Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
10. črc 2009

DObre rano,
tak akce auto pokracuje - do acek jedeme dneska, meli vcera na reklamacich zavreno (v pul sesty!!!!). Ale co jsme mluvila s tim obchodnikem, co nam to prodaval, tak nemame jak dokazat, ze jsme to auto prevzali i s touto zavadou. Takze kdyz nam to neuznaj, tak autoservis nam to opravi za 14 tis + vymena spojky, tlumicu..... 😝 😝 😝 (blici, blici a jeste jednou blici)
Jinak se nam eshop zacina hezky plnit - budeme mit dreveny hracky,spolecensky hry i. Rozhodly jsme ze Barbie neee.

Dneska mam schuzku s dalsim dodavatelem, jedu dat jeste podepsanou smlouvu do firmy, co bude delat eshop a pak jeste jednu. A pak do acek. Hlidat bude tchyne. 😨 Jak pojedu nevim, bud sockou, ale to by mi trvalo dlouho anebo mym nespolehlivym autem a modlit se, aby me nekde nezradilo a ja nezustala viset. Treba na magistrale na Muzeu je takovy hezky mistecko...

Zuzi: ja myslela, ze se mlecny vyrobky nemaj davat do roka?
jaji, Ilco, Hanii: to jste meli noc teda

hancazivocich
10. črc 2009

ma :
držím pěsti... Nevím, co by mě víc děsilo - tchyně, nebo auto.. 😅
vy máte eshop? A už se dá objednávat? Promiň, jsem lehce mimo mísu

jinak takový noci teď máme furt. Bylo hůř.. Třeba spala jen do 11, nebo jedný v noci a pak byla vzhůru až do rána... maminka padala na hubu, ale dítko výtlem... 😠

koalice
10. črc 2009

Beru, já bych postupovala dle rady Tvé pediatričky a zkusila tu bebu

Ma, cože ? Tys koupila auto z áček ? Tady na severu mají nejhorší pověst ze všech bazarů. my tam jednou v nevědomosti dali prodat auto a pak zjistili, že nám dali 50% z ceny , za jakou ho prodali !!!
Od té doby jsme auta kupovali ev. jen v bazaru při autosalónu dané značky a spokojenost. Tak držím palce, ať to co nejlépe dopadne

anaconda
10. črc 2009

Dobré ránko, ledńáčci 😉

Tak u nás noc celkem fajn. S Jiranem jsme se ovšem opět kvůli jeho drahé máti poštěkali, ale pak to vzal za správný konec s tím, že si přeci kvůli ní nebudeme kazit večer. Jenže kdyby šlo jen o jeden večer, co? 😝 (blicí)

Vám děkuji za oporu a taky mě napadlo pozvat jí, až tu budete. To by teprve valila bulvy, burýna jedna! 😉

Koal,
ty boloňské špagety fakt dělá hipp od 4. měsíce a Kubíkovi moc chutnají 🙂

Urbíku,
jak je?? 😕

Jaji,
společný termín na druhé dítko ani nemusíme plánovat. Jsme přeci nějak propojené, tak to jistě přijde samo, ne? 😀 😀 😀

Ilčo,
kam mám poslat foto Kubíka a údaje do tabulky, prosím? Nemůžu to najít 😅

koalice
10. črc 2009

kupovali i prodávali pochopitelně

berunka
10. črc 2009

Marti ja ji nedavam mlecne vyrobky,asi jsem to spatne napsala myslela jsem ze ja jsem si dala jogurty a mlecne vyrobky(predtim jsem je nejedla kdyz jsem myslela ze je Eli nesnasi) a nic to s ni po kojeni neudelalo 😉

koalice
10. črc 2009

Jinak v Tescu mají teď akci na Hami příkrmy- 3 za cenu 2, u nás měli jen všechny s masem, takže jsem vzala jen 3 kusy a zatím odložila napozději

berunka
10. črc 2009

Koal dekuju moc za radu,rikala jsem si to ze Bebu zkusime.a jak by jsi postupovala se zavedenim aby to nebyla moc zatez pro zazivani?davat par dni nadavat na stridacku Nutros a Bebu a pak davat casteji Bebu az vyradim Nutrilon uplne?

urbi
autor
10. črc 2009

zdravím ledňáčky
u nás stále stejné - teplota přes 39 po odečtu, naštěstí zabírá nurofen a ochlazování kotníků a zápěstí -ale když nurofen doznívá, tak to je hukot - v půl třetí se vzbudil, totálně rozžhavenej, nemohl dýchat, protože nevím proč, ale ucpe se mu u toho nos, tak hodinu trvalo, než se nám podařilo ho zase zchladit a i uvolnit nos... a spí ještě teď - jenže největší problém to jídlo a ptí - jídlo by ani nevadilo, má zásoby, odkud brát, takže určitě zhubne, ale to nevadí, ale to pití... to je boj - cpu to do něj násilím, jenže prská to, zakuckává se tím... ach jo

urbi
autor
10. črc 2009

navíc, jak musí dýchat pusou, tak nemůže mít dudlíka - tak třeba to aspoň bude dobré v tom, že se odnaučí na usínání s ním...
už se tam "mlátí", ale očička ještě zavřená.... no pomalu mu zase bude opadávat účinek nurofenu, tak zase bude horkej... snad už to brzy skončí

koalice
10. črc 2009

Beru, uvidíš, jak se na bebu bude tvářit, pokud jí nebude vadit, tak už jeď na ní, pokud bude problém, tak na střídačku
Urbi, to je mi líto, vy jste takhle marodní ? Pravdu díš, zavodňovat musíš i násilím, jinak by musel na infuze kvůli zavodnění. Cpi to do něj klidně po lžičkách, sice program na hodinu, ale přinese ovoce. Ono se jim hodně rychle po Nurofenu uleví, tak ho zkus nalejt hned jak na tom bude líp. Přeju pevné nervy...

