisek
9. črc 2009

Ahojky při večeru,
Toni - teda to bych se zbláznila ☹ Manža mi taky pořád upozorňuje, abych Toma nikde nenechávala samotného, on sám se i bojí, že mu vypadne z ruky apod...Ale malá bude určitě v pořádku, mi přijde, že ty děti jsou gumové.

Míšo, tak ať už tu mrchu hnusnou vyženete z tělíčka pryč a je Filda zase OK 🙂

Hani, já mám hrneček, koupila mi ho ségra v Tescu, a má takové gumové pítko (vůbec ne dudlík) a malýho taky učím na něj, a učí se, učí se 🙂 Ten hrneček je určený pro děti od 4 měsíců.

tonica
9. črc 2009

Holky, fakt moc diky za uklidneni. Je to neuveritelny, takovy mzik a co se mohlo stat... ☹

Hani - tak u nas se sabotuje lahvicka doted. Zkousela jsem spoustu savicek - Avent, MAM, Nuk... vse bez uspechu. A ze svatby jsem litala kojit a manza mi delal taxikare. Bohuzel flasku stale odmita. Ted zkousim ten Avent Magic Cup s pitkem, asi obdoba toho, co psala Soni.

Urbi - delas dobre. Na vse se vyprdni a zalez spat. Spanek ted pomuze i tobe a vse se lip zvlada, kdyz je clovek odpocinuty. Drzim palce, at mate klidnou noc.

Ilon - fotku poslu. Mame mi to ale krasne lednacky.... 😉

taita
9. črc 2009

Jaji ja mam postylku, ale denne pouzivam. Na jak dlouho ji potrebujes?
A co zkusit tohle?
http://obchod.terkaperka.cz/detail.php?zbozi=52...
http://www.detskyruzek.cz/pujcovna.asp

Urbi zitra uz snad bude lip.

hanka128
9. črc 2009

jo ten magic cup jsem koupila o víkendu-zkusila jsem nejdříve tu savičku no neúspěch...tak tam přehodím to pitítko..a sem zvědavá..bo svatba je za městem...a lítat tady pořád 😖 a brát ji tam taky nechci-by byla nevrlouš když by se nemohla válet po zemi a kočárek ji fakt neba-půlky cesty z ovy strávila na kolenou 😅 -teda mých v klubíčku 😀

urbi utíkej spát a tfuj tfuj tfuj ať už jsou bacily od vás pryč.

jajinka27
9. črc 2009

Jiřko...v srpnu na týden na dovču 😒