bila.pani
10. črc 2009

Míšo - ☹

Cline - Jusýnka je na té fotce roztomiloučká 😵 😵

urbi
autor
10. črc 2009

Koal, jj šestá nemoc s virozou - prima.... - kolik myslíš, že je minimum tekutin přes den?

urbi
autor
10. črc 2009

a jak případně poznám, kdyby byl dehydrovaný a zavodněný?

urbi
autor
10. črc 2009

vypadá unavený - na to, kolik je hodin, je normálně už tak 3 hodiny vzhůru - a zatím ještě furt spí....

koalice
10. črc 2009

Urbi, dehydrataci bys poznala na stavu kůže, měl by vpadlou fontanelu, skoro by nemočil... Spát ho nech co nejvíc...
Jestli je to šestá nemoc, tak se osype a zároveň teploty klesnou, je to virové.

Matky, mám dotaz mimo mísu. Na Honzíkovo příkrmy používám nějakou no name ohřívačku lahví Balance , je německá. Ale nemá pojistku proti přehřátí, sama se nevypne. Včera se nám to málem vymstilo. jaké máte značky a hlavně mají pojistky a vypnou se samy ? ???

urbi
autor
10. črc 2009

tak už je vzhůru, horkej jak kamínka ale směje se - tak my jdeme bojovat s pitím - díky za rady a mějte fajn den

ma12
10. črc 2009

Koal: nj, acka, vedeli jsme co maj za povest, bylo to pres znamyho, jinak bysme do toho nesli. Ten znamy to nechal zkontrolovat od jejich techniku, ale asi ho obcurali. Bude to jeste sranda teda 😔
Mam avent, pojistka je, vypne se to samo po urcity dobe.

Urbi: tak to mas vystarano teda, hlavne at je tomu tvymu kulisackovi lip.

hanco: datum spusteni uz mame ve smlouve 29.7. 😝 , trochu se to protahlo, puvodne jsem to zadali neseriozni firme, ktera s nami doted nekomunikuje (uz to jsou 3 tydny)

Zuzi: tak to jo, to jsem asi spatne precetla, se mi to zdalo divny.

pismenko
10. črc 2009

Dobré ránko,
tak koukám, že malej Filípek pořád stoná 😒 😒 Urbi,myslím na vás, musí to být hrozný, ale snad se mu brzo uleví a bude dobře 😉 😉

Dodatečně přeju malému ,,anakonďákovi" Kubíčkovi vše nej k půl ročku 😵 😵 😵

Jo a od zítřka je akce v Kaufu na Hipp(za 18,-) 😉

Albíčko ledňáčků je krásný, je to neuvěřitelné jak rychle rostou....a hlavně do krásy 😵 😵

petruna26
10. črc 2009

ahoj holky...
posílám sílu na boj s nemocí do Pelhřimova a Fílovi hubajznu, ať je mu líp...

Marti, vy nebudete mít Barbie, jo? ☹

Ilon, poslala jsem fotku Adélky 🙂

ma12
10. črc 2009

Petru: nebudem, ale na vyzadani ano 😀

cline
10. črc 2009

Nazdárek,
urbi, myslímer na vás a příští týden se vypravíme do Boliny, hned jak bude Filda ok
Ilon, díky, musím se omluvit, ve středu jsem byli v tom rně ale nějak jsem to nestíhala se s tebou domluvit, bylo to tam stejně dost hektické, tak snad příště
Marti, do áček bych taky nešla jsou to lumpové, tak budu držet palce ať s nim azameteš a ne oni s tebou, jinka kbyby byly záběry z magistrály jak to brzdí jakási divoženka, jsi to ty, jo? 😉 😀 😀 😀
Včera jsem vyrazila na kožní s téma očima (tead víčkama, mám je šíleně popraskaný a loupou se a otékají a pálí no hnus) a oni mě objednali za týden, tak doufám, že tam nepřijdu už se zdravýma 😖

bila.pani
10. črc 2009

Karol,vůbec se neomlouvej,malá je stejně po nemoci..Příště to určo vyjde.. 😉

Petru - hezoučká 😵

koalice
10. črc 2009

Cline, týden je dlouhá doba. Nech si napsat aspoň od obvoďáka Ophtalmo hydrokortizon mast. je to ten nejspabší kortikoid.
ma, díky, na Avent mrknu

ma12
10. črc 2009

Karol: presne tak, ale jedu radsi metrem. Jedu delat takovou okruzni jizdu Prahou

koalice
10. črc 2009

Ma, tak jsem zpátky , Avent má dva typy- Express nebo IQ, který z nich máš ?

monique_2006
10. črc 2009

ahoj holky, zdravim z chalupy, manzel je sikula a rozchodil tu net 🙂

ale klasika - kdyz si vyjedu na venkov, tak je hnusne...pruda

koal - ja mam IQ a naprosta spokojenost. kdyztak doporucuju doscimon.cz, tam maj avent za supr cenu. nebo si pockat na ceny v martinine eshopu 😉

ma12
10. črc 2009

Koal: express, ten levnejsi. Jo ale v nemecku se da sehnat ten IQ hooodne levne. Teda on i ten Express 😀 , teda ono vsechno 😝

koalice
10. črc 2009

tak jsem našla ten express okolo 1000 Kč, ten IQ i za 1600 Kč, je to dobrá cena ?

kackark
10. črc 2009

Ahoj holky, nedá mi to, abych vám nenapsala. Když jsem viděla ty vaše půlroční poklady 😵 Máte moc krásná miminka a snad se vám všem daří dobře 😉 🙂